Keresés

Részletes keresés

Theone Creative Commons License 2002.03.05 0 0 159
Akkor másként fogalmazok: Mutogassák ha akarják, csak én egyszerüen nem tudom megérteni öket.
Az ok hogy egymás között ilyen dolgokat is csinálnak, ha a férjének akar vele tecceni a feleség az is jo,ezzel egy kicsit más ok miatt egyet is értek, de hogy minek mutogatja itt??
Ti meg(akiknek teccik) miért nem inkább a saját barátnöiteket,feleségeteket nézegetitek?
Amugy pedig szerintem akkoris elég gusztustalan ahogy tömködi magába azt az uborkát.
És én betegesnek találom azt amit pl Draki csinál, nálam ilyen pasi szoba sem jöhet.Ez megintcsak izlés kérdése.
És most nem arrol van szo hogy én prüd vagyok,vagy ilyesmi,SŐT!!
És ha csinálnék is ilyesmit,nem hinném hogy megengedném a páromnak hogy ország világ szeme elé tárja azt ami szerintem csak rá tartozik,és csak az övé amig vele vagyok.
Előzmény: 4ndr3w (154)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.05 0 0 158
Bocs a kettozes miatt!
Előzmény: Gilbert (157)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.05 0 0 157
Theone!

Igazan ne vedd kotoszkodesnek tolem, de mintha egy icike picike csalodottsagot ereznek a szavaidbol. Javits ki ha tevednek.

Tudod sokfajta ember letezik. Ide is jar beloluk par. Velemenyt nyilvanitani termeszetesen lehet sokfelekeppen. Ahogy en latom eddig egyetlen egy valaki volt aki ugymond "alpari" modon tett megjegyzest az itt levo dolgokra. Mint minden mas ez a topic is erosen fakultativ jellegu. En mondjuk ugy vagyok vele, hogy ha valami nem tetszik azt nem kezdem el "fikazni", mert ha rajtam kivul 130 hozzaszolonak tetszett elottem csak nekem nem akkor valoszinuleg en vagyok rossz helyen a velemenyemmel nem? Persze nezhetjuk a te oldaladrol is a dolgokat, viszont akkor megintcsak oda lyukadunk ki, hogy ha "igenyes profi" kepeket akarsz latni akkor talan faradj at egy masik topicba ahol "szebbnel szebb digitalisan feltuningolt" szepsegeket lathatsz akikbol naponta millio rohangal az utcan.

Szvsz en ugy gondolom, hogy ezt a topicot hagyjuk meg azoknak akiket nem zavar az a ferj egy kicsit is nyitottabb gondolkodasu es batran meri vallalni ha a felesege nem a fenn emlitett "szepsegek" csoportjaba tartozik.

Meg egy dolog! Biztosra veszem, hogy a kepeken szereplo holgyek mindegyike tud arrol, hogy a fotoja itt szerepel. Tehat armanysagrol, becsapasrol szo sincs!

Remelem nem bantottalak meg!

Udv: Gilbert

Előzmény: Theone (152)


Gilbert Creative Commons License 2002.03.05 0 0 156
Theone!

Igazan ne vedd kotoszkodesnek tolem, de mintha egy icike picike csalodottsagot ereznek a szavaidbol. Javits ki ha tevednek.

Tudod sokfajta ember letezik. Ide is jar beloluk par. Velemenyt nyilvanitani termeszetesen lehet sokfelekeppen. Ahogy en latom eddig egyetlen egy valaki volt aki ugymond "alpari" modon tett megjegyzest az itt levo dolgokra. Mint minden mas ez a topic is erosen fakultativ jellegu. En mondjuk ugy vagyok vele, hogy ha valami nem tetszik azt nem kezdem el "fikazni", mert ha rajtam kivul 130 hozzaszolonak tetszett elottem csak nekem nem akkor valoszinuleg en vagyok rossz helyen a velemenyemmel nem? Persze nezhetjuk a te oldaladrol is a dolgokat, viszont akkor megintcsak oda lyukadunk ki, hogy ha "igenyes profi" kepeket akarsz latni akkor talan faradj at egy masik topicba ahol "szebbnel szebb digitalisan feltuningolt" szepsegeket lathatsz akikbol naponta millio rohangal az utcan.

Szvsz en ugy gondolom, hogy ezt a topicot hagyjuk meg azoknak akiket nem zavar az a ferj egy kicsit is nyitottabb gondolkodasu es batran meri vallalni ha a felesege nem a fenn emlitett "szepsegek" csoportjaba tartozik.

Meg egy dolog! Biztosra veszem, hogy a kepeken szereplo holgyek mindegyike tud arrol, hogy a fotoja itt szerepel. Tehat armanysagrol, becsapasrol szo szincs!

Remelem nem bantottalak meg!

Udv: Gilbert

Előzmény: Theone (152)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.05 0 0 155
> Hogy szerinted bennem nincs meg a bátorság azt nem hinném hogy ilyen könnyen helyesen meg tudnád itélni.

Hááát, bebizonyíthatod, mennyire vagy bátor, mondjuk küldj magadról egy meztelen képet nekem, ha mersz! :-)~

Csak hogy kicsit ontopik is legyek. :)

Előzmény: Theone (153)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.05 0 0 154
Miért ne mutogatná magát, ha ez jól esik neki és a párjának is? A topik címe nem az, hogy "fotók tökéletes alakú szexbombákról", hanem átlagos feleségekről szól, így teljesen ontopikok a hölgyek. Mindemellett nekem és a jelek szerint sok már idelátogató férfitársamnak igenis tetszenek a fotók, szóval nem csak maguknak, párjuknak, de nekünk is egy kis örömet szereznek. Akkor meg mi itt a probléma? :)
Előzmény: Theone (153)
Theone Creative Commons License 2002.03.05 0 0 153
Tudom hogy nem kötelezö,nem is néztem meg csak egyszer,de az is elég volt
Eddig sosem irtam ha valami nagyon nem tetszöt láttam, de mostmár meg kellett szolalnom.
Hogy szerinted bennem nincs meg a bátorság azt nem hinném hogy ilyen könnyen helyesen meg tudnád itélni.
Hát szerintem viszont elég beteges hogy a pasi itt mutogatja a nöjét,máshogy nem gerjed be, vagy mi?
És szerintem az ilyen nönek nem kéne büszke lennije magára.És ha meg már mutogatni akarja magát,legalább önkritikája lenne. Nöként lehet hogy nem tudom olyan szemmel nézni mint egy pasi a többi nöt, de öszintén szolva ha én férfi lennék biztos nem indulnák be konkrétan ezekre a képekre.Ezekre a nökre...bár izlések és pofonok.
Előzmény: 4ndr3w (151)
Theone Creative Commons License 2002.03.05 0 0 152
Gilbert, a te feleséged azért hagytam ki,mert azt irtad neki ez a munkája is.Az ugy ok, meg megis vannak hozzá a szerintem kellö adottságok.

4ndr3w Creative Commons License 2002.03.05 0 0 151
Ha neked ezek a képek gusztustalanok, nem kötelező ám nézegetni őket!!!

Egy enyhe exhibicionizmus pedig szerintem egyáltalán nem beteges, lehet, hogy a hölgyek kifejezetten élvezik, hogy sokan láthatják a legintimebb képeiket. És ehhez tényleg nagy bátorság kell, ami szerintem benned nincs meg...

Előzmény: Theone (148)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.05 0 0 150
Big (the real)!

Koszi az elismerest igazan jol esik!

Ha gondolod privatba neked is tudok kuldeni par kepet!

Szia: Gilbert

Előzmény: Big (the real) (147)
Gilbert Creative Commons License 2002.03.05 0 0 149
Theone!

Az en felesegemet kihagytad! Veletlen volt, vagy csak atugrottal rajta?:-)))

Szia: Gilbert

Előzmény: Theone (148)
Theone Creative Commons License 2002.03.05 0 1 148
Sziasztok!

Tudom elöre hogy én is megkapom a magamét,de mivel ez egy publikus forum, leirom a véleményem.
Régota olvasgatom a különbözö témájú topicokat,és rátaláltam itt erre.
Hát mit mondjak, szánalmas..
Ha nekem ilyen perverz pasim lenne,én kirugnám,de ez még hagyján. Nem tudom megérteni ezeket a nőket,hogy hogy mennek ilyenbe bele! Hogyhogy nem csak a párotokra tartoznak ezek a képek? Mert ok szorakoztassátok magatokat, a ti dolgotok,de nem értelek titeket,ez beteges!
Meg a másik hogy bocs,de 30as pár, a feleséged nem az a jajdejo nö(ilyet azért tucatszámra látni az utcán),és es elég gusztustalan ahogy nyomja fel magának azt az uborkát..utána meg is ettétek?és a Draki nöje is elég közönséges.Le is fogyhatna kicsit.
Az meg hogy a pi**ját borotválgatja elég egy gusztustalan látvány.

Theone,aki mellesleg igencsak sexcentrikus lány (mielött belémkötne vki)

Big (the real) Creative Commons License 2002.03.05 0 0 147
Gilbert!

szuper a kep!

a tar.hu nekem sem jon be..:((

Előzmény: Gilbert (133)
megyebiro Creative Commons License 2002.03.05 0 0 146
Klassz ez a topic !
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.05 0 0 145
És ime vendégeimnek mára agy újabb "zöldség-gyümölcs":
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.05 0 0 144
Magam részéről jobban szeretem az ilyen "Zártkörű rendezvényeket"...
Előzmény: Ja-Je (136)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.05 0 0 143
Ugrifüles!
Ha gondolod, küldd el nekem amit fel akarsz tenni, és külön engedélyeddel majd én megoldom a többit...
Nem szeretném, ha a technika kisördöge miatt, a te képeidet nem szemlélhetnénk meg!
Ugrifules Creative Commons License 2002.03.05 0 0 142
Na ja.Sajátgépről nem megy? Kár.Azért kösz.
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (140)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.03.05 0 0 141
És ha még trükközni is akarsz, akkor gyárts egy kis képet is, töltsd fel azt is, és ilyesmit írj be:
(a href = http://www.xxx.hu/nagy.jpg TARGET="_BLANK")(img src=http://www.xxx.hu/kicsi.jpg)(/a)
Természetesen megint a < illetve > jelet használva a ( és a ) helyett.
Ennek az eredménye az lesz, hogy a kicsi.jpg-t rakja be, és ha rákattintanak, akkor egy külön ablakban nyitja meg a nagyot.
Előzmény: Ugrifules (139)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.03.05 0 0 140
Már kb. ezren leírták különféle helyeken, de azért ide is beírom, ha tudom:
Ilyesmit írj be: (img src="http://www.xxx.hu/kepneve.jpg")
Csak éppen a ( és ) helyett < és > jelekkel.
A képnek valami serveren kell lennie az Interneten, különben nem fog látszani.
Ha nincs saját helyed, regisztrálhatod magad például a tar.hu oldalon.
Világos?
Előzmény: Ugrifules (139)
Ugrifules Creative Commons License 2002.03.05 0 0 139
Ha valaki részletesen leírná,hogy kell fényképet felrakni akkor megpróbálnám én is.Ha érdekel valakit...
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.05 0 0 138
hogy ne lenne jó... :-))
Előzmény: buGri (137)
buGri Creative Commons License 2002.03.05 0 0 137
Egyre forróbbak ezek a képek...
Gratulálok, nagyon tetszik. Nekem csak ex-barátnős képek vannak, tehát nem feleség, az is jó? Már fűzögetem az illetékest...
Ja-Je Creative Commons License 2002.03.05 0 0 136
Gratula Nektek, főleg Kedves Feleségeteknek, hogy válalták a nyilvánosságot...

Nem gondoltatok még arra, hogy a neten máshol is közzétegyétek a képeket?
Pl a www.voyeurweb.com on?

Gilbert Creative Commons License 2002.03.04 0 0 135
Koszi Harmincas Par!:-)

Ez igazan jol esett!:-)

Leveledre a valasz este megy! Kell hozza egy ora nekem is mint neked:-))

Most mennem kell a haz "urnojet" felvennem a munkabol:-)))

Sziasztok!

Gilbert

Előzmény: Egy Harmincas Pár (134)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 134
Fiúk, Lányok!
Nem sajnáljátok Gilbertet?
Megigértem, hogy nem küldök tovább harmadiknak egyetlen képet sem, ezért segitsetek neki: küldjétek el privátban. Engem meggyőzött: megérdemli...

És ugyanezt nekem is!!!!!

Gilbert Creative Commons License 2002.03.04 0 0 133
Ehh de kar, hogy meg mindig csak az altalam felrakott kepeket tudom megnezni!:-)

Na sebaj azert masoknak hagy okozzak egy kis oromot:-)) ( remelhetoleg ) :-)

Gilbert


Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 132
És ha már az egészséges, koleszterinmentes életmódnál tartunk, akkor a gyümölcs után jöjjön most a zöldség!
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 131
Ja, bocsi, hogy megfeledkeztem rólad! A válasz grapefruit.
Előzmény: borivoje surdilovics (114)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2002.03.04 0 0 130
Hát kukkolós az nincs, de szivesen megnézném a tieidet...
Előzmény: mikike23 (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!