Keresés

Részletes keresés

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 132
És ha már az egészséges, koleszterinmentes életmódnál tartunk, akkor a gyümölcs után jöjjön most a zöldség!
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 131
Ja, bocsi, hogy megfeledkeztem rólad! A válasz grapefruit.
Előzmény: borivoje surdilovics (114)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 130
Hát kukkolós az nincs, de szivesen megnézném a tieidet...
Előzmény: mikike23 (118)


Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 129
Alakul ez Darki! HAJRÁÁÁÁ!!!!
Úgylátom, nem kellene a témát hagyni a géped legmélyebb bugyraiban senyvedni...
Ez "napfényt" érdemel...
Izgatottan várjuk a folytatást!
Előzmény: Darki (126)
Endorfin Creative Commons License 2002.03.04 0 0 128
Lennél szíves más nézopontból is megvilágitani a kérdést? ...:)
Előzmény: Darki (126)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.04 0 0 127
A gondolat dicséretes!!!!!!!!!!!!
Darki Creative Commons License 2002.03.04 0 0 126
Ezután az igen színvonalas szellemiségű gyöngyszem (125) után kérlek engedjétek meg, hogy sötét primitív bunkóként visszatérjek a topic alaptémájához...

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ImmortalSin Creative Commons License 2002.03.04 0 0 125
Igazán örülök annak, hogy ilyen kultúrált formában manifesztálódott az Ön - írántam érzett - ellenszenve, kedvességét postafordultával dísztáviratban fogom megköszönni, a viszont látásra!
Előzmény: Egy Harmincas Pár (123)
stonedrop Creative Commons License 2002.03.04 0 0 124
Ha esetleg bizonyitanád, hogy nem veted meg a témát, talán már az is elég lenne! Például küldhetnél valami hasonlót!
Jelenleg sajnos csak magamról tudnék ilyen képeket közzétenni, de az valószínüleg senkit nem érdekelne :)))
Előzmény: Egy Harmincas Pár (97)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.03 0 0 123
Hát, Igenmélyentisztelt ImmortalSin Úr! Nagyon örülök (-ünk) annak, hogy magasröptű, filozófiai gyöngyszemeit megosztotta velünk! Megigérhetem, hogy a jövőben szellemi képességeiről nem mondunk véleményt, hiszen az Ön sorai magukért beszélnek, és egyébként sem tartjuk magunkat képesnek arra, hogy az Ön mentális szintjéhez fölemelkedhessünk.
Nagyon sajnáljuk továbbá, hogy nyugalmát is megzavartuk irásainkkal. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy ez a jövőben ne fordulhasson elő. Ennek legegyszerübb módja, hogy reménykedünk abban: nem nyitja meg többé ezt az oldalat.
Tisztelettel: a házigazda és a többiek.
Gilbert Creative Commons License 2002.03.03 0 0 122
Koszonom 4ndr3w es HoT!

Eppen ezt szandekozom kicsikarni a vasarnapi leves es a masodik fogas kozott:-)))

Gilbert

Előzmény: 4ndr3w (121)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.03 0 0 121
Szia Gilbert,
ismereteim szerint a magyarországi free webhely szolgáltatók (köztük a tar.hu, ahol a lenti képek is vannak) külföldről vagy egyáltalán nem, vagy csak rendkívül keskeny sávszélességgel érhetők el.
Szerintem nem érdemes emiatt kihagynod a képeket, ha megkéred a gazdájukat, talán elküldik neked mail-ben is. :)
Előzmény: Gilbert (115)
sexrexel Creative Commons License 2002.03.03 0 0 120
Nekem van! És neked???
Előzmény: mikike23 (118)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.03 0 0 119
Emá döfi vót!!
Előzmény: ImmortalSin (117)
mikike23 Creative Commons License 2002.03.03 0 0 118
nincs valakinek olyan videofelvételel amit a feleségéröl csinált miközben a hölgy alszik?
Mondjuk bugyiját félrehúzta stb...
Szivesen cserélnék ilyen kukkolos anyagokat.
Üdv
miki
ImmortalSin Creative Commons License 2002.03.03 0 0 117
Kedves nagyonokos embertásaim, ha már így összetegeződtünk, csak írok 1-2 sort nektek (topicnyito & társa), de ne olvassátok el, mert még a végén elkezd füstölni a fejetek, és nem tudnátok élvezni T. topicnyitó arájának szemet gyönyörködtető domborulatait, s nem csemegézhetnétek többet a természet eme fantasztikusan tökéletes(?) teremtéséről készült dokumentatív jellegű reklámokból (hogy miért ez a helyes meghatározás, inkább nem részletezném, hiszen ti olyan szépek és okosak vagytok, hogy ezt a tudást ti már az anyatejjel magatokba szívtátok).

Az természetesen tökéletesen érthető dolog, hogy egy ember büszke párjára, az is belefér a tűréshatárba, hogy a róla készült felvételeket nyilvánosságra hozza, és az is normális, hogy embertársa kifejezésre juttatja a témával kapcsolatos érzelmeit.

Azonban

1. javaslom egy magyar nyelvtankönyv beszerzését tanulmányozás céljából, ugyanis a kérdést (pláne, ha megnevezett személyhez szól) arra találták ki, hogy válaszoljanak rá, s ne közbevetésekkel vonják el az eredeti kérdésről a figyelmet, illetve próbálják demoralizálni a kérdést feltevő individumot. Ajánlott irodalom továbbá az informális logika témakörében készült szakirodalom gyöngyszemei, az érveléskultúra szabályainak elsajátítási metódusait ismertető művek tömkelege valamint egy magyar értelmező kéziszótár annak érdekében, hogy a kérdésben foglaltakat nagy biztonsággal megértse (ez nagyon fontos ám!).

2. Nem szép dolog mások rágalmazása (nem szerez ilyet magának, etc.), mentális képességeinek ledegradálása és nyugalmának megzavarása.

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.03 0 0 116
vhol azt olvastam, h nem mind1, h explorert, v nescapet használsz... szal próbáld + a másikkal...
Előzmény: Gilbert (115)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.03 0 0 115
Sziasztok!

Miert van az, hogy nekem egyetlen kep sem jon le??? Eddig sikerult megneznem most viszont csak a piros x-k jonnek elo:-((

Ha valaki tudna a megoldast megkoszonnem!

Harmincas Par!

Valasz ment! Koszi!

Gilbert

Előzmény: Egy Harmincas Pár (113)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.03 0 0 114
Nem sikerült kitalálnom,hogy mi van a kezedben?????? Segitenél? :-))
Előzmény: Egy Harmincas Pár (108)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.03 0 0 113
Hagyd, Barátom, had álmodozzon arról, hogy valamilyen módon ő is szerezhet ilyet. Úgyis elég szomorú lesz, amikor rájön majd, hogy neki ilyen sosem lehet!
Előzmény: borivoje surdilovics (111)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.03 0 0 112
Ez egy bunkó hozzászólás volt ,ami nem illik e topik szellemiségéhez!
Szerintem neked többet nem is kéne ide beírnod, ha szellemileg csak ennyire vagy képes!!!!

Borivoje

Előzmény: borivoje surdilovics (111)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.03 0 0 111
Ez egy bunkó hozzászólás volt ,ami nem illik e topik szelleméhez!
Szerintem neked többet nem is kéne ide beírnod, ha szellemileg csak ennyire vagy képes!!!!

Borivoje

Előzmény: ImmortalSin (110)
ImmortalSin Creative Commons License 2002.03.03 0 0 110
mennyi vele 1 menet? semmi extra.
Előzmény: Egy Harmincas Pár (108)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.02 0 0 109
Sziasztok!

Szinte gondoltam, hogy ismet ez lesz a reakcio:-)
En kovettem el a hibat, mert eloszor rosszul probaltam berakni a kepet:-((

4ndr3w!

Koszonom jol esett, hogy valaki meg emlekszik ram! Ahogy emlitettem eleg reg jartam itt. A topic csak egyszeruen szimpatikus lett nekem es gondoltam miert ne tennek fel en is par kepet. Nem akarok reklamozni semmit nincs is ra szuksegem.

Megegyszer bocs ha barkiben barmilyen ketely merult volna fel. Maganban szivesen beszelgethetunk errol de azt hiszem a kozost inkabb hagyjuk meg a szep kepeknek!

Sziasztok: Gilbert

Előzmény: 4ndr3w (106)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.02 0 0 108
Nem álltam meg, hogy ki ne tegyem ezt a képet... Hátha tovább csigázom az érdeklődéseteket!
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Tinódi L. Sebestyén Creative Commons License 2002.03.02 0 0 107
Nos, az gyanús volt, hogy a hölgynek vannak magyar gyökerei :o) Ha tévedek, akkor bocsánatkérésem Gilbert felé! Mindenesetre nem hétköznapi párosról van szó. Ha ők egy pár, akkor bizonyára nem unatkoznak szabad óráikban sem.
;o)
Előzmény: 4ndr3w (106)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.02 0 0 106
Szerintem tévedsz, Gilbert nem kamuzik!
Először mondjuk én is azt hittem, de nézd csak meg a hozzászólásait, ő is Kanadában él... :)
És már hónapokkal korábban is említette párszor, hogy a felesége aktfotózást is csinál. Szóval én hiszek neki. :)))

Előzmény: Tinódi L. Sebestyén (105)
Tinódi L. Sebestyén Creative Commons License 2002.03.02 0 0 105
Ugye csak viccelsz, Gilbert? Persze lehetne a hölgy a feleséged, de ez a kép egy fizetős soft sex oldalról van:o)) Azért poénnak elment.

"Valentina

My Biography

Hello my name is Valentina and I am what you would call an exhibisionist. I get really excited getting naked and showing my pussy on the Internet. I know you will enjoy my web site as much as I do putting it together.

As a member you get 100% access to all my exclusive photos and access to award winning Live Interactive XXX Video With Chat. Plus, access to my own personal e-mail address.

Here is a little about me:

Ethinic Orgin: Hungarian

Zodiac Sign: Leo... Grrrrrrrrr

Height: 5' 7"

Weight: 127 pounds

Residence: Somewhere in Canada

Turn ons: Romantic dinners, cuddling by a fire, a nice hard cock, sex in the morning, and showing my pussy on the Internet.

Turn offs: Arrogant, rude and / or snobby people, closed minded people that are unwilling to try different things, and men or girls who are afraid to eat pussy.

Favorite Sexual Positions: Hmmmm... I really like doing it doggy style because I like how the guy can grab me all over, ass, tits, clit and hair. All while pumping my pussy from behind.

But I also love taking control and riding on top. Sometimes being in control of the action can be a real rush.

How I lost my Virginity: At my first job as a waitress, I was 17, an x-boyfriend came in with his parents. I asked him if we could talk, so we went into an old storage room in the back. One thing led to another and we ended up having sex on top of some bags of flour. Ever since then I have always been horney. Especially in the from all the erotic email I recieve from my members.

Sexual Fantasy: I have this thing about valet parking attendants. I would like to pull up, take him away from his job, go onto the roof of a parking garage and then let him fuck my brains out on the hood of the car.

Occupation: I just started exotic nude dancing not too long ago in Canada and it is such a turn on to get naked for horney men. If my parents back home in Hungary knew they would lock me up in a room and hide the key.

Favorite Food: I love Italian food, especially with some fine Italian wine. Wine just gets me so horney.

Hobbies: Fitness and Sex. Both do my body good."

Előzmény: Gilbert (101)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.01 0 0 104
Koszi a segitseget HoT!:-))
Előzmény: Törölt nick (103)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.01 0 0 103
lassabb voltam.. csak egy "-t raktál rossz helyre

Előzmény: Gilbert (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!