Keresés

Részletes keresés

Ogzen Creative Commons License 2017.03.14 0 1 195141

Kicsit korábban írtatok a szurkolásról. 
Szerintem a botrány egyik fele volt csak, hogy a Paks lefocizott minket a Nagyerdőn, a másik fele, hogy 10 paksi egy dobbal leszurkolt minket. 
Ami az ultrákat illeti: a bojkott okát, célját megértettem, nagy vonalakban egyet is értettem vele. Azt viszont, ami az utóbbi 3 meccsen ment részükről, számomra nehéz felfogni, elfogadni. Egy részük eleve csak a Fradi ellen jött ki, elénekelte (úgy ahogy), hogy "mi mindig itt vagyunk, érted szurkolunk", nyomott teljes erőből egy félmilkás BMLSZ-t, majd a következő meccsekre már ki se jött. Akik jöttek, azok is hallgattak a drapi mögött. Ez így nagyon égő srácok. 

A maradék szurkolásról: Lófej azt mondta, ha egyedül kell kiabálnia a stadionban, ő azt is megteszi, egyelőre még állunk mellette hárman-négyen. Sok arc és név rémlik az oláhgabiról, akik vagy elmaradtak, vagy kijönnek, de nem jönnek le hozzánk, nem szurkolnak. Miért? Ha hiányzik a szurkolás, akkor álljatok mögénk és csatlakozzatok, mert senki nem fogja helyettünk megtenni! Az akusztika velünk van, 10-20 ember már hangulatot tud csinálni. 

MZ/Y Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195140

Ventura egyik meccsen valóban komoly erősítésnek nézett ki, a következőn meg észre sem lehetett venni. Lehet volt 3. meccse is, nem tudom.

Előzmény: Törölt nick (195135)
Sheverush Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195139

van úgy, hogy téved valaki, vagy elragadtatja magát, ennyi. Semmi rosszat nem gondolok róluk. De még igazuk is lehet.

Előzmény: Sheverush (195138)
Sheverush Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195138

én is így gondolom, az óvatosság itt nem gyanakvás

Előzmény: lebesgue (195137)
lebesgue Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195137

Nincs semmi titok. Nem pénzeli őket senki, nem tartoznak senkihez, nem áll mögöttük senki.

Van véleményük, sokszor nem értek velük egyet, de jó tartalmat állítanak elő.

Én ezt elég megbízható forrásból tudom.

Előzmény: Sheverush (195133)
ogstreet Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195136

Kellemes meglepetés (ha lehet ilyen egyáltalán a helyzetünkben) vagy headshot kategória (pl. HF)?

Előzmény: Muskátleee (195131)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195135

JuveFan1897 Mod  LebesgueStieltjes .  3 órája

Kezdjük a legfontosabbal: kért játékosokat posztra. Leadott egy listát. Idehívott pár délamerikai srácot a kapcsolatai révén, próbajátékon voltak, senki nem ült le velük tárgyalni ("az tárgyaljon velük, aki idehozta őket"), így szerencsétlenek pár nap után hazamentek. Aztán a listáról egyedül Osváthot sikerült megszerezni. Vianát is Pontes akarta volna, már meg is egyeztek vele szóban, mire szólt Szima, hogy nem jöhet. Aztán kiszoptunk a Balmaztól meg ikszeltünk a Kisvárdával, ekkor megijedtek Szimáék, hogy na lehet hogy mégis kéne erősíteni. Újra felvették a kapcsolatot Vianával, csakhogy közben már képben volt a Beleneses is. A legnevetségesebb Ventura ügye volt, a srác meggyőző volt az edzőmeccseken, végül nem igazoltuk le valami egészen nevetséges indokkal, csak azért, mert Pontes szorgalmazta a leigazolását.

Azt halkan teszem hozzá, hogy az edzőtábort sem Szima támogatta.

Nyilván úgy is meg fogod vagy te, vagy más kérdőjelezni mindezen állítások valódiságát. Őszintén remélem, hogy egyszer kiderül az igazság.

 

Mivel nem tudok ott irni igy itt válaszolnék erre az oltári baromságra. Nem tudunk semmiféle 'próbajátékon' ittlevőkről ez kisértetiesen hasonlit a "virágárus itt levő légiósok akikkel nem tárgyalatunk" dumájára ami már akkor is több sebből vérzett Akkor pl még nem is volt felkészülés, meg nem a játékossal szoktak tárgyalni. Tehát ez a mese már itt megbukott. A másik meg Vianna esete. Mesélj már, ha megállapodunk a klubjával is, a játékossal is, akkor arra ki adott felhatalamázást a tárgyalónak? :D Meg a játékos akkor erről miért nem tett emlitést sehol :D Miért azt hangsulyozta, hogy magasabb szinten szeretett volna focizni? Ez is nagyon hajaz a virágárús kitalációjára. Amitg arra alapozott hogy Róka Debrecenben van :D ahhoz képest 3 játékost sikerült igazolni igy :D

 

De megkérdezném milyen előrelépést láttok az őszhöz képest? Mert én semmilyet. Megvolt a felkészülés. De semmi nem változott. Pontes kért játékosokat. de alistab elég irreális lehetett ahogy a csapatokat láttuk akikhez a kért nevek igazoltak....

 

LokiFan16 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195134

Nem fogunk tudni aludni..:-)

Előzmény: Muskátleee (195131)
Sheverush Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195133

Majd elmondják akkor ők itt is, ha akarják. Nem tartom őket rosszindulatú szarkeverőnek, de óvatos is vagyok. Nekem nincsenek infóim, csak a pletykák meg a csalódottság, abból meg könnyű összerakni akármit, csak nem akarom, inkább megvárom, mit nyilatkoznak.

Előzmény: MZ/Y (195121)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195132

Komolyra fordítva. Először is szerintem a teljes vezetőség tulajdonosi kör és szakmai stáb alkalmatlan. Pontes szerintem se jó edző, de ez elmondható a teljes játékoskeretet nézve majd kétharmadáról is. Falábú, nem lehet velük semmit sem megtanítani vagy kérni mert nincs meg sem a technikai képesség, sem az acélos akarat sem pedig a szellemi terhelhetőség sem.
azért olyanokkal nehéz mit kezdeni aki két öt méteren belüli bedobásból egyet sem képes megfelelően lekezelni. Néha megkínzom magam és megnézem egy egy meccsüket de a fene megeszi azt a klubot ahol a két belső védő közül az egyik akar hosszú labdával támadást indítani mikor még a mellette lévőnek sem tud belsővel egy pontosat passzolni. Utánpótlásba se reménykedjünk mert itt berkeken belül annyi fiatalra mondták, hogy nagy tehetség /rezes, szilágyi, ferenczi, szűcs, bíró stb./ csak a teljesség igénye nélkül de az nem tehetség aki még 24-25 évesen is még reménységnek van kikiáltva. Vagy emlékezzen mindenki spitzmüllerre még az is előfordult, hogy csk volt amikor már én sem bírtam tovább. És sokan Kiss Zolit neveztük falábúnak, hozzá képest ő is egy többszörös aranylabdás, mégis spitzmüller meddig rontotta itt a levegőt. Debreceniként azt mondom kongó üres lelátókkal és nézhetetlen focival nem érdemlünk bent maradást és hátha megváltozna valami egy kiesés révén. Ha mégse akkor sokkal nagyobb a baj az általam vázoltakhoz képest is. Nem pontes itt a legnagyobb baj attól függetlenül, hogy szerintem max segédedzőnek való.

Muskátleee Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195131

Nem....

Előzmény: LokiFan16 (195130)
LokiFan16 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195130

Csak nem Eli bácsi?....

Előzmény: Muskátleee (195127)
ogstreet Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195129

Ez két dolgot jelenthet:

1. marad Pontes

2. visszatér Kondás

Előzmény: Muskátleee (195127)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195128

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-bombameglepetés-konyhásnéni-testű-zsóti-az-új-edző-a-cél-a-visszajutás

Előzmény: Muskátleee (195126)
Muskátleee Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195127

Hát lesz meglepetés...... nem írom le hadd rágódjon mindenki de ezen még én is kiakadtam! :-)

Muskátleee Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195126

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-bombameglepetés-szima-gábor-az- új-edző   :-))))))))))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (195123)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195125

Ez nagyon gyenge volt.

Előzmény: Törölt nick (195123)
Muskátleee Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195124

Ezen most nevetni kellene???

Előzmény: Törölt nick (195123)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195123

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvsc-bombameglepetés-urbán-florián-a-kispadon

OnlyLoki Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195122

Megint húzzák az időt, aztán marad egy hét a felkészülésre.

Előzmény: lebesgue (195120)
MZ/Y Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195121

Dehogy megyek. :(

 

Akkor most az a "hivatalos", hogy Szima a geci? Vagy ezért, vagy azért, vagy mert csak? Minő meglepő.

 

Nem mellesleg: a téli elküldöttek közül talán Szakály az, aki valóban hiányozhat. Bőven jobb pedigréjűek, akik jöttek. (És még ott lett volna Viana, akiről azóta sem tudni, kapkodva akartuk idehozni vagy nem is akartuk, csak azt, hogy a minket átbaszó játékos a jó, Szima a geci.) Nem lehet mondani (persze, lehet), hogy ne hoztunk volna a téliek helyett jobbat (kivéve Szakály), de az őszinél sokkal rosszabb a teljesítmény, Pontes érthetetlenül ragaszkodik 1-2 emberhez, fiatalokhoz nem nyúl - nehogy már ez ne az Ő sara legyen.

Előzmény: Sheverush (195118)
lebesgue Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195120

Fél tíz. Lesz még ma valami hír vajon?

Sheverush Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195119

Bocs, ott a játékosok általi edzőbuktatásról nincs szó.

Előzmény: Sheverush (195118)
Sheverush Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195118

Nem kell rá várni, menj át a lokiblogra.

Előzmény: MZ/Y (195115)
Sheverush Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195117

Hát, ezzel a narratívával biztos gyakran fogunk találkozni, i.e. hogy Pontest kicsinálta Szima az igazolások elmaradásával, elutasító légkörrel, stb. Bár ennyire biztos nem egyszerű a helyzet, de cáfolni se lesz  majd könnyű, pláne Selymes esetleges kinevezése után. Ebben a sztoriban azért egy saját klubját szivató elnök képe rajzolódik ki. Ami nemcsak rá vet rossz fényt, hanem a többi szereplőre is, hogy asszisztáltak ehhez. Akármi is az igazság...

 

Én Selymesről mint edzőről keveset tudok - és a soproni debütálására emlékszem (már mint arra, hogy nem robbantott nagyot, de a csapat se volt jól eleresztve), meg dereng, hogy akkoriban nálunk is felmerült a neve. Biztos, hogy neki is szurkolni fogok, hogy minél többre jusson, ha tényleg idekerül.

 

De nagyon sajnálom, hogy Pontesnek nem sikerült. Az előrelépés lett volna. Most menekülés van ez a tüske meg fog maradni, csak egy nagy siker tudja majd feledtetni, hogy mi lett volna ha...

:(

Előzmény: dalardas (195112)
MZ/Y Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195116

Érdekes meglátás, de tényleg ezt írta.

Előzmény: hallaignác (195114)
MZ/Y Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195115

Ja. Csak elbasztam, a Paks meccs után, de legalábbis a mai összeröffenés híre előtt kellett volna feltennem a kérdést. De időközben be is futott az első versenyző, aki szerint Pontes elküldése a geciség. (Az indoklás mesteri.) Gondolom, 1-2 nap és kiderül, Szima kimondottan akadályozta Pontest, a játékosokat is Ő vette rá az edzőbuktatásra.

Előzmény: hallaignác (195102)
hallaignác Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195114

Szerinted akkor (volt) eredményes a klub, amikor Szima irányította az edzőket, amikor nem tudja irányítani, akkor pedig kiesünk?

Előzmény: dalardas (195112)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195113

Őt akarta? :D Mesélj még :D

Előzmény: dalardas (195112)
dalardas Creative Commons License 2017.03.14 0 0 195112

Az a gyanúm, hogy Szíma nem nyugodott addig amig Pontes helyébe Selymest ki nem nevezheti vezető edzőnek, mivel őt akarta már a nyáron is! Kevesebbe is kerül mint a Portugál, és még őt tudja    is irányitani a munkájába Pontessel ellentétben..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!