Keresés

Részletes keresés

Cucu73 Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7989

Az a helyzet, hogy a céginfó szerint az O.R. 2013 februárban lett bejegyezve !? Viszont valóban a Szállodaszövetség tagja.

Én kimondottan az üdülési hetem eladása (nem csere) ügyében beszéltem velük. A kontakt, amit kaptam az Angyali Mosoly Alapítványhoz tartozik, még nem sikerült vele beszélnem. 

Nagy lehetőségként ők is azt mondták, ami már itt is szóba került, hogy tavaly óta az EU az üdülési jogokat ingatlanokként kezeli, ezért pl. az oroszok előszeretettel veszik.

mergests Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7988

szóval várom azok jelentkezését akik hajlandóak is együttműködni esetleg anyagi áldozatot is hozni hogy erre a mocsokra megoldást találjunk

mergests Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7987

az az igazság h CUCU-val kell egyetértenem....sok éve mennek itt a hozzászólások de semmi olyat nem tudtak itt mondani ami járható út lenne...csak sokszor gyermeteg ötletek vannak de semmi komoly...zsörtölődünk itt és szídunk mindenkit de megoldást nem tudunk kitalálni.

 

JGab Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7986

Volt itt egyszer egy komment, hivatalos OR-esnek tűnik (e-mail cím, stb), persze ki tudja.

Reklám volt, de még ebben is azt állítják, hogy ők nem értékesítik a jogot. Kiemeltem a vonatkozó részt.

Az itt leírtak alapján szerintem aktívan semmit nem tesznek az értékesítésért.

 

 

Online Resorts válasz | megnéz | könyvjelző 2012.05.15 14:22:01 © (147)

Kedves Érdeklődő !

 

Gyüre Eszter vagyok az Online Resorts kft. Ügyfélkapcsolati munkatársa. A minap böngésztem az interneten és futottam bele az Ön kérdésébe. Engedje meg, hogy néhány mondatban reagáljak. Gondolom valamely klubtagunk tapasztalataira számít, hiszen amiket én írok nem túl objektívek, viszont tények.

 

Cégünk szolgáltatásai között elsősorban az üdülési hetek cseréje, bérbeadása szerepel, melyek kiegészülnek extra szolgáltatásokkal, például extra üdülések külföldön. Ezen felül üzemeltetünk egy, a szakma által is elismert (Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének társult tagjai lettünk), hazai szállásfoglalási portált is. Amennyiben objektívabb képet szeretne rólunk kapni, olvasgassa a szakmai lapokat (pl.: Turizmus panorama), rendszeresen írnak rólunk.

 

Kimondottan üdülési jogok értékesítésével nem foglalkozunk, viszont klubrendszerünkön belül segíteni tudjuk klubtagjainkat, hogy minél könyebben el tudják adni üdülési jogaikat. Ez a szolgáltatásunk jutalékos rendszerben üzemel, senkitől nem kérünk és nem is fogadnánk el pénzt előre.

 

Honlapunkon a klubtagságunkhoz kapcsolódó összes dokumentumot és szerződést bárki elolvashatja, mielőtt csatlakozna rendszerünkhöz.

 

Remélem tudtam segíteni és amennyiben további kérdései lennének, hívja ügyfélszolgálati irodánkat vagy ügyfélfogadási napokon látogasson meg minket.

 

 

 

Előzmény: Cucu73 (7984)
mergests Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7985

az a baj h nem tudom mi jó és járható megoldás ha el akarom adni a hetem...van itt sok vélemény pro-kontra de én azt olvasom ki az itt leírtakból h csak nagyon kezdetleges ötletek vannak és igazából senki nem tud semmit

ezzel nem akarok senkit bántani csak nekem ez a tény jön le

Cucu73 Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7984

Kedves újmóni!

Az nem jutott eszedbe, hogy vannak, akik most kerülnek kapcsolatba az O.R-tal, és információt szeretnének gyűjteni? (mint én) Órákig olvasgattam az előzményeket, de paranoid pesszimista hozzászólásokon kívül nem sok konkrétumot találtam. Ha valaki pozitívat mert írni, akkor az tuti beépített szemétláda. Ilyen közleményt, ami többször is be van csatolva, én is ki tudok adni, nem látom a hátterét.

Azért kérdeztem, hogy valakinek konkrét tapasztalata van-e ezzel a céggel, mert én is kockázatosnak érzem az előre fizetendő kaukciót. Tudom, hogy mit ajánlanak, és mit kérnek. Tudom, hogy sok átverés, csapda van. Én csupán szeretném eladni a hetemet.

Előzmény: újmóni (7978)
mergests Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7983

MEN-DAN

 

értelmes feltételekkel szállnék ki....

JGab Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7982

Nincs tuti recept, minden ügy egyedi.

Van akinek sikerül nem fizetéssel kiszállnia, van akinek nem.

Van akinek hagyják, hogy lemondjon a jogról, van akinek nem.

Van ami néhány éve még működött, most már nem.

Van akinek egy 0-s kiszálló is jó lenne, van aki pénzt is szeretne visszakapni.

Van aki még hisz a csodákban, van aki már senkinek nem hisz.

Stb, stb.

 

Neked kinél van jogod, mit próbáltál idáig, milyen feltételekkel szállnál ki?

Előzmény: mergests (7977)
JGab Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7981

Azért, ha megnézed, hogy pl. az Eurobenefitre mi az első három google találat, nem biztos, hogy célravezető itt megpóbálni reklámozni.

 

Bár lehet, hogy másnak mást hoz fel, de az biztos, hogy előkelő helyen listázza ezt a fórumot a kereső.

Előzmény: újmóni (7978)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7980

Ha elolvasod az egéb oldalakat,láthatod,hogy már probálkozom egy,két dologgal.

De az az igazság,hogy ügyvédre,perre most nincs egy Ft-om sem.

De ha kedvező válaszokat kapok a kérdéseimre az illetékesektől,akkor uccú nekik megyek.

"mérges vagyok" és maradok is!

Előzmény: mergests (7977)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7979

T.fülesbagoly1!

 

 

Probálg meg az illetékes földhivatalnál ellenörizni,hogy van-e bejegyzés.

Ezt e neten is megteheted.

Egyébként ha nem titok,hol van a jogod?

"mérges vagyok"

Előzmény: fülesbagoly1 (7933)
újmóni Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7978

A régieket kérdem: nem fura nektek, hogy szinte minden napra jut egy friss-reges, aki az O.R. nevét nyomatja...?

Burkolt reklám...?

Ugye Zsazsa Gábor óta tudjuk, hogy mindegy, hogy mit, csak beszéljenek róla.....

 

Minél többször szerepel itt a fórumn az ominózus név, annál elterjedtebb, és a tudatalattiban az fog lecsapódni, hogy......

Mert a negatívumokat már el sem olvassák.

 

 

mergests Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7977

egyébként meg nem gondolom h itt azon kellene vitáznunk hogy ki legyen az első és annak esetleg kerüljön még több pénzébe(persze ez is működik ha itt mindenki beszáll valamilyen ilyesmi buliba) hanem ki kellene valamit dolgoznunk ami mind jogilag mind máshogy megállja a helyét...

mergests Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7976

nekem az volt eddig más fórumokkal a tapasztalatom(nyilván más témában) hogy azért ha problémám volt akkor ott kaptam valamilyen jó megoldást....ennyi...azt hittem itt is van ilyen

újmóni Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7975

Gyámság alatt állsz...? Vagy miért nem akarsz TE az első lenni...? Miért a mások f...val akarod verni a csalánt?

 

 

Előzmény: mergests (7974)
mergests Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7974

ook nem vagyok agresszív....csak itt olvasgatva a fórumot és hozzászólásokat és hogy évek óta sokan itt vannak gondoltam kialakult valami jó megoldás, de látom csak ötletelgetések vannak és igazából soha senki semmit nem igazán próbált ki hanem a másiknak mondja h te légy az első aki kipróbálja és majd meglátjuk...

akkor azért most jogos a kérdésem hogy van e így ennek értelme??

és tényleg nem agreszívan kérdezem csak reálisan ezt látom...

újmóni Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7973

Gondolod, hogy direkt titkolják a fórumtársak..? Tucatszor megkérdezted, nem volt rá válasz. Nyilván, mert "tuti" megoldást senki sem ismer.

Kevésbé agresszíven, lécci.

 

 

Előzmény: mergests (7972)
mergests Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7972

szóval tud valaki konkrét működő tanácsot adni h h lehet az üdülési jogtól megszabadulni?

újmóni Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7971

ezék2117 válasz | megnéz | könyvjelző 2012.03.27 15:00:16 © (160)

Közlemény az Online Resorts Kft.-vel szerződést kötött ügyfeleinek.

 

Az Online Resorts Kft egy pénzbeszedő cég, a szerződésben foglalt egyik tevékenységét sem teljesíti.

 

Amíg létezik a cég, és székhelyén az ügyfélszolgálati iroda működik, követeljék vissza a befizetett összeget/összegeket, ellenkező esetben tegyék meg a rendőrségi feljelentést a cégvezetője ellen!

Előzmény: Cucu73 (7969)
újmóni Creative Commons License 2013.06.07 0 0 7970

mindenkit átvágtak.

 

 

Előzmény: Cucu73 (7969)
Cucu73 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7969

Az Online Resorts-ról van valakinek konkrét tapasztalata vagy információja?

Nem a mérgelődésre vagyok kíváncs, meg a közleményre, aminek a forrása ismeretlen. Tudom, hogy szép summa kaukciót kéne előre fizetni, de van olyan, aki fizetett és átvágták?

 

mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7968

szóval még senki nem tudott megszabadulni a hetétől?(olyan aki hiteles)

mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7967

persze h nem de így probálkoznak hát ha van még valaki akit átvághatnak

vidi313 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7966

Ilyen módon nem lehet ügyfeleket szerezni.

Előzmény: mergests (7965)
mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7965

te is csak egy TS ügynök vagy gondolom... ide jössz ügyfeleket szerezni?

Vicuka1946 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7964

Elöbb sértegetsz,aztán kuncsorogsz?Tőlem te ne kérdezzél semmit!Ha ennyire ász vagy ,akkor nézd meg amit régebben írtam!Ja és te NE TEGEZZ!!!!!Értve vagyok????

Előzmény: mergests (7961)
mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7963

mondtam én...csak sértegetni tud...

Vicuka1946 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7962

Kedves mérgests!

 

A kedves családtagjait nevezze trollnak!!!!Ilyen népművészeti agyagedények miatt tartunk ott ahol...

 

Jó éjt mindenkinek!Vicuka

Előzmény: mergests (7959)
mergests Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7961

és h hívták aki eladta neked?

Vicuka1946 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 7960

Nem tudom ki az az online resort!Én az Eurobenefittel kötöttem szerződést!Ebből a kommentből is látszik,hogy nem is figyeltek egymás kommentjeire...csak a szenny folyik!Vicuka

Előzmény: Gio1977 (7956)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!