Keresés

Részletes keresés

szemi25 Creative Commons License 2009.09.14 0 0 21521
Köszi Zuzmó! Nekem is tetszik, de már idén nem nagyon tudom hordani,max "cicanadrággal" :-))
Előzmény: Zuzmó78 (21518)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.14 0 0 21519
Köszi Zuzmó! Nekem is tetszik, de már idén nem nagyon tudom hordani,max "cicanadrággal" :-))
Előzmény: Zuzmó78 (21518)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.14 0 0 21518
Nekem az első ruha tetszik a legjobban :-)
Előzmény: szemi25 (21517)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.13 0 0 21517
Sziasztok!
Tegnap Hatvanban volt dolgunk, és már régebben kiszúrtam ott egy pár turit egymáshoz közel,most beugrottam oda. Az egyikben voltak jó cuccok,darabáras volt ,és én picit drágának találtam,szóval ott csak gyönyörködtem, a mellette lévő szintén darabáras már olcsóbb volt, de nem igazán divatos holmik voltak.Végül a harmadik turiban szedtem össze néhány dolgot, és még szerencsém is volt,mert szombaton 1000 ft/kg a ruhák ára,és még így is találtam néhány jó dolgot.

1.George drapp színű "szafari" ruhácska, jó lesz jövőre.

2. New Look pink pántos felső.

3. Pilot fekete pettyes blúz, elől húzott a gombrésznél.

4. River Islad csíkos blúz,ez a kedvencem!

5.Debenhams zöld felső, hátul megkötős,ez kicsit nagy lehet elajándékozom,vagy varrónőhöz kerül szűkítésre.

6. Atmosphere fehér húzott és buggyos ujjú garbós felső.

7. Secret rózsaszín gyűrött anyagú pizsinaci, kicsit fakó,vagy olyan batikolt hatású,de a célnak megteszi :-)

Ennyi 1100 ft-ért nem olyan rossz szerintem.
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.13 0 0 21516
Hát, én a Corvin utcai kilós Hádából kirúgnám az összes eladót, mert a bunkóságuk sokszor nem ismer határokat (főleg az egyiküknél).
Elhiszem, hogy sokszor elegük van, mert azt a tömeget (főleg árucserénél) nehéz elviselni; de ha már elvállalták ezt a munkát, akkor vállalják azt is, ami vele jár... Rengeteg ember szívesen dolgozna a helyükön...
Előzmény: Törölt nick (21515)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.13 0 0 21515
:P
Nem is tudom.. én pl eddig nem voltam nagyon olyan helyen, ahol ne vettek volna emberszámba, mondjuk nagylajoson egyszer szem- és fültanuja voltam egy eladó kirohanásának, de azon spec nem is nagyon csodálkoztam (árucsere napon a legtöbb ember a ruhákat ahelyett, hogy visszavinné, szépen ledobálja a földre) de azt sem vettem magamra.
Előzmény: pfam (21514)
pfam Creative Commons License 2009.09.12 0 0 21514

......viszont a sok szar, lepukkant cucc között iszonyú udvariasak voltak.... emberszámba vettek... nem? :o)))

Előzmény: Törölt nick (21511)
pfam Creative Commons License 2009.09.12 0 0 21513
:o)
Előzmény: Zuzmó78 (21510)
Thandie Creative Commons License 2009.09.12 0 0 21512
Hát csajok, alig várom, hogy meditációs állapotba kerüljek én is egy turiban és a legnagyobb örömmel rohanjak haza az új szerzeményeimmel. Ez nem az elkövetkezendő 2-3 hétben lesz sajnos, de addig nézegetem a ti szerzeményeiteket és gyűjtöm az infókat, hogy hol vannak jó pulcsik, nadrágok, kabátok, megatöbbi. :-))
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 21511
Ugyan :)
Lassan már nem is merek beszólni, nehogy azt hihesse bárki, hogy én ilyen borzolt köcsög vagyok :)
Egyébként rájöttem, hogy itt aközelben is van egy maggies-bolt, igazából nem a franchise rendszerből jövő, mert nem látom a logót, az arculatot, meg semmit, csak láttam, hogy ők is onnan hozzák az árut. Minden hétfőn árucsere, állítólag lehet jókat mazsolázni, de én eddig 2x bekukkantottam egy ilyen üzletbe, de foltos, ódivatú cuccokon kívül nem láttam mást.
Előzmény: Zuzmó78 (21510)
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.11 0 0 21510
Nem akarom elvenni Borzolt Kedély kenyerét, de megint egy 1 hozzászólásos fórumozó :-(
Előzmény: kicsiribizlike (21509)
kicsiribizlike Creative Commons License 2009.09.11 0 0 21509
Sziasztok ! Én múlt héten voltam a rákoskeresztúri Maggie's-be meglepő volt az eladók kedvessége a ruhák kiváló minőségűek voltak. Régen imádtam az Árkádban vásárolni de sajnos nagyon személytelenek, nem törődnek a vásárlókkal. Nagyon tettszett a Maggie's-ben az, hogy jó volt a hangulat az eladók segítségemre siettek azonnal, nem éreztem magam kellemetlenül nagyon otthonos és kellemes körülmények között tudtam jó áron vásárolni. A pénztárnál dolgozókkal is nagyon meg voltam elégedve, kaptam pár kedves szót, ami valljuk be nagyon ritka mostanság a mai kereskedelemben. Ajánlani tudom csak mindenkinek, aki szereti ha embernek és nem csak egy vevőnek nézik.
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.11 0 0 21508
Köszönöm szépen, örülök, hogy tetszenek.
Előzmény: szemi25 (21503)
najancska Creative Commons License 2009.09.11 0 0 21507

Kormi,nekünk együtt kéne az Üllőibe járnunk,mert mindíg az én méretemben látsz szép dolgokat,míg én 12-14-t találok.... :) (ha jól emlékszem talán az meg épp a Te méreted,de ne haragudj,ha keverem!! )

Du megyek a nagylajosra,este majd mesélek! :)

Előzmény: kormi11 (21506)
kormi11 Creative Commons License 2009.09.11 0 0 21506
Megint megjöttem az Üllőiről. Új cuccot nagyon nem raktak ki, ellenben a gyerekruhahegyek néhány kereskedő zsákjában landoltak. 8-10-es méretben azért láttam több, boleró hosszúságú szép kis kardigánt, meg vannak kabátként használható szép hosszú kardigánok, naná, hogy a felsők közé keverve. De bolerós kiskabátkát 12-es méretben a gyerekruhás ládában is találtam. Viszonylag több szép blúz is van, ha olyat keres valaki, most valahogy nem vitték el mindet a kereskedők. Ma talán nem éri meg odamenni, de míg ott voltam, megint hoztak nekik árut, most már a plafont érik a bálahegyek, előbb-utóbb majdcsak kipakolják. Mielőtt eljöttem, ürítettek ki 2 nagy ládát, s töltötték fel több zsáknyi új, még eredeti nejlon csomagolású férfi ingekkel, széldzsekikkel.
Azért találtam klassz farmerdzsekit, pulcsit és egy pókemberes edzőcipőt a nagyfiamnak, s egy pamut melegítőnacit az uncsitesónak.
wonder22 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21505
Köszi!Csak most sikerült megnéznem a képeidet,nagyon jók lettek!:-)
Én már régóta tervezem Drezdát mert egyszer 5ü6 éve voltam már de akkor keveset láttam.Talán jövőre majd összejön!
Most nagyban pakolok mert holnap este indulunk.....
Előzmény: Doktorino Eszperanto (21500)
jeniffer. Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21504
Tegnap délután voltam ott, a nyitásra én se tudtam elmenni:( Elég nagy a tér, csak pl. a felsős állványok közötti hely elég kicsi (bár máshol is ált. ilyen, csak nekem szűknek tűnt eléggé). A táskás-öves láda tele volt pakolva, ezért alig lehetett átnézni mert borultak ki belőle a cuccok (nem láttam semmi érdemlegeset, egy övet hoztam el onnan). Nadrág nincs olyan nagyon sok, de én így is találtam sok jót kisebb méretben. Kabátokból meg kevés volt nagyon. Van gyerekcucc és lakástextil is, de azokat nem néztem meg. 3 próbafülke van, szerintem ez nagyon kevés, de így du 2 fele nem kellett várnom a próbára. Felsők között amúgy sok jót találtam, csak magamon nem tetszettek, és sok nagyobb méretben (14-16) voltak szép dolgok:)

Hogy ne csak szöveg legyen, teszek fel egy képet az övről, nekem nagyon bejön:)

Előzmény: agneza (21502)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21503
Nagyon szépek a képek Ina, én megnéztem!

Újabb képek a kutyiról, illetve még több kép:
http://gallery.site.hu/u/szemcso/tacsikeverek/
Előzmény: Doktorino Eszperanto (21499)
agneza Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21502
Hú, megnézted? Én sajna nem jutottam el :(
Milyen maga a turi, mekkora?
Előzmény: jeniffer. (21497)
kormi11 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21501
Bolerót én ma csak felejthető kategóriásat láttam, de ez nem jelenti azt, hogy holnap nem lesz. Én is gondolkodom, hogy holnap is beugrom, hátha a ma betolt új bálákból kipakolnak még az este.

Azt nem is írtam, hogy pasicucc viszont rengeteg volt, csak az én XXXL-es méretű páromra már nincs sok kedvem keresgélni, ebben a méretben nem sok normális cucc van.
Előzmény: wonder22 (21498)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21500
Jó utat és majd Te is hozz képet!:)
Előzmény: wonder22 (21498)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21499
Természetesen Neked is szól, ha érdekel a tartalma.:)

Elmondom, miről van szó benne, nehogy azt higgyétek, hogy valami fontosról marad le, akinek eddig nem küldtem el:
Ugye, tudjátok, augusztus végén Drezdában voltam, a képeket pedig feltettem egy bárki által megtekinthető tárhelyre, hogy mások is gyönyörködhessenek a szép épültekben és a különböző egyéb látnivalókban.
Hát, ennek a leírását és linkjét küldtem e-mailben. Most már Neked is.:)
Előzmény: jeniffer. (21497)
wonder22 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21498
Akkor ne is menjek holnap az Üllőire???
Holnap este utazom 2 hétre Olaszországba és gondoltam, hogy holnap még gy bucsú turit ejtek,de akkor elbizonytalanodtam hova menjek...bolerót szeretnék.
Előzmény: kormi11 (21496)
jeniffer. Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21497
hűű nagyon tuti az a Spongyabobos táska:)

én voltam tegnap az erzsébeti Hádában, sok női felső volt, kabátból elég kevés nem túl divatosak. Farmerek között én sokat találtam/próbáltam, több csőfarmer volt. Vettem pár dolgot, de egyik sem mutatós fényképen, inkább nem fotóztam:)

(az én emailem, ha nekem is szól a levél: dnonaa kukac freemail.hu :))
Előzmény: kormi11 (21496)
kormi11 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21496
Sziasztok!

Ma jártam az Üllőin, vegyes benyomások értek. Női felső egy nulla, nagyon kevés is van. Még csak olyat se találtam, amit felpróbálnék, nemhogy megvennék. Kabátból sok volt nagyon, ott láttam szerelem lehetne darabokat, de inkább kisebbeket. A gyerekruha megint hegyekben állt, s most már voltak köztük kabátok is, téli dzsekit keresnék a fiúknak, még nem találtam meg az igazit. Csak mindig félő, hogy az emberre rádől a ruhahegy, amíg az alján bányászik.
Épp akkor hoztak új szállítmányt, gondolom, a női felsőket feltöltik, lehet, hogy később a napokban újra megéri megnézni.
Csak apró játékokat vettem a fiúknak, meg egy sapkát magamnak, és amiért megérte elmennem, találtam két tuti kis ovis hátizsákot. A spongyabobos egy merő mocsok volt, gondolom, azért nem vitték el tegnap, de én láttam rajta, hogy csak egy tócsában landoltatta kisgazdája, s tényleg, teljesen kijött. Csak a belsejében maradt egy-két filcnyom, de az nem érdekel.

Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.10 0 0 21495
Tegnap éjjel küldtem Neked is.

Nincs meg egyébként mindenkinek a mailcíme, csak azoké, akikkel a szívműtétem idején, akarom mondani, azt megelőzően ilyenformán is kommunikáltam. De most már Téged is felvettelek a címtárba.:)
Előzmény: Törölt nick (21494)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.09 0 0 21494
Én nem kaptam :( mimi kétezer kukac citrom
Előzmény: Doktorino Eszperanto (21493)
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2009.09.08 0 0 21493
Ez a kutyuli tényleg nagyon aranyos!

@Lányok, akinek megvan az e-mail címe, annak írtam e-mailt.
Előzmény: szemi25 (21486)
szemi25 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 21492
Köszi a kutyi nevében is a dicséreteket!
Sajnos még nincs gazdi :-(
Azért ha bárki bármilyen megoldást tudna kérem jelezze nekem!
A szállítást is megoldom rugalmasan,csak legyen gazdi!!!
Köszönöm!!!!
Zuzmó78 Creative Commons License 2009.09.08 0 0 21491
Köszi :-)

Nagyon szép a kutyus, sajnos, nem tudjuk befogadni :-(
Előzmény: szemi25 (21486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!