Keresés

Részletes keresés

rich.mond Creative Commons License 2004.01.28 0 0 924
Hm.Elírtam volna valamit?Él az ímélcímed?
Előzmény: mintavöcsk (922)
monteverde Creative Commons License 2004.01.28 0 0 923
"KÖZLEMÉNY

Mi, a Ferencváros Szurkolói sokadszorra szembesülünk azzal a ténnyel, mely szerint labdarúgásunk vezetői, irányítói semmilyen
tekintettel nincsenek ránk, Szurkolókra!
A legkisebb üzleti érdek is előrébb való annál,
hogy elfogadható feltételeket biztosítsanak számunkra, melynek újabb és egyben egyik legfelháborítóbb megnyilvánulása az idei teremfoci-döntő megszervezése. Felháborodottan és
értetlenül állunk a döntő kétnaposra nyújtása, és
legfőképpen az elfogadhatatlanul drága (2.500 - 3.500 Ft/nap) jegyárak előtt! Soha nem
tulajdonítottunk nagy jelentőséget ezen sorozatnak, ennek ellenére megjelentünk, bárhol is játszott Csapatunk. Az idei döntővel kapcsolatosan azonban egyöntetű a szervezett szurkolócsoportok azon véleménye, hogy nem vagyunk hajlandóak részt venni egy ilyen rendezvényen!
Távolmaradásunkkal tiltakozunk az ellen, hogy a
szervezők az elmaradt televíziós közvetítések bevételeit rajtunk, Szurkolókon próbálják meg behozni. Természetesen elhatározásunk nem Klubunk és Csapatunk ellen irányul.

A Ferencváros szervezett Szurkolócsoportjai"

Jó lenne ha más csapatok szurkolói is elgondolkodnának a dolgokon.Persze senkitől nem várjuk el ,hogy hasonlóan vélekedjen,mint mi ,de talán ideje lenne összefogni a szurkolóellenes magyar futball közeg ellen.Nem szabad hagynunk ,hogy mindent megtehessenek velünk!!!
"no al calcio moderno":)))

FEHÉR MIKI nyugodj békében!

mintavöcsk Creative Commons License 2004.01.16 0 0 922
hali. ezt a honlapot sehogy sem találom.
Előzmény: rich.mond (872)
nonameboy Creative Commons License 2004.01.10 0 0 921
grat
Előzmény: Basildon (920)
Basildon Creative Commons License 2004.01.10 0 0 920
::: Kispesti tornagyőzelem Németországban



Szurkolóink kisajátították a döntőt.

A mai napon egy meghívásos teremtornán vett részt két kispesti szurkolócsoport, a Nuova Guardia és a Szelídek. A Németországban megrendezett villámtornán nyolc csapat indult, a kispesti különítményen kívül három német és három cseh. A döntőben végül a két kispesti csapat mérhette össze a tudását, ahol a sokszoros tornagyőztes Szelídek gárdája bizonyult jobbnak. A dobogó harmadik fokára az 1860 München csapata állhatott fel. Ezúton is gratulálunk a fiúknak, hogy öregbítették hazánk és klubunk hírnevét!


Törölt nick Creative Commons License 2003.12.29 0 0 919
Bazz, ez 2 meccs. Amiket leírtam.
Előzmény: andd.is.back (918)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.28 0 0 918
Akkor meg mit kérsz tőlem? :)
Előzmény: Törölt nick (917)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.28 0 0 917
Köszi, ezek speciel megvannak :-)
Előzmény: kabsz (914)
kabsz Creative Commons License 2003.12.27 0 0 914
Pipponak:

Kispest-Kisinyov 94/95

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Gianni Lupescu Creative Commons License 2003.12.27 0 0 913
***Ezetet itten eggy magyar csicskamnak diktalok***

Nalunk Bukarestbe a Dinamo Bukarest ultrak is ebbe nyomjak.(meno ahogy fogalmazok mi?)Pont ugy neznek ki mint a olaszok.Te is?

Csacsumicsa!

Előzmény: nonameboy (912)
nonameboy Creative Commons License 2003.12.27 0 0 912
ojat még nemláttam. nekem longsdél kell, mer a skinhedek is ojat hordanak, és így talán nem veszik észre h cigány vagyok
mindenki minket néz Creative Commons License 2003.12.27 0 0 911
Grundhoppolok.az tök menö.
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.27 0 0 910
ennyi hülyét...
der Budapester Creative Commons License 2003.12.27 0 0 909
:)))
nonameboy Creative Commons License 2003.12.27 0 0 908
jó, akkor menek. De figyejj mán. Hol lehet ilyan ultraruhákat kapni, mint a longsdél, vagy az everlast? venni kék pár darabot ezekből, mert ha nincsnek rajtam ijeb cuccok, senki nem tuggya h ultra vagyok
Előzmény: mindenki minket néz (907)
mindenki minket néz Creative Commons License 2003.12.27 0 0 907
Hogyannemá!

A csajok megőrűnek ha egy fiú ultra.én például csak azér vagyok ultra mer az ultrákró tuggyák a csajok hogy okosak és kemények.én például csak azér vatyok ultra mer tudom hoty mindenki engem néz amikor a leláton füstölgök hajlongok ugráklok háttal meg mwnő cuccokat kiabálok pédául hoty alllialió...

Előzmény: nonameboy (905)
kabsz Creative Commons License 2003.12.27 0 0 906
Nézek nektek valami régit:

Irrestibiles Elektromos a fénykorában:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Kispest-Nyíregyháza 92/93

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

nonameboy Creative Commons License 2003.12.27 0 0 905
Te figyejjé' má'. A csajok ragadnak arra a szövegre, h én ultra (vagy mi) vagyok? Me akkor én is megyek.
Előzmény: mindenki minket néz (902)
viktor- Creative Commons License 2003.12.26 0 0 904
:DDD
Előzmény: hdmika (898)
SG_Grini Creative Commons License 2003.12.26 0 0 903
Szilveszterkor többezren lesznek ott...
Előzmény: mindenki minket néz (902)
mindenki minket néz Creative Commons License 2003.12.26 0 0 902
Szisztok!

szilveszterkor megtarcsuk a első próbánkat a pája mellet. van kihangositónk mosmá dobunk kétrudasunk, de eztet továbfejlesszük és lehet hogy lessz három sőt négyrudasunk is. ti is szójjatok a enbereknek akik akarnak ultrák lenni. mosmá 11 vagyunk. a 3 félidőbe irtunk levelet, lessz bemutatkozónk má beszétünk a Réti zsoltiva.Füstbonbát tuttok szerezni?Az még kéne nagyon.

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.25 0 0 901
Szar Karácsony. Helyette....kupát, Gálhidit pedig boldoggá avatni! :-))
Előzmény: nerazzurro (900)
nerazzurro Creative Commons License 2003.12.24 0 0 900
Ne idegesítsd fel magad, legalább Karácsonykor ne, nem ér annyit ez az okoska! ÁLDOTT KARÁCSONYT MINDENKINEK!
Előzmény: rich.mond (899)
rich.mond Creative Commons License 2003.12.24 0 0 899
Ja,amúgy a Boldog Karácsonyt Mindenkinek! hozzászólás mellett csak azt szeretném kérdezni mentalitástól,hogy miféle magyar gyökerekre céloz,amihez vissza kéne térnie a magyar ultráknak?
Magyaroszágon nincs semmilyen szurkolói múlt 89 előtt,mert nem is lehetett.Kispesten.magyar zászló felső,Üllőin magyar zászló alsó kétharmada Hajrá Honvéd/Hajrá Fradi! kiáltás közben.Azért vittek be fradistákat,mert brit zászlót rajktak ki.E közben Jugóban a szurkolói élet vígan virágozhatott.Nem véletlen,hogy a spliti Torcida pl. 52 éves.
Vagy pl. Kispesten Rőzse dob helyett hegedűvel húzzon valami édesbús magyar dallamot,miközben a Guardia csárdásozik rá?Esetleg táltosdobbal verje a ritmust?Mégis hogyan gondolod,mert ez gondolom nem csak engem ütött szíven...
Amúgy meg az ultrák zöme (szerintem) jobboldali érzelmű-én mondjuk kivétel vagyok,de ettől még kikérem magamnak,hogy ilyen f*szságokkal traktálj!
hdmika Creative Commons License 2003.12.24 0 0 898

A Képes Sport 1988.X.25.-i szamabol:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

andd.is.back Creative Commons License 2003.12.24 0 0 897
pedig próbállak tanítgatni :)
reménytelenül? :)
Előzmény: Törölt nick (896)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.24 0 0 896
Ja, értek hozzá :-)
Előzmény: andd.is.back (895)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.24 0 0 895
freemail-ről nem lehet linkelni
tárhelyre tedd fel!
Előzmény: Törölt nick (894)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.24 0 0 894

mentalitás, bocs, hogy nem magyarul van. Nem érzem a stílust.

"Szabadságot az ultráknak"
Szabadságot Dévidnek!
A.C.A.B.

monteverde Creative Commons License 2003.12.24 0 0 893
mentalítás!

Igen büszkék vagyunk ,hogy ott volt a csoport (!!!)Máltán.
Igaz,hogy csak 1 ember,de ezen semmi szégyelni valónk nincs.
Többen szerettünk volna menni,de mivel augusztusban volt,full főszezon, nem volt több hely a repcsin.
Szerencsére visszamondtak egy helyet az egyik utazási irodában pár nappal a meccs elött,igy egy tagunk el tudott utazni.
Heteken kersztül kb 30 utazási irodát jártunk végig mire sikerült találni vmi lehetőséget.
Persze tudom,mehettünk volna kocsival is ,csak sajnos egyikünk sem rendelkezik olyan autóval ami kibirta volna odáig.Ráadásul csak az,hogy Sziciliáról átkompolj Máltára fejenként kb 30.000 ezer Ft.És hát még Sziciliáig is el kell jutni,ami szintén nem olcsó,ezért maradt a repülő a fedélzetén 1db STORMY taggal.
Egyébként megsúgom a GM-ből is csak 1 tag jutott el Máltára,feltétlen menj fel tehát a honlapjukra és kezd el őket is fikázni...

Belekötöttél itt vkibe,hogy az öltözködés alapján itéli meg az embereket.
Te talán ,nem ugyanezt csinálod a STORMY-val??????????????????????????
Irásodból is látszik,hogy nem ismered a csoportunkat,csak a felszínes dolgokat.
Én továbbra is büszke vagyok Máltára,és minden dologra amit a közel 6év alatt elért a csoportunk.

Na mindegy,itt a karácsony pihend ki egy kicsit magad...

Előzmény: mentalitás (877)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!