Keresés

Részletes keresés

bloodbunny Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80882
Hát akkor mond azt nekik, hogy bármelyiküket szívesen befogadod a vacokba...:-))
Előzmény: Rókakölyök (80881)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80881

Persze, naná, nekem is elég egy róka is, csak már jöjjön:)

(de most nem mondhatok ilyet, nehogy meghallja az egyik hiszen ketten vannak:)

Előzmény: bloodbunny (80879)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80880

Szia Biológus,

Ne félj, én is nagyon féltem a nagyműtétes tapasztalatok miatt. Össze sem hasonlítható!! Nem lesz hányingered sem utána, hidd el. Nekem bevált, hogy már előző este is csak keveset ettem, és aznap semmit!! Még vizet sem! (pedig 12-re mentem)

Előzmény: biológus (80873)
bloodbunny Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80879
Részemről is az öröm, de nekem elég lenne egy kicsi Nyúl is, majd kap véreshurkát, hogy be tudjon ileszkedni a családba...:-))
Előzmény: Rókakölyök (80876)
Katus27 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80878

Szia Rita!

 

Elhangzott az ominózus mondat kedves dokink szájából? :) Gratulálok  az egyszem Manókához!

 

Katus

Előzmény: rita0130 (80855)
Timi1974 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80877
Szia Rita!!

Szuper hír!!Nagyon örülök!!Gratulálok!!!Már úgy vártam a híreket!!De persze nem tudtam előbb jönni!!
Előzmény: rita0130 (80855)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80876

Halihó!!!!!

Nyúl kollegina!! Örülök, hogy jelentkeztél! Gondoltam, hogy nem olvasol minket, tudom, néha kell ám a Fórum nélküliség is, de nem sokáig!! :) (már elnézést mindenkitől, magam ellen is beszéltem:)

Mindenképp növelni fogjuk az erdő lakóit kis Rókákkal és Nyuszikkal előbb utóbb!

Előzmény: bloodbunny (80875)
bloodbunny Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80875

Sziasztok!

 

Hát elég sokáig nem voltam... az az igazság, hogy valahogy szabadságolni akartam magam a téma elől, így nem is olvastalak benneteket, volt ám így most mit bepótolni... (elnézést ezért az önzésért, de úgy éreztem, hogy jobb így - legalábbis nekem.)

Ám mégsem menekülhettem előle, mert csak a környezetemben két 35 éves is spontán módon terhes lett, úgyhogy gondoltam, hogy na most már itt az ideje, hogy meglátogassalak benneteket....:-))

 

Móka, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Ősszel (az szeptember eleje nálam) együtt megyünk... és ne gondold, hogy egyikünkben sem fordulnak meg ilyen dolgok, mint amiket leírtál....

 

Rita, te neked meg óriási gratula!!!! Jó hogy így megbabásodtok, mert így nekünk is lvan reményünk...

 

Róka szurkolok, hogy minden rendben menjen az új alom körül...!!!:-))

 

 

Eddig ugye tudtunk a cukorkáról... de lányok, ez a piros bugyi, ez új...:-)) Sürgősen vennem kell majd legközelebbre...:-))

 

 

rita0130 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80874

Alma!

Nagyon köszönöm!:))))

Rana!

Köszi, igen tudom, de ebben nem lehet "rutint" szerezni.....dolgoznak az ösztönök!!!

Nagyon örülök a Te pozitív hozzáállásodnak, a következőnél biztosan "kamatoztatod"....úgy legyen!!!!:))))

biológus Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80873
Az jó ha nincs tubus:), a nyugtató már is jöhetne:))))))
Előzmény: Törölt nick (80869)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80872
Köszi, remélem, úgy lesz! Igen, ez volt az első.
Előzmény: Moha79 (80871)
Moha79 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80871

Rana!

 

Köszönöm a jó kívánságot és neked is Móka!

Én kettő embriót kaptam vissza, és egy tapadt meg.

Drukkolok neked legközelbbre. Sikerülnie kell neki majd meglátod!Ugye neked ez volt az első ugye? Én is pont így voltam az első után,ami tavaly májusban volt. Nem volt fagyink és ősszel tudtunk menni legközelebb, de a nyár annyira gyorsan eltelik, és fel tudsz töltődni!:)

Előzmény: Rana75 (80870)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80870

Rita! Nagyon-nagyon örülök! Végre!!! :)))) Gondolom, az aggódásból minden napra tényleg kijut rendesen, aztán a megkönnyebbülés, hogy túlvagy egy "lépcsőfokon". De ez már így van állítólag, míg meg nem születnek, sőt, utána is! Persze ezt te még nálam is jobban tudod! :)))) Azért pihenj sokat! Gratulálok!

Alma! Az tök jó, ha sok kellemes tennivaló akad, akkor csak úgy röpül az idő!! Azért ne menj messzire a fórumtól a következő kezdésig!! :))

Rill, Cunimazsi! Off-topik, de mit olvastok??

Btizo! De hülye vagyok, most látom, csak majd este írod meg azt az emailt! Bocs.

Moha! Te hány embriócskát kaptál vissza? Bár még nem "beszélgettünk" sokat, de neked is minden jót kívánok!

 

Meg persze mindenkinek... Olyan sok történés van, már nem nagyon tudom követni, de az a jó, ha sokan vagyunk! :))))) Tényleg, beszéltetek vmi táblázatról, hogy ki hol tart éppen, azt hol találom? Így nem írnék néha hülyeségeket.

Előzmény: Törölt nick (80869)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80869
Szia Biológus
Nekem is rossz élményeim vannak műtétek kapcsán.
Más, ha nagyműtétnél altatnak (akkor egy csövet is ledugnak), vagy a kisműtét ahol rövid az altatás. Kapsz egy szurit és szépen elalszol.
Egy lánnyal akivel végigcsináltam a lombikot, utána jót nevettünk, hogy jó volt az anyag, megértjük a narkósokat. :) Nyugtatót is kapsz.
Holnap lesz? Szorítok. Jó légy!
Előzmény: biológus (80866)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80868
Rita. :))))))))))))))))))))))))
Nagyon örülök!
(Hozzáadják a két hetet.)

Shannah: szorítok!!! Nagy adag babaragacsot küldök. :)))
Előzmény: rita0130 (80855)
rita0130 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80867
Köszi szépen! tudod az ember mindíg túl akar lenni v.min...mondjuk egy napon....hogy rendben teljen el.
Előzmény: mégleány (80865)
biológus Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80866

Az altatástól nem félek, hanem attól milyen lesz utána... kicsit besz*ri vagyok:)

Nem alaptalanul, volt rossz élményem.

mégleány Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80865
Rita, hatalmas gratula, de én egy percig sem aggódtam miaatatok, biztos voltam a jó hírben :))) és igen, + 2 hetet kell számolni :)
Moha, örülök, hogy továbbra is minden rendben! Pihengess csak szépen tovább!
Előzmény: Moha79 (80863)
Moha79 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80864

Rita!

 

Igen 5 hetesnek számít, jól gondolod!De tudod mindig az utolsó menstruáció első napja a mérvadó itt is!Csak annyi a különbség, hogy mi napra pontosan tudjuk a korát!:)))

Előzmény: rita0130 (80859)
Moha79 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80863

Rókakölyök!

 

Aranyos vagy, hogy azt írtad, hogy megnyugtatlak. Nekem az előzőnél mindenféle tünetem(szurkálás, görcs) volt. De ennél szinte semmi az elején. Szurkálás sem és azt sem éreztem, hogy meg akarna jönni, szóval semmi sem olyan volt, mint előzőleg, kicsit én is kételkedtem, hogy lesz-e belőle valami, tesztet is azért csináltam, mert nem akart megjönni, de se jót, se rosszat nem éreztem. Csak később jött a mellfeszülés. Úgyhogy tényleg nincs két egyforma terhesség, még az elején sem, úgyhogy pihizz nyugodtan.

Különben én is abban bíztam a legjobban, hogy előzőleg valami megindult, és a biológus csaj is ezzel biztatott!Amúgy én is három naposan kaptam vissza a babát!:)

 

Mi jól vagyunk. Sokat pihengetek.Remélem jövő héten uh-án kiderül, hogy ki van a pocakomban, és akkor írok!Puszi!!!!

Előzmény: Rókakölyök (80858)
Móka70 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80862

Szia Rita!!!! Jajj, de jó hírek!!!! El tudom képzelni, most mennyire boldog vagy!!!! Veled örülök, és további gondtalan babavárást kívánok, csakúgy, mint Mohának!

 

Hülye kérdés, de hcg mérés sem éhgyomorra megy, ugye???

 

Holnap későn keveredhetek elő, de jelentkezem estig mindenképp! Aztán meglátjuk, én leszek-e az egyik csodatulajdonos :-))

Előzmény: rita0130 (80855)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80861

Köszi Rita!!!!

Igen, ez engem is érdekel, hogy számolják a heteket ilyenkor?? Plusz 2 héttel?

Előzmény: rita0130 (80859)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80860

Rita,

egyszerűen szuper!! Tudtam, hogy minden rendben lesz!!! Nagyon nagy Gratula!!!!!!!!!

Előzmény: rita0130 (80855)
rita0130 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80859

Moha! ha 3 hete lett beültetve, akkor 5 hetesnek számít? Neked hogy számolták ki? Te pedig már lassan félidős leszel!!!!!:))))

Rókakölyök!

Mohának igaza van, ez most sikerülni fog!!!:))))

Előzmény: Moha79 (80856)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80858

Szia Moha!!!!!!

 

De jó, hogy írtál! Hogy vagytok? Mikor tudhatjuk meg, hogy Kisfiú vagy Kislány?

Mindig megnyugszom ha írsz és emlékeztetsz arra, hogy múltkor már valami elindult....

Épp ma vagyok az "agyalós" napomon, mert nem érzek semmi, nekem intenzív szúrka sincs. Talán a derekam körül van olyan fura érzés és csak néha egy-egy szúrás. És nem is kétoldalt, hanem úgy alul ott valahol.... na mindegy...

 

További szép heteket és boldog Kismamaságot kívánok Neked!!!! Ne sürgesd, úgyis hamar elrepül és ott lesz a Pici a karjaidban!!!!!

Előzmény: Moha79 (80856)
jenny30 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80857
Rita,
JAJ, DE JÓÓÓÓÓÓÓ!!!
Örült a Mánfai bácsi is ugye??? Meglepődött, vagy telefonban már mondtad neki a vérvételeket??
Mindent tessék elmesélni!!!
Elsőnek mentél be? Fotó is van?
Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrááá!

Millió puszi!

Előzmény: rita0130 (80855)
Moha79 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80856

Rita!

 

Úgy örülök, alig vártam, hogy jelentkezz!:))))))))))))))))))))))Gratula!Biztosan továbbra is minden rendben lesz a picivel!!!

 

Móka, tényleg ne add még fel! Szorítok holnapra!

 

Biológus! Teljesen egyet értek Ritával nekem is tetszik az altatás, szerintem semmi rossz nincs benne, inkább érdekes!

 

Shannah! Drukkolok a fagyisnak!

 

Rókakölyök, kitartás és nagyon szorítok neked, és a kis Vukoknak! Tudod az nagyon jó jel, hogy múltkor elindult valami!:)

 

 

Előzmény: rita0130 (80855)
rita0130 Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80855

Sziasztok Lányok!!!

 

Móka, Jenny, Timi, Rill, Jáznim, Cunimazsi, Rana!!!!.....Mindenki!!!

 

Egy baba van és minden rendben van!!!!! 3 hét múlva kell visszamenni UH-ra.

 

Köszönöm a sok-sok drukkot csakis Veletek sikerülhetett!!!!

 

Móka! bízzunk azért a vérvételben, mert az a tuti.

 

Bioógus!....az altatástól ne félj, nekem mindíg az tetszett a legjobban, hogy hány volt, azt már nem is tudnám megszámolni.....

 

Shannah! Jó ébredést a fagyibabáknak és legyenek ügyesek!!!!!

Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80854

Szia Cunimazsi,

Jaj de jó, akkor indul a visszaszámlálás. Nagyon szép eredményeid vannak. És akkor jól értettem mind a 3 picit vissza is kaptad?

Nekem még anno 10 petesejt kezdett osztódni, 6 blaszto lett. Múltkor is kettőt kaptam vissza 5 napra, most 2 fagyasztott eszkimó Rókát kaptam:), és maradt még kettő.

 

Amúgy múltkor minta értékú osztódás volt és a máhnyálkahártyám is szép volt, az első mégsem sikerült. Úgyhogy ennyit a tényekről, sose lehet tudni.

Sőt én múltkor előbb szerettem volna visszakapni a piciket és nem örültem az 5 napnak megmondom őszintén. A sejteknek a legjobb az anyaméh, féltem hogy bajuk lesz....Szerintem a 3 nap az tökéletes!!!!

 

Én a méhnyálkahártyám vastagságát soha nem tudtam. Most sem. Kár, kíváncsi lettem volna. Annyit tudok, hogy most szép vastag volt és a dokim valamilyen szépen látható hármas tagozódást mutogatott az ultrahangon. Én meg csak helyeseltem bőszen, de hát gőzöm nem volt mit nézzek:-)

 

Én is pont azt érzem amit Te, itthon olvasgatok, relaxálok, bizakodom.

Egyszó mint száz, visszaszámolunk!!!! A péntek 13 nagyon szerecsés szám!!Hajrá Neked is, nagyon-nagyon szorítok!!!!

Előzmény: cunimazsi (80844)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.06.03 0 0 80853

Szia Móka,

Nagyon sajnálom, egészen letört a híred.

Én is bizakodnék a helyedben még holnapig, de valahol a tudatalattinkban ilyenkor már "ott van" a negatív teszt. Próbálj kikapcsolni, és előre nézni. Tudom, nagy szomorúság ez.

 

Előzmény: Móka70 (80840)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!