Keresés

Részletes keresés

_Zoltán_ Creative Commons License 2002.02.04 0 0 34
A topic címére válaszolva:azért mert a hokisok mind agresszív állatok, akik egytől-egyig mocskos terroristák, utálják a gyerekeiket és isznak.
széles tamás Creative Commons License 2002.02.04 0 0 33
Tapsztalatból mondom:
A chikágó HC játékosai azért, mert nem tudják elviselni, ha az ellenfél cspata áll nyerésre. Ezért rendszeres a csapatukban az eltiltás, és persze a sérülés. A sok nem normális neki megy a pomázos Schreibert-nek, vagy az újpesti Tornyainak is, aztán ráeszmél, hogy ebből nem jöhet ki jól, és akkor pucol ijedtében!
lborli Creative Commons License 2001.12.30 0 0 32
Az utolsó három sorodban sok igazság van.
Előzmény: Törölt nick (30)
Zozi79 Creative Commons License 2001.12.28 0 0 31
OFF

:-))

Azt hiszem jóvátehetetlen bűnt követtem el ellened... :-)

ON

Előzmény: Coolboybadboy (21)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.27 0 0 30
Aze ott is elofordul...de ott csak egy szaros sipcsontvedo van a jatekosokon...szvsz az nezok ott is elveznek:)
Nem lenne semmi,ha mondjuk Khan-t megtamadna Owen,erre erkezne Janker,ledobalna a stoplist es elkezdene seggbe rugdosni:)))
Engem spec. a szineszkedo focistak sokkal jobban idegesitenek,mint a bunyozo hokisok...hokiba nem latni szineszkedest,ha ott vki lenn marad ahoz papot hivnak,es nem a sporitol varja a megvaltast.
Előzmény: Zozi79 (29)
Zozi79 Creative Commons License 2001.12.27 0 0 29
de miért nincs ilyen mondjuk a fociban?
Előzmény: elcondor (26)
The_Visitor Creative Commons License 2001.12.26 0 0 28
Igazad van. Először a philadelphia küldött jégre bunyósokat.

1. Szerintem azért verekednek, mert ez igy jó, ez kell a népnek.

2. A kérdés pedig szerintem őkörség.

Előzmény: Törölt nick (24)
lborli Creative Commons License 2001.12.26 0 0 27
Pedig milyen jól nézne ki, amint a célegyenesben háromszáznál egymás fejét vernék a vezetők a levett kormánykerékkel. :-)))
Előzmény: Zozi79 (20)
elcondor Creative Commons License 2001.12.25 0 0 26
Erre a kérdésre azt válaszolta valamelyik játékos,hogy azért búnyoznak,mert nem akarnak adósak maradni egymásnak.Ha valakinek odapakolnak,akkor ez nem maradhat megtorlatlanul.Különösen pikáns a helyzet,ha a kapusnak piszkálnak oda,ilyenkor általában érkeznek a védők és kezdődik a csatár felelősségre vonása.Ez legtöbbször lökdösödéssel kezdődik,jobb esetben egy kellemes tömegbunyó is kialakulhat.De ez a játék tartozéka,ráadásul,ahogy azt valaki már írta,a show része,ezzel is a közönség igényeit szolgálják ki.
Gedal Creative Commons License 2001.12.24 0 0 25
Dude!!
Remélem, egyszer beleveszik ezt a funkciót is a játékba, s akkor a végén már nem marad majd játékosunk, aki a meccset befejezze.:-)

Egyébként a topichoz hozzászólva a kérdés körülbelül annyira értelmes, mint hogy miért rugják fel egymást a focisták. Ott is szabadrúgás jár érte.......
Jó éjszakát.;-)

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.24 0 0 24
Az egeszet ha jol tudom a philadephia,vagy annak jogeldoje honosittatta meg.
Ok kuldtek eloszor jegre alacsony kvalitasu jatekosokat akik egyetlen celja az volt,hogy megfelemlitsek a masik csapat sztar jatekosait.
Aztan ezt bevetette az osszes csapat is...a hokicsapatok 4 sorabol egy mindegyik csapatban egy checking,vagy grind line,ezek orik fel az ellenfelet fizikalisan,s ha meg golt is szereznek az kulon jo...
Minden csapatban,van egy ket emberke aki szeret verekedni...igy vezeti le a feszultseget,ha ket ilyen egymasra talal a jegen,egy szemkontatkus utan mar dobjak is le a kesztyut!
Amugy az emlitett Ottawa Los Angeles meccsen A.Roy egy ilyen verekedo,belekotott Potvin-ba,majd lokdosodni kezdett vele...ez mint tudjuk fobenjaro bun!!!
4 LA-s jatekos rontott egyszerre Roy-ra ,majd jottek sajat csapattarsai megvedeni...csapat-csorda szellem:)
242 PIM meg kb. igy tevodik ossze,hogy 2+5+10+vegleges x tizensok...
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.24 0 0 23
Békés és Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.12.24 0 0 22
Bocsi a lezáratlan <i> TAG-ért.
Előzmény: Coolboybadboy (21)
Coolboybadboy Creative Commons License 2001.12.24 0 0 21
"Mondjuk az F1 is az, de oké, ott nincs lehetőség ilyesmire."

Hát már hogyne lenne. sumákfej (Schumacher) is megindult eccer anno. Coulthard felé, hogy "anyád, most letépen a fejed" de a McLaren szerelők lebeszélték erről...
Senna is lepofozta Irvine-t hogy csak úgy döngött...
Persze ez nem futam közben, 250+ Km/h-nál erre aligha van lehetőség, de mikor kiütik egymást, valamelyik balfaszsága miatt úgy, hogy egyik sem megy tovább, és ezzel esetleg Vb. helyezések dőlnek végleg el, akkor biza ott is elszabadulnak a hangulatok. De ez OFF bocsi. Ugyanúgy, mint a kerekszámú hsz-ek ellopása.

Cbbb

Előzmény: Zozi79 (20)
Zozi79 Creative Commons License 2001.12.23 0 0 20
Nem, ez sem jó.

"A hoki borzasztó gyors játék..."

Mondjuk az F1 is az, de oké, ott nincs lehetőség ilyesmire.

"A közönség baromira csípi a bunyót"

Hát, járjanak box meccsre :-)

Előzmény: Csülök (9)
IVÓ Creative Commons License 2001.12.23 0 0 19
Fehérváron...
Előzmény: mash (18)
mash Creative Commons License 2001.12.23 0 0 18
de akkor hol játszott???
Előzmény: IVÓ (17)
IVÓ Creative Commons License 2001.12.23 0 0 17
Ez az a Hegyi. Gebei meg most újvárosi éppen...
Előzmény: mash (15)
Milan2010 Creative Commons License 2001.12.23 0 0 16
A kérdés rossz!
Inkább: "Miért hokiznak a verekedősök?"
mash Creative Commons License 2001.12.23 0 0 15
ez a mi Hegyink, aki idén azt a kibaszott nagy gólt lőtte a "liláknak?" ???

de ki ez a Gebei???? Volános???

Előzmény: IVÓ (14)
IVÓ Creative Commons License 2001.12.23 0 0 14
Hegyi leteperte Gebeit, majd ráült a hasára és addig ütötte, amíg eltört a keze!!!!!!
Előzmény: mash (13)
mash Creative Commons License 2001.12.23 0 0 13
már azthittem nem veszed észre ezt a topicot!
:)

konkrétan hogy is volt ez a bunyó!?!!??!

Előzmény: IVÓ (12)
IVÓ Creative Commons License 2001.12.23 0 0 12
Az igazi bunyók kesztyű és fejvédő nélkül zajlanak.

Mondok egy példát:

Kb. 2 éve egy Hegyi nevű jáékos verekedett egy Gebei nevezetűvel. Előbbi eltörte a kezét, utóbbi Agyrázkódást kapott...

Előzmény: Zozi79 (8)
sneci_ Creative Commons License 2001.12.23 0 0 11
Ez így van ahogy mondod. A felfokozott idegi állapotot néha csak így tudják levezetni. Általában utána már nincs semmi bunyó. Láttam már olyan meccset, ahol mindössze 2-4 perc büntetés volt összesen.
Előzmény: lborli (7)
lborli Creative Commons License 2001.12.23 0 0 10
Mitagadás, néha leveszik a kesztyűt, a fejvédőt, úgy látszik sportszerűbb, ha anélkül aprítják egymást. :-))
Előzmény: Zozi79 (8)
Csülök Creative Commons License 2001.12.22 0 0 9
A dolog kétoldalú.
1. A hoki borzasztó gyors játék, nagyon felnyomja az adrenalin szintet, szinte természetes, hogy időnként "robban" a dolog.
2. A közönség baromira csípi a bunyót... Cirkusz kell a népnek...
Zozi79 Creative Commons License 2001.12.22 0 0 8
"A sok védőfelszerelésben nagyobb kárt úgysem tudnak okozni egymásnak"

Hát ez, akkor meg minek? :-))

Előzmény: lborli (7)
lborli Creative Commons License 2001.12.22 0 0 7
Benne van a játékban, ami ugye gyors, felfokozott. A sok védőfelszerelésben nagyobb kárt úgysem tudnak okozni egymásnak s ez már szinte hozzátartozik a látványossághoz.
Szerintem aludj nyugodtan emiatt. :-))
Zozi79 Creative Commons License 2001.12.21 0 0 6
erre nem is gondoltam :-))
Előzmény: bráner (3)
csokicsengő Creative Commons License 2001.12.21 0 0 5
Az a sport, amire te utalsz, a boksz.
A jégkorong lényege éppen az, hogy nem csak verekednek, hanem korcsolyáznak is néha.
Előzmény: Zozi79 (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!