Keresés

Részletes keresés

mutantattila Creative Commons License 2012.11.19 0 0 7137

Köszönöm, hogy legalább te figyelmeztettél, mert nekem nem volt bedobva semmi. Igazán nem lenne bonyolult megszervezni, hogy aki szeretné regisztrálhatna egy emilcímmel az önkormányzatnál és kapna hírlevelet a hasonló dolgokról. Sem szellemileg, sem műszakilag nem egy nagy kihívás. Csak van ott egy számítógép. Talán ember nincs, aki képes lenne erre? Esetleg a képesség megvan csak az akarat nincs? Nehéz kérdések...

Előzmény: falusi akárki (7136)
falusi akárki Creative Commons License 2012.11.19 0 0 7136

Ma 19-én és 21-én 9-15 ig,27-én 13-15 ig.Azt nem írják,hogy milyen utcákban és november 4-i a szórólap dátuma.Miért csak tegnap értek rá kihordani?

mutantattila Creative Commons License 2012.11.18 0 0 7135

Lementem a postaládához, de nekem üres. Mettől-meddig nem lesz pontosan áram?

Előzmény: falusi akárki (7134)
falusi akárki Creative Commons License 2012.11.18 0 0 7134

Felháborító,hogy vasárnap délben értesítik a lakosságot a novemberi 3 napos 19-21-27 áramszünetről.Miért nem jó időben tartják a karbantartást?A holnapi napra fel sem lehet készülni,akinek betege, vagy kisgyermeke van.A legtöbb helyen fűteni sem tudnak áram nélkül.Azt sem tudni oviban ,suliban mi lesz!Ki ezért a késői értesítésért a felelős?

bernadett76 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 7133

Egy jó ötlet, meg lehetne Dukán is csinálni.

http://www.garazsvasar.info/garazsvasarok/2012102623503983

bacsahegy Creative Commons License 2012.10.28 0 0 7132

Azért van más tanulság is. A rendőrök csak másnap mentek el ahhoz akinek a gyerekek elvitték az ellopott cuccot. Gondolom nem akarták már estefelé zavarni.

Előzmény: mutantattila (7130)
jakabbarna Creative Commons License 2012.10.23 0 0 7131

Tisztelettel megköszönjük
minden kedves
VÁCDUKAI LAKOS-nak a
13. vácdukai szüreti felvonulás
megrendezéséhez nyújtott mindennemű
támogatást, felajánlást és segítséget,
melyek nélkül e rendezvény nem jöhetett volna létre!
                                                         SZERVEZŐK

mutantattila Creative Commons License 2012.10.23 0 0 7130

Köszönöm a választ. Remélem ezekből a "csintalan" gyerekekből nem lesznek csintalan felnőttek, akik agyonütnek majd a nyugdíjamért.

Előzmény: jakabbarna (7129)
jakabbarna Creative Commons License 2012.10.22 0 0 7129

Nem betörés volt. Csintalan gyerekek tudták, hol van a ház bejárati ajtajának kulcsa és bementek meglátogatni az általuk ismert házat és ha már ott voltak néhány műszaki cikket elvittek.

Tanulság: ne tartsuk a kulcsot a lábtörlő alatt, nopláne, ha a gyerek barátai ezt tudják.

 

Előzmény: mutantattila (7128)
mutantattila Creative Commons License 2012.10.21 0 0 7128

Megkérdezhetem melyik napszakban törtek be? Esetleg megosztanál velünk más információt is az ügyről, ami belefér a fórum keretei közé? Az információ birtokában próbálhatnánk úgy szervezni az életünket, hogy elkerüljük a hasonló ügyeket.

Előzmény: jeneiemese (7127)
jeneiemese Creative Commons License 2012.10.20 0 0 7127

Köszönjük, hogy aggódnak az építkezés zavartalan lebonyolításáért, de nem nálunk jártak a rendőrök. Az utca túl oldalán lévő házba törtek be, ott helyszíneltek a rendőrök.

Előzmény: bacsahegy (7126)
bacsahegy Creative Commons License 2012.10.17 0 0 7126

Nem tudom mennyiért vonultak ki ma a rendőrök a Szivárvány utcába? Estefelé az utca közepén több időt töltöttek el, ott ahol épitkezés folyik. Lehet, hogy fekete munkásokat kerestek, vagy onnan loptak el valamit?

Előzmény: Jolet (7122)
jakabbarna Creative Commons License 2012.10.14 0 0 7125
tortei Creative Commons License 2012.10.04 0 0 7124

jakabbarna Creative Commons License 2012.10.03 0 0 7123

Október első hétvégéjén szombaton szüreti felvonulás lesz. Sajnos nem tudok ott lenni, fényképeket kérek, hogy fel tudjuk tenni a fórumra.

Jolet Creative Commons License 2012.09.29 0 0 7122

nagyjából a helyzet a következő:

havi 5 ezer körüli összegért van kivonulós szolgálat

ehhez rendelkezned kell olyan riasztórendszerrel ami tud jelezni a távfelügyeletnek

ennek az ára igény és pénztárca függő

 

remélem segíthettem valakinek

Előzmény: Jolet (7121)
Jolet Creative Commons License 2012.09.24 0 0 7121

találtam a neten kettőt is

ha kapok ajánlatot tőlük referálok az ügyben, hogy ha kell tudjatok kihez fordulni

Előzmény: Jolet (7120)
Jolet Creative Commons License 2012.09.24 0 0 7120

vácon sincs olyan cég aki ilyet vállal?

nem ingyen szeretném természetesen

máshol vannak erre cégek akik havidíjért vállalnak felügyeletet

Előzmény: mutantattila (7119)
mutantattila Creative Commons License 2012.09.23 0 0 7119

Ezt biztosan nem komolyan kérdezed. Egy nyomorult körzeti meghízottunk sincs...

Pár kilométerre van viszont Csörög, ahonnan néha átugranak az integrálódásra vágyók.

Pár éve még volt polgárőrség, de gondolom nem bírták a srácok pénzzel és szabadidővel.

Előzmény: Jolet (7118)
Jolet Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7118

sziasztok!

 

van vácdukán kivonulós biztonsági szolgálat, aki riasztáskor be tud avatkozni?

úgy hallottam a szabadság téren éjjel betörtek valahová

figyeljetek a dolgaitokra és egymásra!

málnaszeder Creative Commons License 2012.09.21 0 0 7117

Ma a szervezők bedobták minden házhoz a gyűjtésről szóló tájékoztatót. Valamit jó lenne tenni, hogy sikerüljön a felvonulás és a bál, de pénzt nagyobb mértékben már senki nem adományoz. Hol vannak a helyi vállalkozók?

málnaszeder Creative Commons License 2012.09.19 0 0 7116

Ennyi gyült össze az üvegekben? És mennyit adnak a cégek? Ezzel a pénzzel nem lehet felvonulást szervezni, na pláne, ha a "hatalmasok" ellene szervezkednek.

Előzmény: tortei (7115)
tortei Creative Commons License 2012.09.18 0 0 7115

Tisztelt Lakosság!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a SZÜRETI FELVONULÁS támogatására befolyt pénzbeli adományok összege: 23.360 Ft.

 

                   Ady Csemege                       9.785 Ft

                   Főúti Bolt                             7.795 Ft

                   Vadgesztenye Söröző         5.780 Ft

 

A gyűjtőüvegeket az eddig befolyt összegekkel együtt visszahelyeztük a gyűjtőhelyekre, a gyűjtést továbbra is folytatjuk.

Mi szervezők, szeretnénk eleget tenni, a nagytöbbség elvárásának, hogy a falu lakosságának a megszokott színvonalú és látványosságot, hangulatot biztosító szüreti felvonulást tudjuk megrendezni.

Ehhez azonban, sajnos az anyagi forrás hiánya miatt továbbra is csak a lakossági összefogás és a segítő szándék teremtheti meg a

 2012. évi Vácdukai szüreti felvonulás megrendezését!

(Gyűjtőhelyek: Ady csemege, Nagybolt, Vadgesztenye Söröző)

 

Továbbra is várjuk az alábbi tárgyi felajánlásokat:

  • sütemények
  • italok az óvodások és az iskolások részére

 

A szüreti felvonulás időpontja hagyományosan, október első szombatja: 2012. október 6.

 

 Köszönjük az eddig felajánlott összegeket, s a felajánlott süteménysütéseket!                                                             

 

 Szervezők:

                                                                  Óvoda és Iskola dolgozói,

                                                             Szülői Munkaközösségeik,

                                            Gyermekeinkért Alapítvány és Önkéntes segítők

Tommy1982 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 7114

UPC problémáknál ajánlom ezt a 2 fórumtémát, tutira fognak segíteni ha valami gond van a nettel vagy a TV-vel:

 

Volt Rubicom-os topic:

http://prohardver.hu/tema/rubicom_internet_es_kabel_tv/friss.html

 

UPC topic:

http://prohardver.hu/tema/upc_magyarorszag_kft/friss.html

hullahoppp Creative Commons License 2012.09.16 0 0 7113

 

 

Lesz ez a felvonulás? Ki tud többet, azóta mióta feltettétek a fórumra nagy csönd van. A bolt előtt ki van ragasztva, de nem látok semmit mellette.

jakabbarna Creative Commons License 2012.09.15 0 0 7112

Nálam teljesen lelassult.  Feltöltés 1/3-os a letöltés kb fele volt a normál esetbelinek. Mára megjavulni látszik

A hiba miatt nem tudtam beszálni a tüzeljük, vagy komposztáljunk vitába. Mint korábban most ismét felajánlom, hogy szívesen komposztálom a levágott füvet.

Előzmény: tandabanda (7111)
tandabanda Creative Commons License 2012.09.15 0 0 7111

Nem tapasztaltam lassulást, reggel és délelőtt a névleges sebességgel tölt le és fel. Estefelé kicsit lassul, de akkor is megvan a névleges letöltési sebesség 80%-a.

Előzmény: bacsahegy (7110)
bacsahegy Creative Commons License 2012.09.14 0 0 7110

Két napja teljesen le van lassúlva az UPC internetem. Tapasztalatatok hasonlót?

Rzola Creative Commons License 2012.09.11 0 0 7109

A komposztba elveszti a mag a csírázó képességét! Túl meleg van ahhoz ,hogy ne följön meg benne.

Előzmény: xibig (7108)
xibig Creative Commons License 2012.09.10 0 0 7108

Az égetésről annyit: sajnos az a fű, amit nem sikerült a gyomoktól teljesen megmenteni, nem komposztálható, mert a gyommagokat a komposztba juttatom, s utána nem győzök gyomlálni a haszonnövények között. Nekem szerencsére van szomszédom aki elviszi, a fűnyíráshulladékot. A gyomokat megint nem merem komposztálni, mert ugyanez a helyzet. Sajnos nincs időm azonnal kihúzogatni amikor megjelennek, s bizony némelyik már magot hoz mire eljutok a gyomlálásig.

Egyébként,  valóban mielőtt bevezetnék a tűzgyújtási tilalmat, meg kellene oldani a zöldhulladék elszállítását. Más településen a lakosok vásárolhatnak zyákokat, amit a hulladékszállítók elvisznek. Ez miért ilyen nagy dolog ebben a faluban? Csak egy kis belátás és együttérzés kellene az önkormányzat részéről.

Előzmény: tandabanda (7100)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!