Keresés

Részletes keresés

teszter :) Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1661
A képfeltöltő leállt, úgyhogy teszek még egy próbát de ez az utolsó...


Bathmate 20, vonalzó 18
Előzmény: teszter :) (1660)
teszter :) Creative Commons License 2008.08.21 0 0 1660
Na elsőre nem sikerült a képbeszúrás, talán majd így sikerül:

http://kepfeltoltes.hu/080821/DSC00225_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Előzmény: teszter :) (1659)
teszter :) Creative Commons License 2008.08.21 0 0 1659
Helló!

Ha neked 16 centis van, akkor a bathmateben jelölt kb 18 centiig tudod pumpálni, de ez nem azt jelenti, hogy akkor 2 centit nyújtottál, mert a bathmate számozása más viszonyítási alappal működik, teljesen összenyomott gumiharanggal kb 2 centivel többet mutat, mint a valóság. Magyarán a 16 centis műszert, a bathmaten jelzet kb 18 centiig tudod felpumpálni, de az a valóságban még mindig csak 16 centi + pár mm.

Amúgy ez nem úgy működik, hogy mennyire kell pumpálni, mert az egyénenként változik, meg úgyis a gumiharang, meg a fájdalomtűrésed határozza meg.

Amúgy beteszek 1 képet illusztrációnak, a bathate 20 centit mutat, a vonalzó meg 18-at, teljesen összenyomott gumiharangnál (ennél jobban már nem lehetet összenyomni).



Előzmény: KisPenisz (1658)


KisPenisz Creative Commons License 2008.08.21 0 0 1658
Tehát akkor mennyire kell pumpálni egy 16-os szőrszámot? 16 alap +2centi a gumiharang és +2centi a nyújtás? Tehát a 16-ost 20-ra kell pumpálni?
Előzmény: teszter :) (1656)
mike01010101 Creative Commons License 2008.08.19 0 0 1657

Egy kiigazitas: a 18 cm osszenyomott gumiharanggal jon ki. Ha egy asztalon, kemeny feluleten egy vonalzo mellett osszenyomod a bathmate-t akkor lathatod hogy igy jon ki.

Egyebkent teljesen egyetertek

Előzmény: teszter :) (1656)
teszter :) Creative Commons License 2008.08.19 0 0 1656
Helló!
Hát hogy nem mindig tudod ugyan akkorára felpumpálni, az szerintem azért van, mert néha rosszul helyezed fel, és valahol a bör nem engedi rendesen felpumpálni, vagy ilyesmi. Amúgy ez egy hosszú folyamat, ne várd, hogy hipp-hopp jönnek a centik, ez minimum fél év, vagy évek, hogy tisztességes növekedés legyen, legalábbis szerintem. Amúgy a vastagság meg azért változik olyan látványosan, mert olyankor a körbevevő bör megdagad, vagy vízzel telitődik ( nem értek hozzá, de valahogy így van ).

Ja, és ha már írok szeretnék helyretenni egy tévhitet, ami itt már többször felmerült ( ez mindenkinek szol ). Ha a pumpában egy 16 centis szerszámot ,,felpumpálsz'' 18 centire, az nem azt jelenti, hogy akkor 2 centit nyújtottál rajta, mert a nyúlás olyankor is csak egy minimális, mondjuk fél centi, vagy inkább kevesebb, és a bathmate csak azért mutat 18 centit, mert a gumiharangnál csalás van. A 18 centi szerintem a gumiharang alaphelyzeténél érvényes (nem mértem még), de amikor összenyomódik már változik a helyzet. Ezt amúgy bárki könnyedén megnézheti, ha a pumpálás közben egy vonalzóval leméri, hogy mennyi is az annyi. Nem sokkal lesz nagyobb, mint merev állapotban.
Az én tapasztalatom, hogy a bathmate által mutatott értékből olyan 2-2,5 centit kell kivonni, de persze ez egyénenként változhat.

Na estére ennyi bőven elég volt :D ,ragad le a szemem.
Jó pumpálást, és kitartást mindenkinek.
Előzmény: nick979 (1655)
nick979 Creative Commons License 2008.08.18 0 0 1655
Sziasztok. Én lassan 2 hónapja használom a bathmatet,de sajnos nem sok sikerrel. Én hosszra szeretném növelni,de sajnos arra eddig nem ment. Miután használom utánna megmarad az eredmény kb 2-3 órát,de csak vastagságra. Már 16 cm a kerülete{pumpálás utánn,amúgy 15cm}, de a hossza is csak annyi. Én 18,5-19 közé tudom felpumpálni,de akkor már nagyon erősen kell nyomnom. De van mikor 17,5 ig se megy fel! Ez mitöl lehet,vagy nektek is van ez így?
kamunick a sextopikokhoz Creative Commons License 2008.08.18 0 0 1654
És a szeméremdombhoz dörzsölés is így volt. Rajtam ült, tehát bent volt neki, és dörzsölte a csiklóját hozzám, így bármikor el tudott menni, könnyű dolgom volt! :)
Meg volt nyírva a szőrzetem, de mondta, hagyjam csak meg natúr, úgy jobban izgatja! :)

Nem ugyanaz a csaj volt, kolléga? ;)
Előzmény: Törölt nick (1644)
kamunick a sextopikokhoz Creative Commons License 2008.08.17 0 0 1653

Ezt megerősíthetem!
Volt egy 184 cm magas csajom, féltem, hogy "elveszek benne", de nem volt semmi gáz.
Azt mondta, hogy úgy érzi, a gyomorszájánál járok, pedig az enyém sem hatalmas.
A vastagság szerinte is lényegesebb.

Előzmény: Törölt nick (1644)
Warra Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1652
hehe :) ez ismerős
Előzmény: Törölt nick (1650)
_Tracky Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1651
köszönöm a válaszokat. akkor valószínűleg beszerzem - inkább neten, és inkább külföldről :), bár, ahol olcsóbb, nyilván :)

a fityma kérdést azért tettem fel, mert a videó alapján nem nagyon tudtam eldönteni, hogy most nagyobb lett-e az illető pénisze petyhüdten - mivel nem állt neki, hanem lógott -, vagy megmerevedett. így akkor már tudom a választ :) de itt nincs ilyen elkötöm a pénisz végét, mint néhány más pumpánál, vagy igen?

azt olvastam itt, meg külföldi oldalakon, hogy lankadtan is nagyobb lesz - tehát a konditerem zuhanyzójában sem kell szégyenkezni.

az ilyen pénisznövelős dolgokkal elég szkeptikus vagyok, és kicsit félek is ettől az egésztől, de ha ennyi ember állítja, hogy mereven és lankadtan is van növekedés, akkor csak van benne valami.

heteken belül akkor meg is rendelem :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1650
ez a pumpálás beteges egy dolog...elég kellemetlen tud lenni a 20 perc vége felé már, nyom mint állat, szenvedek,fáj...de alig várom minden nap, hogy had csináljam már újra:D
főleg ahogy egy picit mindig nagyobbra és nagyobbra tudom pumpálni a rudit:)
panosz Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1649

Sziasztok!

Abszolut egyetértek Warra válaszával.

Kiegészítés a sérüléses témához: egy sérüléshez két dolog kell :

1 a szervezeted: ha gyengébb akkor elképzelhető kisebb sérülés, itt már olvastunk olyat is hogy valakinek egy pici ér pattant el. Nekem egy sérülésem sem volt még, pedig már volt pár alkalom, hogy fájt. DE nem sérült.

2 az eszköz: sérülés akkor lehet , ha le akarod szakítani a farkad. A bathmate ereje véges. Mégpedig annyi, mint a gumiharang nyomóereje. Ez pedig úgy van kitalálva, hogy nagyon nagy erőt ne fejtsen már ki.

 

Összegezve: ha nem vagy nyápic, ésszel használod, és betartod a napi 20 30 perc, néha ( pl heti 1-2 ) kis pihentetés, semmi bajod nem lehet.

Előzmény: Warra (1648)
Warra Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1648
hi
- Mikor használják a pumát, a fityma magától hátrahúzódik?
- igen! (bennem fel sem merült h nem de ha valami problémád lenne ezzel akkor pumpálás előtt húzd hátra)

-A pumpálástól lankadt marad a pénisz, vagy megmerevedik?
-Több vér áramlik a barlangos testekbe mint normál merevedésnél tehát azt hiszem nyugodtan mondhatjuk h merevedés.

- Nem lehet "túlpumpálni"? Akkor inkább maradjon akkora, mint most, mint legyen egy nagyobb, de használhatatlan...
számtalan fajta sérülés elképzelhető. hát ésszel kell csinálni, de mindenképpen túl kell pumpálni a normál default méreteden h a szövetek növekedést produkáljanak az extrém terhelés hatására. persze valahol meg kell húzni a határt de szerintem bathmate-vel nem is igazán lehet túlfeszíteni a húrt. néha nehezebben alkalmazkodnak a szövetek néha jobban. pl említették már a többiek h volt véraláfutásuk a pumpálástól. olyankor várni kell pár napot. gyulladáscsökkentő cuccokat szerintem mindenkinek indokolt használni. az angol fórumokon nagy dózisú c vitamin szedést és gyógynövényeket javasolnak.
Legjobb gyulladáscsökkentő gyógynövényünk az orbáncfű, de beválik a kamilla és a körömvirág is. ez utóbbit valaki említette már h használja pumpálás után krém formájában. Én inkább a szájon át szedhető változataikban hiszek de a krém is nagyon jó. Ami a lényeg!!!: ha ésszel csinálod tehát a sérüléseket hagyod pihenni és nem dolgozol rájuk egy ideig akkor egyáltalán semmi baj nem lesz a péniszeddel.

- Tényleg működik? :)
Tényleg...pénisztornával azért lehet kombinálni a gyorsabb és tartósabb fejlődés érdekében.
Előzmény: _Tracky (1647)
_Tracky Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1647
Sziasztok!

A hozzászólásaitokat olvasva én is azon agyalok, hogy beszerzek egy Bathmate-et.

Néhány kérdésem lenne a használókhoz:

- Mikor használják a pumát, a fityma magától hátrahúzódik? A pumpálástól lankadt marad a pénisz, vagy megmerevedik?
- Nem lehet "túlpumpálni"? Akkor inkább maradjon akkora, mint most, mint legyen egy nagyobb, de használhatatlan...
- Tényleg működik? :)

Köszi.

Üdv!
Warra Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1646
nem simítom a gyomorszáját. sokszor úgy érzem, hogy csak lötyögök benne és utálom azt az érzést. Olyankor úgy érzem kicsi vagyok bele. bár ez inkább a vastagságán múlik ahol viszont kb átlagos vagyok.
Amúgy kérdeztem, hogy jó volt e neki a 11essel és csak hümmögött. annyit mondott, hogy az enyém neki tökéletes. Meg attól is ugyanúgy tartott h fájni fog neki ha nincs elég előjáték.
Előzmény: KisPenisz (1643)
KisPenisz Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1645
Mindenki van kérdezve, természetesen Te is. :) Főleg, hogy olyan dolgokat mondasz, amiket én is tapasztaltam, bár nem vagyok egy hatalmasság. :)
Talán annyi különbséggel, hogy pl. a G-pont is ~5 centire van a hüvely bejáratától, ergó ingerelhető egy mikro darabbal is. Hozzáteszem, hogy én is csak szerintem vagyok pici, még senki nem panaszkodott, de sajna tudom, hogy az átlag alatti kategória. :-s És szeretném, ha a partnerem, aki eddig inkább a felsőbb kategóriákkal futott össze, és úgy érzem, hogy számára ez fontos, elégedett lenne szerintem is. Mert ő állítja, hogy az, de tudjátok... A hülye pasi-agy. :s A lényeg, hogy most gyúrok én is.... :D
Előzmény: Törölt nick (1644)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1644
ha beleszolhatok bár nem én vagyok kérdezve.
van nő aki a kicsit preferálja van aki a nagyot, de a legtöbb számára ahogy elnéztem lényegtelen.
amit tapasztaltam a magasabb nők nem szeretik a nagyot és örökké panasz van a dologból. szóval tulajdonképpen ez az egész méret mizéria inkább pasis kakaskodás mintsem valós gond..
gyakorlatilag a nők nagyrészét akivel találkoztam a csiklójuknál lehetett kielégíteni, tehát úgy mentek el hogy a szeméremdombom simogatta a csiklójukat.. a nagy méret kb addig számított hogy én élveztem hogy milyen mélyre be tudom dugni meg milyen sokáig tudom kihuzni és simogatja a punci a makkomat, de alapvetően a kielégítés egyszer se a méreten múlott.
Előzmény: KisPenisz (1643)
KisPenisz Creative Commons License 2008.08.16 0 0 1643
No, akkor egy idevágó kérdés. Mit mondott a barátnőd? Hogy Veled jobb, mert szinte a gyomorszáját simítod :), vagy a 11-essel, mert nem kellett félni, hogy megsérül, vagy neki igazándiból mindegy volt, mert mindkettő kielégítette?
Előzmény: Warra (1629)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1642
Értem. Igen azért vagyunk itt, hogy tanácsokat adjunk, beszámoljunk a tapasztalatainkról és így tovább.
Hát nosza rajta kezdd el te is szerintem megéri.
Nemrég belinkeltem a pénisztornás oldalakat azok használhatóak + akkor már szerintem egy jobb péniszpumpa beszerzése is kifizetődő.
Sok szerencsét, maradj motivált és összejön a növekedés. ;)
Én ma kezdtem újra. először csak torna, majd 1 hónap után a bathmate is. +1cm a cél.
Előzmény: Törölt nick (1641)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1641
Irtam, hogy nem azért szóltam hozzá mert hozzá akartam szolni, csak érdekel a növelés :) és ugye szaktanácsot itt kaphatok :)
Előzmény: Warra (1640)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1640
Jó hát ha akkor a farkad mint egy csaj (picicsaj :D) felkarja akkor nem azért vagy itt mert nem vagy elégedett. Én azokról beszélek akik nem véletlenül vannak itt. Azokról akiknek fontos az, hogy nagyobb legyen a péniszük. nem csak úgy h : "na akkor most hozzászólok a kisfarkuak témájához is" :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1639
ne is mondd. nekem a kedvenceim ezek voltak:
"assztakurrva" vagy a másik "Uristen, ez most mind az enyém ? " :)

en nem vagyok komplexusos, inkább büszke erre bár tisztában vagyok azzal hogy ez adottság nem érdem.

Különben meg élvezem ha a nő élvezi hogy fáj neki (volt már ilyen nővel dolgom) illetve nagyon aranyos amikor 150-160 centi közötti pici lánnyal van az ember, néha a lány felkarja szinte kisebb mint a farkam :D :D :D :D
Előzmény: Warra (1638)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1638
Kicsit több mint 3 hónap alatt.Hát igen semmi sem elég ez igaz. :)
Egyértelmű, hogy mindannyian akik ebben a témában írnak vagy olvasnak...kellőképpen komplexusosak. ki-ki maga dönti el mennyire.
De ez egy nagyon jó irány, hogy beismerjük és szembenézünk vele. Nem nyomjuk el, vetítjük ki, vagy alakítjuk át ezt a szorongást hanem igyekszünk tenni ellene lehetőségeinkhez mérten. Másfelől szerintem szinte egyikünknek sincs miért aggódnia, hiszen normális méretekkel rendelkezünk, ki tudjuk elégíteni a barátnőnket sőt....rosszabb (vagy ha úgy tetszik Jobb ;) ) esetben akár fáj is neki függetlenül a felizgultságának a mértékétől. stbstb...
Úgy gondolom, hogy ezekkel 90%unk tisztában van, következésképpen nem, vagy nem igazán hatottak ránk a józan, logikus érvek.Egyszerűen csak nagyobbat akarunk. Egy előző kommentben vki azt mondta, hogy az új csaja mikor először meglátta a farkát látta rajta h valami ilyesmit mondana legszívesebben: "Istenkém..." .
Velem is volt ilyen és nagyon szívesen emlékszem vissza a pillanatra. Ex nőmmel történt. Először voltunk együtt. Kivettem belőle, hogy a szájába rakjam. mikor ránézett csak ennyit mondott: "uhhh". kérdem "mi van?" válasz: "kicsit nagy falat vagy nekem"
Sorstársaim! Ezekért a pillanatokért éri meg élni!!! (és csinálni ezt a kényelmetlen pumpás péniszsanyargatós cirkuszt) :))
És akkor még nem is pénisz tornáztam vagy ilyesmi. úgy normál alapmérettel.
Mostani nőmmel nem volt ilyen. Neki már volt dolga előttem Mr.lófasszal. ócska egy érzés :S ráadásul mikor mondtam neki, hogy veszek egy péniszpumpát ennyit mondott idézem: " de én nem szeretném, hogy nagy farkú legyél"
pfff!:)



Előzmény: Törölt nick (1636)
gelsei Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1637

Csá !

 

Így van ! Semmi sem elég :)

Hogy mennyi idő ? Lényegében kétszer kezdtem el és olyan kemény 3 hétig bírtam :) mindkét alkalommal ! Szóval olyan 5-6 hét leforgása alatt nőtt 1 cm-rt.

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1636
mennyi idő alatt érted el ezt a növekedést ? :)
én is elgondolkoztam ilyen növelésen, de most is átlag feletti csak ugye semmi se elég :)
Előzmény: Warra (1624)
gelsei Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1635

Szevasztok !

 

Warra írásait olvasva tökre olyan mintha csak én beszéltem volna !

 

Nekem is kisebbségi komplexusom van és ráadásul nincs is önbizalmam !:(

 

Amúgy 17,5 cm volt a növelő gyakorlatok végrehajtása előtt, a szélességét meg nem mértem anno ! Szóval,most  az én méretem  18,5 cm, de "jobb napokon" :) 18,7-8  cm  is !

A szélessége is szintén 4,5 cm. Ezek a méretek mostanaiak ,de  CSAK a nyújtásnak és fejésnek köszönhetően amiről már lentebb írtam.

Szóval már én is átlagon felüli vagyok,de nekem ez nem teljesen elég.....legszíveseben nagy dorongot szeretnék,de olyan úgy sem lesz !

 Főleg a vastagságán szeretnék javítani nem is a hosszán,de ha a hossz is nő természetesen nem fogok sírva fakadni. :)

 

Csak egy gondom van, nem tudom megrendelni a bathmate-t úgy , hogy a szüleim észre ne vegyék mert még velük élek ....... Valamit kitalálok azért .... :)

 

Na csákó !

panosz Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1633

A szezonális munkám miatt, csak este van most íberelés.

A szomszéd szobában a 13 éves tesója lakik. Áthallani nem lehet a fűrészhangot, mert a zene mindig szól, de ha a villany nem ég, akkor nem jön be. Ha ég a lámpa, akkor ( már 1000 szer lett szólva ezért ) bejön kopogás nélkül. Pár reszelést már így is meglátott.

Előzmény: Törölt nick (1631)
Warra Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1632
Detto. így hát én sem titkoltam és nem is fogom. :))
Előzmény: Törölt nick (1631)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.15 0 0 1631
hogy tudjátok barátnő előtt rejtegetni a titkotokat?
Nekem olyan sötét lila pumpálás után a rudi, mint amikor durván kiszívják az ember nyakát:)
Elmúlik 1-2 nap alatt de esélyem se lenne letagadni:)
Előzmény: panosz (1630)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!