Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11009

viszint = viszont

Előzmény: Carina_S (11008)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11008

Mondjuk rövidebbre akartam fogni, de én sem gondoltam, hogy az a nyúlfarknyi ötperces jelenet lefirkantva ennyit tesz ki... .

 

(De ha viszont meg csonkán idézem, akkor meg viszint nincs sok értelme... !)

Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11007

Na de Banános Joe mégsem maradt ám -- vagy talán inkább nem lett az, mivel már addig is banánkereskedő volt, "csak éppen"(!) az engedélyre volt hozzá mihamarabb nagy szüksége -- az ("Kiss Pista"), mert ami célt a film elején kitűzött maga elé, nevezetesen az iskola(!) megvalósítását Amantido falucskában, azt a célját végül mégiscsak elérte, és Ő maga is iskolába iratkozott, hogy ne maradjon "Kiss Pista"! Meg is jegyezte az iskolából a patakra "horgászáshoz" ellógni szándékozó kisgyereknek, hogy: >>"Az, aki se írni, se olvasni nem tud, az egész életében nem lesz más, csak egy "Kiss Pista"... !"<<

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Még egy valami eszembe jutott azzal kapcsolatban, amit a Carina_S (10999)-ben írtam le Dorianá-ról és a Banános Joe-ról! Mégpedig az a roppant komikus jelenet, amikor a Banános Joe védelmében az első gyanús alak (az államtitkár "úr") leállítása után már vakon megbízó(!) Doriana a második pofátlan alakkal szemben már ujjat mer húzni, amikor az felpofozással fenyegeti meg Dorianát. ---> ((Lásd: a pontosan idézett bárjeleneten (ami barnával lett szedve) belül jelenet leírásában azt pirossal szedett, részt, ahol a testőre védelmében Doriana bátorsága megjön még ahhoz is, hogy kihívja a bárfőnököt azzal, hogy "Rajta, mire vár, próbálja meg! :-)))".)) ---> A helyzet rendkívüli komikumát az adja, hogy egy nőnek -- ha segítséggel is, de -- sikerül megleckéztetnie egy tettlegességig vetemedni is erősen hajlamos(!!!) molesztáló alakot!

 

Az ominózus jelenet:>>

Doriana: -- Egy narancs juice-t kérek!

Államtitkár: -- Giű, güií... .. . -- (Töményszeszes ital [vodka??] a kezében, dülöngél a részegségtől, elmosódottan beszél, stb. ... .) --  Gyere, pici cicám, ülj oda az asztalunkhoz, ne félj, nem bánod meg! ;-)

Doriana: -- Nem tartozik a munkakörömbe!

Államtitkár: -- Dehogynem, beletartozik, ha meghívlak az asztalomhoz!!

Banános Joe közbeavatkozik, Dorianának még kérnie sem kell a segítségét, máris szempillantás alatt levakarja róla készségesen az erőszakoskodó alakot. Úgy hozzávágja a jobb kezét az italospohárral együtt a bárpult-asztalhoz, hogy a pohár nagyot csattan, "kiugrik" az államtitkár kezéből, és az összes ital kiömlik belőle!

Doriana: -- De nem megyek!!

Államtitkár: -- Megőrült mit csinál??!... .. Hogy képzeli ezt... ??!

Banános Joe: -- Ne molesztálja a kisasszonyt, mert kihajintom, világos?!!

Doriana csak ámulva nézi, hogy az új testőre milyen készséges, és még csak érte sem kell szólnia, ha bajba kerül, mert Banános Joe erre éberen figyel.... !

Államtitkár: -- Hogy merészeli, magának fogalma sincs, hogy ki vagyok én!!!

Banános Joe: -- Az igaz!!; "Sajnos" még nem találkoztunk!!!

Államtitkár: -- De várjon, mit csinál, azonnal kirúgatom!! Velem így nem lehet beszélni!!! Héééé..., maga, eresszen el, hallja??!

(Banános Joe kirakja az ajtón a külügyi államtitkárt... !)

Bárfőnök: -- Ha a külügyi államtitkár meghívja az asztalához, azt köteles elfogadni!

Doriana: -- Az illető személy egy modortalan paraszt.

Bárfőnök: -- Úgy látszik, ideje, hogy egy kis észt verjek a fejébe!

Doriana: -- Rajta, mire vár, próbálja meg!! :-))) -- (Már tudja, hogy új testőre úgysem fogja annyiban hagyni az ilyesmit, az erőszakot... .. !)

Bárfőnök: -- Vigyázzon, mert én megteszem.. !!! -- (És már neki is állna kezet emelni Dorianá-ra! Ha... ..)

(.. ...A Banános Joe azonnal, és határozottan közbe nem lépne! De közbelép! És egy határozott mozdulattal hátracsavarja a bárfőnök jobb karját... !!)

Bárfőnök: -- Mit csinál, megőrült??!;.. Azonnal eresszen el!!!

Banános Joe: -- Ha tovább molesztálja a kisasszonyt, kipenderítem az ajtón!! Indulás!!! -- (És se szó se beszéd, már rángatja is kifelé, amerre a bár ajtaja található... !)

(Doriana tettét helyeslő szempillantással, és egyúttal ámulva és csodálattal kevert szeretettel néz fel Banános Joe-ra, hogy még a kisebbik főnöktől, a bárfőnöktől is meg meri védeni Őt, és levakarja róla szemvillanás alatt, se szó, se beszéd... !!! Bezzeg a bárfőnököt úgy méregeti a tekintetével, akár egy mérges vipera.. !! A tekintete ezt üzeni a bárfőnöknek: "Ezt megérdemelted, te szemét disznó... ... !!!")

Bárfőnök: -- Vegye le rólam a kezét!!!.... Maga barom!! Maga ki van rúgva!!! Érti?!!

(Banános Joe kitolja az ajtón....)

Bárfőnök: -- Takarodjon!!!

(....Banános Joe ekkor a bárfőnököt is lelöki a lépcsőről!!)

Bárfőnök: -- Aóóó... ááá... !

Torsillo: -- Ha tüdőgyulladást kapok, mindenki mehet, amerre lááát... ! Ne tartsatok nekem itt elsősegély-bemutatót, ha jól tudom, az a szőrös majom még szabadon rohangál! Na mi lesz már, indulás!.. Kapjátok el.. !!!

Torsillo testőre-1: -- Igen, Uram.. !

Torsillo: -- Hhhh.... Azzzt akarooom, hogy örökre tüntesséétek eeel.... !! -- (Öklével az asztalra koppant egy nagyot!!!)-- Seenki ne merjen veleem ujjaaat húúzni!!! -- (Öklével megint egy nagyot üt az asztalra.. !!!)

Torsilllo testőre-1: -- Oda nézzetek! Ez Diegó!!

Torsillo testőre-2: -- Mi történt?! Ki csinálta ezt vele?!

Torsillo testőre-3: -- Emeljük fel!

Torsillo testőre-4: -- Csak óvatosan!

Torsillo testőre-3: -- Vigyük be az irodába!

Torsillo: -- Hogy vagy, szépségem.. ? :)

Doriana: -- Őöö :(... Köszönöm, "jól"! ":-)" -- ( :(.. )

Torsillo: -- Miért nem ülsz oda az asztalunkhoz... ??

Doriana: -- Mert.., mert én nem "olyan" lány vagyok!! :(... ...

(Banános Joe-nak ez -- Doriana riadt, meghökkent védekezése! -- már egyből feltűnik, és még éberebben, még közelebbről figyel.)

Torsillo: -- Akkor még jobban tetszel nekem!;.. Ne játszd az eszed, kispofám!!.. Na gyere, mire vááársz! -- (Torsillo karjánál fogva, de finoman már huzigálná Dorianá-t!!... ..)

Doriana: -- Öá... .. !... :(

Torsillo: -- Hazaviszlek a szállodába!;-);..

Doriana: -- Hö!!!... :( öö.... !!... :(... .

Nem fogod megbánni... !; Oké.. ??! ;-)

(.. ...Banános Joe megelégeli a kezdődő molesztálást, vállon ragadja Torsillo-t.., és megszabadítja Dorianá-t Torsillo-tól!!)

Doriana: -- Ühű.. !;... .. :-) -- (Doriana, látva hogy Banános Joe-ra még a nagyfőnök Torsillo-val szemben is(!!!) nyugodtan számíthat(!!!), gyorsan összeszedi magát a kezdeti, pillanatnyi "enyhe" megszeppenéséből... !)

Torsillo: -- Héé!!

Banános Joe: -- Ez az alak molesztálja magát??!

Torsillo: -- "Szent" Isten; már megint,... ?

Doriana: -- Igen!!! :-).. !

Banános Joe: -- Ne molesztálja itt nekem a hölgyet, mert rögtön kihajintom az ajtón, világos?!!

Torsillo: -- Maga nem tudja, kivel beszél.. !!

(Banános Joe rohamtempóban taszigálja Torsillo-t a kijárati ajtó felé... !... Kivezeti az ajtón..;... ..)

Torsillo: -- A kidobóember kidobott a saját mulatómból... !!

(.. ...Aztán... .. Banános Joe Torsillo-t vadul lelöki a lépcsőn... !!!... .. Torsillo legurul a lépcsőn, és "egy kicsit" összezúzza magát.. !!!)

Torsillo: -- Öhö... ! Űhü.. ! Ohhá... !!

Torsillo testőre-1: -- Úristen!

Torsillo testőre-2: -- Ez a nagyfőnök! :-O

Torsillo testőre-3: -- Főnök!

Torsillo testőre-4: -- Főnök, nincs valami baj??! :-O :(

Torsillo testőre-2: -- Főnök, szóljon már valamit, az Istenért.. ! :(

Torsillo: -- Aááá... !!

Doriana: -- Jöjjön velem, gyorsan!!

Banános Joe: -- Hová??

Doriana: -- Ne kérdezzen semmit, csak jöjjön!!

Banános Joe: -- Hová megyünk... ??

Doriana: -- Tudja kit dobott ki, a nagyfőnököt!! :-O ;... .. El kell tűnnie... !! :-O

Banános Joe: -- Csak azt tettem, amit kééért!! :-O

Doriana: -- Biztosan elbocsátják azért, mert engem megvédett!! Ha nem megy el, nekem is befellegzett!! :-O

Banános Joe: -- Hát jóóóó! :( Azért örülök, hogy megismerhettem... ! ;-) :-)! Hmüüü... . Hmööö... .

Torsillo: -- Jajj a hátsóm!;.. Jajj a derekam!;.. Jajj, ti idióták, ti fafejű barmok!!... :( Vigyázat!! El ne ejtseteeeek... .. !! Aááhh... !! Már megint ez a majom volt, ledobott a lépcsőn.. !!!

Torsilo testőre-1: -- De kicsoda??!

Torsillo: -- Dehogy delíriumos... !;.. Banánooos.... !!!

Torsilo testőre-2: -- De hiszen Őt keressük... !!!

Torsillo: -- Áááh... ! Jaaajj.. !! Nem elég, hogy a kocsimat kilőtte, még a csőd szélére is juttatott,.. azzal az árcsökkentéssel.. !! Jaj, most pedig galléron ragad, és kipenderít a saját különbejáratú mulatómból!;.. Mire vártok, az Isten szerelméreeee... !!

Torsillo testőre-2: -- Igen!!

Torsillo testőre-1: -- Máris megyünk.. !!

Torsillo: -- Kapjááátok eeeel, a fülénéééél foogvaa.. !!!... Kapjáátok eeeel.. !!!

(Jelenet vége.) --> Utána Banános Joe-t hálából vendégül látja Doriana! ;-) )

 

Előzmény: Carina_S (10999)

Előzmény: Mantis Screamer (11003)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11006

uh, mintha megint nős lennék....hiába mondom amit hallani akar, nem mindegy hogy,,,,

Előzmény: Inner Circle (11005)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11005

De nem indokoltad. Nem vagyok én agyturkász!...

Előzmény: Mantis Screamer (11001)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11004

"Dorianá-val szemben pedig egyenesen makulátlan úriemberként bánik,"

 

Ja, rögtön mondja neki, csináljanak gyereket. A nő azt válaszolja ironikusan, hogy előtte legalább hozzon virágot. Erre Banános Joe: csináljuk meg a gyereket, a virágot majd elküldöm otthonról postán. :D

Előzmény: Carina_S (10999)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11003

Pedig lehetett volna Kiss Pista is.

Előzmény: Carina_S (10998)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11002

Apokalipszis és Vitriol ?

 

Két zsoldos a "csak szitálok, csak szitálok" film végéről.

Előzmény: Carina_S (10996)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11001

Anuluval kezdtem...

Előzmény: Inner Circle (10993)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11000

amikor felismerik Banános Joe-t, ls egyedül a magukkal szórakozásra hozott énekesnő Doriana nem ijed meg

Jav.:>>

amikor felismerik Banános Joe-t, és egyedül a magukkal szórakozásra hozott énekesnő Doriana nem ijed meg

Előzmény: Carina_S (10999)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 10999

A Banános Joe-ról egyébként eszembe jutott még valami: mivel ez a film még valami mástól is felejthetetlen film, és szereplő lett... !

 

Ti. itt most magára a Banános Joe nevű szereplő jellemrajzára gondolok! Ha jobban megnézitek, akkor láthatjátok őrajta, hogy hát ő egy kettős jellemű figura: a banán-"kis"maffia vezérének Mr.  Torsillo-nak (és a gorilláinak) ott tesz keresztbe, ahol csak tud, és egészen faragatlan útszéli stílust enged meg önmagának Ővele szemben (előbb a felére leveri a banán addigi egységárát(!) a teherautó-versenyzés után, azután rögtön utána "Mr. Porszívó"-nak gúnyolja(!!) Mr. Torsillot-t a háta mögött az embereinek a szemébe nézve, utána röhögve áll ki a verekedésre szóló meghívásnál Mr. Torsillo gorillái ellen, és mindet jó laposra elveri, aztán kidobja Őt a saját bárjából, amikor Dorianá-t kell megvédenie: gúnyosan hozzáteszi Torsillo gorilláinak: "Én csak azt tettem, amit parancsoltak nekem!"). A legvégén a volt csaló segítségével még börtönbe is juttatja Mr. Torsillo-t!

 

De a csalóval (a "torreádorral", és okirat,- és pénzhamisítóval) szemben viszont már kétféleképpen viselkedik: amíg csal, addig csak azért "menti meg" a többi dühös átvert alaktól, hogy jól elverhesse (pl. az arénában), de amikor a sitten megkapja tőle a használható valódi, immáron nem hamis, a saját nevére szóló banánkereskedői engedélyt, amit a miniszter úrtól szerzett neki, akkor már remekül összebarátkozik vele a sitten, mert megbocsát neki. A csaló cserébe a végén segít a film végén leleplezni Mr. Torsillo-t, akinek addigra négy álneve is van!!

 

Dorianá-val szemben pedig egyenesen makulátlan úriemberként bánik, zsinórban három részeg alaktól hajlandó megmenteni Őt a bárban, még ha a legnagyobb főnökökről is legyen szó, mert be akar vágódni Dorianá-nál: megtetszett neki, és megszerette... ;-)! Cserébe, amikor már az engedéllyel a kezében már újra Amantido faluban van, akkor amikor Torsillo, az emberei, és Doriana együtt Amantido faluba jönnek, akkor amikor Torsillo a felállított "mini" kaszinó-bárját csodálná meg, a villástargonca okozta "földrengés-sorozat" közepette Torsillo és gorillái elbújnak előle amikor felismerik Banános Joe-t, ls egyedül a magukkal szórakozásra hozott énekesnő Doriana nem ijed meg a Banános Joe-tól, sőt -- Torsillo legnagyobb elképedésére! -- , még ragyogóan derűs mosollyal üdvözli ("Joe, a Banános Joe!!! ;-))"), invitálja, és hívogatja is(!!!), a Banános Joe meg óvatosságból és jószándékból figyelmezteti Dorianá-t: "Doriana! :-) Menj ki innen, odakint biztonságosabb! ;-)" -- , és megmutatja neki a szabadba kivezető utat, akkor Doriana ismét nagyon-nagyon csillogó szemekkel(!) néz rá: -- "Joe??! Azt hittem, hogy a börtönben ülsz! ;-))" -- szól Doriana mosolygós üdvözlése ismét, mert addigra már Doriana is beleszeretett a Banános Joe-ba; és amikor meglátja, fülig ér a szája örömében!!! ;-)

Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 10998

A Banános Joe a leghíresebb növénynév lett a sorozatban, mert egyszerre volt a szereplő neve, és a film címe is egyúttal! -- Ha direkt csinálták így ezt a filmet, akkor duplán felejthetetlen lett!!! ;-)

Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 10997

De persze ettől még gyűjthetjük felváltva a tárgynevűeket és a növénynevűeket is.

Előzmény: atazs (10995)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 10996

Inner Circle azóta már áttért a tárgynevűekre:>> felhozta pl. "Vitriol"-t (tényleg ő ,melyik filmben is van benne???), meg Az ördög jobb és bal keze 1-ből "Madárijesztő"-t, én meg hozzáraktam a Banános Joe-ból "Mr. Porszívó"-t, amikor Banános Joe a háta mögött és az emberei szemébe röhögve gúnyolta így ki Mr. Torsillo-t.

Előzmény: atazs (10995)
atazs Creative Commons License 2016.07.23 0 0 10995

Ha már a növény neveknél járunk, a Seriff és az idegenek-ben van egy "Nebántsvirág" nevű rab. 

Előzmény: Inner Circle (10993)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.23 0 0 10994

A Banános Joe-ra (a filmbeli szereplőre) még emlékeztek, akkor, amikor átkeresztelte Mr. Torsillo-t "Mr. Porszívó"-nak, miután átrázta??! ;-))) :-D :))))

Előzmény: Inner Circle (10993)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.22 0 0 10993

Akkor lelövöm az utolsó növénynevűt, akit tudok: a kormányzó! ;) És a +1: Anulu, a nagy pálmafa fia.

Tárgynevűeket is kerestünk az ilyen marhaságokra fogékony barátommal, az eddigi termés:

Koszi

Vitriol

Madárijesztő

Bulldózer - ebből kettő van, a rögbisztár és Husky Joe gorillája a Nyomás-ból. Szóval azonos nevűeket is lehetne gyűjteni. Még egyet tudok, Charlie Firpo és O'Brian.

Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.22 0 0 10992

Banános Joe

 

Nem is egy másik film zenéje szólal meg, többször is, kettőt be is azonosítottam azonnal

és persze ismerős rosszfiúk is vannak

Carina_S Creative Commons License 2016.07.21 0 0 10991

Apróbb javítások (két lemaradt film-link pótlása)!:>>

 

7. -- A Bombajó bokszoló-ban az eltöretett kezű(!) kiváló bokszoló-jelöltön segít az igazságtalanság elkövetőjének a megbüntetésével;

10. -- a Banános Joe-ban Dorianát menti meg a "Mocambo" mulató-bárban a három perc alatt(!!), egymás után három(!!!) erőszakoskodó, de magát mindegyikük "úriembernek"(???) színlelő rémalaktól is;

Előzmény: Carina_S (10990)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.21 0 0 10990

Bud Spencer emlékére leírok valamit, amit az egyik vele foglalkozó weboldalon találtam. Azt írta magáról és Terence Hill-ről, hogy ők ketten sohasem annyira színésznek, mint sokkal inkább mindig is afféle jó értelemben vett példaképeknek tartották magukat, akik a filmvásznon a legtöbb filmjükben a mindig segítőkész és áldozatkész(!), másokon mindig azonnal segíteni akaró (és segíteni tudó) figurákat személyesítették meg.

Mennyire igaza volt, amikor ezt mondta!!

 

A filmjei közül ezt a megemlített példakép-vonást igazolják az alábbi filmjei (is):>>

1. -- a Piedone-sorozaton belül a Piedone, a zsaru c. filmben a calabriai Márta (akit a "Báró" késeltetett meg(!!!) az arcán) barátnőjének, Carmelának segít kikerülni a "Báró" <--(= Ferdinando Scarano) bosszúját azzal, hogy a ennek a lánynak, mint információ-forrásnak diszkréten kezeli a nevét, és a Bárót Carmela neve kiadása nélkül fékezi meg veréssel(!);

2. -- a Piedone Afrikában c. filmben például a megölt Dimpo fián, Bodón segít, amikor elvállalják Caputóval a gyerek felnevelését, vagy Margy-n akkor, amikor -- a film legvége felé -- nem hagyja hogy elvigyék bebörtönözni, részben a segítségéért cserébe -- Ő tette le Rizzo felügyelőért az óvadékot, hogy kiengedjék a rendőrségről!!!! -- , részben mert Margy valóban teljesen ártatlan(!!!) a kábítószer,- és gyémánt-csempészési ügyben;

3. -- a következő epizódban, azaz a Piedone Egyiptomban c. filmben a filmnek majdnem a legelején kiszabadítja Conit, a végén pedig úgyszintén Conit menti meg az olajmágnás nagybátyjával, meg a Professzorral együtt, akit szintén másodjára szabadít ki, akárcsak Caputot, a helyettesét is ugyanakkor;

a Banános Joe-ban Dorianát menti meg a "Mocambo" mulató-bárban a három perc alatt(!!), egymás után három(!!!) erőszakoskodó, de magát mindegyikük "úriembernek"(???) színlelő rémalaktól is;

4.-- az Őrangyalok/Balfácánok szabadlábon-ban Lucindát és Huanítát menti meg az őket és más lányokat is prostitúcióra kényszerítő nagyvárosi maffiától(!!!), majd Lucinda információi alapján a többi elrabolt lányt is sikerül kiszabadítaniuk;

5. -- az Atyai pofonosztóban (másik, találóbb(!) címén: Remény Atya) a teljesen ártatlan Lulut, Ninót, és Maddalenát menti meg a calabriai maffia rendkívüli bosszúéhségétől (a másik kettőtől eltérően, Lulut éppen egy prostitúciós maffiától), továbbá még a már jó útra tért(!), egykori "dohánybolt-fosztogató" Bolognai származású Rossinak is sikerül nagyon jelentősen lerövidíttetnie a büntetését, persze az Ő esetében a jó útra visszatérésért, és bűnbánatért cserébe;

6. -- Az ördög jobb és bal keze 1-ben a telepeseknek segít levakarni magukról részint Mezcal bandáját, részint az Őrnagy bandáját;

7. -- A Bombajó bokszoló-ban az eltöretett kezű(!) kiváló bokszoló-jelöltön segít az igazságtalanság elkövetőjének a megbüntetésével;

8.-- Az ördög jobb és bal keze 2-ben a szerzeteseknek segít levakarni a nyakukra telepedett fegyvercsempész-bandát;

9.-- Terence Hill szóló filmjei közül ilyen A keményfejű c. film is, ahol egy ártatlanul bebörtönzött embert sikerül kihozatnia a börtönből, akinek közben a fia átmeneti nevelgetését is felvállalja, az őt bajba sodró korrupt maffiózó-szerű "üzletembert" és gorilláit pedig lecsukatnia. ((Ez a gazember ui. odáig fajult, hogy a gyereknek és az apjának még a házukat is a levegőbe repítette, miután az Ő korrupt ingatlanspekuláns-megbízottai nem jártak sikerrel!!!))

 

Ezek a példák mind-mind a feltétel nélküli emberbaráti áldozatkészséget és segítőkészséget példázzák ki. Lehetne még hosszan folytatni a sort, de a Bud által kimondott szavakat már ezek is bőségesen igazolják!

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

A nem Bud Spencertől és Terence Hilltől származó filmek közül eddig mindösszesen két olyan filmet találtam, amely olyan fokú áldozatkészséget mutat be, amivel például az Atyai Pofonosztó c. fimnek a méltó párja lehet:>>

A. -- Amazonok és Gladiátorok (2001) (Ebben az amazonok egyik vezéralakja, Ione menti meg a római rabszolgaságból Serenát és Brianát, akik szintén beállnak a szabadságot és egymás védelmét bármilyen áron garantálni hajlandó amazonok csapatába. Serena nem sokkal később megmenti az egyik, baleset miatt majdnem magára maradt amazont, Gretschent (Gretschennek a balesetkor tett ígéretének garantált betartásával(!!!) Serena éjjel, órákon át, egyedül visszaviszi a teljes biztonságot nyújtó amazon-táborba), akit ha a rómaiak egyedül, védő-társai nélkül megtalálnának, akkor szinte biztosan megölnének. Cserébe Serenát és Brianát eskütétellel avatja fel amazonokká Ione, aki később a gladiátor-arénában magára maradt Serenát és Brianát a teljes amazon-csapatuk összefogásával mindenáron kimentik halálos ellenségének, Marcus Crassiusnak, Hanne városnak, és a hozzá tartozó provincia helytartójának a fogságából és halálcsapdájából. A mentőakció tökéletesen(!!) sikerül. Marcus Crassiust és őrségét utolsó emberig megölik, és egy sor gladiátor-rabszolgát is kiszabadítanak. Cserébe a gladiátorok beállnak az amazonok támogatói közé.)

B. -- Leon, a profi teljes film magyarul (Itt Leon ment meg egy vérszomjasan bosszúálló korrupt rendőrcsapattól egy 12 éves kislányt, akinek Leon a legeslegutolsó esélye, de csak akkor, ha Leon azonnal lép.)

 

Carina_S Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10989

Megnézted, amit belinkelem neked vágatlanban?

(Csak mert mondtad hogy még nem láttad (vagy nem találtad..), így dobtam rá egy YouTube-os linket... .)

Előzmény: F1 Hierro (10987)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10988

Őt se számoltam! Akkor 8+1! El kell ismerni, tévedhetetlen vagy, Tangó!

Előzmény: F1 Hierro (10987)
F1 Hierro Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10987

Bambusznád (Bambuszbot) - Piedone Hongkongban

Előzmény: Inner Circle (10985)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10986

Banános Joe-val hat. Szóval már csak egyről tudok. De arról azt hittem, kórusban üvölti majd a társaság ;)

Előzmény: Inner Circle (10985)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10985

Mustárt nem is számoltam! Ez így már potencionálisan 7+1! ;) Paradicsommal együtt így 5 van meg - és a legnyilvánvalóbbat még meg se találtuk...

Előzmény: Carina_S (10983)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10984

Akkor már helyreigazítom... >>

 

"Azért vicces volt a Szuperzsaruban,[...]"

 

Jav.:

"Azért vicces volt a Nyomás utána-ban,[...]"

Előzmény: Carina_S (10981)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10983

Igazad van a filmcímben ron89 után mentem, elírtam Szuperzsarunak, Pedig a Nyomás utána c. filmben volt amit én írtam, a Saláta. Rajta kívül még Hagyma és Mustár is benne vannak, ez mind növénynév.

Az Ördög jobb és bal keze 1-ben lévő Mimóza nevű kitűnő fegyverforgatóval együtt ez már négy!!

Előzmény: Mantis Screamer (10982)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10982

Nyomás utána...

Szuoerzsaruban nem volt BS.

Előzmény: Carina_S (10981)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10981

Őróla, Paradicsomról eszembe jutott a másik rosszfiú, akinek a neve Saláta.

 

Azért vicces volt a Szuperzsaruban, ahogy ott hadonásztak a nuncsakukkal, késekkel, miegymással... .. :-)) Bud meg megkérdi: "És a húst nekem kellene hozzáadnom?!! :-O" - "Igen... !" -- szólt vissza a válasz. -- "Hmmm... .. ." -- Azzal elszökött a liften át, és 2 perc múlva a konyhában futnak össze, ahol Zsömle csúnyán elvágja az ujját a saját késével. -- "Júúúj, fáj??!" -- És gondos ápoló módjára megnézi az elvágott ujjat figyelemelterelésből, majd Bummmm..., és Zsömle berepül az ütés erejétől a bárpult mögé... .. . A szakács kétségbeesetten hívja a rendőröket, de azok elkésnek. Mikor megjönnek, hirtelenjében az egész négyfős banda "kámforrá változik"... .. !

Előzmény: ron89 (10978)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.20 0 0 10980

Ez már három, haladunk! :)

Előzmény: ron89 (10978)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!