Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.28 0 0 1588
Ok. Nekem mind1, ti tudjátok.
iaszon Creative Commons License 2008.07.28 0 0 1587
pumpáló
Megint azt hajtogatod, h önámítás. Mintha nem értenéd a méréstechnikai szempontot, és azt sem h azért sem lehet önámitás mert legalábbis én soha nem mondok számokat a csajomnak ő se kiváncsi rá.
Önámitás az lenne, ha elhinném, h én csontig mérek, mindenki más pedig úgy ahogy te mondod. Erre semmi biztositék nincs, alapos a gyanú, h mindenki össze-vissza mér éppen azok miatt akik a már létező szabványt megkérdőjelezik, ami az egyetlen pontos és ismételhető mérési módot biztosítja. Ez a csontig való mérés.

Semmit se számít, hogy te még nem hallottál erről, az sem, h a haverjaid sem. A témának kialakult szakirodalma van, ha te nem ismered is. Talán keress rá.
Ha nem nézed azokat, nem is muszájm akkor is le lett írva itt ebben a topicban.

Továbbra sem látok jobb és ismételhetőbb mérést mint a csontosat. Nem is jó gyakrabban ellenőrizni a növekedést, mint 3 havonta, esetleg 1 havonta és nehezen hiszem, hogy biztos vagy benne, melyik szőrszáltól mérted az előzőt :) Még jó esetben is csak millimétereket nyersz havonta, és ezt alig lehet mérni "puha" ponttól.
Az se érv h akinek zsírosabb párnája van, sokat hozzácsal, mert pont a mackósak nem tudják rendesen mérni. A soványak igen.

Jól mondod, mindenki úgy méri ahogy akarja és úgy csapja be magát ahogy akarja, főleg mikor nem tudta honnan mérte és jóakaratbó "véletlenül" hozzámér 1-2 mm-t ami nincs is

Ennyit erről. :)))
Előzmény: Törölt nick (1585)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.27 0 0 1586
hello! Milyen tabletta tartó tégelyt használsz? elmondod pontosan? nekem is kajak becsípi és eléggé tud fájni. nézegettem minden dobozt, mi lenne az ami pont belefér a bathmate-be, de még nem találtam meg az igazit:D
Előzmény: Törölt nick (1564)


Törölt nick Creative Commons License 2008.07.27 0 0 1585
Onnan ahol LÁTHATÓAN kezdődik, ezt mindenki el tudja dönteni. Az elég nagy baj neked ha te nem tudod, hogy neked hol kezdődik. Úgy látom csak neked, és néhány embernek jelent ez akkora problémát. Én sem nyomkodom, mégis mindig ugyanakkora eredményt kapok, NA???
És szerintem egyáltalán nem részletkérdés az az 1-2 cm "kis" csalás.
Azért lényeseg ez mert ha pl a 15-18 centis átlag esetén ha valaki rendesen leméri és neki mondjuk 14 akkor úgy érzi ő nincs benne az átlagban, de ha egy pl 14 centis, akinek van zsírpárna ott, úgy méri, hogy jól odanyomja, és rácsal 2centit, akkor ide beírja, hogy ő neki nem is kell növelni és dagad a melle, hogy neki 16cm. Közben pedig akkora neki is mint annak, aki "tisztességgesen" 14cmert mért.

Hátha minden weboldal, ami ezzel fogalakozik, így mérik, akkor vigyük is fel az átlagot 16/17-19/20cmre. Mert én még életemben csak itt olvastam arról, hogy sokan "nyomkodva" mérik. Én sosem mértem így, de más haverom/ismerősöm sem.

De te mérd ahogy akarod, ez a csonthoz nyomós mérés csak önámítás.
Előzmény: iaszon (1584)
iaszon Creative Commons License 2008.07.27 0 0 1584
Megmondanád, hogy ha nem nyomjuk csontig a vonalzót, akkor honnan mérjük? Nem tudsz jót mondani, mert az egyetlen lehetőség az összehasonlításra, ha a szeméremcsontig nyomjuk. Az itt nem játszik, mennyi a hasznos hossz, ez itt a növesztő topic. Részletkérdés h a zsirpárna miatt egy kicsit hozzácsalunk, és ez a hossz-plusz nem használható sexelésre.
Ha növesztünk és magunk se tudjuk pontosan ugyanonnan mérni, mint pl 3 hónappal ezelőtt, akkor az egész áttekinthetetlen és megfoghatatlan lesz.

Minden weboldal ami ezzel foglalkozik, szintén alapból így értelmezi a pénisz hosszát.
A nők itt nem érdekesek, nem is szokták vonalzóval mérni, hanem csak szemre és érzetre.
Előzmény: Törölt nick (1583)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1583
Ha valóban 16cm akkor normál. Csak azért mondom azt, hogy valóban 16, mert itt sokan úgy mérik (bár én még új vagyok itt), hogy csontig nyomják a vonalzót, így az rádob 1-2 cmert, és az nem a valós érték.
Kicsi az semmiképp sem. Te valóban azt hiszed, hogy 16cm az kicsi?
De amúgy szerintem mindenképpen maga döntse el, aki növelni akar, ne azért csinálja mert más mondja, hanem magáért.
Előzmény: balage.dbr (1582)
balage.dbr Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1582
a hossz 16 cm
vastagság 4 cm
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1581
Az attól függ. Egy kép alapján nem lehet megmondani. Függ a hozzávaló testalkattól, beállítástól, fénytől, stb.. Egy ügyes fotón egy kis 12-13 centis is úgy hathat mintha 15-16 vagy akár nagyobb lenne.
Szóval inkább írd le, hogy pontosan mekkora, és majd megmondják.
Előzmény: balage.dbr (1578)
balage.dbr Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1580
1
2
balage.dbr Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1579
szóval:
balage.dbr Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1578
szerintetek?
kicsi? elmegy? normális?

balage
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1577
Hello!
én meg meguntam, hogy a fürdőszobában dekkoljak 20 percet, semmit se csinálva. Így a szobában, a számítógép előtt ülve használom. Egy pohárba gyűjtöm a rápumpálásból származó vizet.
A Bathmate-et a farkammal együtt nekitámasztom az íróasztal szélének, és közben lehet tévét nézni, dolgozni, stb...
Kezdetben egészen enyhére húzom meg, aztán mindig csak egy picit. Így nem kell sietni, ráérek szépen várni 25-30 percig is. Mivel ilyen lassan csinálom, egyáltalán nem kényelmetlen, nem feszít, és alig van véraláfutás.

teszter :) Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1576
Helló!

Én zuhanyzóban használom néha, de teljes mértékben a helyén marad, én mellette simán lezuhanyozok, sőt néha még vele szálok ki és még fogmosás stb. , de ez csak akkor van, ha sietek.
Előzmény: spencer (1575)
spencer Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1575

sziasztok, 1 hete használom a bathmate-et, egyelőre nem tapasztaltam elszíneződést vagy véraláfutást. a pénisz tövénél szokott fájni az ágyékom ahol ráfeszül a gumiharang. két nap kihagyás után elmúlt.

 

egyébként kellemes érzés használni. ha túl nagyra pumpálom akkor a kantárnál szokott feszülni. ilyenkor vissza kell engedni a nyomást.

 

szeretném kérdezni, hogy rajtam kívül használja-e még valaki zuhanyzóban? és sikerül-e akkora vákumot létrehozni, hogy álló testhelyzetben nem esik le a bathmate? nekem ugyanis tartani kell vagy leülni a használatához.

antitahoista Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1567
Nem hiába ajánlja, hogy ernyedten pumpálj, hiszen mereven már nem tud tágulni szinte egyáltalán.Egyszer kipróbáltam én is, nőni nem nőtt a pumpában, viszont rettentően fájt.Találd meg a teljesen ernyedt és a merev közti állapotot, nekem az vált be.
Előzmény: lazac83 (1566)
lazac83 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1566

Az hogy mekkorára nől meg a pumpában szerintem főleg attól függ hogy milyen merevségi állapotban kezded a pumpálást,nálam legalább is így van.a Bathmate tájékoztatóján azt írják,hogy ernyedten kell kezdeni a levegős pumpáknál félmerevet ajánlanak,hát nálam még ez is kevés egy ideig én is félmereven kezdtem így nem tudtam túlpumpálni a merev állapotomat most már kb 2 hete kb 80-90 % mereven kezdem a pumpálást így már kb 1 cm-el túl tudom pumpálni remélem így már lesz vmi eredmény.Nem tudom más hogy van ezzel,ki hogyan kezdi,szerintem ezt is megírhatnátok.Egyébként így sajna most van egy kis bőrrepedésem a makk tövénél a fityma részen remélem hamar elmúlik,másnak is volt ilyen? 

Előzmény: e-men (1550)
antitahoista Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1565
Én is gondolkoztam valami hengeren, de nem jutott semmi eszembe.Viszont ellopom a Te ötletedet, mert jónak tűnik.Köszi, hogy megosztottad velünk.
Előzmény: Törölt nick (1564)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1564
:) tabletta tartó tégely végülis, alja-teteje levágva hogy egyenes legyen, s persze használható. falvastagsága nincs 0,5 mm . pont kitolti a bathmate-et nem kotyog benne. Azóta nincsenek hegek,meg véraláfutás..
Nekem igy sikerült megoldanom ha vki tud jobbat szivesen veszem a tanácsát.
Előzmény: antitahoista (1563)
antitahoista Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1563
Elszoktál az ilyen egyszerű feladatoktól! :D
Egyébként milyen gyűrűt használsz??Engem is érdekelne, mert így nem tudom rendesen felpumpálni.
Előzmény: Törölt nick (1560)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1562
hossz 18 környéke , változó teljesen, kerületet nem tudok felüröl nézve szélesebb 5cm nél de ugyebár nem szabályos alaku.. remélem sikerül 20 felé tornászni..
Előzmény: antitahoista (1561)
antitahoista Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1561
1
Zolka képe!

Jól kitölti a hengert, meg tudod adni a méreteidet?hossz/kerület
Előzmény: Törölt nick (1558)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1560
Isten vagy! Köszi. El sem merem mondani hogy különben 5 évig rendszregazda voltam:) lol

Előzmény: antitahoista (1559)
antitahoista Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1559
Betallózod a számítógépről, majd rámész a feltölt gombra.Miután feltöltötte a kis kép mellet lesz olyan, hogy beszúrás, katt arra és kész is.
Előzmény: Törölt nick (1558)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1558
Ha nem nagy kérés vki irja le hogy kell belinkelin képet mert nem jön össze. köszi.

http://kepfeltoltes.hu/080723/DSCF2131_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Előzmény: Törölt nick (1557)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1557
ha igy sem sikerül feladom:)

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/080723/DSCF2131_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080723/DSCF2131_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]
Előzmény: Törölt nick (1556)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1556
kép róla
Előzmény: Törölt nick (1555)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1555
Én egy hónapja használom kb a cuccot , nekem szélességben problámáim voltak vele , minden alkalommal véraláfutásos volt, ugy tudtam megoldani a dolgot hogy amikor felhelyezem rakok bele még egy henger alaku gyürüt, s így már hál istennek nem csipi be.
mike01010101 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1554
Sok sikert, tenyleg kell kitartas, de ha csak egy kicsi eredmeny is van, mar megeri.
Előzmény: Kevin70 (1552)
antitahoista Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1553
Mai pillanatképek.
1
2
Kevin70 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1552
Új vagyok még, ez az első jelentkezésem úgy hogy sziasztok. Olvasgattam a hozzászólásokat és tegnap beszereztem és is egy Bathmate-t. Köszi a sok jótanácsot amit a már tapasztalt "bajtársak" leírtak. A lelkesedésem most még elég nagy, remélem a türelmem is elegendő lesz. Fogom látogatni ezt az oldalt és ha tudok szolgálni valami eredménnyel azt közzé teszem. Az indulásom elég szerény így inkább majd a változás mértékéről szeretnék néhány hónap múlva beszámolni. Majd jelentkezem. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!