Keresés

Részletes keresés

buGri Creative Commons License 2002.03.11 0 0 290
Nyulcsi: Nagyon klasz csaj vagy!! Köszönjük az "emberiség" nevében. :-)) Ugye lesz még folyatás? Én nagyon értékelném.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.11 0 0 289
ooopsz.. :-o

Rre nem is gondoltam... :-)) akkor a satírozást javaslom... rajzolj neki olyan álarcot, ami csak a szemét takarja...

erről az jutott SZMbe, amikor karambol után keresik a pasi farkát és a csaj szájában találják meg... kicsit morbid, de ha jól Mléxem +történt...

Előzmény: Ugrifules (288)
Ugrifules Creative Commons License 2002.03.11 0 0 288
Ha fejetfenné teszem akkor kimarad a képből a lényeg is és akkor csak a csodás farkamat bámulhatod.Már ha megmarad.
Előzmény: Törölt nick (287)


Törölt nick Creative Commons License 2002.03.11 0 0 287
ugyan már ugri, ez legyen a legnagyobb problémánk :-))) bármilyen editorral fejetlenné teheted az asszonyt...

Előzmény: Ugrifules (286)
Ugrifules Creative Commons License 2002.03.11 0 0 286
Köszi,hogy felraktad.Küldenék még ,de nem nagyon van olyan amin nem látható az arca.Azt meg nem engedi és én sem akarnám.
Kadare Creative Commons License 2002.03.11 0 0 285
Gilbert! Sajna csak most kerültem gép közelbe.Örömmel olvastam válaszodat, s persze várom a fotókat.A többieknek is üzenem,talán én is tudok egy-két képpel szolgálni mindenki megelégedésére(igaz,csak saját amatör fotók)

Kadare

Előzmény: Gilbert (236)
wrm Creative Commons License 2002.03.11 0 0 284
Nyulcsi!

Szupi vagy!

OFF
És nem csak a képeid miatt!
ON

Kedves Harmincas Pár!

Kár, hogy olyan gyorsan leszeditek a képeiteket, a Tieitekből talán kettőt ha láttam! Legalább 1-2 napig fönt hagyhatnátok! (Vagy tényleg kimoderálják őket?)

wrm

Wazze Lean Creative Commons License 2002.03.09 0 0 282
Nekem is küldhetnél egy pár képet privibe a feleséged húgáról. Illetve szívesen venném feleslged page-ének címet. Miután a bejelentekezést lehetőségét már megkaptuk.

Köszönettel,

WL

Előzmény: Gilbert (242)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.09 0 0 281
Egyetértek az előttem szólóval!
Remélem megtisztelsz még minket hasonló módon...
Darki Creative Commons License 2002.03.09 0 0 280
Nyulcsi!
***SZUPER VAGY!!!*** Emberiség elleni vétek lett volna ezket a képeket a fiókban hagyni :)))
Előzmény: nyulcsi (266)
Big (the real) Creative Commons License 2002.03.09 0 0 279
nagyon jo a kepsorozat!!!
Előzmény: nyulcsi (275)
Big (the real) Creative Commons License 2002.03.09 0 0 278
Gilbert!

Megkaptam az elso ket sorozatot!
Szuper!Ha van tobb is, johet..:))

Koszi

Előzmény: Gilbert (274)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.09 0 0 277
Nyulcsi!

Hozdd magaddal ot is! Kave van boven (olasz espressot iszunk mi burzsujok) es szerintem neki is tetszene!

Na komolyra forditva a szot ha gondolod folytathatjuk privatban is meg a vegen a tobbiek felreertik:-))

Gilbert

Előzmény: nyulcsi (276)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.09 0 0 276
Na, itt nekem nem kulon ablakban nyilt meg, de ez regebbi bongeszo. Hm, vagy lehet, hogy valamit elirtam.

Gilbert, a ferjem nem hiszem, hogy lelkesedne az otletedert, mert eddig csak neki pozoltam, es nem hinnem, hogy akarna hogy mas is fotozzon. De azert az otleted jo :-)

nyulcsi Creative Commons License 2002.03.09 0 0 275
http://www.valentinasex.com

(Ha a jobb gombbal az ide belinkelt kepre klikkelsz, es megnezed a "Properties"-t, oda van irva. De latod, milyen rendes vagyok, beirtam Neked)

Vagy ha kulon ablakban akarod megnezni:

Klikk ide

(Remelem muxik.)

Előzmény: borivoje surdilovics (270)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.09 0 0 274
Big!

Mondd ez neked valamit??:-))

"Hi. This is the qmail-send program at freemail.hu.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

:
Error on maildir delivery. Disk quota exceeded.
A level elkuldese nem sikerult, megtelt a cimzett postafiokja. (#4.3.0)"

Neha nem artana uriteni a postadat:-))))

Gilbert Creative Commons License 2002.03.09 0 0 273
Nyulcsi!

Ejnye es ezt csak most irod??? Nincs kedved felugrani hozzank egy kavezassal egybekotott fotozasra?? Szerintem a felesegem is elvezne:-))
Legalabb a topicot is felraznank az uj kepekkel egy kicsit:-))

Gilbert

Előzmény: nyulcsi (269)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.09 0 0 272
Big!

A kepek elmentek tegnap este es eddig nem jottek vissza! Nezd meg ujbol es ha most sincs irj!

Gilbert

Előzmény: Big (the real) (271)
Big (the real) Creative Commons License 2002.03.09 0 0 271
Gilbert!

Mar 2 napja varom a kepeket...:))

Előzmény: Gilbert (268)
borivoje surdilovics Creative Commons License 2002.03.09 0 0 270
Sziasztok!
Mi annak a honlapnak a címe?
Pliiiiiiiiiiiz!!!!!!!!!!:-))
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.08 0 0 269
Most eppen mar semmit, mert most itt vagyok en is Kanadaban :-) Megneztem a feleseged honlapjat, nagyon igenyes, csak gratulalni tudok hozza!
Előzmény: Gilbert (268)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.08 0 0 268
Nyulcsi!

Tanitvany eh?:-)) Mit is tanitasz?:-)))

Ok ahogy gondolod! Az ajanlatomat tartom barmeddig is hagyd fenn a kepeidet!
Mindenesetre jo latni, hogy van koztunk egy bator holgy is aki nem szegyenli sajat magat:-))

Folytasd:-))

Gilbert

Előzmény: nyulcsi (267)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.08 0 0 267
Koszi :-) Az a foto a nappaliban keszult, es bizony sok tanitvanyom volt nalunk latogatoban, vendegsegben. Es jellegzetes fuggony log a hatterben. :-)
Előzmény: Gilbert (265)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.08 0 0 266
Na, itt a masik kep, gyorsan meg volt idom megcsinalni. Ez a regebbi kep, kb. tavaly januari, ha jol emlexem. (Amin allok, az meg kb. tavaly nyaron valamikor keszult.)


Ja, es meg valami! Le fogom szedni a kepeket egy ido utan. (1-2 hetig szandekozom fent hagyni)

Gilbert Creative Commons License 2002.03.08 0 0 265
Nyulcsi!

Ugyes vagy:-)) Igazan nem panaszkodhatsz, hogy no letedre ilyesmihez is ertesz:-))

Szerintem batran hagyhattad volna a hatteret is nem hiszem, hogy attol kellene felj, hogy a szomszed radismer itt! Es ha megis akkor meg mi van?:-))

Ha gondolod a tovabbiakban szivesen elvallalom a fotoid "retusalasat" . Van par eszkozom hozza. Szoval ha gondolod kuld batran a kepeket es "postafordultaval" kuldom vissza oket:-))

Kivancsian varom a tobbi kepet!

Gilbert

Előzmény: nyulcsi (264)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.08 0 1 264
Koszi Gilbert a tobbiek neveben is :-) Majd megnezem.

Most akkor beteszem a kepem ide (remelem sikerul). Elnezest kerek mindenkitol, de a hatteret is leszedtem, es a "puff"-ot, amin a labam van, csak utolag tettem be. De a testemen semmilyen valtozast nem csinaltam!

A minoseg hagy maga uta kivanni valot, de nagyon siettem az elkeszitessel, es csak egy egyszeru foto-rajz progim van. Ennyi a magyarazkodas, majd meg egy kepet fogok a napokban feltenni, ha nem valtok ki altalanos tiltakozast :-)

Sziasztok!

Előzmény: Gilbert (263)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.08 0 0 263
En pedig ugy dontottem, hogy kozzeteszem a jelszot es a usernevet! Mivel a felesegem site-ja mar egy ideje ugyis csak hobbibol van fenn miert ne osszam meg veletek!

Szoval aki akarja az latogasson el a lapra es a members area-nal irja be:

usernev:tamas
password:firestarter

Kellemes nezelodest!

Ja az itt levo kephez is eleg ezt beirni es lathatova valik!

Gilbert

Előzmény: nyulcsi (262)
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.08 0 0 262
Hot! Koszi ;-))) Szep!
nyulcsi Creative Commons License 2002.03.08 0 0 261
Sziasztok,megkaptam a hozzajarulast :-) Most ugykodom a kepek feltevesen.. Raadasul en papirkepeken pozolok, most meg be is scannaelni. Sajnos igy nem lesz olyan gyonyoru minosegu, mint masok fotoin itt lathattam, (vegulis csak Gilbert fotoit tudtam megnezni itt az indexen), de azert remelem igy is tetszeni fog Nektek. Az arcom, ha nem baj, nem vallalom :-) pedig szerintem sajnos az helyes pontom, de hat nem akarom, hogy esetleg ismeros... meg tanitottam is eleg sokat hehe :-)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.08 0 0 260
Na?
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!