Keresés

Részletes keresés

antitahoista Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1553
Mai pillanatképek.
1
2
Kevin70 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1552
Új vagyok még, ez az első jelentkezésem úgy hogy sziasztok. Olvasgattam a hozzászólásokat és tegnap beszereztem és is egy Bathmate-t. Köszi a sok jótanácsot amit a már tapasztalt "bajtársak" leírtak. A lelkesedésem most még elég nagy, remélem a türelmem is elegendő lesz. Fogom látogatni ezt az oldalt és ha tudok szolgálni valami eredménnyel azt közzé teszem. Az indulásom elég szerény így inkább majd a változás mértékéről szeretnék néhány hónap múlva beszámolni. Majd jelentkezem. 
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1551

Ha nem pumpalod tul a valos mereten, akkor nincs nyúlas es nem lesz novekedes.

 

Előzmény: e-men (1550)


e-men Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1550

Sziasztok!

 

Lehet hogy nekem van spéci szerszámom de nekem 16cm-ig megy fel a pumpában de az életben is... érdekes.

mike01010101 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1549

A meresnel vegulis az a lenyeg hogy mindig ugyanugy kell merni, igy mindegy hogy mekkor, merheto lesz a novekedes.

A vizes pumpanal sajnos macerasabb a dolog, nem lehet csak ugy nekiugrani, (vetkozes, kad, viz,  torolkozes, oltozes stb) ezert jobb a szaraz pumpa de valami miatt jobban bizok a vizesben, nem tudom miert.

De lenyeg - ahogy irtad - a novekedes.

Előzmény: Törölt nick (1548)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1548
Én mondjuk nem értek egyet ezzel a csontig nyomós mérési módszerrel, mert az nem valós érték, de már ezt megbeszéltük itt teszterrel.
Én úgy mérem, hogy a görbületem miatt a mérőszalagot a farkam oldalán a görbülethez igazítom és jól meghúzom, hogy feszes legyen a szalag. Vagy pl "colossal". A vonalzó azoknak jó, akiknek egyenes.
Hát én nem tudom, hogy van ez a növekedés, de az a lényeg, hogy nőjjön nem? :)
Én kicsit ezelőtt ritkábban tudtam 18,5-re felpumpálni, de már mostanában minden alkalommal, így gondolom már alaklamazkodott ehhez is, csak idő kérdése mire tovább tud nyúlni.
Nem tudom, hogy elég e amennyit használod. Én 2/3 nap pumpálás + 1/2 nap pihenés használom 3x15percet (én levegős pumpát használok).
Előzmény: mike01010101 (1547)
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1547

A klasszikus hivatalos meresi mod a "csontig nyomva", kulfoldi oldalkon is a "bone pressed" kifejezessel mondjak. Igy lehet hogy az 13 cm mar 14 cm es ebben mar lehet par millimeter novekedes is.

Egyebkent szerintem az elso 5-6 het csak a termeszeses nyulas, ennyit tud a farok nyulni, utanna kezdodik a novekedes. En pl 17,5 korul vagyok mar 2-3 hete, es alig valtozik viszont biztos vagyok benne hogy innen mar minden millimeter fejlodes a tenyleges novekedes resze. Heti 1 mm-t lehet szerintem noni. Az 6-7 honap alap (az elso 2 honaptol szamolva) 2-2,5 cm.

En heti 5 napot 25 perc/nap hasznalom. Ez eleg? Mi a tapsztalat?

 

Előzmény: antitahoista (1546)
antitahoista Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1546
Nem szoktam méregetni, mióta használom most mértem meg először.
Ebbe a 4cm-be szerintem az is benne van, hogy van egy kis zsírpárnám, amikor merev állapotban mértem, akkor nem nyomtam be teljesen csontig, hanem csak a bőrhöz tettem oda, viszont a pumpa az belemélyül rendesen a húsba.Ha teljesen benyomom akkor is csak 14cm körül van, szóval még mindig 3cm a tágulás.De majd lefotózom centivel is meg a pumpában is.
Előzmény: Törölt nick (1544)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1545
Ma meghozta a postás bátyó az enyémet is:D Csatlakozom a táborhoz, remélem sikerrel:)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1544
Szerintem 3 hónap használat után célszerű megmérni, ezért még nem kell feladni. Majd ha kb fél év használat után sincs eredmény akkor. Én is mértem még az elején állandóan, de semmi nem volt, aztán kb. 2és fél hónap használat után hirtelen lett eredménye, először el sem akartam hinni, hogy nőtt :)
Amúgy érdekes, hogy 4cmel nagyobbra tágul ki neked, mert nekem csak 1,5 cm különbség van a felpumpált állapot és a rendes állapot között. Biztos, hogy nem rosszul méred?
Előzmény: antitahoista (1543)
antitahoista Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1543
Valamit én nagyon rosszul csinálhatok, ma 7. hete, hogy használom a Bathmate-et, kíváncsiságból megmértem ma és semmit sem nőtt.Pedig tágulással nincs gond, mert 13cm merev állapotban, a pumpában meg felmegy 17-ig, mégsem akar nőni.
Na mindegy, azért nem adom fel, csak jól esne már fél centi plusz is ahhoz, hogy ne menjen el az ember kedve.
Mindenesetre itt egy kép azelőttről, mielőtt elkezdtem használni.
1
2
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1542

kep

 

Itt a kep is!

Előzmény: mike01010101 (1541)
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1541
Nem latszott elobb a kep, talan most
Előzmény: Törölt nick (1539)
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1540

Szerintem mar igy is rendben vagy:)

 

En 10-11 hete csinalom,  30 eves vagyok, 14 cm korul kezdem, most kb 15-15,5 cm, 18-ig meg sem allnek ha osszejon:)

 

Itt egy kep (telefonnal csinaltam)

 

Előzmény: Törölt nick (1539)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1539
Sziasztok.

Volt már itt, aki képet ígért (előtte-utána), de nem lett belőle semmi. Csak, hogy mindenki lássa ki miről beszél, jó lenne ha rakna más is képet előtte-utána eredményről. És, hogy ez az egész nem kamu.
Kezdem én, bár nekem nincs előtte eredményről, de van a jelenlegi állapotról :)
Hossz: 17cm
Vastagság: 4,5-5cm
Kerület: 14cm (a legvastagabb részén mérve, ami a makktól valamivel lentebb van)

Még egy fél évet szerintem végigpumpálok. Szeretnék azért elérni hosszra 18cm-ert, a vastagsággal nincs bajom. Majd beszámolok róla, és képet is teszek fel ha elérem.

spencer Creative Commons License 2008.07.20 0 0 1538

amikor én rendeltem 1 hete az ár ugyanezen az oldalon 130 dollár volt (18.978 HUF) szállítási költséggel együtt. nem tudom miért emelték fel?

a másik kérdésre válaszolva igen, csak dombornyomásúval lehet vásárolni.

Előzmény: Niino (1537)
Niino Creative Commons License 2008.07.19 0 0 1537
szia

tervezem hogy én is veszek egy ilyet !
most már 149 USD az ár az oldalon ? te is ennyiért vetted ?Gondolom a cleaning kit -et nem rendeltél, a tisztítását hogy fogod megoldani ?

üdv

N
Előzmény: spencer (1534)
newlife Creative Commons License 2008.07.19 0 0 1536
Szia! Köszönöm a segitségedet :) /-azóta visszaolvastam a hozzászólásokat.-igazad volt,jogos:)/ Ha lesz emlitésre méltó eredményem,beszámolok róla.
Köszönettel venném,ha megirnád email.ben,-a reklámozást elkerülendő,- a vákumos készüléked beszerzési lehetőségét,árát,fajtáját! köszi,üdv.: Alex
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.18 0 0 1535
onnét a fizetés csak dombornyomásos kártyával megy nem?
Előzmény: spencer (1534)
spencer Creative Commons License 2008.07.18 0 0 1534

Sziasztok!

Ma megjött a bathmate ami a bathmatenordic oldalról rendeltem szombat este (5. munkanap érkezett).

Úgy tervezem, hogy minden nap használni fogom 15 percig.

A kiinduló állás a következő.

-petyhüdt állapotban: hossz 8 cm, kerület 10 cm

-merev állapotban: hossz 16 cm, kerület 13 cm

A kerületet a pénisz közepén mértem.

A méréshez "centimétert" használtam.

torello Creative Commons License 2008.07.18 0 0 1533
BATHMATE -et keresek!
Szívesen megvenném attól, aki már nem használja!
azonnal kp-val fizetek!
mail: torello@vipmail.hu
t.
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.18 0 0 1532
Körömvirág krém nagyon jó, már irta itt egyszer valaki, én is kipróbáltam és pár nap alatt eltünik minden piros pötty, véraláfutás. Nem kell azért leállni csak utana mindig bekenni.
Előzmény: PrimeRye (1531)
PrimeRye Creative Commons License 2008.07.17 0 0 1531

Sziasztok!

 

Bathmate-t használok, és kisebb vöröses, feketés foltokat észlelek a farkamon intenzív edzés után, gondolom hajszálerek pukkanhattak. Most leállok pár napig, van vmi tipp ami segíthet a gyógyulásban?

 

Előre is köszi a segítséget...

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.16 0 0 1530
Szia.
Ha vetted volna a fáradtságot akkor ha visszaolvasod a hozzászólásaimat akkor láthatnád, hogy mik voltak eddig a tapasztalataim és a növekedésem, de elmondom mégegyszer.
Hát én a bathmate-t még régen használtam, és egy jó ideje nem használtom (meg van még, hátha valamikor megjön a kedvem hozzá), mert untam vele mindig a fürdőkádban ülni. Én mostmár lassan negyedik hónapja használok levegős pumpát (a márkája mindegy, nem akarok reklámozni, de elég profi), és nekem sokkal szimpibb mint a bathmate. Csak leülök a szobában és tévézek közben, és nem is dagad annyira fel mint a bathmate-nél a víz miatt, de ezt a levegős pumpát is lehet használni vizesen is, úgy ugyanolyan mint a bathmate, de mondom nekem unalmas annyit a fürdőkádba lenni. Meg annyiban szimpatikusabb ez nekem, hogy ezzel sokkal finomabban lehet szabályozni a vákumot. Én úgy csinálom, hogy egészen kis vákummal kezdem és a pumpálás végéig folyamatosan növelem a vákumot, általában a végén már nagyon feszül, amíg nem kellemetlen addig pumpálom.
A valós méretem 16 centi volt, talán + 1-2centi, most 16,8 (fogjuk rá 17, ha nővel vagyok biztosan mivel akkor jobban áll, de akkor meg ugye nem méregeti az ember :)) Tehát bő fél centit nőtt. Vastagságra is kb. fél centit nőtt, most 14 centi a kerülete. Ezt 3 hónap rendszeres pumpálással értem el, az utóbbi 3 hétben elég ritkán csináltam, de megmaradt a növekmény. Általában 2 vagy 3 nap pumpálás és 1 avgy 2 nap pihenőt tartok.
Neked mit javasolnék? Mindenképpen vagy 2 hétig óvatosan csináld, utána viszont már mehet intenzívebben meg nagyobb vákummal a pumpálás. Az pumpálás első perceiben nem szabad túl nagy nyomást használni mert elég véraláfutásos lesz tőle a bré, gondolom mások is tapasztalták itt már :)) De nem kell aggódni ha oylan lesz, 1-2 nap alatt elmúlik. Sokan írták még, hogy bebarnult a pumpálástól a farkuk, nem kell aggódni amiatt se, nekem is barnult sokat tőle. Bár akit ez zavar annak nincs mit tenni abba kell hagyni vagy nem tudom, mert ez ezzel jár. Azt hogy 1-1 pumpáláskor ki mennyi ideig használja az elég szubjektív, kinek hogy szimpatikus, de az elején biztos elég 15 perc, hogy hozzászokj. Meg a Bathmate-nél a bőr nagyon bedagad a pumpálás után, de az is elmúlik 1-2 nap alatt, amiatt sem kell izgúlni.
Ennyi jutott most az eszembe. De még pl teszter :)-től is kérdezhetsz, neki is vannak méretbeli növekedései ő már több mint fél éve használja a bathmate-t, olvasd vissza az ő hozzászólásait is, de kérdezhetsz is tőle gondolom. de vannak itt még mások is, akik pumpálnak és van is növekedésük.
Előzmény: newlife (1529)
newlife Creative Commons License 2008.07.16 0 0 1529
Hello!
Ma jutottam egy "bathmate" készülékhez.lennél szives megosztani a tapasztalatod,
hogy hogyan érdemes kezdeni és mire figyeljek?!
Biztosan van olyan tapsztalatod/gondolatod,amit érdemes átvenni tőled.
Pl.:mennyi idő alatt és mennyit növekedtél,vastagodtál valósan.
tudom,-ez egyéni,de mégis viszpnyitási alap lehet...

Előre is köszönettel,üdv.: Alex
Előzmény: Törölt nick (1525)
Teddy92 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 1528
Eladó egy ANDRO PENISZ készülék.

Nekem segített 3 cm meghosszabbodást elérni.

Mivel nekem már nincs rá szükségem, gondoltam segíthetek olcsóban hozzá jutni másoknak.

Érdeklődni a bkteddy@gmail.com  e-mail címen
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1527
Szia.

"Szerintem az alapja a dolognak hogy csak nyulasrol van szo vagy sejt osztodasrol is."

Az attól függ... Hogy mennyi idősen csinálja az ember. Ha valaki serdülőkorban vagy még fiatalon csinálja akkor sejttágulás mellett sejtosztódás is van. A férfiak egészen 25 éves korukig nőhetnek, de ez minimális, és inkább csak a csontozat. Általában 20-21 éves kor az amikor elérjük a végleges formánkat. Idősebben már szerintem sejttágulás van, de na és? Egyszer a vas is elfárad, szóval a péniszben lévő barlangos testek is egy idő után végleg tágabbak lesznek, ami a teljes abbahagyással is csak minimálisan mehet visszább. Én így látom.
De emiatt még ne aggódjon az, aki növel :)
Amúgy ha pl te eléred azt a növekedést amit akartál vagy amivel elégedett vagy, akkor egyszerű a dolog. Heti egyszer elég pumpálnod, hogy megmaradjon a növekedés.
Előzmény: mike01010101 (1524)
lucifecó Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1526

"Szerintem az alapja a dolognak hogy csak nyulasrol van szo vagy sejt osztodasrol is."

Sajnos nem tartós. Ha azt akarod, hogy a vastagodás, és a hossz tartós legyen, bizony, rendszeresen kell edzeni a cerkát.

Előzmény: mike01010101 (1524)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1525
Szia.

És vastagságra mennyiből mennyi lettél?
Akkor a vastagság az csak átmeneti? Gondolom a begyűlt víz pár nap alatt felszívódik és ezért megy le. De akkor ez vastagságra nem is igazi növekvés, csak átmeneti?
2-2,5 centivel lenne nagyobb a pumpában? Hát én nem tudom. Nekem kisebb. 18,5-re tudom felpumpálni, a valódi mérete pedig már 16,8(talán 17), tehát ez csak bő 1,5 centi. Bár lehet azért van mert a görbület (amit hozzá kell mérni a farokhoz) az nem tud teljesen kiegyenesedni a pumpában. Szóval egy hozzágörbülő pumpában lehet több lenne :). Nem tudom, de annyira nem is izgat ez, az a lényeg hogy a valós méret mekkora :)
Előzmény: teszter :) (1523)
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 1524

En is ugy kalkulalok hogy kb 2,5 cm lehet a pumpalt es a valos meret kozt a kulonbseg. En is a vastagodast veszem eszre inkabb (a parom is) de lassacskan a hossz is no.

Jo lenne tudni (tudomanyosan) hogy a honapok alatt elert novekedes megmarad vagy sem. Szerintem az alapja a dolognak hogy csak nyulasrol van szo vagy sejt osztodasrol is. Nyulasos fejlodes pl ha valaki kilazitja magat a spargazasra, megnyulnak az inszalagok, izulet, megy a sparga de ha nem edzek tovabb gyorsan  visszahuzodnak es nem megy tobbet a sparga. Sejtosztodasos novekedes pl a gyuras, ott tenyleg tobb izomsejt alakul ki es ezert no az izom. Persze az is leepul edzes nelkul egy ido utan de nem olyan gyorsan.

En attol tartok (magamnak sem akarom bevallani) hogy ez csak egy nyulas, megnyulik a barlagos test kamrainak merete, tobb ver fer be, nagyobb a cerka, de ha abbahagyjuk gyorsan visszamegy.

Ti mit gondoltok? Mindannyian (aki csinalja) szenved eleget hogy tartos legyen es megoldodjon ez a problemaja.

Előzmény: teszter :) (1523)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!