Keresés

Részletes keresés

rich.mond Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1196
Remélem holnap kisurkolják a győzelmet:))Hajrá magyarok!
Előzmény: Törölt nick (1195)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.20 0 0 1195
MAGYARORSZÁG-Lettország, Ciprus
Non Mollare Mai Creative Commons License 2004.02.14 0 0 1194
Nem baj, megyünk majd tüntetni az olaszokkal, csak mi nem a sky, hanem az rtl ellen:)

Szerencse, hogy nincs közöm ehhez a magyar focihoz, nagy szerencse!!!

Előzmény: Törölt nick (1187)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.14 0 0 1193
A válogatott meccsre utazóknak jegyeket ígért. Amikor hívták, közölte, hogy nem tudom hányszázezer líra a busznyi szurkolónak a jegy.
Előzmény: mintavöcsk (1191)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.14 0 0 1192
Valentin-nap alkalmából:

KISPEST! :-)

mintavöcsk Creative Commons License 2004.02.12 0 0 1191
ezt hogy érted?
Előzmény: Törölt nick (1188)
Angello_HD Creative Commons License 2004.02.12 0 0 1190
Te, ezek hülyébbek, mint gondoltam. Pedig gondoltam, hogy nagyon hülyék...
Előzmény: Törölt nick (1187)
zmse Creative Commons License 2004.02.12 0 0 1189
"Balaton FC–MTK" : pedig azt hittem hogy legalabb az rtl nem a hangulattalan meccseket fogja valasztani
Előzmény: Törölt nick (1187)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.12 0 0 1188
Az utolsó mondathoz annyit: A világon mindenhol van futball, nálunk mégsincs!
Sallóitól mit várjunk? Ez az ember képes volt Parma-ban lehúzni egy busznyi magyar szurkolót.
Előzmény: Törölt nick (1187)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.12 0 0 1187
NS

"Délelőtt is lehet futballozni

Munkatársunktól

NS, 2004-02-12

Tavasszal az RTL Klub csatorna közvetíti majd az élvonalbeli mérkőzéseket, gondosan beillesztve az eddig kialakult programba, vigyázva a népszerű szappanoperákra és természetesen a valóságshow-ra.

Ezért fordulhat elő, hogy az előzetes tervek szerint március 7-én, vasárnap a Balaton FC–MTK mérkőzés 11 órakor kezdődik majd. Aznap indul a 2004-es Forma–1-es idény is, a versenyt pedig mindenképpen 14 órakor kell közvetíteni, hiszen erre szerződött a kereskedelmi csatorna. A szerkesztőségünkbe eljutott előzetes tavaszi programból az is kiderül, hogy a televíziós társaság két mérkőzés közvetítését kötötte le minden fordulóban, ám csak egyet tűz műsorára, mindig vasárnap. A másikat – ez lenne szombaton – az M+ nevű adónak adja át (ezen a csatornán jelenleg a most zajló valóságshow-t követhetik figyelemmel az érdeklődők, ám az adó egyelőre csak kevés háztartásban fogható).
A fociközvetítésekről február 17-én rendeznek sajtótájékoztatót. Az esetleges vasárnap délelőtti kezdés fogadtatása – természetesen – vegyes, mi most arra voltunk kíváncsiak, hogy az Arany Ászok Ligában élen álló siófoki csapatnál mit szólnak a tervhez. Érdekes ez azért is, mert a Balaton FC igazgatója, Sallói István játszott idehaza, és légióskodott Izraelben – tehát ő tudja azt is, lehet-e, érdemes-e délelőtt futballozni.
"Nagyon örülök annak, hogy délelőtt tizenegykor lesz a mérkőzés, azt gondolom, hogy ez egy igen jó időpont televíziós szempontból – mondta Sallói István, a Balaton FC igazgatója. – Akkor kell játszani, amikor képernyőre tudunk kerülni, a magyar futball jelenleg nincs abban a helyzetben, hogy diktáljon. Én annak is örülök, hogy lesz közvetítés, mert ha jó a meccs, akkor bármikor megnézik az emberek. Azt azért hozzátenném, hogy estére könnyebb felpörögni, de alkalmazkodni kell a szituációhoz. Én is pályára léptem korábban többször is délelőtt, és semmi gondot nem okozott, hiszen csak koncentrálni kellett – arra, hogy megnyerjük a mecscset."
Az előzetes, csak belső használatra elfogadott programtervezet szerint a Ferencváros a 20. és a 21. fordulóban is vasárnap délelőtt lép pályára – a debreceni szurkolóknak kell majd áldozatot hozniuk, hiszen az egy-két busznyi drukkernek így kora reggel kell majd útnak indulnia.
Ami biztos, az ügyben még lesznek viták, hiszen sokak szerint a többségében vasárnap játszó kis csapatokra is gondolni kell.
Az MLL péntekre ligatanács ülést hívott össze, bár a műsorrend aligha változik, hiszen a világon mindenütt a sportágat népszerűsítő médiumok igényeihez igazítják a kezdési időpontokat."

SZAR!


Törölt nick Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1186
kabsz!
Ma reggel felkeltem, és nem sokkal utána úgy éreztem, hogy megvilágosodtam :-))

off
lassú index. Szerintem hamalosan összeomlik a túlterheltség miatt.
on

Előzmény: kabsz (1185)
kabsz Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1185
Pippo

Ki a hiteles ember?

Pl. Te:)

De viccen kívül.
Sok kritériuma van szerintem.

A lényeges az elfogadottsága egy adott körben.
Ami lehet szurkolói kör és nem kimondottan ultra kör.
Lényeges még,hogy a hiteles ember tudjon tenni is ne csak beszélni.
Tudja a csoport vagy tömeg vélémenyét, azt összehangolni és képviselni.

Előzmény: Törölt nick (1178)
andD Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1184
ezért nem is olvasom
Előzmény: Angello_HD (1183)
Angello_HD Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1183
Eléggé szomorú dolog az, hogy egy ilyen nem hozzáértő alak irományát egyes futballvezérek (Akik szintén rendkívül hozzáértők...) majd a megoldás alapjaként próbálják kezelni.

Tényleg egy megoldás létezik, hogy ne legyen az ember ideges, nem szabad elolvasni ezt a sz@rt.

SG_Grini Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1182
Akit érdekel még a könyv íróiról szoló dolog az a Fradidrukker Fórumában a Rólunk írták máshol c. topikban elolvashatja.
dinigon Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1181
Ha egy emberre gondolunk, akkor a srác a Greenternet tagja. Ő egyébként tényleg jól csinálja, Nyíregyházán a tanárképzőn valamilyen egyesület meghívására tartott egy előadást, mondanom sem kell nem sok mindenkit érdekelt.
Ehhez meg nincs mit hozzáfűzni, a fazon egyszerűen hülye.
nonameboy Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1180
Nem egy Stormy-s srácrol van szö?
Bár akkor a profnak illett volna legalább a Stormy nevét helyesen leirni:-))

Név szerint nem tudok senkit emliteni aki hiteles ember, de olvastem már ennél azért sokkal hitelesebb irást is szurkolókról.

De szerintem egy kivülállo komoly segitség nélkül nem tud hitelesen irni rolunk.
Aki nem folyik bele ezekbe e dolgokba, hajlamos leegyszerüsiteni az egészet

Törölt nick Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1179
Félreértések elkerülése végett, a kérdésem nem az utolsó mondatomból következett, nem a fardistákra irányult, hanem általánosságban kérdeztem.
Előzmény: Törölt nick (1178)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1178
A Fradi-témát úgy emlékeztem, hogy a Fradidrukkerben olvastam, de sajna nem találtam meg, úgyhogy a forrást nem tudom. Annyi a lényege, hogy egy ember (elég "bennfentesnek" tűnik) azt írja, hogy az FSZSZ a Ferencváros szurkolóit képviseli, az ultrák közül egy páran azért léptek be, hogy kedvezményesen kimehessenek valamelyik külföldi meccsre, de tagságuk mára érvényét veszítette (gondolom nem fizetnek tagdíjat).

De végülis nem lényeg. Csak érdekes, hogy egyik irányba ez megy, másikba az.
Kik a hiteles emberek?

Előzmény: kabsz (1175)
hdmika Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1177
:DDD
Előzmény: R.Cattani (1146)
hdmika Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1176
Igen, ismerem a sracot, es eredetileg tenyleg egyutt csinaltak volna, de aztan megsem... Az okokat pontosan nem ismerem, ezert nem is mennek bele jobban.
Előzmény: Törölt nick (1164)
kabsz Creative Commons License 2004.02.11 0 0 1175
Pippo

A kérdéseidre a válaszok:

Szubjektív és objektív okokból lett így megoldva az aláírás.
Ez remélhetőleg kezdete annak a szervezetnek ami majd lesöpri a médiumokat, a könyveket, a focibólélősködőket. De. Tisztában kell lenni önmagunkkal elsősorban. Nem hiszem, hogy szervezettek lennénk de a lehetőség a szervezettségre benne van már pár emberben.

A táborok hatnak a nézőkre. A nézők a táborokra nem:))
Most nem szeretnék adut kijátszani, de a táborokról, csoportokról ismeret a labdarúgó vezetőkben nincsen. Ők tömeget látnak.
Írányított vagy írányitatlan tömeget.
Fogyasztót ahogy a levél írja.
Ez most nem szurkolói hierarhia, hanem tömeg megjelenítés.

A Ferencvárosnak fel lett téve a kérdés.
Ki írja alá?
Ezt adták meg ők.
Az én véleményem más volt.
De azt mondták az FSZSZ képviseli a csoportokat.
Egyébként ha majd kell a csoportok külön is egyezkednek majd.
A célközös, így vita nem várható.
Persze a hiteles emberektől.

Előzmény: Törölt nick (1174)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.10 0 0 1174
"A 4 legnagyobb"- Azért ez elég udvarias. A tábor nem egyenlő a nézőkkel. Na mindegy.
Ja, és pont tegnap olvastam, hogy az FSZSZ-nek semmi köze az ultrákhoz. Miért nem ők írták alá a Ferencváros részéről?

Törölt nick Creative Commons License 2004.02.10 0 0 1173
Megtaláltam. Azt hittem, a könyvet kommentálják.
Előzmény: Törölt nick (1171)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.10 0 0 1172
Én is szívesen "körbeülném". Bár ahhoz el szeretném olvasni a könyvet. Igaz, jó sok részt csak átfutok. És azok a TF-sek mit kezdenek vele?
Előzmény: kabsz (1166)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.10 0 0 1171
Én is szívesen "körbeülném". Bár ahhoz el szeretném olvasni a könyvet. Igaz, jó sok részt csak átfutok. És azok a TF-sek mit kezdenek vele?
A szurkolók leveleit hol lehet elolvasni az nb1-en?
Előzmény: kabsz (1166)
kabsz Creative Commons License 2004.02.10 0 0 1170
Ficak

"Hát, az aláírókat elnézve inkább bűnözők, mint szurkolók ...."

Természetes hozzászólás.
Ott az ok a levél elején.
Mitől ne lenne bűnöző egy szurkolói csoport vagy bármej tagja?
Ezt hallani és olvasni mindenhol.
Akkor az. És kész.

De attóla tartalom igaz.

lg18 Creative Commons License 2004.02.10 0 0 1169
Vagy soha...
Azért az, hogy az In Kal-t szurkolói csoportnak nézi, nem tájékozatlanság, hanem súlyos betegség! Ha azt mondod, In-Kal, szerintem az ország lakosságának 95%-a tudja, miről van szó. Ő az egyetlen a maradék 5%-ból, aki könyvet írt. A többiek etetik a csirkét a tanyán, vagy napoznak a Lipótmezőn...
Előzmény: Ficak (1168)
Ficak Creative Commons License 2004.02.10 0 0 1168
... 30 éve...
Előzmény: Ficak (1167)
Ficak Creative Commons License 2004.02.10 0 0 1167
Itt az egyik hozzászólás:

"Hát, az aláírókat elnézve inkább bűnözők, mint szurkolók ...."

A médiának, meg az ilyen tanulmányoknak megvan a hatásuk az biztos! Mert ez a fasz tuti nem volt vagy éve meccsen!

Előzmény: kabsz (1166)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!