Keresés

Részletes keresés

g.imre Creative Commons License 2008.11.29 0 0 10
Vegyétek meg nyugodtan. Nekem van, és azóta (kb 3 hónapja) már sokkal kevésbé fáj a lúdtalpam. Vannak ismerőseim, akinek a derekára is jót tett.
Csokis Creative Commons License 2008.11.29 0 0 9
A maszájnak muszáj, de ilyen időben nem faszáj(os).
Előzmény: furzschrank (6)
furzschrank Creative Commons License 2008.11.29 0 0 8
Nem járok mezítláb, mert nem vagyok maszáj. Sem technológiailag, sem genetikailag, sem anyagilag...
Előzmény: botoxdoctor (7)
botoxdoctor Creative Commons License 2008.11.29 0 0 7
És Te is mezítláb jársz?

Amúgy interneten olcsóbban is hozzá lehet jutni, csak tudni kell hol.. ;)
Előzmény: furzschrank (6)
furzschrank Creative Commons License 2008.11.29 0 0 6

Namármost, ha a maszájok mezítláb járnak, amúgy technológiailag, akkor mi a francnak vegyen bárki is ilyen drágán egy cipőnek látszó tárgyat?

A maszájok sem tudják megfizetni, nyilván, ezért járnak mezítláb...

Előzmény: botoxdoctor (-)
Csokis Creative Commons License 2008.11.29 0 0 5
Ja, és még egy: amikor dicsérték, a szemükben az a földöntúli fény jelent meg, ami minden rendes Amway ügynök és bepalizott AMC készlet vásárló arcán is megjelenik. Szóval hogy tényleg jó, vagy csak ezzel a tudattal kompenzálják az árát, azt már nem tudom. :-)
Csokis Creative Commons License 2008.11.29 0 0 4
Nálunk a családban egy idős házaspárnak van, ők ódákat zengenek róla. Az viszont biztos, hogy nem az a klasszikus -hogy finoman fogalmazzak- kisnyugdíjas házaspár. Merthogy egy pár ilyen cipő 40-50 ezer forint. És akkor van egy pár edzőcipő kinézetű cipőd, aztán vagy elfogadja a főnököd, hogy ebben jársz dolgozni, vagy vehetsz még egy párat 50e-ért. Valahogy nem cuppantam rá a lehetőségre.
takacsi Creative Commons License 2008.11.29 0 0 3
Engem is érdekel - mivel nekem is ajánlották - a cipőt használók véleménye.

Előítéletem van természetesen, ezért kérdem....
botoxdoctor Creative Commons License 2008.11.29 0 0 2
Nem reklám, de érdekel, hogy ki-mit tud róla, és hogy mik a tapasztalatok..
Előzmény: Törölt nick (0)
botoxdoctor Creative Commons License 2008.11.29 0 0 topiknyitó
Az MBT-t (Masai Barefoot Technology = Maszáj Mezítláb Technológia) Karl Müller svájci mérnök találta fel. Koreában tett látogatásai során megfigyelte, hogy az egyenetlen talajon történő mezítláb járás hatására hátfájásai enyhültek. Svájcba visszatérve elkezdett egy olyan technológián dolgozni, mely a puha talaj - mint pl. a koreai rizsföldek, illetve a kelet-afrikai szavannák - természetes instabilitását adja vissza azok számára is, akiknek sima, kemény talajon kell járniuk. 1996-ban sok éves kutatás eredményeképpen az MBT piacképes lett. Jelenleg több mint 20 országban van jelen és a cég éves forgalma kb. egymillió pár MBT.

Van valakinek ilyen? Mi a véleménye róla? Megéri az árát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!