Keresés

Részletes keresés

lao-ce Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1286
szolj, ha mar tulteljesitettetek minket, pl 6-0-ra kikapunk az Ulloin, de addig pszt :-o)))
Előzmény: andD (1285)
andD Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1285
most az 5-0-ra vered magad?

szerencsétlen...

Előzmény: FUNTHOMAS (1284)
FUNTHOMAS Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1284
"Húúúúúú ezzel az 5-0-al most szíven szúrtál...:)"
:))

"Mielött még végképp kinevettetném magam,inkább legyen a tiétek a bajnoki cim,be kell látnom semmi esélyünk:)"
Így igaz! :)

"És tudom persze bajzátpeti egy isten ,a Gera pedig egy falábú...és különben is 5-
0,az öt-null:)"
Tudod te ezt! :)

"Na mindegy szvsz az a röhejes,hogy szirma bátyó az év legfontosabb loki meccs elött is a Fradival foglalkozik..."
Hát, istenem, ha pont előtte hirdették ki, akkor mikor kellett volna reagálni, egy év múlva???

"Érdekes a többi bajnoki cimre esélyes csapat a dolgát végzi"
Ne az legyen már a normális ha valaki kussol és beáll a sorba, nektek is leeshetne már, hogy nálunk szarnak rátok meg a múltbéli eredményeitekre. Csak mert valami kedvezőtlen nektek még nem biztos, hogy az mindenképpen jogtalan.

"és nem a Fradi levont pontjairól álmodozik." Még a végén majd mi kérünk elnézést, meg lehet, hogy igaz se volt...esküszöm hihetetlenek vagytok.

Amúgy meg leszarom a 6 pontot, ha levonnák se változna meg nálatok semmi. Épp elég nekünk, hogy szarrá verünk titeket mindig. Lehet hőzöngeni meg megverni mindenkit de Debrecenben csak szívtok, ez van, ezt kell szeretnetek!

Biztos van nálatok is normális, sőt jópár fradista barátom is van de olyan szinten tombol nálatok a fertő, hogy az gyomorforgató.

Szerdán aztán csüccs a TV elé és lehet irigykedni!

Előzmény: monteverde (1283)
monteverde Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1283
Húúúúúú ezzel az 5-0-al most szíven szúrtál...:)
Mielött még végképp kinevettetném magam,inkább legyen a tiétek a bajnoki cim,be kell látnom semmi esélyünk:)
És tudom persze bajzátpeti egy isten ,a Gera pedig egy falábú...és különben is 5-
0,az öt-null:)

Na mindegy szvsz az a röhejes,hogy szirma bátyó az év legfontosabb loki meccs elött is a Fradival foglalkozik...
Érdekes a többi bajnoki cimre esélyes csapat a dolgát végzi,és nem a Fradi levont pontjairól álmodozik.

Előzmény: FUNTHOMAS (1280)
balázs_ng97 Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1282
Miért van mindig fordítva a palesztin zászló? Elsőre még azt hittem, véletlenül, bár akkor épp fejjel lefelé volt, nehéz úgy elrontani.
Előzmény: Törölt nick (1275)
Angello_HD Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1281
Meg ne sértődjön senki... De nem a hat pont itt az igazi baj! (Bár nem kedvelem egyáltalán a Fradit, ráadásul mi fényévekre vagyunk az első osztálytól, és így az sem érdekel, ki lesz a bajnok...)

Az igazi gond az, hogy az ilyen Sziebenféle senkiházik hülyének néznek mindenkit. Ha már levonták a 6 pontot, minek kell visszaadni, levonni, újra visszaadni? Vagy akkor miért vonták le egyáltalán? Igazán következetes egy banda ez a ligavezetőség. Ilyen nincs sehol máshol a világon. És az ilyen hülyeségeket más intézkedésben is csinálják, lesz@rva a szurkolókat. :c(

Előzmény: monteverde (1279)
FUNTHOMAS Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1280
"A debrecen ne igy akarjon bajnok lenni!!!"

Egy 5-0 után szerintem ne nevettesd ki magad ilyen szöveggel...

Előzmény: monteverde (1279)
monteverde Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1279
Pippo!
Se erkölcsileg,se jogilag nincs igaza.
Persze,hogy bünhödjenek a játékosok,de ne a következő bajnokságban pontlevonással.Ez kész röhej..(Én pl a játékosok azon részével fizetettném meg a pénzbüntetés nagy részét,akik a bajnokság elbukásában tevékenyen részt vették.Tuti,hogy máskor nem alibiznék el a 90percet.)

És Te is tudod,hogy máshol is előfordultak már pályára rohanások,csak ott a játékosok gyorsabbak voltak ezért eddig megúszták:)
Bármenyire is nem kedvelem a debreceni játékosokat,a meccs utáni inzultálásukat én is elitélem.Bár némelyik közülük...de inkább ezt hagyjuk,nem ide tartozik,és elfogult is vagyok:)))
Szóval a lényeg,hogy a büntetés egy része(zártkapu,pénzbüntetés) jogos,de a pontlevonás semmiképp!!!
A debrecen ne igy akarjon bajnok lenni!!!

Te pl felhötlenül tudnál örűlni egy olyan bajnoki címnek,amit csak azért nyert meg a csapatod,mert az ellenféltől levontak (rendbontás miatt)pontokat.

Na mindegy a lényeg,hogy 7 pont elönnyel kell idén bajnokságot nyernünk(hisz ki tudja,mit talál ki még a sziebendoki...)

MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!!!

Előzmény: Törölt nick (1277)
andD Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1278
A játékosok miért bűnhődjenek egy korábban elkövetett balhé miatt?
Előzmény: Törölt nick (1277)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1277
Ha 20-an lennénk, az miért ne lenne érdekes? Rohadtul nem a létszámtól függenek a dolgok. Amúgy szerintem egy 250-300-an leszünk maximum.

monteverde!

Én a Brugge-re tettem tippmixen :-)) Meg is lett a böjtje, mert a PSV nem verte meg a rohadt Perugiát.
Amúgy a 6 pontot illetően teljesen igaza van, de csak erkölcsileg. Jogilag sajnos nem. Vagy szegény játékosok ne bűnhődjenek?

Előzmény: nonameboy (1272)
monteverde Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1276
Na látom itt rajtunk ,fradistákon kivűl mindenki a lokiért szorított szerdán.
Bizonyára a hiba bennünk van:)))

Egyébként én is majdem elkövettem azt a malört,hogy a debrecenieknek drukkoljak ezen a találkozón.(Tudjátok...mégiscsak magyar csapat,kellenek az európai kupapontok,meg hasonló hülyeségekkel próbáltam magam rávenni,hogy ne a loki ellen szurkoljak:) )
De szerencsére szirma úr(DVSC) (vagy ki a fene?)megmentett e szégyenteljes cselekedettől:)
E kedves úriember még Belgiumban is a mi 6 ponttunk visszadásával foglalkozott.Hihetetlen...

A debreceniek szurkolásáról én nem tudok véleményt formálni,mivel rohadt fáradt voltam,és kb 10. perc környékén bealudtam...
De bármennyire is "szeretem" a debrecent az tény,hogy a mai viszonyok mellett az 1500 fő elég korrekt létszám.

Törölt nick Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1275
A honlapnak csak a frissítés részét csinálom jelenleg én.

Rendben, majd küldök egy rövidebb anyagot!

Előzmény: nonameboy (1272)
V.Smith Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1274
Sztem Big csinálja a Sud honlapot! De ha tévedek akkor majd kijavít.
Előzmény: nonameboy (1272)
andD Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1273
hahó, máris netezel? :))
Előzmény: Törölt nick (1271)
nonameboy Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1272
Én berúgva? soha:-))))

Pippo:ha nem 20n lesztek ott, az /sajnos/ már valami, akkor már művelhettek olyan dolgokat amiről érdemes pár sort írni. Bár a szegedieknek ez iylen létszámban is sikerült ősszel.

Big. Írhatnél a belga túráról a Lelato-ra is valamit. vagy azt sem bánom, ha a 2 meccsről együtt küldesz anyagot. A honlapotokat ki csinálja?

Előzmény: Angello_HD (1245)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1271
Nekem is az tetszik a debreceniekben, hogy talán egyedüliként az országban helyükön kezelik magukat. Dicsérjék őket mások, jó az az 1500. Jó, amit csinálnak AZ UTÓBBI 3 ÉVBEN.
Előzmény: G.HD98 (1253)
Basildon Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1270
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Pippo várunk jövőhéten!!!!!!

V.Smith Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1269
A Mi utunk c. újságra vonatkozik az alsó kép.
;-)
Ha valaki rendelni szeretne vagy csak valami miatt érdeklődik, megteheti ezen a mail, címen: amiutunk@freemail.hu
V.Smith Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1268
andD Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1267
Akkor nem értem, miért állítod, hogy magunkat tartjuk a legjobb ultráknak.
Előzmény: Törölt nick (1266)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1266
Igen, tudom milyen szurkolo vagy.
Előzmény: andD (1263)
viktor- Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1265
Pontosan így láttam én is.
Rendben van, tényleg ritkán van ilyen jelentős meccsük, ettől viszont még tény, hogy sokan utaztak, és - véleményem szerint - kifejezetten jó szurkolást vágtak le, gyakorlatilag majd' 90 percen keresztül.
A belgák meg elég egyszerűek...
Előzmény: metalwarrior (1260)
NB2 Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1264
A szurkolásukról a Lokistáknak nem nyilatkozhatok, mert nem láttam a meccset. DE! Az 1500 fő magyar viszonylatban elég nagy szám szerintem.
andD Creative Commons License 2004.02.29 0 0 1263
mi ez a lázadás?
én csak a véleményemet írtam le
úgyis tudjátok, hogy ki vagyok, meg lehet cáfolni.

BigB!
Te összekeversz mással. Nem tudod, hogy milyen szurkoló vagyok?

Törölt nick Creative Commons License 2004.02.28 0 0 1262
Majd hétfőn tudok csak. Esetleg holnap, de este meg kézimeccs lesz csabán, tehát hétfőn! :))
Előzmény: Angello_HD (1259)
Angello_HD Creative Commons License 2004.02.28 0 0 1261
Te is, és én is jó csapatnak szurkolunk...se pénz, se kilátás, sehol semmi! Naccccerű! :c) Sebaj, talán pár évtized múlva...
Előzmény: metalwarrior (1260)
metalwarrior Creative Commons License 2004.02.28 0 0 1260
Azért álljunk már meg egy pillanatra.A lokisták nemcsak sokan voltak, de a tévéközvetítés alapján nagyjából le is szurkolták a helyieket.Miért nem lehet örülni mások sikerének?Valahol az ország helyett is bizonyítottak.(nem az eredménxyre, hanem a helytállásra gondolok)Apropó, van valahol beszámoló a meccsről?
Angello_HD Creative Commons License 2004.02.28 0 0 1259
Dobhatnál valamiféle beszámolót a túráról!

Ha megkérhetlek... :c)

Előzmény: Törölt nick (1258)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.28 0 0 1258
Sehol nem írtuk, hogy mi vagyunk a legjobbak. És nem is fogjuk, soha.
Előzmény: andD (1252)
rich.mond Creative Commons License 2004.02.28 0 0 1257
Amúgy nyíregyházi vagyok,szóval nem sűrűn osztom a dícséretet a szomszédoknak.Egészen egyszerűen örülök annak,ha külföldön szép számmal gyűlnek össze magyar szurkolók,légyen az box meccs, vagy foci.
Előzmény: andD (1249)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!