Keresés

Részletes keresés

Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1642
Értem. Igen azért vagyunk itt, hogy tanácsokat adjunk, beszámoljunk a tapasztalatainkról és így tovább.
Hát nosza rajta kezdd el te is szerintem megéri.
Nemrég belinkeltem a pénisztornás oldalakat azok használhatóak + akkor már szerintem egy jobb péniszpumpa beszerzése is kifizetődő.
Sok szerencsét, maradj motivált és összejön a növekedés. ;)
Én ma kezdtem újra. először csak torna, majd 1 hónap után a bathmate is. +1cm a cél.
Előzmény: Törölt nick (1641)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1641
Irtam, hogy nem azért szóltam hozzá mert hozzá akartam szolni, csak érdekel a növelés :) és ugye szaktanácsot itt kaphatok :)
Előzmény: Warra (1640)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1640
Jó hát ha akkor a farkad mint egy csaj (picicsaj :D) felkarja akkor nem azért vagy itt mert nem vagy elégedett. Én azokról beszélek akik nem véletlenül vannak itt. Azokról akiknek fontos az, hogy nagyobb legyen a péniszük. nem csak úgy h : "na akkor most hozzászólok a kisfarkuak témájához is" :)


Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1639
ne is mondd. nekem a kedvenceim ezek voltak:
"assztakurrva" vagy a másik "Uristen, ez most mind az enyém ? " :)

en nem vagyok komplexusos, inkább büszke erre bár tisztában vagyok azzal hogy ez adottság nem érdem.

Különben meg élvezem ha a nő élvezi hogy fáj neki (volt már ilyen nővel dolgom) illetve nagyon aranyos amikor 150-160 centi közötti pici lánnyal van az ember, néha a lány felkarja szinte kisebb mint a farkam :D :D :D :D
Előzmény: Warra (1638)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1638
Kicsit több mint 3 hónap alatt.Hát igen semmi sem elég ez igaz. :)
Egyértelmű, hogy mindannyian akik ebben a témában írnak vagy olvasnak...kellőképpen komplexusosak. ki-ki maga dönti el mennyire.
De ez egy nagyon jó irány, hogy beismerjük és szembenézünk vele. Nem nyomjuk el, vetítjük ki, vagy alakítjuk át ezt a szorongást hanem igyekszünk tenni ellene lehetőségeinkhez mérten. Másfelől szerintem szinte egyikünknek sincs miért aggódnia, hiszen normális méretekkel rendelkezünk, ki tudjuk elégíteni a barátnőnket sőt....rosszabb (vagy ha úgy tetszik Jobb ;) ) esetben akár fáj is neki függetlenül a felizgultságának a mértékétől. stbstb...
Úgy gondolom, hogy ezekkel 90%unk tisztában van, következésképpen nem, vagy nem igazán hatottak ránk a józan, logikus érvek.Egyszerűen csak nagyobbat akarunk. Egy előző kommentben vki azt mondta, hogy az új csaja mikor először meglátta a farkát látta rajta h valami ilyesmit mondana legszívesebben: "Istenkém..." .
Velem is volt ilyen és nagyon szívesen emlékszem vissza a pillanatra. Ex nőmmel történt. Először voltunk együtt. Kivettem belőle, hogy a szájába rakjam. mikor ránézett csak ennyit mondott: "uhhh". kérdem "mi van?" válasz: "kicsit nagy falat vagy nekem"
Sorstársaim! Ezekért a pillanatokért éri meg élni!!! (és csinálni ezt a kényelmetlen pumpás péniszsanyargatós cirkuszt) :))
És akkor még nem is pénisz tornáztam vagy ilyesmi. úgy normál alapmérettel.
Mostani nőmmel nem volt ilyen. Neki már volt dolga előttem Mr.lófasszal. ócska egy érzés :S ráadásul mikor mondtam neki, hogy veszek egy péniszpumpát ennyit mondott idézem: " de én nem szeretném, hogy nagy farkú legyél"
pfff!:)



Előzmény: Törölt nick (1636)
gelsei Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1637

Csá !

 

Így van ! Semmi sem elég :)

Hogy mennyi idő ? Lényegében kétszer kezdtem el és olyan kemény 3 hétig bírtam :) mindkét alkalommal ! Szóval olyan 5-6 hét leforgása alatt nőtt 1 cm-rt.

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1636
mennyi idő alatt érted el ezt a növekedést ? :)
én is elgondolkoztam ilyen növelésen, de most is átlag feletti csak ugye semmi se elég :)
Előzmény: Warra (1624)
gelsei Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1635

Szevasztok !

 

Warra írásait olvasva tökre olyan mintha csak én beszéltem volna !

 

Nekem is kisebbségi komplexusom van és ráadásul nincs is önbizalmam !:(

 

Amúgy 17,5 cm volt a növelő gyakorlatok végrehajtása előtt, a szélességét meg nem mértem anno ! Szóval,most  az én méretem  18,5 cm, de "jobb napokon" :) 18,7-8  cm  is !

A szélessége is szintén 4,5 cm. Ezek a méretek mostanaiak ,de  CSAK a nyújtásnak és fejésnek köszönhetően amiről már lentebb írtam.

Szóval már én is átlagon felüli vagyok,de nekem ez nem teljesen elég.....legszíveseben nagy dorongot szeretnék,de olyan úgy sem lesz !

 Főleg a vastagságán szeretnék javítani nem is a hosszán,de ha a hossz is nő természetesen nem fogok sírva fakadni. :)

 

Csak egy gondom van, nem tudom megrendelni a bathmate-t úgy , hogy a szüleim észre ne vegyék mert még velük élek ....... Valamit kitalálok azért .... :)

 

Na csákó !

panosz Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1633

A szezonális munkám miatt, csak este van most íberelés.

A szomszéd szobában a 13 éves tesója lakik. Áthallani nem lehet a fűrészhangot, mert a zene mindig szól, de ha a villany nem ég, akkor nem jön be. Ha ég a lámpa, akkor ( már 1000 szer lett szólva ezért ) bejön kopogás nélkül. Pár reszelést már így is meglátott.

Előzmény: Törölt nick (1631)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1632
Detto. így hát én sem titkoltam és nem is fogom. :))
Előzmény: Törölt nick (1631)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1631
hogy tudjátok barátnő előtt rejtegetni a titkotokat?
Nekem olyan sötét lila pumpálás után a rudi, mint amikor durván kiszívják az ember nyakát:)
Elmúlik 1-2 nap alatt de esélyem se lenne letagadni:)
Előzmény: panosz (1630)
panosz Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1630

Sziasztok!

5 hete ( 1 hét kihagyással ) használom a Bathmate szerkót. Én változást nem látok abszolut, de a barátnőm, aki nem is sejti az egészet, mondta, hogy most mintha nagyobb lenne, mint máskor. Megmondtam, hogy 3 hónap használat után nézem meg elősör centivel.

Előzmény: a Vámpír (1623)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1629
panaszkodik. rohadt sok előjáték kell. de akkor is kellene ha 11cmes lennék, ugyanis ekkora volt a legkisebb péniszű pasija és azt mondta h néha még az is fájt neki.
A legnagyobbat meg csak úgy emlegette h "brutálisan nagy"...pffs :S
Azt hiszem én is mindig brutálisan nagyot akartam. jó oké képben vagyok, hogy az én méreteim is átlagon felüliek, de mégis valahogy mindig kisebbségi komplexusaim voltak, és miután utánaolvastam rádöbbentem, hogy több módon is lehet növelni a péniszméretet (elméletileg)...hát nem haboztam, beleástam magam a témába és elkezdtem a gyakorlatokat.
Előzmény: KisPenisz (1627)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1628
remélem nem futok össze ezzel a csajjal:D
azért ez már tényleg nem egyszerü....
Előzmény: Warra (1624)
KisPenisz Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1627
Basszus....
Hát mi volt az új barátnőd exe? Ló? :)

Azok a méretek, amikkel Te rendelkezel, egy átlag ember számára már a megdöbbentő kategóriát jelenthetik... És nem panaszkodik a barátnőd, hogy esetleg fáj neki? De télleg... :)
Ha nekem a Te méreteid adattak volna meg, fel sem merült volna bennem a növelés gondolata sem....
Előzmény: Warra (1624)
a Vámpír Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1626

Helló!

 

Köszi a választ, nekem nincs pumpám, nem azért kérdeztem, mert nem működne, csak kiváncsi voltam!!

köszi

Előzmény: Warra (1625)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1625
Szia! hát szerintem mindenkinek működik de javítsatok ki ha tévedek.
Valamit biztos rosszul csinálsz. ügyelj rá h túlpumpáld a péniszed az eredeti méreten.
tehát ha alapesetben X méretű a farkad akkor minimum X+0,5 cm -re kell felpumpálnod.
+ kezdd el a pénisztornát is lentebb megtalálod a magyar illetve a részletesebb angol nyelvű útmutatást belinkelve.
Az ott található pc-izom gyakorlatokat se hanyagold és az eredmény nem fog sokat váratni magára. ;)
Előzmény: a Vámpír (1623)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1624
Üdv!

Először a pénisztornát próbáltam én is de egy idő után le álltam mert piros pontok jelentkeztek a farkamon jelquing nevű gyakorlat hatására. ezt a gyakorlatot 60-70%-os erekcióval indokolt végezni de én nem igazán törődtem a figyelmeztetésekkel és hát meg is lett az eredménye. tehát 1 hónap edzés után leálltam és lustaságból vagy nem is tudom de nem kezdtem újra. másfelől, én nem tapasztaltam jelentősebb növekedést.
kb 2 hónappal később megint elkezdtem ekkor 2 hét után untam meg a dolgot.
Nem is tudom miért, biztos csak nem voltam elég motivált.
A motivációt aztán az új barátnőm hozta meg aki többször is megemlítette h milyen nagy farkú volt az exe. Gondolhatjátok...teljesen nullázott a kép amint a csajomba...na mindegy. :) Ekkor döntöttem el, hogy megveszem a bathmatet és a pénisztornával együtt fogom használni amíg szét nem durran a tököm.
Heti 3-5 bathmate 20 percig. előtte nyújtás minden irányba, utána jelquing. De külön, a bathamate használattól függetlenül is végeztem a tornát heti 1-2x. + a pc-izom gyakorlatokat minden nap.
Az akkor "jobb napokon" 18,6cmes péniszem 19,4 cm-re nőtt meg.
Megközelítőleg 5 hónapja hagytam abba és az akkor elért 0,8cmes növekmény azóta is köszöni jól van:) (remélem már így is marad)
Vastagságban is nőttem valamennyit. régen 4,5cm volt most pedig 4,8-4,9. szintén tartós ez is.
a Vámpír Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1623

hellóóóó!!!!!!

 

 

 

 olyan van, aki ezt a bath... cuccot használja min. 3 hónapja, és még semmi növekmény?

 

csak arra lennék kiváncsi, hogy a farkak hány százalékában hat és hányban hatástalan, úgy kb-ra...

 

köszi

gelsei Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1622

Na akkor egy kis mese,de télleg nem sokat mert  hulla vagyok ....

A Warra által feltett linkkel vagyis a benne lévő gyakorlatokkal már 2002 szeptemberében találkoztam ,de teljesen más oldalon volt,de szó szerint így volt leírva mint ahogyan azt most is olvastam !

 

 Persze a nyújtást és a fejést végeztem én is !

 

Első körben vagyis kezdésnek 2-3  hét leforgása alatt 0,5 cm nőtt a brém ! Aztán leálltam nem tudom már miért.....lehet lusta voltam....ja nem ! Szar az egész mert én még a mai napig is a szülleimmel élek és qurva macerás a "forró törölközős " belegítést,de persze nem bajlódok én ilyen-olyan törölközővel. Forró vizet engedek a cerkára úgy ,hogy belelógatom a kézmosóba és a zuhanyrózsa pont odaér majd ......:)

Szóval sokszor a lebukáshoz szélén voltam.....meg  sok volt a meló....fáradt is az ember és egy idő multán elegem lett belőle ! A következő gond az ,hogy késő este volt lehetőségem gyakorlatozni  mikor az ember már menne dögleni , alacsony a tesztoszteron szint magyarul semmi kedve az embernek a szexhez.  Ennek  eredménye volt az ,hogy a fejő gyakorlatokhoz nem tudtam fél / háromnegyed állapotban lenni és petyhüdten meg szart sem ér az egész ! Hát ja , nálam ez volt az átka ,hogy ha nem volt kedvem a szexhez nem is nagyon ment a fejés mert valamennyi libidó szükséges ehhez a gyakorlathoz. Később ismét újra megindultam a gyakorlatozással ( pár év elteltével).  Szintén 2-3 hetet bírtam ,de e rövid idő leforgása alatt újabb 0,5 cm -rel nőtt a dákóm ! Szóval olyan 5 hét alatt bő 1 cm növekedés és ez maradandó természetesen !

 

De már marhára unom ezeket a kézzel végzett gyakorlatokat ! Msát szeretnék ami biztosan növeli és maradandó eredményt produkál !

 

Na hogy is van Warra ??!! Mennyi hét? hónap? vagy talán év ? telt el a leállásod és a mai napig ?

 

gelsei Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1621

Szevasz Warra!

 

Ok ! ÉRTEM ! De azt áruld el légyszi ,hogy a leállás időpontja és a mai napig mennyi idő telt el  ?? Hány hónap vagy év ??

 

Okés ! Majd később mesélek !  :) Most megint mennem kell ! :S

 

Köszi !

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1620
Szia!
mesélj! mióta csinálod milyen eredményeid vannak?
szerintem mindenki mindent tudni akar:D
Előzmény: gelsei (1617)
Warra Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1619
Itt van egy áttekinthetőbb magyar nyelvű eírás a teljesség igénye nélkül:

http://www.referatele.com/referate/diverse/online17/Maxi-kuki-referatele-com.php
Warra Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1618
mondom nekem megmaradt a növekedés. én is egyszerre használtam a bathmatet és a pénisztornát.
ha nagyjából vágjátok az angolt akkor ezt a fórumot érdemes átnézni:

http://www.cheekycherry.com/

Itt is vannak letölthető videók a gyakorlatok helyes kivitelezéséről. edzéstervek, haladási naplók és így tovább.
gelsei Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1617

Szevasztok !

 

Új vagyok itt,de a pénisznövelés nem új az életemben.....csak és kézzel a hagyományos gyakorlatoknak végeztem ....majd később mesélek ha valakit érdekel !

 

De ha tudtok az alábbi kérdésemre választ adni azt nagyon megköszönném !

 

Szeretnék érdeklődni tőletek,hogy a  bathmate hatására megnövekedett pénisz eredményei maradandóak ?  Nektek mit mondtak ?

 

Ha igen akkor veszek egyet én is !! 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1616
mekkora van már az egyik csávesznek a videóba:D:D
mit nyújtogatja az még? nem fog elférni a farmergatyába:D:D
mike01010101 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1615

Ezekre klikkelve le lehet tolteni a videokat zip-ben

 

http://www.allaster.hu/video/tm/letolt2.php

http://www.allaster.hu/video/tm/letolt.php

mike01010101 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1614

Ok, csinalok majd valami ftp elerest es belinkelem ide.

 

Negativ tapasztalatom nincs csak annyi amit itt mar tobbszor leirtak, kisebb veralafutasok, barnulas a himvesszon. En kremezem körömvirag kremmel.

Remelem tartos lesz a novekedes, de mivel en meg folyamatosan (5nap edzes/2nap piheno) csinalom, eddig tartos.

 

Reggel 15 perc peniszgyakoratok, delutan 15 perc peniszgyakorlatok es este furdeskor 20 perc pumpa. Ez a napi rutin.

 

Előzmény: KisPenisz (1613)
KisPenisz Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1613
Üdv!

Szerintem ezek a videok több embert is érdekelnének, esetleg egy ftp-re felpakolhatnád őket.
Mennyire tartós az elért eredményed? Illetve milyen negatív tapasztalataid voltak?
Előzmény: mike01010101 (1612)
mike01010101 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1612

Sziasztok

 

3 honapja es 1 hete hasznalom a bathmate-t
Kezdeskor:  14 cm merev es 15,5 cm pumpalval, most (tegnap) kozel 16 cm (kb 15.8 cm)  merev es 18 cm-es pumpalt merettel.  Kerulet 13 cm volt most 14,5 cm mereven.

kb 6 hete elkezdtem a pumpa mellett a PE gyakorlatokat is, (squeeze, jelq, strechning) Szerintem jok, ha valakit erdekel van egy video gyujtemenyem a gyakorlatokrol.

 

Tapaszbol (patch) elhasznaltam 2 dobozt (2 honap) de szerintem az nem mukodik, csak kamu.

 

Pe gyakorlatokrol, tapasztalatokrol szivesen "csevegnek".  Kulfoldi oldalokon komoly forumok vannak a temakorben.

 


 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!