Keresés

Részletes keresés

chelszy Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82264
A harley az egy életforma. A szomszéd srác is most vett egyet, marha jó hangja van, de kinézetre sem kutya ;-) A lenyűgözőbb, amikor bandában voltok végig. :)
Előzmény: Shannah (82252)
cunimazsi Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82263
baba37
Délután 1 után próbáld meg hívni őket, de fél 3-3 felé biztos felveszik! A délelött nekik nagyon húzós, mert kevés a recepciós, és nagyon sok a beteg, ezért a hosszú sorbanállás.
Előzmény: baba37 (82256)
chelszy Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82262
baba, nekem a múlkor azt mondta a doki, 13 h után próbáljam, mert akkor már felveszik.
Előzmény: baba37 (82256)
Cimu Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82261
Gabi,
én sem híztam egy dekát sem a stimu alatt. Próbálj meg majd nagyon sok ásványvizet inni (3-4 liter naponta).
Előzmény: gabi_29 (82250)
Cimu Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82260
Baba,
nekem múltkor úgy sikerült, hogy a központi számot hívtam (458-4500) és onnan kapcsolták. Gondolom ők látják, hogy melyik vonal "él".
Előzmény: baba37 (82254)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82259
Na, gyűlnek a pozitívumok a Kaáli mellett...
Előzmény: judit1975 (82258)
judit1975 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82258
Baba!

Én is így jártam múltkor, mellé rakták, és dumcsiztak simán. Egyébként ez a pofátlanság teteje! Nagyon nehéz elérni őket. Sztem 4-nél tovább nincsenek ott. Remélem holnap sikerül felhívnod őket!

Rana!

Igazán nincs mit. Próbáld ki, nézz utána, hátha segít. :-)
Előzmény: baba37 (82254)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82257
Köszi Judit, aranyos vagy. Utánanéztem ezeknek a weblapoknak, meg találtam egy másik biorez. központot, itt van hozzánk nagyon közel. Kíváncsi vagyok, nálam mit (miket) találnak.
Előzmény: judit1975 (82245)
baba37 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82256
Köszi Mégleány!Mindkettőt hívtam ma ebből az egyiket rakták mellé.Leggfeljebb holnap próbálkozom újra!Kicsit kellemetlen hogy a telefon egésznap a fülemen lóg miközben dolgozom.
Előzmény: mégleány (82255)
mégleány Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82255
4584579 vagy 4584580
sajna csak ezek vannak...a 80-as talán nyerőbb
Előzmény: baba37 (82254)
baba37 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82254
Sziasztok csajok!
Nem tud valaki véletlenül egy tuti BMC-telcsi számot amit fel is vesznek!Ma egésznap hívom 5-percenkét de semmi.Egyszer felvették és mellé rakták hallottam hogy beszélgettek.Vagy 2-percig halóztam és letettem.Utána 1-órán keresztül hívtam de még mindig mellé volt téve.Ezeket felhívni lehetetlen.Még most is próbálgatom.Meddig vannak ott egyébként?Nagyon fontos lenne a multheti eredményeket kellene megtudnom és hogy mikor mennyek leggközelebb.Ha valaki tud segítsen!Köszi!
Shannah Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82253

Gabi,

gratula a kávé-letételhez :-))

Én nem híztam a stimutól egy g-ot sem, sőt... Nassolni mandulát és egyéb magvakat szoktam, na meg gyömölcsöket mértékkel (IR miatt). Ha nagyon nem bírom, diabetikus kekszeket, vagy diabetikus fagyit... De pl. natúr joghurt jó sok málnával isteni és üdítő is :) A mandula amúgy a koleszteronra is jó hatással van, ráadásul lúgos is, így abszolút tökéletes nasi :-)

Előzmény: gabi_29 (82250)
Shannah Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82252

Chelszy,

nem gyorsasági, arra nem ülnék fel. Morbid, de harley-s körökben - ahova mi is tartozunk :) - donornak hívják őket... Sajnos nem mindig alaptalanul... Tavaly majdnem elmentem nagymotor vizsgát tenni, de aztán mégsem. Inkább hátul ülök és nézelődök :-) Nagy élmény!

Előzmény: chelszy (82247)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82251

Szia Gabi!

Most nálunk a nővérem 15 éves "gyereke" (hú, de gyorsan felnőnek ezek a mai fiatalok!) tölti (számára legalábbis) felhőtlen vakációját. Úgyhogy Endzsi, átérzem a sorsod! ;)))

Remélem, beválik a petrezselyemmag-olaj, én is már egy csomó természetes csodaszert vásároltam be (és még mindig nyitott vagyok újakra!), ártani biztosan nem ártanak, hogy aztán gyerek lesz-e tőlük, majd a következő "fordulóban" kiderül. Megdícsérlek Gabi a kávé miatt, meglátod, egy pár nap (esetleg hét), és már egyáltalán nem fog hiányozni! Viszont a rágcsákat tessék azonnal eltüntetni a házból, és ne a gyomorba! Irgumburgum! Vegyél mandulát, sótlan mogyorót, és ezeket meg gyümiket nassoljál! Vagy esetleg kölesgolyót vagy (nem készen kapható, mert az tele van zsírral meg sóval meg E-származékokkal) pattogatott kukoricát! Most olvastam, hogy ezek milyen jók!

Ja, majdnem kifelejtettem, amiért tollat ragadtam: én híztam egy csomót stimu alatt, de szerintem (legalábbis nagyon remélem) nem a hormonoktól, hanem hogy nagyon elengedtem magam minden téren: nem tornáztam (beülti után pláne nem), na és az a rengeteg mézes tea meg egészséges kaja, ami ugye "kellett", az se tett jót...

:( Úgyhogy csak óvatosan. A hormonoktól mondjuk puffadtam is, mint a lufi (mellem, hasam, az előbbit még nem is bántam volna), de az elmúlt.

Hol tartasz,mikor kezdődik a stimu? (Biztos írtad már)

Előzmény: gabi_29 (82250)
gabi_29 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82250

Sziasztok!

Mikor nálunk vannak vendégek (mármint gyerekkel) utána mi is pihegni szoktunk....Most hétvégén is voltak, de ez a gyerek egy tündér; a barátnőm 1,5 éves kisfia, egy rossz szava nincs semmire. Igaz még elég keveset beszél....De olyan is van, hogy Anyukánál nagyon elszakad a cérna, vagy a gyereknél....húúú...akkor én is elgondolkodom....ez kell nekünk minden áron?

Sithonia, én a Kaáliba megyek (először most pénteken) Bernard doktorhoz. Te kihez fogsz járni? Hátha találkozunk! Meg valaki más is kérdezte a Kaálit, de nem emlékszem kicsoda....

Rana ma vettem petrezselyemmag-olajat, (a bioboltban 1.100) amit a múltkor ajánlottál, ki tudja, hátha jó lesz. Már számolni se tudom a sok bogyót, teát és mindenfélét, amit megpróbáltam, de nem adom fel :-)

De a legnagyobb hír (!) tegnaptól nem iszom kávét. Egyáltalán. Kicsit elvonási tüneteim vannak, de mind1....a szent célért mindent! Viszont mostanában kicsit több rágcsa és fagyi fogy ill. az a baj, hogy veszek és akkor persze, hogy elfogy.....de összeszedem magam...Ti híztatok a hormontartalmú gyógyszerektől/szuriktól?

Üdv,

G

judit1975 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82249
Hát igen, a saját gyerek azért más, mint a "kölcsönkapott". Az is lefárasztott, hogy 3 nap alatt akartuk őket rengeteg élményhez, kultúrához juttatni, mert sajnos sógoromtól, sógornőmtől nem sokat kapnak ilyen téren. :-(
Előzmény: chelszy (82248)
chelszy Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82248

judit1975, én akkorát nevettem ezen a Ricsis dolgon. :) A nőéremék lányai is tündériek, de hasonló szokott lenni a helyzet, amikor egy hétvégére nálunk maradnak. :)) Az biztos, hogy magunkra egy perc idő sem jut és ilyenkor mi is el szoktunk gondolkodni, hogy mi lesz, ha gyerekünk lesz, amiért eyébként oly régóta, görcsösen küzdünk. Beszéltem erről a nővéremmel is, mondta, hogy valóban egy perc sem jut magára, de ne féljek, mert ugyanakkor a saját gyerekek akkora élményt adnak, hogy eltörpül mellette a neveléssel járó fáradság.

 

Érdekes lehet ez a szerkentyű, ami még a fáradtságot is kimutatja.

 

 

Előzmény: judit1975 (82240)
chelszy Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82247
Shannah! Te motorozol? Milyen vagány vagy, én biztos nem mernék ráülni! Gyosasági? Azzal is mentek? Te vezetszt vagy hátul ülsz? Nem mintha bármelyik biztonságosabbnak tűnne! Pedig teszik, amikor egy csaj ilyen belevaló! :)
Előzmény: Shannah (82246)
Shannah Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82246

Szia Alma :)

igen, a "hipp-hopp"-ot idézőjelben értettem, csak elfelejtettem kitenni. De bele kell vágni és aztán pörögnek az események, persze sok a vizsgálat és elég időigényes is. Magamról tudom, hogy általában mindent sokáig halogatok, aztán mikor belevágok végre, akkor tudom meg, hogy csak el kell indítani a folyamatot, utána ha már benne vagy, egyikből következik a másik, stb...

Hétvégeken álatlában nem vagyok, mert sok a program, inkább a munkaidőmet használom ki fórumozásra :-)) Azért hozzászólogatok néha :) A meleg igazán nem zavar, mert amúgy is sokat ülök légkondiban, otthon pedig kellemesen hűvös a ház (egyelőre). Most pénteken lehúzok Balcsira és majd csak 20-án jövök vissza, hát ezalatt az idő alatt nem sokat tervezek gép közelben lenni :) Motorozás, Balaton körüli biciklitúra és strandolás a tervezett program :)

Az eddigi eredményeid jók lettek? IR-rel kapcs. kontrollra mész?

Előzmény: Törölt nick (82223)
judit1975 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82245
Rana!

Küldtem mail-t.
Előzmény: Rana75 (82242)
judit1975 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82244
Rana!

A fejedre, a csuklóidra, és a bokáidra rácsatolnak szíjakat, ami egy kis géphez, plusz egy számítógéphez csatlakozik. Úgy nézel ki, mint egy halálraítélt a villamosszékben. :-))) 12.000 Ft egy alkalom. Van ahol olcsóbb, de állítólag ennek a dr.-nőnek, a legmodernebb a gépe, és ő endokrinológus is.

Itt többet megtudhatsz:
http://www.enimed.hu/
http://www.wellnesshetvege.hu/wellness_cikk/BIOREZONANCIA_allapot_felmeres,289

Nem tudom van-e országos hálózat, de elküldöm priviben a dr.-nő nevét, telefonszámát, és megkérdezheted, vagy 2 hét múlva megyek, és akkor megérdeklődhetem Neked.

Ezt találtam Neked, a lakóhelyeden van:
http://www.termeszetesgyogymodok.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=27
Előzmény: Rana75 (82242)
Móka70 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82243

Hiába néztek furcsán, ez a lehetőség létezik és JÁR!!! Lehet, hogy egy  intézményre gondolunk, lehet, hogy nem, én annyit tennék hozzá, hogy én decemberben a K-ban a recepción kértem egy igazolást a távollétről, mert inszemen voltam ott, és a 40ezer Ft-os idíj befizetése után  a recepción felháborodottan közölték a lányok (a dokimmal együtt) hogy az inszem az semmi, arra nem jár táppénz, nem adnak igazolást, majd a lombikra fognak. Aztán még egyszer elmagyaráztam, hogy elfogyott a szabim, távollét meg inszem napjára is jár igazolás alapján, nagy nehezen adtak is, de eléggé nevetséges volt, hogy így kellet  könyörögni érte...ja, akkor nem nevettem ezen!!! Hozzátették, nem jó, ha a munkahely tudja, én meg mondtam, hogy nekem igenis kellett szólnom, mert én inszem után is táppénzen voltam a fertőzések miatt (szociális terület) Megkérdezték, mennyi ideig tápénzezek, mondtam, minden inszem után 3-4 napot, hát erre is eléggé fintorogtak. Azt nem értettem, ha az inszem ennyire semmi, miért csinálták 40.000 Ft-ért???

Azért írtam ezt le, mert kissé dühít, hogy egy olyan igazolásért vagy papír kitöltésért kell kuncsorogni, ami nekünk JÁR!!!!!!!

Érdekes a bmc-ben májusban dokim még a 45 nap passzív táppénzhez is adott  több igazolást is, és nem nézett furcsán, pedig  a lombik nem tette ki a 45 napot, mégis szó nélkül adta, írta!!!! Még az is megkérdezte, hogy nem a távollétek miatt küldtek el, ugye??? Mert azt tilos!!!! Mondtam, nem azért, közös megegyezés volt.

Ennyit a papíros személyes tapasztalatokról a két intézményben. Ja, és a bmc-ben nem 40.000 az inszem, amiről még egy zárót sem adnak automatikusan!

 

Szóval igenis azért ne kelljen már könyörögni, ami jár!!! Főleg, hogy mindenkinek a maga keretein belül nem kis kiadás a 100- 50-200 ezer Ft hormonokra!

Előzmény: zájká (82237)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82242
Judit! És maga ez a biorezonanciás vizsgálat miből áll? (Mit rezonáltatnak?) Ja és kb mennyibe kerül(t)? Én is elmennék egy ilyenre, de nem tudom, nem csalnak-e. Van valami megbízható, egész országos hálózata pl annak a cégnek, akikhez jársz? (A nevüket megírhatnád priviben) Köszike.
Előzmény: judit1975 (82240)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82241
Alma! Neked az én vizsgálataimon kívül miket kért az orvos? Nagyon kíváncsi vagyok rá. Megnéznéd a kedvemért? (Tudom, mondtad, hogy pontosan nem tudod, mik ezek, de a leleteken biztos rajta van) Nem olyan sürgős. :) Én még nagyon az elején vagyok a vizsgálatoknak, de már most idegesít, ami még előttem van. :(
Előzmény: Törölt nick (82232)
judit1975 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82240
Szia Rana!

Voltam tegnap biorezonancián, de csak most volt erőm írni, mert csütörtöktől vasárnapig meghívtuk sógornőmék gyerekeit, és azt pihentem ki idegileg és testileg. :-))) Pedig még nem is rossz gyerekek, meg aranyosak is, de sok volt, meg a programok is, amiket szerveztünk nekik. :-)))))) Elkezdtem gondolkodni, hogy ezért küzdünk, mint egy hülye??? ;-) A férjem még ma reggel is nyavajgott, hogy még a hvg-t sem tudta elolvasni, és hogy amikor egy fél órára bement a napi újsággal, végig azon rettegett, hogy Ricsike feje mikor bukkan föl az ajtóban. :-))
Hehehe.

A bior. érdekes volt, 1 órán át tartott. Megállapította, hogy anyagcserezavarom van, zsírraktározási probléma (a hormonoktól való hízás), a cukrom ugrál, de ez genetikai (nagyszülők cukorbetegsége), inzulin magas, a kedélyállapotom ingadozik és iszonyatos fáradtságot mutatott ki a gép. (Ezen nem csodálkoztam, a hétvége után:-) Az agyalapi mirigy sem működik rendesen , valószínű a sok hormon miatt. Meg a pajzsmirigy is kicsit alul működik. Omega-3, B vitamin, és lítium pótlást kért a gép. Közben kis kezelés is volt, két hét múlva kell mennem kontrollra, és akkor már nagy kezelés is lesz. Plusz két homeopátiás bogyót is felírt.
Egyébként a normáltól nem tértek el nagy mértékben az értékeim, szóval nincs nagy gáz.
Beszéltem egy tanítványommal, és neki az unokatestvére gyerekkorától iszonyatos allergiás volt. Elment ehhez a doktornőhöz, és azóta teljesen tünetmentes, mintha soha nem lett volna neki!!! Hátha nekem is használ a kezelés.
Előzmény: Rana75 (82226)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82239

Szia!

 

Bár én itt RO vagyok, de azért válaszolok.

 

Mindenki más intézményre esküszik, főleg arra ahova Ő jár. Én pl. Kaális voltam-vagyok. Az Ő segitségükkel már van 2 ikerlányom, most egy kistesóért megyünk vissza.

 

Én teljesen elégedett vagyok velük. Időpontra mész, általában nem kell várakoznod. Persze ritkán előfordul. A vizsgálatok azok fizetősek, de dönthetsz úgy hogy TB alapon máshol csináltatod meg és viszed a következő konzultációra az eredményt.

 

A fizetős vizsgálatokról a pénztár számlát ad, melyet ha van egészségpénztárad, akkor vissza igényelheted.

 

A hálapénzt nem adhatsz, az orvos pedig nem fogadhat el, erről aláiratnak veled egy nyilatkozatot.

 

Kihez jelentkeztetek be?

 

 

Előzmény: CSILLUS5 (82238)
CSILLUS5 Creative Commons License 2008.07.01 0 0 82238
Üdv mindenkinek!
Segítség kellene nekem,vagyis inkább tapasztalat
az Istenhegyi úton lévő kaáli intézetről?
Már kaptam időpontot és bízom benne hogy jól döntöttünk!
zájká Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82237
Szia Rana.
Én is akartam igényelni a támogatás,de utána elmarad a dolog.
Mikor rákérdesztema recepciónál,elégé furcsán néztek rám a lányok.Álitolag nem tudnak ilyesmirol.Egy ismerős lánynak B.aláirta,de neki kellet tölteni az adatukat.Milyen gyógyszer szedté,hány % támagatás van rajta.Minden csek csatolni kell a kérelemhez.
Minden évben lehet igényelni egyszer.
Előzmény: Rana75 (82214)
albi2000 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82236
Rita már megírta, hogy egy évben egyszer lehet igényelni. 
Előzmény: Rana75 (82208)
albi2000 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 82235

Akkor is.

Előzmény: Törölt nick (82233)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!