Keresés

Részletes keresés

najancska Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21471

Agneza,örülök,hogy jók lettek :) A hosszú pulcsi tényleg irtó szuper,de az inkább ruha,nem?A harmadik még mindíg nagyon tetszik,jó hogy nem egy kereskedő zsákjában landolt,ügyes vagy,tök jókat vettél :)

A barátnődnek is sikerült jó dolgokat találnia?

Nemsokára hozok egy jó képet a csizmáról :)

agneza Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21470
A pulcsit géppel rendesen, a szőrös nyakat kézzel langyos vízben, samponnal. Féltem tőle, hogy milyen lesz, de száradás után pont olyan szép volt a szőr mint előtte. Persze nem merem neked is ezt ajánlani, mert lehet, hogy nem ugyanolyan anyagból van. Nekem van még 2 db szőrösnyakú hosszúpulcsim, azokat pl. gépben mosom, 30 fokon, és nem látszik meg a szőrön a mosás.
Előzmény: kormi11 (21468)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21469
Hát, szomorú...
Köszi a részletezést!
Előzmény: Zuzmó78 (21465)
kormi11 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21468
Agneza, te hogy tisztítottad a szőrösnyakú kardigánt? A gallér nélkül már kimostam, a szőrösét most azt tervezem, hogy ezüsttel áttörölgetem, jobb ötletem nincs.

Szandra,
én is úgy vagyok a rózsaszínnel, hogy megfogadtam, többet nem, elképesztő készletem van ebben a színben.:)
Előzmény: agneza (21456)
kormi11 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21467
Borsalina,
ha ruháért mennél az Üllőire, én inkább a hétfőt ajánlanám, én is holnap mentem volna még, ha nem lenne mindkét gyerek beteg (egy hét ovi után :( )
Ruha készletben nincs nagy különbség a két nap között, ellenben az apró cuccokat, táskákat, lakástextilt szerdán rakják ki, ilyenkor aztán van rendesen tömeg, s miután a földszinten kitombolták magukat, az emeletet is eléggé kiürítik.
Én azért szoktam mégis szerdánként is menni, mert apró játékokat szedek össze a fiúknak, meg nagyon jó pizsiket szoktam kifogni a lakástextilben.
Előzmény: borsalina (21463)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21466
Gyanús volt, hogy pár darab olyan "najancskás" :-DD
Előzmény: agneza (21454)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21465
Ja, igen, az a Malomszög utcai villamosmegállónál van.
A múltkor azzal a turival kapcsolatban írtam, hogy bementem csütörtökön, eléggé le volt fosztva, de a nő mondta, hogy hétfőnként szokott új áru lenni, ezért azt hittem, én mentem túl későn.
Legközelebb hétfőn mentem, de arról elfeledkeztem, hogy pont a négynapos ünnep után vagyunk, tehát esélye sem lehetett hétfőre új árut kitenni. Mondta is, hogy így most szerdán lesz új áru.
Oké, nagy keservesen rászántam magam (nekem eléggé kiesik), elmentem szerda délután is. Gyanús volt, hogy megint ugyanazok a cuccok vannak, már azon gondolkodtam, hogy én vagyok ennyire hülye? Vagy reggel ennyire lefosztották volna?
Kérdem, hogy nem ma volt árucsere?
Az eladó zavartan köhintett egyet -- azzal a "hangsúllyal", hogy az árucsere szó erős túlzás --, aztán mondta, hogy sajnos, ő nem tudhatja előre pontosan, hogy mennyi árut fog kapni, és sajnos, most csak ennyi jött...
Egyébként kedves volt az eladó csaj, meg nem is drága bolt (ha jól emlékszem, 1790 Ft/kg), de ezek után többször nem mentem, mert hiába szimpatikus hely, ha nem tudok választani...
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de szerintem nem fogja sokáig húzni...

Előzmény: Törölt nick (21455)
Gici Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21464

Köszi!

Így már megvan! :)

Előzmény: agneza (21460)
borsalina Creative Commons License 2009.09.06 0 0 21463
Mostanában többször kellett Pestre jönnöm és eljöttem a korábbi busszal, hogy turizhassak :-) Az üllőin vettem pár felsőt. Gyerekpólókat is szerettem volna, de sose találok azokban a nagy ládákban megfelelőt, nem tudom, másoknak hogy sikerül :-(
Aztán nézegettem a nadrágokat és találtam egy csőfarit, de hosszú sor állt a fülkéknél, így elhoztam próba nélkül. Ááá, tökéletes, mintha rám öntötték volna :-)
Egy kis ezüst hátizasák, egy gyerekhátizsák és egy barna kis kézitatyó is velem jött, pont akkora, hogy szuperül bele tudom tenni az itthonról vitt kajámat:-)
Szombaton az újpestibe mentem, ott már találtam több pólócskát. Meg magammnak is. Fú, visszaraktam egy szürke csíkos kapucnist, már bánom, de nem baj :-)
Onnan egy adidas melegítőnadrágot is elhoztam, jó rám, de le kéne adni 5kg-ot, hogy tökéletes legyen, de úgyis a negyedéves tervemben van az esti zabálás visszafogása :-)
Nagyon sokan voltak, nem is tudtam fülkébe menni próbálni, még jó, hogy direkt top-ing szerelésben mentem, a felsőket tudtam próbálni.
Láttam egy néninál egy bitang barna télikabátot, jól állt neki, vacillált, hogy nem cipzáras, hanem az a hurkos-gombos, sajnos nem rakta vissza, elhoztam volna :-(

Azt szeretném kérdezni, hogy az üllőin egy hétfői és egy szerdai nap között van különbség az árukészletben? És a várakozó tömegben?
szemi25 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21462
szandra üdv a "klubban" :-))
Így szokott ez lenni,először csak véletlen betéved az ember,aztán már mindenhol az alkalmat keresi, hogy hódoljon a turi-szenvedélynek.... :-)
Előzmény: Bszandra (21461)
Bszandra Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21461

Sziasztok!

Ma én is kedvet kaptam, és elsétáltam az ismerősöm boltjába. Csak körül akartam nézni, beszélgetni kicsit vele, meg vittem volna túrós-barackos rétest, de egy szem sem maradt a pékségben...

A bolt ajtajában persze megtörtem, és elepett a lila köd... :P

A végeredmény:

- egy barna-fehér, és egy rózsaszín felső (gőzöm sincs, mennyibe kerültek, 1000,-Ft alatt lehettek),

- egy rózsaszín hálóing(890,-Ft),

- egy fekete táska(890,-Ft),

- egy szürke sportmelltartó,

egy fekete Triumph (isteni finom, puha, pamutos anyaga van, és sehol nem buggyanok ki belőle!),

és egy fehér "no name" melltartó (darabja 390,-Ft),

- plusz egy isteni halványrózsaszín átmeneti kabát (1790,-Ft)!!! (Szerelem első látásra...)

A végösszeg 5.000,-Ft Mastercarddal.Izé, törzsvásárlói kártyával (=20%). :)

Próbáltam még egy rózsaszín, virágos selyem pizsit, de sajna nem jött fel a sejhajomra...A szívem szakadt meg érte...

Jah, és sokadszorra is megfogadtam, hogy nem veszek rózsaszín cuccokat.Sokadszorra is elfogok bukni,mert egyszerűen jól áll a rózsaszín... :D

Alig várom, hogy ledaráljam a jövő hetet, utána egy hét szabi, és egyszer tuti fel fogok menni Pestre, "tombolni"... :D

agneza Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21460
Kossuth Lajos út, Erzsébet áruházban. A honlapon fenn van a Budapestnél, legalul azt hiszem, XX. kerület :)
Előzmény: Gici (21459)
Gici Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21459

Szia!

Beírnád ennek a pesterzsébetinek a címét? A honlapjukon még látom. Ez nekem is könnyen elérhető lenne vidékről.

Köszi!

Előzmény: agneza (21456)
agneza Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21458
:D Már nem lesz hova tenni, de tényleg :)
Most száradnak, de már gondolkodom, mert a hajtogatósba nem nagyon férnek, akasztósba pláne.... talán a kabátokhoz rakom a bolerokat meg a kardigánt... ejj micsoda gondok :D

"Boleromániás" vagyok én is :D

Ma voltunk a Bookline- ban, barátnőm rendelt könyveket és mentünk átvenni és a Sik- Sik előtt elsétáltunk... kézzel van írva egy A4- es lapra és a bejárathoz ragasztva, hogy THE END... Csak néztünk :) Amúgy fogalmam sincs mi lesz ott, semmi nincs kiírva.
Előzmény: szemi25 (21457)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21457
uganda: szuper a bordó kabátka!!!
agneza: összeszedtél pár holmit ismét :) a bolerók tetszenek a legjobban, imádom őket én is!
agneza Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21456
Kori, a Te fekete szőrösnyakú kardigánodnak nálam van a párja :D
Az enyém is ilyesmi, csak világos rózsaszín, legombolható szőrös gallérral. For woman márka azt hiszem.

Az Üllőin kaptam egy szórólapot, hogy holnapután Pesterzsébeten kilós Háda nyílik :D Nekem az kb. fele távolság, mintha az Üllőire mennék :) Hamarosan letesztelem :)
Előzmény: kormi11 (21439)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21455
Zuzmó! Voltál már a New England Store-ban? Azt írják, hogy Szent István u. 15/a és hogy a szökőkútnál van.
Előzmény: Zuzmó78 (21449)
agneza Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21454

Sziasztok :)

Jöttem a képekkel :)
A mai kilós szerzeményeim egy jó részét Najancska szedte nekem össze, ezért külön extra hála :D

Szóval :

Üllői:

1. TU kasmír kardigán, rövid, nagyon helyes darab

2. Hosszú puha pulcsi, nagy kámzsa nyakkal

3. Kivágott címkéjű lyukacsos kámzsa pulcsi

4. M&S kasmír bolero, megköthető

5. F&F vékony hosszú pulcsi, de én ruhaként tekintek rá, majd kiderül

6. George fehér szép megkötős bolero

7. Denim Co mini strasszokkal, pár hiányzik, de nem feltűnő. Volt 2 szuper mini még, Zara 36- os és H&M 38- as nekem egyik sem jöhet szóba méretileg... :(

Laci innen kapott egy Springfield rövidujjas pólót, és ennyi. Nórinak nem találtam semmit :(

Cream: még mindig leárazás, minden nyári felső, szoknya, nadrág 790 Ft.

1. Topshop Moto szűk farmer, lehetne kisebb derékban, de nem vészes

2. Oasis szürke farmer mellény

3. Amaranto piros pulcsi (nem pink mint a képen), ruhának fogom hordani szerintem.

Innen Laci kapott egy rózsaszín pólót.

TRN Outlet egy Calliope sárga pulcsi, szemezgettem még pár dolgoggal, amik olcsók lettek volna, de győzött a józan ész :D Csak ezt vettem, babarucik nem nagyon voltak, állítólag hamarosan lesz megint, már téliek.

És a nap megkoronázása az volt, hogy kellett volna mennem Laciért a Nyugatihoz, erre le volt zárva Király utcától a körút, be kellett menni a Király utcába, fogalmam sem volt hol vagyok... nem vagyok sem melegpárti, se meleggyűlölő, na de akkor ha rajta múlt volna az összes felrobbant volna, akik miatt nem lehet pesten közlekedni (mert hozzáteszem kb. 1,5 órát szenvedtem dugókban, meg számomra ismeretlen helyeken mire sikerült Lacival összetalálkoznom...)

Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21453
Egyetértek.
Luca, állati jók a cuccok és abban is igazad van, hogy egy olyan felsőt, mint a 3; én sem adnék egy 7-8 évesre, pláne, ha történetesen a gyerekem lenne.:)
Szerencsés vagy, hogy ilyen jó alkatod van. Én ugyan még sosem értem el az 50 kilós "álomhatárt" (sajnos), leginkább olyan 46-48 kiló között mozgok mindig, de nem állítanám, hogy az ilyen méretű holmik feljönnének rám.:)
Előzmény: excominfo (21451)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21452
Köszönöm szépen, olyan kedvesen írtál!
Megírtam a választ is.:)
Előzmény: excominfo (21450)
excominfo Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21451
Luca az a kabát iszonyat jó,még én is elfogadnám,pedig ez nem a szinem!Ügyes vagy!
(Nekem is az a tapasztalatom,hogy sokszor sokkal divatosabbak a fiucuccok,mint a lányok-mondjuk én gyerekméretet szoktam csak nézni fiuban).
Előzmény: uganda85 (21447)
excominfo Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21450
S én válaszoltam.
Előzmény: Doktorino Eszperanto (21446)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21449
Köszi!
Neked is sok sikert! :-)
Előzmény: szemi25 (21443)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21448
A bőrdzseki tényleg nagyon jó :-)
Előzmény: uganda85 (21447)
uganda85 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21447
Na jó legyűrtem lustaságom...itt van pár fotó a mai termésből.
az első a bőrkabát, a második egy ruha, a harmadik a 7 éveseknek készült felső, a negyedik pedig szintén egy ruha.
Előzmény: uganda85 (21442)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21446
Írtam Neked.
Előzmény: excominfo (21375)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21445
Szia! Jó látni újra itt.
Sajnos én most lenulláztam magam anyagilag ezáltal az út által, így nem csatlakoztam a mai turizókhoz, de, remélem, mindenki jó cuccokat talál(t)!
Mondjuk én is vettem egy olyan felsőt Drezdában 1 euróért, hogy...:))
Előzmény: uganda85 (21442)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21444
Húú, ez az első felső!
Én dettó ilyet kerestem egész múlt télen...(Igaz, elsősorban nem turiban...) Hogy lehet, hogy Ti mindig leleményesebbek vagytok nálam?! :)

Egyébként hétfőn éjjel megjöttem Drezdából, nagyon tetszett. Turiba végül nem sikerült eljutni, de azért így is vettünk ezt-azt, majd beteszem, ha eljutok odáig.:)

Addig is két kép szemléltetésül (az első épp egy hete készült az esti órákban) :

Előzmény: kormi11 (21439)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21443
Sziasztok!
Zuzmó, kormi ügyesek voltatok!
Aki még ezután megy,vagy ezután is megy vadászatra-Zuzmó- annak sok sikert!
Hétfőn lehet én is elnézek abba a kilós turiba ami újra üzemel, egy buszutat megér, mert hétfőn lesz teljesen új áru, és hátha kifogok vmit.
Meg aztán olyan jó látni, ahogy jöttök itt a klassz képekkel, hogy mindig "megkívánom" a turizást :-))
uganda85 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 21442
Na ma voltam én is, jó hosszú kihagyás után, a családdal a Nagy Lajoson, még apu is eljött, életében először látott ilyet, de azt hiszem elég is volt neki, ez a mai daráló ilyen hosszú kihagyás után még nekem is sok volt. A 16 éves öcsém turkált magának hihetetlen menő cuccokat, nagyon jó érzéke van hozzá és tök egyedül turkál. Én 5000-ért vettem kb magamnak cuccokat. Egy dolgot emelnék ki, vettem egy full bőr, sötétebb piros-bordós színű redherring bőrkabátot. Tök új! semmi baja. szerintem kb olyan 2000 ft lehetett. teszek fel róla majd képet, a többit nem hiszem hogy lefotóznám, mert nem túl látványosak. egy viszont még vicces, vettem egy 7-8 éveseknek való pólót :) nagyon helyes. nem gondoltam volna hogy rámjön, mert az igaz, hogy sokat fogytam, de azért ennyit... ráadásul ilyen diszkó stílusú ruhát én nem adnék 7-éves gyerekre. na majd ezt is lefotózom. a minőség nem volt nagy szám, szerintem nem volt érdemes most a tülekedésben menni tényleg, sima napokon is van ilyen jó a felhozatal, de sajnos csak a ma volt jó nekünk. talán a fiú cuccok egyedibbek, meg újabbak voltak mint a nőik.
Előzmény: najancska (21441)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!