Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82239

Szia!

 

Bár én itt RO vagyok, de azért válaszolok.

 

Mindenki más intézményre esküszik, főleg arra ahova Ő jár. Én pl. Kaális voltam-vagyok. Az Ő segitségükkel már van 2 ikerlányom, most egy kistesóért megyünk vissza.

 

Én teljesen elégedett vagyok velük. Időpontra mész, általában nem kell várakoznod. Persze ritkán előfordul. A vizsgálatok azok fizetősek, de dönthetsz úgy hogy TB alapon máshol csináltatod meg és viszed a következő konzultációra az eredményt.

 

A fizetős vizsgálatokról a pénztár számlát ad, melyet ha van egészségpénztárad, akkor vissza igényelheted.

 

A hálapénzt nem adhatsz, az orvos pedig nem fogadhat el, erről aláiratnak veled egy nyilatkozatot.

 

Kihez jelentkeztetek be?

 

 

Előzmény: CSILLUS5 (82238)
CSILLUS5 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82238
Üdv mindenkinek!
Segítség kellene nekem,vagyis inkább tapasztalat
az Istenhegyi úton lévő kaáli intézetről?
Már kaptam időpontot és bízom benne hogy jól döntöttünk!
zájká Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82237
Szia Rana.
Én is akartam igényelni a támogatás,de utána elmarad a dolog.
Mikor rákérdesztema recepciónál,elégé furcsán néztek rám a lányok.Álitolag nem tudnak ilyesmirol.Egy ismerős lánynak B.aláirta,de neki kellet tölteni az adatukat.Milyen gyógyszer szedté,hány % támagatás van rajta.Minden csek csatolni kell a kérelemhez.
Minden évben lehet igényelni egyszer.
Előzmény: Rana75 (82214)
albi2000 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82236
Rita már megírta, hogy egy évben egyszer lehet igényelni. 
Előzmény: Rana75 (82208)
albi2000 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82235

Akkor is.

Előzmény: Törölt nick (82233)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82234
Mármint csak idén költöttünk ennyit. Tudom sokan már többnél tartanak.
Előzmény: Törölt nick (82233)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82233
Hú lányok ez a visszatérítéses balhé jól jönne!
Antagonista protokollom volt (180) + a kifizetett fagyibaba (100) és a vitaminok stb, szóval jó lenne egy kicsit visszakapni. Naná, hogy pest megyei vagyok. Jó nagy megye. :S Mikor megyünk a következőre megpróbálok visszaigényelni, mert jól jönne. Fizetésem nem rossz, akkor is igényelhetem?
Előzmény: rita0130 (82209)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82232
Szia Rana :)
Aranyos vagy. :) Hogy bírod a kivizsgálást? Már nagyon unom. :S
Olvastam kissé másokat írtak elő neked, mint nekem. Hát igen, intézet, protokoll és orvos függő. :S
Eddig az IRen és a pajzsmirigy csomón kívül (pici, nem vészes, de mehetek éves kontrollra nehogy nőjön) semmit sem találtak.
Előzmény: Rana75 (82226)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82231
Szia Meisi!
Mindkettő magán, fizetős és beutalós!
Biztos beutal a kedves dokibácsid, megírja nektek, ha kéred. Reggel levették BMCben a 3 ampulla vért, férjem a MÁVba vitte én meg az Istenhegyire és leadtuk, nem kellett időpont. Viszont te messziről jössz, leveszik helyben, így hívd fel őket! (Ismerősöm pesti mégis helyben vették le neki.)
Egy adag vér tőled és egy az uradtól = genetika Istenhegyi Magánklinikára.
Egy adag vér tőled = MÁV kórház.
Szerintem egy délelőtt lepörgeted a dolgot. :)
Ezek csak speciális laborok, nem lesz vizsgálat. Úgy tudom az országban csak ők csinálják ezeket, úgyhogy nem lesz furcsa, hogy nem vagy pesti. :) Ügyes légy. :)
Előzmény: meisi (82228)
baba37 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82230
Holnap fogom hívni őket a multheti eredmény miatt(sperma,vér)majd meglátom mit mondanak én most vagyok a 2.napon.Az az igazság nekem a multkor semmiröl nem beszélt a doki hátha a héten behívnak majd holnap rákérdezek hogy végül is kit szántak nekem.Úgy döntöttem felveszem a plhépofát és mindegy csak K.-ne legyen.
Egyébként mondták már valakinek hogy nagy a méhe?Nekem ennyit mondott a multkor de azt sem tudom hogy ez jó vagy nem?A kicsiről már hallottam!
Előzmény: FJojó (82229)
FJojó Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82229
Én is úgy tudtam, most a 8. napon vagyok, de már két hete szedem a dacapetrylt, ami leállítja a petefészek működést, és ezek szerint a 11. naptól indítják újra. Mondta a doki, hogy ez a loongh stimuláció. Ha viszont kimarad ez a ciklus, akkor valószínű, hogy a következő mensi elejétől kezdjük a stimut, ezt fogjuk pénteken megbeszélni. Remélem 3 hét elég lesz a bacik kiírtásához.
És veled mi van? Eldöntötted már kihez mész vissza?
Előzmény: baba37 (82227)
meisi Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82228

Szia AlmaG!

Köszi a gyors tájékoztatást!A genetikát ahogy írtad és jól értelmeztem,magán úton megy,akkor oda nem kell beutaló gondolom,csak időpont!Pénteken megyek konzultációra a dokimhoz itt Pécsen,remélem most már ha megint megtudja,hogy ugyanez történt velem,végre valahára beutal valahova!Ha nem akkor is mindenféleképpen megoldom valahogy,akár magán utakon!Ő a régi nőgyógyászom is,nekem mindig ő volt,már évek óta boldogítom,mindig ha meg lát,már messziről mosolyog,hogy na már megint mit keresek itt?:-)))És a múltkor még azt is megjegyezte,hogy ha tudná a választ,hogy nekem mi a bajom,akkor nem a klinikán ülne,hanem egy porshéba.Marha szellemes volt mondhatom!Az immunológiára akkor csak valahogy beutalót kellene szereznem?De innen lehet kérni pesti kórházba,hogy ott vizsgáljanak ki?Az utat azt bármikor meg tudnám oldani,mert a férjem mindennap oda-vissza jár pestre!

Előzmény: Törölt nick (82221)
baba37 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82227
A stimu elkezdése nem mensi függő?Hanyadik napon vagy.?Vagy ez nem számit?Örülök hogy el tudtatok mindent intézni ma!Z-t ismered?
Előzmény: FJojó (82224)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82226
Akkor hajrá, Alma, bár remélem, nem olyan vészes a helyzet mint azt ahogyan leírod! :)
Előzmény: Törölt nick (82222)
meisi Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82225

Szia Rana,

A hcg-t nem tudom mert csak tesztet kellett csinálnom,és azt is csak most az utolsónál csináltam.Mert az előzőnél még inkább meg akartam volna várni az ultrahangot,de sajnos nem jutottam el odáig.A dokim a tünetek alapján érezte úgy,hogy biokémiai lehetett.Most pénteken megyek hozzá konzultációra,hogy akkor mi legyen,gondolom a szokásos gyerünk tovább,egyszer majd csak összejön!Ma vettek le vért tőlem a klinkán,de az csak a stimu előtti prolaktin,tsh,fsh,ösztradiol ha jól emlékszem,meg még a 21. napon kell majd mennem.Magándokiba találtam endokrinológust itt pécsen.Oda mindenképp megyünk!És hát még ha valamit ki tudok könyögni pénteken a dokimtól akkor oda!

Előzmény: Rana75 (82218)
FJojó Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82224
Sziasztok mindenkinek!
Baba37:)
Annyit tudok, hogy W. doki már csak a héten lesz, de nem tudom meddig lesz szabin. Pénteken vagy hétfőn megkérdezem. Annyit mondott, hogy Z fogja helyettesíteni. Szerdán fog kiderülni, hogy kezdődhet-e a stimu. Rendes volt a doki, mert megcsinálta ma az én vizsgálataimat is (vérvétel, ultrahang), minden rendben volt. Felírta a recepteket és, ha szerdán azt mondják a telefonba, hogy a páromnál nincsenek már azok a fránya bacik, akkor mehet csütörtöktől a stimu, és hétfőn kell menni kontrollra, ha még van bacink, akkor pénteken megyünk megbeszélni a továbbiakat (még hozzá). Megkérdeztem, nem ő fogja csinálni a leszívást, meg a beültit sem (ha egyáltalán lesz ebben a hónapban), de azt mondta, ne ettől tegyem függővé. Szerintem is mindegy ki csinálja, csak sikerüljön.
Előzmény: baba37 (82216)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82223
Szia Shannah :)
Ritkábban vagy mostanában. Meleg miatt? Hogy bírod? Szenvedek, mint a kutya. Tetőtéri lakás örömei. :S
"hipp-hopp meglesz minden, mint Almácskának is" 1,5 hónapja rohangálok, ha minden összejön jövőhéten kész is lesz mindenem. Majdnem kerek két hónap lesz.:S Ezek után mehetek IRel orvoshoz. Már nagyon unom...
Előzmény: Shannah (82203)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82222
Szia Rana
Hm, mert közelítek egy nagyon csúnya számhoz a mérlegen. :S Nagyon sok és az izületeim se bírják már. Az iwiwes képeimhez (ott is eléggé a maxon voltam) adjál hozzá +10-15 kgot. :S Hát ezért.:)
Bokám egy cipó, térdeim dettó. Terhesség esetén szerintem ütném a mázsát. Szóval muszály.
Előzmény: Rana75 (82220)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82221
Szia Meisi!
Visszaolvasásban tartok, ezért nem tudom a többiek válaszoltak e már.
Immunológiát a MÁV kórházban (12 ezer), Genetikát az Istenhegyi magánklinikán (2*12 ezer, mert mindkettőtök vére kell) csinálják. Eredmények 2 hét alatt vannak kész, postán kiküldik. Csak a genetikát kapod meg otthonra a másik a beküldő orvoshoz megy.
Meddőségi orvosom utalt be, ha nem hajlandó a tiéd, kérd meg a régi nőgyógyászodat.
Sajnos csak pesti címet tudok. Mivel neked fel kell utaznod, valószínű leveszik helyben a vért, nemúgy mint nekünk, hogy a BMCből vittük át.
Koncnál 2-3 vetélés után előírás...
Fel a fejjel és egy nagy kalappal kívánok.
Üdv: Alma
Előzmény: meisi (82170)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82220
Alma te miért akarsz fogyni??????? (Pláne 10 kilót)
Előzmény: Törölt nick (82217)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82219

Judit!

Voltál ma biorezonancián? Milyen volt???

Rana75 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82218

Meisi!

Azt szeretném tőled megkérdezni, hogy a két "félig sikeres" lombikodnál mennyi volt a vérvételnél a hcg-d?

Vizsgálatok: Én voltam már endokrinológusnál, ő vérből ezeket nézi: Candida, toxoplazma, CMV-EBV vírus és anti-TPO (az utolsó kivételével mindet a férjemnél is). Megyek majd 3., 20. és 23. napi vérvételre 4 alaphormon, pajzsmirigy (TSH, T3, T4), tesztoszteron, APC-rezisztencia, ACTH-kortizol hormonok, hemofília miatt, valamint diabetológiára cukor- és inzulinterhelésre. Ezeken kívül, ha a háziorvos ad beutalót, trombózis-vizsgálatra, sperma elleni, heliobakter elleni és foszfolipid antitest vizsgálatra. A férjem meg megint megy majd andrológushoz. Hát, "dióhéjban" ennyi. És te miket tervezel megnézetni?

Előzmény: meisi (82215)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82217
Szia Kaktika!
Köszönöm szépen a mailt. :) Nagyon bíztatóna hangzik? Sikerülni fog az áhított -10 kg? Az árfolyamot is írd meg légyszi. Köszönöm szépen. :)
Előzmény: Kaktika (82156)
baba37 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82216
Fjojo!
Mi ujság volt ma?Megtudtad meddig lesz szabin w. doki?Gyere mesélj!
meisi Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82215

Rana75!

Én is csak annyit mondtam,hogy gyógyszertámogatáshoz szeretnék nyomtatványt és ennyi volt.Te milyen vizsgálatokat csináltattál még pluszba?

Előzmény: Rana75 (82214)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82214
Köszi csajok! Akkor ezek szerint azt se kell mondani ott a portásnak, hogy lombik gyógyszertámogatásához kell, csak annyit, hogy "egyszeri segély". Még jobb. Szerintem kitöltöm én is előre, hogy a dokinak csak alá kelljen írnia.
Előzmény: meisi (82212)
meisi Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82213
Sajnos ez a nyomtatvány nincs fennt az oep oldalán.:-( De ha bemész a megyeileg illetékes tb-be,már a portán adnak,nem is kell tovább menned sehova.
Előzmény: Rana75 (82210)
meisi Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82212
Én is pont ma kértem egy ilyen nyomtatványt a tb-nél,(adatlap egyszeri segély igényléséhez) ezt kell kitölteni,plusz a doki  hitelesíti,plusz jövedelem igazolások,gyógyszerekről patikai igazolás,rendszeres pénzellátás folyosítását igazoló csekkszelvény(táppénz,munkanélküli,segélyek,nyugdíj  stb)és egy gyógyszertámogatási segély kérelmét kell még hozzá csatolnit.Most úgy döntöttem én is kihasználom így a második stimunál.Azt hallottam max 50%-ot térítenek,na de mindegy az is valami.
rita0130 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82211
Ez nem kuncsorgás, csak be kell adni a papírokat, én a 8 lombikból csak két alkalommal kértem, ha meg kapsz be tudod építeni a következőbe. egyébként kb. az 50 %-át kapod, ami ilyen áraknál azt hiszem nem elhanyagolható.
Előzmény: Rana75 (82210)
Rana75 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82210
A nyomtatványt nem lehet az internetről letölteni? Azt hittem. No nem baj, majd bemegyek, kérek egyet. Amúgy a blokkokat is elraktam, mert már régebben is beszéltetek erről itt a fórumon, gondoltam, nem árt, ha megvan. :)  A férjem is azt mondta, ne kuncsorogjunk, de ha meg megadják a támogatást, akkor azért számít az a pár ezer forint, főleg, ha még több lombik áll előttünk.... :(
Előzmény: rita0130 (82209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!