Keresés

Részletes keresés

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.05 0 0 143
Ugrifüles!
Ha gondolod, küldd el nekem amit fel akarsz tenni, és külön engedélyeddel majd én megoldom a többit...
Nem szeretném, ha a technika kisördöge miatt, a te képeidet nem szemlélhetnénk meg!
Ugrifules Creative Commons License 2002.03.05 0 0 142
Na ja.Sajátgépről nem megy? Kár.Azért kösz.
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (140)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.03.05 0 0 141
És ha még trükközni is akarsz, akkor gyárts egy kis képet is, töltsd fel azt is, és ilyesmit írj be:
(a href = http://www.xxx.hu/nagy.jpg TARGET="_BLANK")(img src=http://www.xxx.hu/kicsi.jpg)(/a)
Természetesen megint a < illetve > jelet használva a ( és a ) helyett.
Ennek az eredménye az lesz, hogy a kicsi.jpg-t rakja be, és ha rákattintanak, akkor egy külön ablakban nyitja meg a nagyot.
Előzmény: Ugrifules (139)


Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.03.05 0 0 140
Már kb. ezren leírták különféle helyeken, de azért ide is beírom, ha tudom:
Ilyesmit írj be: (img src="http://www.xxx.hu/kepneve.jpg")
Csak éppen a ( és ) helyett < és > jelekkel.
A képnek valami serveren kell lennie az Interneten, különben nem fog látszani.
Ha nincs saját helyed, regisztrálhatod magad például a tar.hu oldalon.
Világos?
Előzmény: Ugrifules (139)
Ugrifules Creative Commons License 2002.03.05 0 0 139
Ha valaki részletesen leírná,hogy kell fényképet felrakni akkor megpróbálnám én is.Ha érdekel valakit...
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.05 0 0 138
hogy ne lenne jó... :-))
Előzmény: buGri (137)
buGri Creative Commons License 2002.03.05 0 0 137
Egyre forróbbak ezek a képek...
Gratulálok, nagyon tetszik. Nekem csak ex-barátnős képek vannak, tehát nem feleség, az is jó? Már fűzögetem az illetékest...
Ja-Je Creative Commons License 2002.03.05 0 0 136
Gratula Nektek, főleg Kedves Feleségeteknek, hogy válalták a nyilvánosságot...

Nem gondoltatok még arra, hogy a neten máshol is közzétegyétek a képeket?
Pl a www.voyeurweb.com on?

Gilbert Creative Commons License 2002.03.04 0 0 135
Koszi Harmincas Par!:-)

Ez igazan jol esett!:-)

Leveledre a valasz este megy! Kell hozza egy ora nekem is mint neked:-))

Most mennem kell a haz "urnojet" felvennem a munkabol:-)))

Sziasztok!

Gilbert

Előzmény: Egy Harmincas Pár (134)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 134
Fiúk, Lányok!
Nem sajnáljátok Gilbertet?
Megigértem, hogy nem küldök tovább harmadiknak egyetlen képet sem, ezért segitsetek neki: küldjétek el privátban. Engem meggyőzött: megérdemli...

És ugyanezt nekem is!!!!!

Gilbert Creative Commons License 2002.03.04 0 0 133
Ehh de kar, hogy meg mindig csak az altalam felrakott kepeket tudom megnezni!:-)

Na sebaj azert masoknak hagy okozzak egy kis oromot:-)) ( remelhetoleg ) :-)

Gilbert


Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 132
És ha már az egészséges, koleszterinmentes életmódnál tartunk, akkor a gyümölcs után jöjjön most a zöldség!
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 131
Ja, bocsi, hogy megfeledkeztem rólad! A válasz grapefruit.
Előzmény: borivoje surdilovics (114)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 130
Hát kukkolós az nincs, de szivesen megnézném a tieidet...
Előzmény: mikike23 (118)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 129
Alakul ez Darki! HAJRÁÁÁÁ!!!!
Úgylátom, nem kellene a témát hagyni a géped legmélyebb bugyraiban senyvedni...
Ez "napfényt" érdemel...
Izgatottan várjuk a folytatást!
Előzmény: Darki (126)
Endorfin Creative Commons License 2002.03.04 0 0 128
Lennél szíves más nézopontból is megvilágitani a kérdést? ...:)
Előzmény: Darki (126)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.04 0 0 127
A gondolat dicséretes!!!!!!!!!!!!
Darki Creative Commons License 2002.03.04 0 0 126
Ezután az igen színvonalas szellemiségű gyöngyszem (125) után kérlek engedjétek meg, hogy sötét primitív bunkóként visszatérjek a topic alaptémájához...

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ImmortalSin Creative Commons License 2002.03.04 0 0 125
Igazán örülök annak, hogy ilyen kultúrált formában manifesztálódott az Ön - írántam érzett - ellenszenve, kedvességét postafordultával dísztáviratban fogom megköszönni, a viszont látásra!
Előzmény: Egy Harmincas Pár (123)
stonedrop Creative Commons License 2002.03.04 0 0 124
Ha esetleg bizonyitanád, hogy nem veted meg a témát, talán már az is elég lenne! Például küldhetnél valami hasonlót!
Jelenleg sajnos csak magamról tudnék ilyen képeket közzétenni, de az valószínüleg senkit nem érdekelne :)))
Előzmény: Egy Harmincas Pár (97)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.03 0 0 123
Hát, Igenmélyentisztelt ImmortalSin Úr! Nagyon örülök (-ünk) annak, hogy magasröptű, filozófiai gyöngyszemeit megosztotta velünk! Megigérhetem, hogy a jövőben szellemi képességeiről nem mondunk véleményt, hiszen az Ön sorai magukért beszélnek, és egyébként sem tartjuk magunkat képesnek arra, hogy az Ön mentális szintjéhez fölemelkedhessünk.
Nagyon sajnáljuk továbbá, hogy nyugalmát is megzavartuk irásainkkal. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy ez a jövőben ne fordulhasson elő. Ennek legegyszerübb módja, hogy reménykedünk abban: nem nyitja meg többé ezt az oldalat.
Tisztelettel: a házigazda és a többiek.
Gilbert Creative Commons License 2002.03.03 0 0 122
Koszonom 4ndr3w es HoT!

Eppen ezt szandekozom kicsikarni a vasarnapi leves es a masodik fogas kozott:-)))

Gilbert

Előzmény: 4ndr3w (121)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.03 0 0 121
Szia Gilbert,
ismereteim szerint a magyarországi free webhely szolgáltatók (köztük a tar.hu, ahol a lenti képek is vannak) külföldről vagy egyáltalán nem, vagy csak rendkívül keskeny sávszélességgel érhetők el.
Szerintem nem érdemes emiatt kihagynod a képeket, ha megkéred a gazdájukat, talán elküldik neked mail-ben is. :)
Előzmény: Gilbert (115)
sexrexel Creative Commons License 2002.03.03 0 0 120
Nekem van! És neked???
Előzmény: mikike23 (118)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.03 0 0 119
Emá döfi vót!!
Előzmény: ImmortalSin (117)
mikike23 Creative Commons License 2002.03.03 0 0 118
nincs valakinek olyan videofelvételel amit a feleségéröl csinált miközben a hölgy alszik?
Mondjuk bugyiját félrehúzta stb...
Szivesen cserélnék ilyen kukkolos anyagokat.
Üdv
miki
ImmortalSin Creative Commons License 2002.03.03 0 0 117
Kedves nagyonokos embertásaim, ha már így összetegeződtünk, csak írok 1-2 sort nektek (topicnyito & társa), de ne olvassátok el, mert még a végén elkezd füstölni a fejetek, és nem tudnátok élvezni T. topicnyitó arájának szemet gyönyörködtető domborulatait, s nem csemegézhetnétek többet a természet eme fantasztikusan tökéletes(?) teremtéséről készült dokumentatív jellegű reklámokból (hogy miért ez a helyes meghatározás, inkább nem részletezném, hiszen ti olyan szépek és okosak vagytok, hogy ezt a tudást ti már az anyatejjel magatokba szívtátok).

Az természetesen tökéletesen érthető dolog, hogy egy ember büszke párjára, az is belefér a tűréshatárba, hogy a róla készült felvételeket nyilvánosságra hozza, és az is normális, hogy embertársa kifejezésre juttatja a témával kapcsolatos érzelmeit.

Azonban

1. javaslom egy magyar nyelvtankönyv beszerzését tanulmányozás céljából, ugyanis a kérdést (pláne, ha megnevezett személyhez szól) arra találták ki, hogy válaszoljanak rá, s ne közbevetésekkel vonják el az eredeti kérdésről a figyelmet, illetve próbálják demoralizálni a kérdést feltevő individumot. Ajánlott irodalom továbbá az informális logika témakörében készült szakirodalom gyöngyszemei, az érveléskultúra szabályainak elsajátítási metódusait ismertető művek tömkelege valamint egy magyar értelmező kéziszótár annak érdekében, hogy a kérdésben foglaltakat nagy biztonsággal megértse (ez nagyon fontos ám!).

2. Nem szép dolog mások rágalmazása (nem szerez ilyet magának, etc.), mentális képességeinek ledegradálása és nyugalmának megzavarása.

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.03 0 0 116
vhol azt olvastam, h nem mind1, h explorert, v nescapet használsz... szal próbáld + a másikkal...
Előzmény: Gilbert (115)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.03 0 0 115
Sziasztok!

Miert van az, hogy nekem egyetlen kep sem jon le??? Eddig sikerult megneznem most viszont csak a piros x-k jonnek elo:-((

Ha valaki tudna a megoldast megkoszonnem!

Harmincas Par!

Valasz ment! Koszi!

Gilbert

Előzmény: Egy Harmincas Pár (113)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.03 0 0 114
Nem sikerült kitalálnom,hogy mi van a kezedben?????? Segitenél? :-))
Előzmény: Egy Harmincas Pár (108)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!