Keresés

Részletes keresés

Gilbert Creative Commons License 2002.03.07 0 0 236
Kadare!

Termeszetesen van! Maganban elkuldom, ugyanis azok a kepek nem szerepeltek a felesegem site-jan!

Gilbert

Előzmény: Kadare (234)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.07 0 0 235
És a sok vita után, a tavaszi napsütés által megihletve :
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Kadare Creative Commons License 2002.03.07 0 0 234
Igazán szimpatikus a hölgy. Nincs egy ruhátlanabb fotó véletlenül, mint például a kedves nejedről.
Előzmény: Gilbert (205)


Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.07 0 0 233
Nyulcsi!

Hogy állsz a meggyőzéssel? Várunk rád türelmetlenül...

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.07 0 0 232
Köszi! Örülünk, hogy örültök...
Előzmény: Törölt nick (223)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.07 0 0 231
Darki, ez egyre jobb lesz!...
Előzmény: Darki (224)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.07 0 0 230
Én például már egy cseppet sem haragszom rád! Komolyan gondoltam, amit a toleranciáról mondtam.
Úgyhogy énis örülnék, ha látnálak!
Hidd el, semmi baj nem lesz, ha felteszed a képedet...

Előzmény: Theone (227)
Big (the real) Creative Commons License 2002.03.07 0 0 229
bizony, en is dijaznam..:)))
Előzmény: 4ndr3w (228)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.07 0 0 228
Szia Theone!
Ha esetleg mégis meggondolnád magad, és felraknál egy képet magadról, akkor azzal kiengesztelnél bennünket. Igazam van srácok? :-)))
Előzmény: Theone (227)
Theone Creative Commons License 2002.03.07 0 0 227
Hát ezekután hogy ti itt gondolom mind "utáltok" amiatt amiket irtam, nem hiszem hogy tul jo ötlet lenne ide felraknom a fényképem..
Viszont ezennel bocsánatot kérek hogy "belétek kötöttem" , a ti dolgotok, és nem tartozik rám.
Előzmény: Darki (222)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.07 0 0 226
Gilbert!

Ezt a levelet a mail-edre válaszul kezdtem el irni, de arra gondoltam, miért ne küldhetném el nyilvánosan, hiszen aki "otthon van" ebben a topicban, ugyis fogja tudni, miről van szó.

Hát a kritizálókkal kapcsolatban egyetértek veled. Már azthiszem legalább 3szor szólitottam fel mindenkit a toleranciára. Mégha az első olvasatra felidegesitenek is az ilyen vélemények, azért miután lenyugodtam, arra gondolok, hogy végülis a kritika általában jó hatású. Ha bunkómódon kritizálnak, az csak megerősitést ad ahhoz amit csinálok. Ha viszont intelligens ember kritizál, abból szerintem mindig van mit tanulni.
Én pl. megmondom őszintén, mióta beinditottam ezt a topicot, kaptam olyan leveleket, amik elgondolkodtattak. Kissé szerintem sikerült is megváltoztatniuk egyes dolgokról alkotott véleményemet...
Még a "nagyonbunkó" hozzászólásokat sem szándékszom kimoderálni, mert ha elhallgattatnék másokat, ugyanarra a szintre jutnék, ahol az értelmetlenül gyalázkodók vannak. Megaztán a végén, amikor már lesz n hozzászólás, csak igy tudok majd egy "statisztikát" késziteni, hogy volt x pozitiv, y negativ és z tartózkodás. (Amugy hálistennek eddig egyértelmüen x vezet! Nem?)
Ugyhogy egy biztos: kitartunk, és erre biztatunk mindenki mást is!

Amugy mindenkinek köszönöm a hozzászólását, igérem, mindegyikre válaszolni fogok, csak a munka sajna most az átlagnál több energiámat köti le.
Azért itt maradjatok, és ne lepődjetek meg, ha a legváratlanabb pillanatban kaptok majd választ! Köszi...

CSCSCS Creative Commons License 2002.03.07 0 0 225
Ez most egy kicsit nagyon OFF lesz, de kijön belőlem. Bocs mindenkitől.

Én azokat a nőket/csajokat birom, akik úgy öltöznek fel, hogy félig kiteszik azt, amit ki kell. Ez még nem is baj, mert ugye azért van. A legtöbb férfi (én is), ilyenkor mereszti a szemét, mert ugye ez az állatfajta vizuális tipus. Erre jön a női reakció, ami (általában) látványos "visszavonulás", vagyis minek nézegeted az én micsodáimat (pedig, pont azért öltözött úgy, hogy lássák) és minden férfi bunkó, ne kukkoljon. Tök jó. A másik kedvencem, amikor ezek a nők nem veszik észre, amikor mondjuk valamilyen mozdulat következtében "telibe" lehet látni a mellüket, vagy más izgalmas helyeket és ilyenkor a szemlélődés nem zavarja őket, mivel fogalmuk sincs a dologról. Akkor kérdem én, az MIÉRT ZAVARJA ŐKET HA VALAKI MEGMUTATJA MAGÁT MÁSNAK IS (TUDATOSAN), FELVÁLLALVA A SAJÁT TESTÉT (IS)???

Hirtelen ennyi.

ON

Jöhetnek a képek :-)

CSCSCS

Darki Creative Commons License 2002.03.07 0 0 224
Ja, bocs,ez már volt, akkor itt egy másik:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Darki (222)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.07 0 0 223
Gratula!
Eddig csodálatosak a képek. Persze az eredeti még szebb lehet.
Ne hagyjátok magatokat, csak így tovább. Ne vegyétek magatokra a sértegetéseket, mert csak olajat adtok vele a tűzre, majd abbahagyják és elhúznak.
Egyáltalán nem tartom perverznek, ha valaki büszke a csodás feleségére és a feleség is büszke a szép testére.
Ebben mi a perverz? Ti kötözködő nők miért jártok állandóan kozmetikushoz, fodrászhoz, fitness-terembe? Nem azért, hogy valakinek vagy saját magatoknak tetszetek? Hogy a férfiak felcsillanó szemmel nézzenek végig rajtatok?
Eddig is mutogatták a férjek másoknak a fényképeteket, hogy milyen jó nő a feleségem. Csak addig papiron, most van internet, most azon.
Egyébként érdekes módon mindig azok jelennek meg leghamarabb az ilyen topikokban, akik köpködni kezdenek. Miért? Engem, ha valami nem érdekel, nem nézem meg, és nem szidom le.
Mindenkinek lehet hobbija, de ne az legyen, hogy a másikat fikázza.

Harmincas pár: el ne tünjetek! Szerintem más is örülne, ha láthatna szép képeket a csinos feleségedről ...

Gilbert: milyen site-ot csináltál? Csak nem a "családi fotóalbumról"? Ha nem nyilvános, esetleg e-mailben megirhatnád a cimét! (Hogy elkerüljük a nyálcsorgatva fikázókat!)

Előzmény: Gilbert (215)
Darki Creative Commons License 2002.03.07 0 0 222
A vélemén-nyilvánítással nincs is semmi problémánk, még akkor sem, ha azok negatívak... azokkal szemben lehet érvelni, esetleg vitatkozni de ugye azt te is érzed, hogy mi a különbség a vélemény és a kinyilatkoztatás között...
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ps: egyébként Gilberthez csatlakozva én is kiváncsi lennék rád, bármilyen fotóval, hiszen nincs kikötve, hogy itt csak ruha nélkül lehet...

Előzmény: Theone (218)
CSCSCS Creative Commons License 2002.03.07 0 0 221
Gilbert!

Nem rossz ez sem, de a másik jobban tetszett. :-( Bocs, abban volt valami plusz (ne kérdezd, hogy mi). Azonban, ha van még pár képed, akkor tegyél fel pár "plusszosat" és csak dicséretet fogsz hallani tőlem.

Szegény huginak sem kell aggódnia... :-)))

CSCSCS

Előzmény: Gilbert (204)
Highveleyou Creative Commons License 2002.03.07 0 0 220
Gilbert!

Újfent csak gratulálni tudok! Mázlista! Én meg irígy... (:o)

Gilbert Creative Commons License 2002.03.06 0 0 219
Theone!

A velemeny attol kulombozo, hogy egyedi! Nincs ket tok egyforma, csak hasonlo mint ahogyan ket egyforma ember sincs. Nem tudom mas hogy van vele de engem abszolut nem bantottal meg a velemenyeddel. Elmondtad, mert te ezt igy erezted(ed) a ram vonatkozo reszt megertettem a tobbit pedig mindenki valagossa ki sajat maganak.

En igazan kivancsi vagyok rad, sot most mar meginkabb, hogy az ugynokseget emlitetted! Szerintem a tobbieknek sincs kifogasa az ellen ha itt megjelenik a fotod. Ha gondolod dobj meg egy levellel es kiokoskodjuk a modjat, hogy mindenki lathassa!

Szia: Gilbert

Előzmény: Theone (217)
Theone Creative Commons License 2002.03.06 0 0 218
Mármint nemrég mondtam el a nektek nem igazán tetszö véleményem.
Előzmény: Theone (217)
Theone Creative Commons License 2002.03.06 0 0 217
Az igaz hogy most keresek ügynökséget fotozás végett,de meztelenül nem fotoztatom le ott sem magamat.
Képesnek képes lennék ide is betenni képet,bár azt nem tudom technikailag hogy kell.
De minekutána nemrég mondtam el az itt igencsak nem tetszö véleményem,nem hinném hogy ez lenne rá a legmegfelelöbb hely.
Amugy én is szöke vagyok,de ez mellékes.
Előzmény: Gilbert (216)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.06 0 0 216
Theone!

Bucsuzas elott igazan meglephettel volna bennunket egy sajat keppel! Csak miheztartas vegett! En szivesen latnam itt a kepedet legyen az akar allig begombolt is! Mit szolsz hozza kepes vagy ra?

Gilbert

Előzmény: Theone (214)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.06 0 0 215
Szia Nyulcsi!

Koszonom az elismero szavakat! Termeszetesen en fotozom mindkettojuket. Sajnos a hugi mar kiszallt a dologbol az utobbi diben nem igazan jut ra ideje amit tiszta szivbol sajnalok, mert kellemes volt vele dolgozni. Azert az oreg napjaimra maradt meg parszaz kep rola is:-))

A szokeseghez csak annyit tennek hozza, hogy eredetileg o sem az:-)) Az otlet akkor jott, hogy szoket "faragok" belole amikor a site-t megcsinaltam neki. A dologhoz hozzatartozik, hogy az itteni emberek valahogy kimondottan ezt a szint kedvelik. Ne kerdezd miert nem tudom ra a valaszt, de a forgalom is ezt igazolta. Szoval megmaradt "szokenek" azota:-)) Csak igy egyszeruen:-)) Az pedig, hogy valaki meg igy "szoken" is penzt tud csinalni ezzel az mar nem hinnem, hogy buta lenne:-)))
Na de ez csak egy epes megjegyzes volt annak akinek inge a dolog:-))Ejnye bejnye!:-)

Koszi megegyszer es igyekszem a kepekkel:-))

Szia: Gilbert

Előzmény: nyulcsi (213)
Theone Creative Commons License 2002.03.06 0 0 214
Én sem szándékszom hosszu vitát nyitni erröl,föleg nem ebben a topicban,mert azt tiszteletben tartom hogy ez a tietek.
Amugy az "egy kicsi x a jobb felsö sarokban" már elég elcsépelt szöveg.
Én is tudom jol mire valo,köszi.Nem is néztem meg a topicot csak egyetlen egyszer tegnap.
És nem álnév mögé rejtözöm,ezt még leirom,mert vki ezzel gyanusitott.Régota olvasom a forumokat,és tegnap csináltam elöször felhasználonevet.
Nyulcsi már ne is haragudj,de szerintem nem a diplomáiddal kéne kérkedned, azt mindenki el tudja érni ha akarja, és a stilusod sem a leg kifinomultabb,ezért részemröl a párbeszédet lezártnak,söt el nem kezdettnek tekintem kettönk között.
Ennyi.Részemröl téma lezárva,sziaszok, a további jo "mulatást", és a feleségeiteknek meg üzenem hogy továbbra is bátran mutogassák a bájaikat,ha ezzel nö az önbizalmuk,vagy ez számukra a szorakoztato,akkor hajrá..Végülis tényleg elég "modern" és "felvilágosult" a széttárt pi...kat mutogatni minden idelátogatonak,legyen az kéjsovár,vagy kiváncsi családapa, és valoban nem csak a férjeitekre tartozik...
Sziasztok.
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.06 0 0 213
Gilbert!

Szepek akepek, es nagyon csinos a feleseged es a huga is! A hugat is Te fotoztad le?

Szoval szerintem bombazo az alakja mindkettojuknek, a felesegedbol amiket lattam, szep barna a bore. A szokek nem az en eseteim speciel, de osszessegeben jo volt megnezni a kepeket, es meg fogom mutatni a kedvesemnek is (szereti o is az ilyen hazi fotokat)

Előzmény: Gilbert (209)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.06 0 0 212
onbeszulesre = onbecsulesre (elgepeltem) :-)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.06 0 0 211
Ez az utolso valszom meg Doc Reallife-nak, aztan en tobbet nem reagalok a beszolasokra.

Tudjatok, a fikazokat az elteti, hogy reagaltok rajuk.. ha nem reagaltok, elobb-utobb elveszti ertelmet a fikazas

Szoval, kedves Doc, sajnalom, ha Te csak az onbeszulesre meg ilyesmikre tudsz kovetkeztetni ebbol a hobbibol. Nem is kivanok magyarazkodni ez ugyben, gondolj amit akarsz. De ha mar idejossz megnezni a kepeket, legalabb ne toltsd meg a topikot azok leszolasaval, akiket megnezel.
(mert az, hogy buta libaknak, vagy alacsony onertekelesu lelki nyomorekoknak belyegzel minket, igenis serto... raadasul mi a franc ertelme volt??? nem tudom)

nyulcsi ezennel befejezte a reagalast a fikazokra, es kerem a T. topiktarsakat is, hogy kovessek a peldajat.

Előzmény: Doc Reallife (188)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 210
Szar lehet.
Előzmény: Gilbert (209)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.06 0 0 209
Igen O a hugica. 6 ev van kozottuk!
Meg mielott valaki ideges lenne ram megnyugtatom O nem el velunk igy "csak" a felesegem mellett kell felebredjek, hogy Butaszoke szavainal maradjak:-)))

Gilbert

Előzmény: Big (the real) (208)
Big (the real) Creative Commons License 2002.03.06 0 0 208
Gilb!

Ez a huga? Hasonlit ra..:)))

Előzmény: Gilbert (205)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.06 0 0 207
Yupp!

Es 36C + :-)))) De nem a laza:-)))

Előzmény: Törölt nick (206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!