Keresés

Részletes keresés

zerosdfd Creative Commons License 2010.05.28 0 0 129
megoldásként elkezdtem comodo dragont használni...
Előzmény: telescoper (128)
telescoper Creative Commons License 2010.05.27 0 0 128
Már ketten vagyunk :)))
Előzmény: zerosdfd (127)
zerosdfd Creative Commons License 2010.05.26 0 0 127
Nálam tegnap óta ugyanez van. Illetve a Chromplus, IE-módban megy, amúgy még a plugins, meg a chromeplus options paget sem tudom megnyitni, reinstall, regclean, antispy megvolt...:-(
Előzmény: Törölt nick (125)
atiyka Creative Commons License 2010.05.24 0 0 126
Sziasztok!
Én több mint 1 éve google chromet használok és még nem volt semmi bajom vele.
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.08 0 0 125
Sziasztok!
Én már a megjelenése óta használom a chrome-t. Illetve most csak használnám. Volt egy kis vírusos balhém, de azt már szerintem megoldottam. Viszont azóta sem tudom használni a chrome-t. A hibajelenség az, hogy már az induló üres lapot sem tölti be, csak körbe-körbe járkál a betöltést jelzó kis kukacka. Leszedtem már a progot (revo-val is), újratelepítettem, de semmi változás.
Tud valaki megoldást esetleg?
üdv
Buga_Jozsi Creative Commons License 2010.05.04 0 0 124
az enyémis a legfrissebb.

Töröltem az összes index-el kapcsolatos cookie-t és így már működik.
Előzmény: agy73p (121)
agy73p Creative Commons License 2010.05.03 0 0 123
Vmi kiterjesztést kell letölteni hozzá.
Előzmény: Jade1 (119)
RealCorpus Creative Commons License 2010.05.03 0 0 122
Az első problémád nálam nem jelentkezik. Rákattintok és megnyitja a böngészőben a .pdf-et.
A másik szintén érdekes, mert nekem ad választási lehetőséget...
Előzmény: Jade1 (119)
agy73p Creative Commons License 2010.05.02 0 0 121
Én 2 gépről is ezzel netezek. Talán vmi frissítés volt akkor a Chrome-on és vmi le lett tiltva. Frissíts a névjegynél és ellenőrízd a beállításokat, semmi ne legyen letiltva.
A mostani verzió: 4.1.249.1064.
Előzmény: Buga_Jozsi (120)
Buga_Jozsi Creative Commons License 2010.05.02 0 0 120
Nálam is ugyanez...
Előzmény: au rora (117)
Jade1 Creative Commons License 2010.04.29 0 0 119
Sziasztok!
Csak egy-két hete használom a Chrome-ot, és telejsen beleszerttem, átnézegettem hozzá a kiterjesztéseket, találtam elég jókat is, amit használok, de egy problémára azóta sem találtam megoldást. Az zavar nagyon, hogyha a google keresésben egy pdf-et, ppt-t, word-ot csak meg akarok nézni, akkor is le kell töltenem, amit én nem akarok, ill. erre találtam egy kiterjesztést, ami nem minden ilyen esetben működik, ha viszont gmail csatolt részként akarom megnyitni, akkor csak letölthetem, nem választhatok a megnyitás és a letöltés között. Van erre megoldás?
Nagyon jó lenne, ha erre vki tudna javasolni nekem vmit.
agy73p Creative Commons License 2010.04.28 0 0 118
Java script le van tiltva?
Előzmény: sbi85 (115)
au rora Creative Commons License 2010.04.20 0 0 117
Sziasztok!
A Chrome nekem sem nyitja meg az Index-et kb április 10. óta!!! De csak az Indexet!
Egy másik gépen meg megnyitja.
agy73p Creative Commons License 2010.04.15 0 0 116
Nekem is volt hasonló probléma az Indaviodeóval:
beállítások -> motorháztető alatt -> tartalombeállítások -> cookie-k. Ne legyen pipa egyik előtt se.
sbi85 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 115
Sziasztok,

Lenne egy nagyon idegesítő problémám a Chrome-mal amit egyszerűen nem tudok megoldani. Remélem ti tudtok segíteni.

Probléma:
Manuálisan töröltem a Cache mappa tartalmát, ezek után a Chrome nem tud rendesen megnyitni pár oldalt (wiw.hu - ide be sem tudok lépni) valamint a youtube videókat nem kezdi el betölteni. 4x installáltam már újra, persze unistallok után, valamint frissítettem minden esetben flash-t és java-t is legfrissebb verzióra. Semmi változás.

van ötlet hogyan lehetne megjavítani?
előre is köszönök bármilyen ötletet

Piraeus Creative Commons License 2010.04.12 0 0 114
Ez fura. Csak az Index nem jön be a Chrome-on keresztül. Mitől lehet?
Előzmény: agy73p (113)
agy73p Creative Commons License 2010.04.12 0 0 113
Nekem üzemel rendesen mindkét gépen. Most is azt használom.
Előzmény: Piraeus (112)
Piraeus Creative Commons License 2010.04.12 0 0 112
Tapasztalja-e rajtam kívül valaki, hogy tegnap éjszaka óta az Index nem nyílik meg a Chrome alatt?

Ezt az üzenetet kapom:

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.


És itt jön egy hosszú ákombákom.
Lalolib Creative Commons License 2010.02.27 0 0 109
Pontosan így van. Mert például a wordpressben simán át tudok váltani.
rumci Creative Commons License 2010.02.18 0 0 108
Nem lehet, hogy a hiba nem a böngészőben van, hanem a weboldal kódja van úgy megírva, hogy ha nem az ízlésének megfelelő böngésző nevét találja a HTTP_USER_AGENT sztringben, akkor nem adja ki az általad kívánt szerkesztői felületet? Mint ahogy az Index-fórum is bojkottálja a Mozillát.
Ezzel szemben a böngészők fejlesztői tehetetlenek.
Előzmény: eva36 (107)
eva36 Creative Commons License 2010.02.18 0 0 107
Nagyon sok jót mondhatok a Chrome működéséről, gyorsaságáról és megbízthatóságáról, de most inkább egy kritikát fogalmaznék meg vele és a Safarival kapcsolatban.
Ha pl. belépek az általam naponta használt mlap.hu webszerkesztői felületére - de jónéhány más szolgáltatásnál is ezt tapasztalom - akkor az Explorernél és a Firdefoxnál is egy normális szövegszerkesztői felület fogad - megkönnyítve a munkámat. Ezzel szemben a Safari-alapú böngészőknél - beleértve a Chrome-ot is ugyanitt csak a HTML kódok kuszasága jelenik meg - sokkal átttekinthetetlenebbé téve a szerkesztést. Nem tudom, hogy a Chrome és a Safari miért nem tudja azt megoldani - mint az Explorer és a Firefox, hogy a szerkesztői felületeken én választhassam ki, hogy a HTML forráskódot szeretném látni, vagy a jóval átláthatóbb szövegszerkesztői felületet. Ez utóbbi sajnos a Google és a Safari böngésző hiányossága folytán mindenütt láthatatlan. Kinek lehetne írni, hogy ezen változtassanak? Sokáig a Firefox-nál is ez volt, de ők már felismerték a hibát. Aki tudja, kérem írja meg nekem, illetékes felé hol lehetne jelezni ezt a hiányosságot. Köszönöm

éva
Lalolib Creative Commons License 2010.02.15 0 0 106
Tökéletes lett a 4-es verzió és egyre több kiegészítő is megjelenik hozzá. Amit nagyon hiányolok belőle, a magyar helyesírás ellenőrzés. Nem is értem, miért nincs benne. Maga a program lokalizált, a gmail-ba van helyesírás-ellenőrzés, akkor a böngészőben miért nincs?
phoenix_art Creative Commons License 2010.02.11 0 0 105
Igen olvastam, de ez régebben nem jelent meg.

Mi okozhatja?
Előzmény: agy73p (104)
agy73p Creative Commons License 2010.02.11 0 0 104
Ha rákattintasz, láthatod.
Pusztán info, hogy nem bizztonságos elemeket is tartalmaz. Mást én sem tudok kezdeni vele.
Előzmény: phoenix_art (103)
phoenix_art Creative Commons License 2010.02.11 0 0 103
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Google Chrome böngészőben megnyitott gmail-fiókomat megnyitva miért jelenik meg minden alkalommal egy felkiáltójel sárga 3szögben a címsáv mellett jobbra?

Mik okozzák?

Megoldás?
agy73p Creative Commons License 2010.02.09 0 0 102
Sztem a Chrome magasan a legjobb böngészű, alatta a Safari, Opera, IE, majd FF (nekem legalábbis). Nagyon gyors, most már megbízható is, a nem kompatibilis honlapok megnyitásához kiterjesztésként/bővítményként van az IE TAB, mellyel egy kattintással bármilyen honlap kiválóan megjeleníthető!
A könyvejlző szinkronizálás kiválóan működik!!! A munkaghelyi gépemen átállítom a könyvjelzőimet, otthon bekapcsolás után már pont ugyanaz a kép fogad.
Sztem remek. Eddig. :-)
NickE Creative Commons License 2010.01.25 0 0 101
Chrome tapasztalatom szerint sokat dolgozik winchesterre, ami néha eléggé lelassítja.
Pipeline23 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 100
sziasztok!
én egy olyan programot keresek, mint a firefox video downloadhelper-je, vagyis különböző videók letöltése szinte egy kattintással az oldalakról.
Tud segíteni nekem valaki?
előre is köszi
Szilaj Szőrmók Creative Commons License 2009.08.19 0 0 99
Sziasztok!

Nem is tudom, mióta, talán pár hónapja használom a Google Chrome-ot (Windows Vista Enterprise-sal), és igazán elégedett vagyok vele.

Stabilabbnak tűnik az Explorernél, tetszik a "letöltési módja" (egy kattintás, és már kerül is a letöltési mappába, nincs semmi felugró ablak, ami pl. a Firefoxnál elég zavaró számomra), szépen néz ki, elég gyors(nak tűnik), tetszik a kezdőlap (ti. hogy a leggyakrabban nézett oldalakat kirakja) és a kedvencek kezelése.

Problémám a SOTE-s Neptunnal akadt, a Chome sajnos nem támogatott (egyelőre?) böngésző.

Mindehhez hozzáteszem: otthoni, átlagfelhasználó vagyok. A hozzám hasonló felhasználóknak csak ajánlani tudom.
afeex Creative Commons License 2009.08.08 0 0 98
Sziasztok!

 

Már másodjára rugaszkodtam neki a Chrome-nak, de most is leveszem, mert még nem változott.

Nagyon jó lenne, de semmilyen bővítményt nem lehet bele varázsolni, vagy más nem vette észre, vagy én vagyok ilyen béna. Gondolok a fordító programokra, Roboformra stb.

Ha valaki tud segíteni, szívesen venném, akkor újra telepítem.

Minden normális böngészőbe tudtam „bővíteni” csak ebbe nem.

 

afeex@freemail.hu

 

Üdv, Afeex.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!