Keresés

Részletes keresés

rich.mond Creative Commons License 2003.12.21 0 0 784
Nem olyan rosszak a tatabányaiak (igaz,nem is jók,de egy közepes csapat esetén lenne olyan brancsuk,mint Győrben,Sopronban)...nézd meg,hol tart a csapatuk már vagy három éve...
ilyen alapon Ózdot is be lehetne hívni:))
Előzmény: balázs_ng97 (781)
rich.mond Creative Commons License 2003.12.21 0 0 783
Á,én még emlékszem a Kömény Magra is:))
Előzmény: andd.is.back (770)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.21 0 0 782
Tatabányán jó szokott lenni a túra. Persze, lehet, hogy elfogult vagyok :-))
Előzmény: balázs_ng97 (781)
balázs_ng97 Creative Commons License 2003.12.21 0 0 781
Nem akarok párhuzamot vonni, de... mifelénk egy biz. kissebbségre jellemző, h közel-messze nincsenek, elkezded szídni őket, erre egy percen belül tömegesen jelennek meg... :pp
De ezt ne vegyétek komolyan! ;)

Angello,
a 18 csapatodban 2 kakukktojás is van számomra: Újváros & Tatabánya. Sztem a szurkolóik nem érdemelnek első osztályt. Persze nehéz kit rakni a helyükre, de nem is kell 18 csapatos-rájátszásos nb1!! ;)

andd.is.back Creative Commons License 2003.12.21 0 0 780
Igen? :)
Előzmény: Törölt nick (779)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.21 0 0 779
Ha már szóba került :-)
Előzmény: andd.is.back (778)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.21 0 0 778
Most mi van, csak nem kattantál be erre? :))
Előzmény: Törölt nick (774)
TiB_ Creative Commons License 2003.12.21 0 0 777
777
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.21 0 0 776
1-2 kép a ZTE-Kispestről. Szerintem jókat csinált Basildon.

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Fuckin USA póló :-)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ezek már az elkeseredettség pillanatai
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

de büszkén :-)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

és az öreg Karesz
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.21 0 0 775
Én meg a kosárlabdát utálom:-) Csak futball!
Előzmény: Sharpshooter1920 (771)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.21 0 0 774
Bazzeg, és máshol? Ezt bírom, hogy állandóan ránk hegyezik ki, hogy hány csoport volt. Nálunk legalább nem egy divat volt az egész. Ezt rajtunk kívül kb. Fradi, Újpest, Diósgyőr, Fehérvár, Szeged, és Debrecen mondhatja el magáról. Tudom, játszadozunk, playback, meg minden. VA, Rebels, Wizards, Rangers, stb. elfelejtve.
Előzmény: andd.is.back (770)
nonameboy Creative Commons License 2003.12.21 0 0 773
"Valóban az említett két csapat megérdemelne egy első osztályú csapatot! "
Szerintem 2 elős osztályu csapatot is megélrdemelnének:-)
Különben elég nehéz lenne egy csapaton osztozni: Egyik hazai meccset Szegeden jáccanák, a másikat Miskolcon?:-)) Bár a szegediek már csináltak hasonlo dolgot, jégkorongban. Egyesültek a Jászberénynel, és hol Szegeden, hol Jászberényben játszottak, az edzéseik zöme pedig asszem Nagykőrösön volt:-)
Előzmény: FRANKEE (755)
Basildon Creative Commons License 2003.12.20 0 0 772
te kosaraztál?????sosem mondtad!ilyet......le vagyok döbbenve....mai alakodat látva pláne:-))))))))))bocs:-))))
Előzmény: Démió (764)
Sharpshooter1920 Creative Commons License 2003.12.20 0 0 771
Démió!

A veled történteket elítélem. Sajnos mindenhol vannak ilyen "kultúrlények"... Én is tudnék jópár esetet felsorolni, de akkor sosem lenne vége! Egyébként az a nap úgy látszik meglehetősen durva volt. A felnőtt meccsen is volt egy óriási balhé! "Kicsit" megcsapkodták a bírót, mert elcsalta a meccset! (ha azt hozzuk bajnokok vagyunk) Tömegoszlatás, Darth Vaderek, volt ott minden...

Ha már kosárról volt szó, akkor mit mondjunk mi arról, hogy az általad említett döntő uccsó meccsén a Kucsera nem adott nekünk jegyet (egyet sem küldött!!!!) és legalább 100-an maradtunk kint a Dózsa György úton?!!! Nekem e név hallatára szorul ökölbe a kezem! Pedig abszolút nem vagyok balhés....

Egyébként lehet, hogy van 1 közös ismerősünk. Irányítót játszott a Honvéd ifiben, N. Szabi! Iszonyat jó fej! :)

Hajrá ZTE!
Egerszeg!!

Előzmény: Démió (764)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.20 0 0 770
Nálatok annyi zászló volt már, hogy kétszer körbe lehetne velük rakni a stadiont. :))
Fantom Group. K.N.D.Z. stb. :)
Előzmény: Törölt nick (769)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.20 0 0 769
Már elpasszoltam. Ivanandras néven fut asszem a srác. De van még egy eladó MU sálam. 1999-ből BL, bajnoki cím, és F.A. megnyerésnek emlékére készült.

Angello, régi félidők :-) Pont tegnap olvastam egy 95-öst. Így kezdődik: "tirpákok!" :-) Meg a kispestiektől ilyen, hogy URB Elite. arra ki emlékszik? :-)

Előzmény: rich.mond (767)
BadeJuve Creative Commons License 2003.12.20 0 0 768
Jó lenne:))
Angello te diősgyőri vagy nem?
Hajrá Eger!:DD
Előzmény: Angello_HD (756)
rich.mond Creative Commons License 2003.12.20 0 0 767
Hi Pippo!
A Dinamo Kijev topicban írtad,hogy eladásra kínálsz egy Dinamo sálat.Megvan még?
Előzmény: Törölt nick (765)
Angello_HD Creative Commons License 2003.12.20 0 0 766
"Ne kamuzzál, te kis komunista nyilas geci..." :c))))

Valóban súlyosak az anyázós fórumok. Ennek a legszebb példája az nb1.hu - Na ott aztán van minden alpári duma. Elég fárasztó! :c(

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.20 0 0 765
Lényeg, hogy Joker ott volt veletek, és szurkolt :-)

Buzi all star gála (kosár). Hogy tud megtelni egy budapesti csarnok? Elképzelem fociban :-)) Siófokon nyáron asszem 1500 néző, Legutóbbin az Arénában 1500.

Szar emelesz, szar liga!

Előzmény: Démió (764)
Démió Creative Commons License 2003.12.20 0 0 764
Csajok! :)

tényleg ne fikázzunk, viszont akkor kéretik mellőzni a kommunistázás, tirpákozás, brazil gépsorozás IS :)

hogy szétoffoljam a topicot (tényleg csak azok olvassák tovább akik nagyon kiváncsiak :)

: egerszeggel kapcsolatban nekem családilag pozitívan kellene hozzáálnom. ha jól emléxem a sztorikból anyai dédapám(?) működtetett filmszínházat egerszegen, ami abban az időben igen komoly téma volt, még "nyugatmagyarországon" is :)

DE (és ez egy zorall szimpi-unszimpi történet) bő tíz évvel ezelőtt Honvédos kosárlabdás karrierem delelőjén egy országos döntő alkalmával egerszegre sodort az élet. ott a felnőtt bajnoki döntő (zte-HONVÉD)elött léptünk pályára a helyi csapat ellen. a mérkőzés 30. perce környékén engem egy zalai megdobott egy SÖRÖSKORSÓVAL !!!! mérkőzés közben ENGEM MINT JÁTÉKOST!!! a vállamat találta el, majd a földön széttört az üveg. köpni-nyelni nem tudtam. az edzőm, sportemberhez méltóan odarohant az tetteshez és telibeverte. páran beugráltak, mi majd' beszartunk. a helyi "érdekeltségű" ellenőr NEM ENGEDTE LEFÚJNI a mérkőzést. kikaptunk, kiestünk. azóta, ha meghallom a "zeg, zeg, zeg zalaegerszeg" rigmust ökölbe szorul a kezem... :(

Démió
NG'97

Előzmény: Sharpshooter1920 (752)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.20 0 0 763
Mi ez a sok off? :)
Angello_HD Creative Commons License 2003.12.20 0 0 762
Természetesen nincs, én csak szurkolói szemszögből értettem... Sajnos nagyon sok a gyökér tolvaj a focicsapatok háza táján! :c(
Előzmény: Sharpshooter1920 (761)
Sharpshooter1920 Creative Commons License 2003.12.20 0 0 761
Angello!

A névsor nagyon jó, de most gondoltam bele igazából, hogy van-e az országban 18 hozzáértő klubvezető? Olyan aki nem csak élősködni akar, hanem tenni valamit a klubért? Bocs, az erős off-ért csak kibukott belőlem.

Sharpshooter1920 Creative Commons License 2003.12.20 0 0 760
Tetszik a névsor! Ezt mindenki aláírná gondolkodás nélkül. Na jó, az MTK-sok és a Sallói nem! :)

Hajrá ZTE!
Egerszeg!!

Előzmény: Angello_HD (756)
FRANKEE Creative Commons License 2003.12.20 0 0 759
Minden esetre az őszi bajnok hiánya sem lenne nagy csapás, bár Siófokra mindig öröm utazni... :))

Csak a Zete!

Előzmény: Angello_HD (756)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.20 0 0 758
Kaposvár helyett Vác. Dunaferr helyett mondjuk Salgótarján? Csak azért, mert egyik kispesti barátom apját leütötték ott esernyővel :-) Vagy Veszprém? Bár, nekem Siófokkal sincs sok bajom. Jó az is.
Előzmény: Angello_HD (756)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.20 0 0 757
MTK-ban legalább mindenki egyet ért (valószínűleg). De gondoljunk az emtékásokra. Lehet, hogy ők is olvassák a topicot. Ne bántsuk meg őket :-)
Előzmény: FRANKEE (755)
Angello_HD Creative Commons License 2003.12.20 0 0 756
Belegondoltatok már egy hasonló első osztályba: (A sorrend természetesen nem számít)

Ftc, Ute, Kispest, Debrecen, Diósgyőr, Nyíregyháza, Békéscsaba, Szeged, Székesfehérvár, Szombathely, Zalaegerszeg, Pécs, Győr, Sopron, Eger, Dunaújváros, Tatabánya, Kaposvár... Bocs, ha valakit kihagytam, de ez így már 18. Lenne pár jó meccs!

FRANKEE Creative Commons License 2003.12.20 0 0 755
Na, te is rátaláltál a topicra. :) Valóban az említett két csapat megérdemelne egy első osztályú csapatot! A magam részéről ha az MTK eltűnne az élvonalból, akkor nem éreznék nagy fájdalmat, persze erre a sanszok kicsik. :))

Csak a Zete!

Előzmény: Sharpshooter1920 (752)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!