Keresés

Részletes keresés

agneza Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21456
Kori, a Te fekete szőrösnyakú kardigánodnak nálam van a párja :D
Az enyém is ilyesmi, csak világos rózsaszín, legombolható szőrös gallérral. For woman márka azt hiszem.

Az Üllőin kaptam egy szórólapot, hogy holnapután Pesterzsébeten kilós Háda nyílik :D Nekem az kb. fele távolság, mintha az Üllőire mennék :) Hamarosan letesztelem :)
Előzmény: kormi11 (21439)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21455
Zuzmó! Voltál már a New England Store-ban? Azt írják, hogy Szent István u. 15/a és hogy a szökőkútnál van.
Előzmény: Zuzmó78 (21449)
agneza Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21454

Sziasztok :)

Jöttem a képekkel :)
A mai kilós szerzeményeim egy jó részét Najancska szedte nekem össze, ezért külön extra hála :D

Szóval :

Üllői:

1. TU kasmír kardigán, rövid, nagyon helyes darab

2. Hosszú puha pulcsi, nagy kámzsa nyakkal

3. Kivágott címkéjű lyukacsos kámzsa pulcsi

4. M&S kasmír bolero, megköthető

5. F&F vékony hosszú pulcsi, de én ruhaként tekintek rá, majd kiderül

6. George fehér szép megkötős bolero

7. Denim Co mini strasszokkal, pár hiányzik, de nem feltűnő. Volt 2 szuper mini még, Zara 36- os és H&M 38- as nekem egyik sem jöhet szóba méretileg... :(

Laci innen kapott egy Springfield rövidujjas pólót, és ennyi. Nórinak nem találtam semmit :(

Cream: még mindig leárazás, minden nyári felső, szoknya, nadrág 790 Ft.

1. Topshop Moto szűk farmer, lehetne kisebb derékban, de nem vészes

2. Oasis szürke farmer mellény

3. Amaranto piros pulcsi (nem pink mint a képen), ruhának fogom hordani szerintem.

Innen Laci kapott egy rózsaszín pólót.

TRN Outlet egy Calliope sárga pulcsi, szemezgettem még pár dolgoggal, amik olcsók lettek volna, de győzött a józan ész :D Csak ezt vettem, babarucik nem nagyon voltak, állítólag hamarosan lesz megint, már téliek.

És a nap megkoronázása az volt, hogy kellett volna mennem Laciért a Nyugatihoz, erre le volt zárva Király utcától a körút, be kellett menni a Király utcába, fogalmam sem volt hol vagyok... nem vagyok sem melegpárti, se meleggyűlölő, na de akkor ha rajta múlt volna az összes felrobbant volna, akik miatt nem lehet pesten közlekedni (mert hozzáteszem kb. 1,5 órát szenvedtem dugókban, meg számomra ismeretlen helyeken mire sikerült Lacival összetalálkoznom...)

Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21453
Egyetértek.
Luca, állati jók a cuccok és abban is igazad van, hogy egy olyan felsőt, mint a 3; én sem adnék egy 7-8 évesre, pláne, ha történetesen a gyerekem lenne.:)
Szerencsés vagy, hogy ilyen jó alkatod van. Én ugyan még sosem értem el az 50 kilós "álomhatárt" (sajnos), leginkább olyan 46-48 kiló között mozgok mindig, de nem állítanám, hogy az ilyen méretű holmik feljönnének rám.:)
Előzmény: excominfo (21451)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21452
Köszönöm szépen, olyan kedvesen írtál!
Megírtam a választ is.:)
Előzmény: excominfo (21450)
excominfo Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21451
Luca az a kabát iszonyat jó,még én is elfogadnám,pedig ez nem a szinem!Ügyes vagy!
(Nekem is az a tapasztalatom,hogy sokszor sokkal divatosabbak a fiucuccok,mint a lányok-mondjuk én gyerekméretet szoktam csak nézni fiuban).
Előzmény: uganda85 (21447)
excominfo Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21450
S én válaszoltam.
Előzmény: Doktorino Eszperanto (21446)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21449
Köszi!
Neked is sok sikert! :-)
Előzmény: szemi25 (21443)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21448
A bőrdzseki tényleg nagyon jó :-)
Előzmény: uganda85 (21447)
uganda85 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21447
Na jó legyűrtem lustaságom...itt van pár fotó a mai termésből.
az első a bőrkabát, a második egy ruha, a harmadik a 7 éveseknek készült felső, a negyedik pedig szintén egy ruha.
Előzmény: uganda85 (21442)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21446
Írtam Neked.
Előzmény: excominfo (21375)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21445
Szia! Jó látni újra itt.
Sajnos én most lenulláztam magam anyagilag ezáltal az út által, így nem csatlakoztam a mai turizókhoz, de, remélem, mindenki jó cuccokat talál(t)!
Mondjuk én is vettem egy olyan felsőt Drezdában 1 euróért, hogy...:))
Előzmény: uganda85 (21442)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21444
Húú, ez az első felső!
Én dettó ilyet kerestem egész múlt télen...(Igaz, elsősorban nem turiban...) Hogy lehet, hogy Ti mindig leleményesebbek vagytok nálam?! :)

Egyébként hétfőn éjjel megjöttem Drezdából, nagyon tetszett. Turiba végül nem sikerült eljutni, de azért így is vettünk ezt-azt, majd beteszem, ha eljutok odáig.:)

Addig is két kép szemléltetésül (az első épp egy hete készült az esti órákban) :

Előzmény: kormi11 (21439)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21443
Sziasztok!
Zuzmó, kormi ügyesek voltatok!
Aki még ezután megy,vagy ezután is megy vadászatra-Zuzmó- annak sok sikert!
Hétfőn lehet én is elnézek abba a kilós turiba ami újra üzemel, egy buszutat megér, mert hétfőn lesz teljesen új áru, és hátha kifogok vmit.
Meg aztán olyan jó látni, ahogy jöttök itt a klassz képekkel, hogy mindig "megkívánom" a turizást :-))
uganda85 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21442
Na ma voltam én is, jó hosszú kihagyás után, a családdal a Nagy Lajoson, még apu is eljött, életében először látott ilyet, de azt hiszem elég is volt neki, ez a mai daráló ilyen hosszú kihagyás után még nekem is sok volt. A 16 éves öcsém turkált magának hihetetlen menő cuccokat, nagyon jó érzéke van hozzá és tök egyedül turkál. Én 5000-ért vettem kb magamnak cuccokat. Egy dolgot emelnék ki, vettem egy full bőr, sötétebb piros-bordós színű redherring bőrkabátot. Tök új! semmi baja. szerintem kb olyan 2000 ft lehetett. teszek fel róla majd képet, a többit nem hiszem hogy lefotóznám, mert nem túl látványosak. egy viszont még vicces, vettem egy 7-8 éveseknek való pólót :) nagyon helyes. nem gondoltam volna hogy rámjön, mert az igaz, hogy sokat fogytam, de azért ennyit... ráadásul ilyen diszkó stílusú ruhát én nem adnék 7-éves gyerekre. na majd ezt is lefotózom. a minőség nem volt nagy szám, szerintem nem volt érdemes most a tülekedésben menni tényleg, sima napokon is van ilyen jó a felhozatal, de sajnos csak a ma volt jó nekünk. talán a fiú cuccok egyedibbek, meg újabbak voltak mint a nőik.
Előzmény: najancska (21441)
najancska Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21441

Sziasztok!

Én megint nagyon örülök,mert nekem is jutott abból a pulcsiból,amiről mondta is kittie,hogy nagyon az én stílusom :) ezenkívűl egy lila MNG,és egy fekete topshop bolerót vettem.Azért a nagylajos ezerszer jobb volt szerintem...szokásomhoz híven nagyobb méretek akadtak a kezembe,remélem Agnezának több is jó lett belőle :)

Kormi te is nagyon jókat vettél,ma nem voltál?

Zuzmó,remélem tényleg szerencséd lesz hétfőn!!

Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21440
Kittie, Najancska, nagyon jókat vettetek mind a ketten. Remélem, hétfőn én is nagyobb szerencsével járok.
kormi11 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21439
Amíg Agnezáék vissza nem érnek a zsákmányukkal, jövök pár képpel tegnapról.
Persze a legszebb feketékből semmi se látszik normálisan.
A szőrmés kardigán F&F, beleírt méret 20-as, azért megnézném azt a nálam 3 mérettel nagyobb személyt, aki belepréseli magát. Vacilláltam, hogy elhozzam-e, mert egy kicsit hosszabbat szerettem volna, majdnem visszaakasztottam, de utolsó mozdulattal még egyszer felpróbáltam. Közben két nő leste, hogy visszarakom-e már... Ezek után elhoztam, vadiúj, nagyon elegáns. A kis rövidujjú melegítő húzott elejű, képen semmi se látszik belőle:

A zöld evie tunika nagyon kivágott, kell hozzá alá valami, de pihepuha, s persze sokkal szebb színű, mint amilyet vakuval ki tudtam húzni Belőle. A másikat a gyerekcuccok között találtam (nekem az sokszor kincsesbánya felnőtt ruhákból is, bár ez éppen gyerek számozású)

Kispasi cuccok:

Ez a No Fear póló annyira tuti, hogy nem bírtam otthagyni, bár 2-3 éves méret. Megpróbálom majd a gizda ötévesemet belepréselni, van egy csöpnyi esély arra, hogy még belefér.:)

Ko-da Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21438
Hű, ezekért tényleg megérte ennyit sorban állni. Bármelyiket szívesen látnám én is szekrényemben. Azt hiszem holnap én is benézek...
Előzmény: najancska (21428)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21437
Sziasztok!
Én is voltam ma árucserén, itt a miskolci Corvin utcai kilós Hádában. A tömeg óriási volt, a választék viszont kritikán aluli... Valószínűleg hétfőn elnézek a Domusban lévő Hádába is...
Két dolgot azért vettem: egy csíkos, rövid ujjú Topshop kardigánt és egy felgombolható ujjú, kék kockás könnyű kis Cherokee inget.

csikos_topshop_kardigan

cherokee_ingecske

cherokee_ingecske2
najancska Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21436

úúúú kittie,de szuperek :o

én is találtam hasonlót (az üllőin szerdán),de fekete volt,és elől középen volt egy varrás v mi,az nem tetszett rajta..

akkor lehet.h jössz holnap ? :)

Agneza szerintem úgyse birom ki,h ne menjek :D majd nagyon meggondolom mit veszek meg :)

Ja,ma nyílt egy darabáras háda a déli környékén,nem tudom pontosan hol,anyu volt ott reggel...

kittie Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21435

Sorry, picit darabosan megy ez ma, szóval Najancska, szuper termés, szokásosan nagyon egy az ízlésünk:)

És nekem egy képem egy köntös fazonú fekete horgolt kardigán lemaradt a fotózkodáskor, már nics kedvem újra nekiállni, csak elmesélem hogy ugyanaz a fazon kicsit más fonalból a zarában 8000-ért mosolygott ma vissza.

Turizni jó:)

kittie Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21434

Jav. az előzőhöz, szóval term. nem az üllőin hanem újpesten volt a másik ilyen pulcsi.

Kormi nagyon felcsigáztál a dzsekikkel, lehet hogy Kisszivemet itthagyom aludni és odaugrok reggel egy órát túrni :P

Szóval így teljes a termés, furcsa látni hogy mennyit változott az izlésem stílusom az utóbbi években, nyárra még vettem színesebb dolgokat de most télire abszolut hangsúlyos cipő jó szabású egyszerű nadrág, egyszerű felső, szép kendő táska- klasszikus visszafogott szettekben tudom elképzelni magam, a zöld zakót az isteni fazoja miatt vettem meg, de még mindig nem tudom fogom e hordani ezt a színt...

Az ingruha konyakbarna csizmával nagy kötött drapp kardigánnal és a még beszerzedő konyak táskával remélem nagyon jó lesz, de tényleg mostanra 1:10 hez az ilyen mintás darabjaim száma, amit szívesen hordok majd.

Előzmény: kittie (21433)
kittie Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21433

Hát,én szépen elaludtam képfeltöltés közben, csomó nem ment fel:)

Najancska, szuperek a cuccok!

Az utolsó pulcsi nagyon a Te világod, gondoltam is amikor találtam hogy ezt lehet h átadom majd neked, de iszonyat jó felvéve, megtartom, viszont egy ugyanilyet szerdán az üllőin már otthagytam, szerintem találsz Te is :)

agneza Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21432
Hűűű, mennyi sok jó cucc :D Najancska, Kittie, ügyesek vagytok!!

Najancska, majd holnapra úgyis eldöntöd jössz- e, mi megyünk, legalábbis én 100%, a barátnőm meg ha fel tud kelni reggel jön, ha nem nem... :D
Ennyi szuper cucc után amúgy megértem, ha nem jössz :D
najancska Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21431
Most nézem,h sokkal több mindent soroltál fel,mint amennyi kép van :P megmutatod a többit is? :)
Előzmény: kittie (21426)
najancska Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21430

Én leginkább csak a próbafülkék környékét szoktam végignézni,mert oda teszik vissza amit nem vesznek meg (de valószínűleg jobb darab mint ami ott marad az állványon ;) )a többi mellett csak végigsétálok,de általában ott már nem találok semmi jót...

Kittie,a kendők és az utolsó pulcsid a kedvencem :)

Előzmény: szemi25 (21429)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21429
najancska: jó fogásod volt! :-) tényleg megérte a sorban állást !
De hogyan tudtál olyan rövid idő alatt körbenézni?
én akármikor elmentem-pedig a nadrágokat általában nem néztem-több óra elment próbálással együtt persze!
Előzmény: najancska (21428)
najancska Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21428

megjöttem :))

huhh,szuper dolgokat vettem a nagylajoson,11.15-re értem oda,délben álltam be a sorba és 14.15kor jöttem el,de olyan pulcsikat vettem,hogy simán megérte a két óra sorbanállás :)) Nadrágokat én nem néztem át,a kabátokat sem igazán, a pulcsikat is inkább sztender alól,otthagyott zsákokból mazsoláztam :D ésssssss töltötték a cipőket miközben vártam,úgyhogy lett egy velúr térdig érő csizmim :) vicces,mert 7-es méret és épphogy nagy picit a lábamra,egy talpbetét és tökéletes,még rajta volt a cimke a talpán :)

Kittie sajnálom,hogy nem taliztunk :(

Agneza,valószínűleg megyek holnap,bár még erősen gondolkodom rajta,mert én is jól bevásároltam ma.... :D nem számítottam ilyen jó körre!

Hoztam képeket,de igazából értkelhetetlenek szerintem :(

képek:

-a már említett csizma,oldalt csattos,szerintem nem látszik a képen,csokibarna

-fekete kámzsanyakú pulcsi

-tunika pulcsi elől két zsebbel

-mélyen dekoltált (alá is kell venni vmit) nagyon finom pihe-puha pulcsi

-a szürke bolró iszonyat nehéz volt,de annyira helyes,nagyon vastag kötött anyagú,fehér öv

a többi kép az üllőiről,szerdáról:a kabátka :) és a többi...

kormi11 Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21427
Sziasztok!

Én tegnap meg ma délelőtt is ellátogattam azt Üllőire. Tegnap olyan cuccokat láttam -persze másoknál- hogy ihaj!
Magamnak semmit nem találtam. Ma már leharcoltabb volt a kínálat, de magamnak hoztam több felsőt is. Jó hír annak, aki pici kabátot keres, 8-asban láttam több szépséget, van egy gyönyörű, szerintem bőr, bundabéléses kis rövid kabátkát, meg egy olyan fehér pufimellényt, hogy majd megszólalt, 2 délelőtt alatt többeknek a kezében láttam, de senkinek sem lett jó. Ekkorka méretűeknek érdemes a gyerekcuccokat átnézni, láttam ott kb ennek a méretnek megfelelő műbőr kabátkát pirosban meg aranyban is. Kabátdömping van, még a földszintre is jutott belőlük. Elképesztő mennyiségű gyerekruha van, rengeteg bébi cucc, még plüss rugikat és téli kezeslábasokat is láttam. Tegnap még olyan vadiúj kötött cuccok voltak, hogy csak gyönyörködtem, mára már lefogytak. Remélem, holnapra jól feltöltik újra, s jöttök majd a képekkel. Majd én is fotózom a mai termést, csak rögtön bevágtam a javát a mosógépbe.
Ma reggel olyan kényelmes volt ott nézelődni, mindenki a Nagylajoson nyomorgott.:) Voltunk ott vagy hárman négyen az emeleten. Aztán 11 körül befutott a tömeg, én meg leléptem.
Egy kérdés: vettem egy kötött kardigánt, aminek legombolható szőrme gallérja van. A kardigán megy a mosógépbe, a gallérral szerintetek mit csináljak, hogy tisztítsam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!