Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 733
Nem seggnyaló topic ez. Nyugodtan kifejezhetem az ellenszenvemet azok iránt, akiknek kijár. Nem kívánom neked, hogy a csapatod úgy essen ki, hogy 5000 paraszt ünnepel. Ez a méltó nevük. Remélem, utánunk jönnek.

off
Ma voltunk disznóvágáson (M.K., B.P., G.T., Sanc, meg én). Előtte a "legénylakáson" voltunk. Jó turné volt :-) Két malac volt, a túlélő egész nap kurjongatott :-)

on

Előzmény: monteverde (730)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 732
Nem seggnyaló topic ez. Nyugodtan kifejezhetem az ellenszenvemet azok iránt, akiknek kijár.

off
Ma voltunk disznóvágáson (M.K., B.P., G.T., Sanc, meg én). Előtte a "legénylakáson" voltunk. Jó turné volt :-) Két malac volt, a túlélő egész nap kurjongatott :-)

on

Előzmény: monteverde (730)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.19 0 0 731
Csodálkozol, hogy ilyen képpel nem engedtek be? :D
Előzmény: monteverde (730)
monteverde Creative Commons License 2003.12.19 0 0 730
Pippo!Ne b..iegerszegezzél légyszíves.

Nem lenne jó ,ha ebben a topicban egymás csapatait
anyáznánk.Arra ott van a meccs!:)))

Egyébként a sportban látható kép nagyon csalóka.
Úgy tűnhet,hogy sikerül bejutnom a vendégszektorba,de sajnos csak az első ellenőrzési ponton jutottam át,a másodiknál visszatoloncoltak:)
Pedig rendelkeztem 2 tikettel is,egy tavalyi vendéggel,és egy idei hazaival,mégsem sikerült.
A sors máshogy akarta...:)))

Előzmény: Törölt nick (721)
Zolika. Creative Commons License 2003.12.19 0 0 729
Ez a kép inkább a huligán topicba való. Ki a bűnözőkkel a Balatonból!!!

:)))

Előzmény: Törölt nick (722)
nonameboy Creative Commons License 2003.12.18 0 0 728
Dél-Dunántúl FC- Budapest Honvéd
Siófok, 2028, máj25., 630 néző
A 2000ben indított stadionrekonstrukciós program keretében tizedikként felújított siófoki aréna avatómeccsre, rég nem látott tömeg, 630 néző váltott belépőt. [...]
A szünetben a nézők többsége a stadionból belátható panorámában gyönyörködött, de a vendégszurkolók egy felelőtlen csoportja megzavarta a békés polgárok szórakozását.
Többen félmeztelenre vetkőztek {ez régebben nagy divat volt Kispesten, bár ha jol tudom, csak az URB-sek körében} Már ezzel is sértő volt az erkölcsös, jóízlésű hazai közönségre nézve, de amikjor itt ne megjelentethető szavakkal szidni kezdték a bírót, az már tényleg több volt a megengedhetőnél.a biztonságiak az ezen a meccsen debütált 256 kamerából álló térfigyelő rendszer segítségével azonosították a hangadókat, és megpróbálták őket kiemelni a tömegből.ám a szurkolónak nevezett bűnözők ellenálltak, nem engedték társaikat elvinni. A biztonságiak nem akartak közelharcba keveredni a vandálokkal, és mivel tűzparancsot nem kaptak-a sporttörvény múlt heti módosítása óta lehetőség van futballmeccseken a fékezhetetlen tömeg sortűzzel való megállítására-nemes egyszerűséggel elárasztották vízzel a vendégszektort-egyúttal tesztelve az automata tűzoltó berendezést. {Kicsit hasonlít az eset arra ami nemrég Pécsen történt: egyik biztonsági egy vödör vizet zuditott a hazai táborra..:-)}
A vendégek-ezek a magátalkodott bűnöző elemek-viszont ezután sem higgadtak le, amint a képen is látható kiabáltak, mutogattak, ezzel zavarva a mérkőzést nyugodtan megtekeinteni szándékozó
családok szórakozását.Pár percen belül megérkezett a katonaság terrorelhárító osztagának egyik helikoptere, amiről egy speciális hálót dobtak le a vendég "szurkolók"-ra, így a földi kollégáik már könnyedén gyűjtötték be ezeket a garázda elemeket, akik remélhetőleg megkapják méltó büntetésüket.
Előzmény: Törölt nick (722)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.18 0 0 727
vizipisztoly? :))
Előzmény: Törölt nick (724)
G.HD98 Creative Commons License 2003.12.18 0 0 726
723, 724, 725 :)))))
Ghuree Creative Commons License 2003.12.18 0 0 725
Itt még derékig ért a Balaton. Vagy csak TÖRZSszurkolók? :)

Ghuree

Előzmény: Törölt nick (722)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 724
Ja, néha lövöldözésbe keverednek a lurkók :-)
Előzmény: andd.is.back (723)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.18 0 0 723
Napközis kirándulás? :DDD
Előzmény: Törölt nick (722)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 722
b.egerszeg-Kispest 98-99 egy meleg fotó :-)

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 721
Linkelhetnékem támadt :-))

Kispest-buziegerszeg 98-99

Kispest-Dunaferr 98-99 (Balázs kedvéért jo-jo team :-))

Vasas-Kispest 98-99

Kispest-mtk 98-99 :-))

Capone_HD Creative Commons License 2003.12.18 0 0 720
Ö csak alkohol vagy kábitószer befolyása alatt van :D
Előzmény: R.Cattani (713)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.18 0 0 719
Ezzel ébresztettem reggel. :)
Előzmény: Törölt nick (708)
viktor- Creative Commons License 2003.12.18 0 0 718
A legszebb az "operás" rész! :(
Előzmény: R.Cattani (709)
Angello_HD Creative Commons License 2003.12.18 0 0 717
Passz. Lehet, hogy csak nem akarják tudni...
Előzmény: Törölt nick (716)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 716
Szerinted nem tudják?
Előzmény: Angello_HD (715)
Angello_HD Creative Commons License 2003.12.18 0 0 715
Ott figyelnek a kerítés pálya felöli oldalán. Csak erre a sok gyökér firkász még nem jött rá!
Előzmény: Törölt nick (714)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 714
Alvilág kiszorult a stadionokból. Ott van, csak nem szurkolóként.
Előzmény: R.Cattani (713)
R.Cattani Creative Commons License 2003.12.18 0 0 713
Esetleg tizenhét-tizennyolc éves, erősen befolyásolható jellemű fiatal???:))

Ezt a faszságot, hihetetlen...

Előzmény: R.Cattani (712)
R.Cattani Creative Commons License 2003.12.18 0 0 712
És Te?
Kemény bűnöző, vagy csak hétvégi huligán? :))))
Előzmény: Törölt nick (711)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 711
Persze, mert összevissza rendezgettem a szöveget :-)) Te is rendőr vagy:-)
Előzmény: R.Cattani (709)
R.Cattani Creative Commons License 2003.12.18 0 0 710
Csak egyszer szeretném látni, hogy mit csinálnának ezek a fasszopók egy Zvezda-Partizan meccsen...
Előzmény: R.Cattani (709)
R.Cattani Creative Commons License 2003.12.18 0 0 709
Szépen, értelmesen megfogalmaztad ezt a mondatot!!! :)))

Itt egy jó kis részlet a cikkből:

"– Pedig alighanem sokan vannak, akik úgy gondolják, egyszer nem ártana, ha jól odacsapnának a rendőrök, mert a huligánok egy része ebből értene igazán.
– Egy-egy alkalommal biztosan látványosan mutatna, ha a rendőrök kiűznék a cirkuszoló drukkereket a nézőtérről; ehhez Újpesten is megvolt a szükséges csapaterő. Higgye el, ha a készenléti rendőrség egységei olyan parancsot kaptak volna, kő kövön nem marad a szektorban, ám nem ez a cél. Próbálkozott egyébként az erőre alapozó problémakezeléssel a korábbi években a rendőrség, de hosszú távon ennek több a kára, mint a haszna. Az erőszak csak felizzítja a rendőrellenes érzelmeket, egységfrontba tömöríti a kemény magok tagjait, és borítékolható, hogy megnőnek az egyenruhások elleni akciók, a dobálások, a trágár kórusok, sőt, a nyílt támadások. Nem is volt olyan régen, amikor az Üllői úti stadion előtt közlekedési táblákat hajigáltak a rendfenntartók közé.
– Vannak arról felmérések, tanulmányok, hogy az ultrák kőkemény bűnözők-e, vagy csak hétvégi huligánok?
– Fontos tudni: a drukkerek túlnyomó többsége rendpárti, tisztességes ember, aki a sportág szeretete miatt vesz jegyet a meccsekre, és a pályákon együttműködik a rendezőkkel. Ami a balhézó csoportokat illeti, ezek tagjainak többsége tizenhét-tizennyolc éves, erősen befolyásolható jellemű fiatal, ők nem egyszer alkohol vagy kábítószer hatása alatt állnak. S ha van egy vezér mögöttük, aki azt ordítja, rázzátok a kerítést, akkor gondolkodás nélkül rázzák a kerítést. Ugyanakkor tény, hogy a magyar alvilág is jelen volt a stadionokban, de mostanra kiszorult a pályákról, vagy legalábbis nincsenek arra utaló jelek, hogy mutatkozna a klubok környékén."

A.C.A.B.

Előzmény: Törölt nick (708)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 708
Jó kis van a Sportban cikk van az alvilág kiszorításáról a stadionokból (Expol). Monteverde, ismerős az a fradista gyerek a "majomketrecben" :-)) Nézd majd meg, felső fotó.
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 707
És a Vörös Army zászlót mivel magyarázod? :)))
Előzmény: gguszti (706)
gguszti Creative Commons License 2003.12.17 0 0 706
Újvárosi, Red Alert hímzés van a pulcsin.
TV-ben láttam utólag, remélem, nem néztem félre. :)
Előzmény: Törölt nick (705)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 705
Sztem mezőkövesdi lehet.
Előzmény: Dinger (704)
Dinger Creative Commons License 2003.12.16 0 0 704
A piros pulcsis, szócsöves srácot ismeritek?
Előzmény: Dinger (703)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!