Keresés

Részletes keresés

jeniffer. Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21497
hűű nagyon tuti az a Spongyabobos táska:)

én voltam tegnap az erzsébeti Hádában, sok női felső volt, kabátból elég kevés nem túl divatosak. Farmerek között én sokat találtam/próbáltam, több csőfarmer volt. Vettem pár dolgot, de egyik sem mutatós fényképen, inkább nem fotóztam:)

(az én emailem, ha nekem is szól a levél: dnonaa kukac freemail.hu :))
Előzmény: kormi11 (21496)
kormi11 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21496
Sziasztok!

Ma jártam az Üllőin, vegyes benyomások értek. Női felső egy nulla, nagyon kevés is van. Még csak olyat se találtam, amit felpróbálnék, nemhogy megvennék. Kabátból sok volt nagyon, ott láttam szerelem lehetne darabokat, de inkább kisebbeket. A gyerekruha megint hegyekben állt, s most már voltak köztük kabátok is, téli dzsekit keresnék a fiúknak, még nem találtam meg az igazit. Csak mindig félő, hogy az emberre rádől a ruhahegy, amíg az alján bányászik.
Épp akkor hoztak új szállítmányt, gondolom, a női felsőket feltöltik, lehet, hogy később a napokban újra megéri megnézni.
Csak apró játékokat vettem a fiúknak, meg egy sapkát magamnak, és amiért megérte elmennem, találtam két tuti kis ovis hátizsákot. A spongyabobos egy merő mocsok volt, gondolom, azért nem vitték el tegnap, de én láttam rajta, hogy csak egy tócsában landoltatta kisgazdája, s tényleg, teljesen kijött. Csak a belsejében maradt egy-két filcnyom, de az nem érdekel.

Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21495
Tegnap éjjel küldtem Neked is.

Nincs meg egyébként mindenkinek a mailcíme, csak azoké, akikkel a szívműtétem idején, akarom mondani, azt megelőzően ilyenformán is kommunikáltam. De most már Téged is felvettelek a címtárba.:)
Előzmény: Törölt nick (21494)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.09 0 0 21494
Én nem kaptam :( mimi kétezer kukac citrom
Előzmény: Doktorino Eszperanto (21493)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.08 0 0 21493
Ez a kutyuli tényleg nagyon aranyos!

@Lányok, akinek megvan az e-mail címe, annak írtam e-mailt.
Előzmény: szemi25 (21486)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 21492
Köszi a kutyi nevében is a dicséreteket!
Sajnos még nincs gazdi :-(
Azért ha bárki bármilyen megoldást tudna kérem jelezze nekem!
A szállítást is megoldom rugalmasan,csak legyen gazdi!!!
Köszönöm!!!!
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 21491
Köszi :-)

Nagyon szép a kutyus, sajnos, nem tudjuk befogadni :-(
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 21490
Ó, de édes!
Ha nem határoztuk volna el magunkat, hogy többet kutya márpedig nem, akkor hazavinném, mert olyan édes! Pont mint a mi legelső kutyánk...
Micimalacka Creative Commons License 2009.09.08 0 0 21489
Óóóó, hát ő tisztára hasonlít a mi talált kutyánkra:))) szegénykém:((
kormi11 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21488
De aranyos kutyus! Remélem, gyorsan lesz gazdija.
A fiaim már elértek abba a korba, amikor a nagyobbik időnként hosszasan könyörög, hogy szeretne egy kutyát. A kicsi ellenben időnként retteg a kutyáktól, viszont rajong a macskákért. A férjem meg kitart amellett, hogy lakásba se kutya, se macska.(ehhez képest a görényeket egész jól tűrte)

agneza Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21487
De édes kutyus... úgy szeretnék egyet de nem lehet (a gyerek miatt egyenlőre még).
Nem értem hogy dobhatja ki valaki a kutyusát, olyan lelketlenség :(
szemi25 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21486
Zuzmó: nagyon szuper ez a kabát!!!

Én nem mentem ma turizni, ugyanis most gazdit kell találnom egy kutyusnak.
vasárnap Hatvanba mentünk piacra és hazafelé felvettünk egy út szélén hagyott kutyust. Megtartani nem tudjuk már meglévő 2 kutyusunk mellett,így S.O.S gazdit kell keresnem neki!

Képek róla:
http://gallery.site.hu/u/szemcso/tacsikeverek/
Előzmény: Zuzmó78 (21481)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21485
Azt el is felejtettem mondani, hogy az egyik nő kezében olyan gyönyörű átmeneti kabátkákat láttam, hogy közel álltam egy szívrohamhoz... Az egyik fekete, vékonyabb, rövidebb szövetkabát volt, de olyan új állapotban, mintha most hozta volna ki a legdrágább márkaboltból.
Meg úgy általában is nagyon jó holmikat láttam... mások kezében :-(
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21484
Köszi :-)
Előzmény: agneza (21483)
agneza Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21483
De jó az öv és a kabátka. Az Üllőin semmi normális kabát nem volt szombaton :( Pedig ilyen kabát kéne :)
Most kezdek észbe kapni, hogy a barna műbőr dzsekimet most már tényleg el kéne vinni cipzár cserére, még tavasszal tönkrement :(
Előzmény: Zuzmó78 (21481)
agneza Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21482
Nálam a mélyhűtő kimaradt eddig mindig, de ha nem extra kényes az a műszőrme, akkor nyugodtan mosható. Van velúr(szerű) fehér mellényem, azt simán gépben mosom, már többször mostam tavaly, és olyan mintha sosem mostam volna. Szerintem ezek az anyagok már nem annyira kényesek.... :)
Na meg szép is lenne, ha az 1-2 ezres cuccokat tisztítóba kéne vinni többezerért szezononként legalább 1- szer :)
Előzmény: ánimáni (21480)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21481
Sziasztok!
Voltam a Szent Anna téri kilósban. Azt hittem, a nagyobb térben majd jobban eloszlik a tömeg. Csak azt nem számoltam bele, hogy maga a tömeg is kétszer akkora lesz...

Egy csomó cuccot még a próba előtt kitettem a zsákból, mert egyrészt nem szeretek úgy próbálni, hogy rengetegen állnak mögöttem a sorban (így is a számoláskor sikerült szanaszét szórnom a holmikat a földre); másrészt már óriási volt a súlya a zsáknak; és el akartam kerülni a kísértést, hogy mindent megvegyek :-D
Szóval, a szerzemények:

1. Fényes, vékony anyagú poncsószerűség
2. Az olyannyira vágyott fekete műbőr dzseki (Etam)
3. Szélesebb, egyszerű öv
4. Marks and Spencer farmer

Összesen 3935 Ft-ot fizettem. (Vettem még egy övtáskát, arra az esetre, hogyha valami csoda folytán sikerülne rászánnom magam a reggeli futásra, a kulcsot tudjam valamibe eltenni. Nem túl szép darab, ezért nem is tettem fel képet, de futni mindegy.)

poncsó

fekete_mubor_dzseki

ov

farmer2
ánimáni Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21480

Jókat vettetek, de nekem most Uganda pakkja tetszett legjobban, viszont, amit a Nagy Lajos sorbanállásról meséltetek, attól újra elment a kedvem, hogy megpróbálkozzam vele...

Viszont Kormi-Agneza féle szőrös nyakú kardigánom nekem is van egy tavalyi Sik-Sik járatból, az enyém bordó, halványszürke szőrrel. Viszont egy barátnőmtől tanultam praktikát: ha mohert vagy szőrt mosol (kézzel, ahogy Agneza), utána egy fél óra, órára rakd be a mélyhűtőbe (csak ne felejtsd el kivenni), aztán fektetve szárítsd, és a szőrök tökéletesen fognak rajta állni.

Agneza, ezek szerint a Rákóczi úti darabárusba nem jutottál el?  

kittie Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21479

hello lányok!

Hát, bocsánat, nekem ez a szombat nem jött össze, de szépeket találtatok:)

Nekem most ezek az új hádák mind eléggé kiesnek, de nem is panaszkodhatok mert már 2 is van a közelemben :)

Ma reggel be is ugrottam a Thökölyre, ott ma volt teljes csere ha jól számolom... Hát... Alapból, kereskedő és vásárló is sokkal kevesebb volt mint anno cserekor... Nem véletlenül, mert a cuccok is siralmasak. Ahhoz képest hogy mennyi és milyen cucc van a Nagylajoson... szerinmtem hónap végén jobb cuccokat lehet összeszedni ott mint ma itt. Érdekes, hogy árfekvésben azonos boltokban ennyire differenciálódhat ez. Mondjuk, ahogy észrevettem, a Nagylajosra megy pl az összes cucc ami a darabárasból marad meg.

Vettem azért ma egy hosszú kötött csíkos kardigánt, egy hosszított fekete könnyű garbót, egy szép kendőt és egy övet, de ahhoz képest hogy anno Najancskával miket le nem vadásztunk itt, ez semmi:)

jeniffer. Creative Commons License 2009.09.07 0 0 21478
tőlem az busszal kb 20 perc. ez nagyon jó hír, várom a tesztelés eredményét:)

lányok szuper dolgokat találtok, nekem most nincs lehetőségem elmenni turizni, pedig nagyon szeretnék már:)
Előzmény: agneza (21460)
najancska Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21477

köszi,akkor majd hónap közepe felé megyek..

Amúgy képzeld most a táskák miatt hiába mentem a piacra,viszont olyan gyönyörű kötött pulcsikat láttam :o ilyen rövidújjú-denevérújjú-boleró szerűeket,huhh...tudtam volna válogatni :)

Előzmény: agneza (21476)
agneza Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21476
990 Ft volt a pulcsi, pirosban meg kekiben volt még, de csak pár darab, ott oldalt, ahol a táskák vannak, kissé eldugva :)
Sok őszi- téli cucc van, pulcsik, de 2790- 3490 Ft- ért vannak pl. hiosszabb, vastagabb darabok.
Amúgy sok a nyárias holmi, elég drágán...
De maga az üzlet is elég csupasz, az emelet szinte üres, pár atléta díszeleg, szerintem fogják tölteni jövő héten- gondolom drága ruhákkal.
Előzmény: najancska (21475)
najancska Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21475
Elfelejtettem megkérdezni a terranovás pulcsi mennyibe került?Volt többféle színben?Már inkább ősziesebb dolgok vannak,vagy még sok a nyári nagyon leértékelt cucc?
Előzmény: agneza (21474)
agneza Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21474
De szép így felvéve :D A színe is, minden, más mint letéve a földre. Nagyon nagyon jó vétel volt!!! :)

Az a pulcsi amúgy de, miniruhaként is jó, még nem volt kedvem, de majd felpróbálom vastagabb harisnyával, hogy milyen, minden csak azon múlik, mennyire vastag a lábam :) Amúgy valószínűleg ruhának fogom hordani, mert elég vastag és meleg, és ha felül nagyon meleg, alul muszáj lengébben, mert különben szenvedek :D

Holnap nyílik az Erzsébeti turi.... úúúgy mennék. De csak gyerekkel tudnék, és szervezést igényelne, mert Laci kocsija szerelőnél festésen, fényezésen, fullos rendbetételen van 2-3 hétig :( Addig 1 kocsin kell osztozni, de kedden- szerdán szabadnapos lesz, lehet, hogy ráveszem, hogy menjünk el. Ha más hasznát nem veszem majd ott, legalább vigyáz Nórira addig amíg nézelődök :)

Most értünk haza a környéki piacról, a szürke M&S bolero volt rajtam, és megkérdezte egy lány hol vettem, mert nagyon szép :D Büszkén mondtam, hogy hol (nem kamuztam, hogy pláza...) és olyan jó érzés, hogy a párszázas rucimat megdicsérik :))
Előzmény: najancska (21473)
najancska Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21473
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21472
Igazán nincs mit.
Sajnálom, hogy nem szolgálhattam jobb hírekkel. Persze, lehet, hogy csak nekem nem volt szerencsém, és pont rossz időszakot fogtam ki...
Előzmény: Törölt nick (21469)
najancska Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21471

Agneza,örülök,hogy jók lettek :) A hosszú pulcsi tényleg irtó szuper,de az inkább ruha,nem?A harmadik még mindíg nagyon tetszik,jó hogy nem egy kereskedő zsákjában landolt,ügyes vagy,tök jókat vettél :)

A barátnődnek is sikerült jó dolgokat találnia?

Nemsokára hozok egy jó képet a csizmáról :)

agneza Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21470
A pulcsit géppel rendesen, a szőrös nyakat kézzel langyos vízben, samponnal. Féltem tőle, hogy milyen lesz, de száradás után pont olyan szép volt a szőr mint előtte. Persze nem merem neked is ezt ajánlani, mert lehet, hogy nem ugyanolyan anyagból van. Nekem van még 2 db szőrösnyakú hosszúpulcsim, azokat pl. gépben mosom, 30 fokon, és nem látszik meg a szőrön a mosás.
Előzmény: kormi11 (21468)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21469
Hát, szomorú...
Köszi a részletezést!
Előzmény: Zuzmó78 (21465)
kormi11 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21468
Agneza, te hogy tisztítottad a szőrösnyakú kardigánt? A gallér nélkül már kimostam, a szőrösét most azt tervezem, hogy ezüsttel áttörölgetem, jobb ötletem nincs.

Szandra,
én is úgy vagyok a rózsaszínnel, hogy megfogadtam, többet nem, elképesztő készletem van ebben a színben.:)
Előzmény: agneza (21456)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!