Keresés

Részletes keresés

baba37 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82299
Shannah!
Jó pihit!Kicsit irigyellek!
baba37 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82298
Rana!
Én most legutóbb az 5. nap voltam.Nekem is csütörtöki nap jött meg és hétfőn voltam.
Előzmény: Rana75 (82297)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82297
Rövid, 26 naposak. Bár a lombik kicsit bekavart, azóta rendesen csak a 28-30. nap körül jön meg. Nem tudom, most akkor hogy számoljak, ráadásul egy hete már barnázok, de normálisan csak ma jött meg. Akkor a mai számít az első napnak, ugye?
Előzmény: mégleány (82296)
mégleány Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82296
rövid (24-28) vagy hosszú (30-35) ciklusaid szoktak lenni? ha rövid, akkor 2-dik, ha hosszú, akkor 4-dik... szerintem...
Előzmény: Rana75 (82295)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82295

Csajok! 3. napi vérvételre ugye a második napon nem lehet menni? (nekem a 3. nap pont hétvége). Menjek inkább az 5.-en (hétfőn), ugye? Vagy csak a 2-4.-en lehet menni? Úgy belezavarodtam. :S

 

Jó pihit Shannah! :)

Előzmény: Shannah (82294)
Shannah Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82294

Sziasztok Lányok,

most kicsit több, mint 2 hétre eltűnök szabira :)

Ha nem jönnék időközben, mindenkinek kellemes júliust kívánok addig is!

Rana75 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82293
Köszi Meisi, megtaláltam a honlapon a lakhelyemen árusító képviselőket!
Előzmény: meisi (82291)
gabi_29 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82292
Sziasztok!
Köszi, aranyos vagy! Igen, elso konzultacio lesz.
Szeretnek nala maradni, ha ilyen rendes.
Az a helyzet, hogy a nodokim csak egy hormonos vervizsgalatot csinalt, a ferjem meg mult heten volt a Krioban spermakontrollon. Idokozben (1,5 ev) ketszer szedtem Clostylbegitet ill. fogytunk 10-12 kg-t. Baba sehol, ezert mondta a doki, hogy menjunk el a Kaaliba es keressuk a Bernardot. Tudom, hogy vannak meg vizsgalatok amik kelleni fognak (ti irtatok itt, ezuton is koszi) HSG, EKG, szuresek, ultrahangok, de mivel azt hiszem azt lehet allami korhazban csinalni, inkabb ugy fogjuk, mert a "lombik-baba buli" igy is ugy tunik nem keves anyagi tartalekunkat fogja felemeszteni. Hat ez van velunk. Azert biztos tudta a dokim milyen vizsgalatok kellenek, azt megcsinaltathatta volna elore.....na mind1; majd most. Holnap minden kiderul. Es meg borotvalkoznom/epilalnom is kell.....hrrr...semmi kedvem inkabb elmegyunk megnezni a Narniat....holnapi nap "tiszteletere" mindketten rovid napot tartottunk :-)))
meisi Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82291
Meg tudakoltam édesanyámat:energy klubokban lehet beszerezni a gynexet.Vagy hasznos infókat lehet találni róla a www.energy.sk oldalon,Hungary Energy kft. 1149 Budapest Várna utca 12-14.Tel:06-1-3540910,3540911.
meisi Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82290

Rana75!

A gynex-et én szedtem,szedem.Hatását úgy fejti ki,hogy legalább két hónapig folyamatosan szedni kell.Ez egy gyógynövénykoncentrátum,ahogy írtam,rengeteg hasznos gyógynövény van benne.Nekem sokat segített a méhnyálkahártyámat állította be,vastagította jól meg és valószínűleg közre játszott ez is,hogy 15 petesejtem lett.Nekem anyukám van ezzel a céggel kapcsolatba,futárszolgálattal szokták neki a termékeket kivinni a rendelőjébe.Annyit tudok,hogy csak ők árulják,tehát nem lehet beszerezni sima gyógyszertárakba.Ha jól tudom területi képviselők értékesítik.(olyan mint az avon,oriflame stb)6000 ft körül van.

mégleány Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82289
Szia!
van, amelyiken van és van olyan is, amin nincs...
a decapeptyl szabadáras, így érdemes utánajárni több helyen, mennyiért adják.
Ha pesti vagy, akkor ajánlom a Sugár Üzletközpontban lévő gyógyszertárat vagy a Mammut2-ben lévőt, eddig ott volt a legolcsóbb!!!!De előtte hívd fel őket, hogy van e nekik készleten, mert néha csak rendelésre hoznak!!!!
Előzmény: vjud (82288)
vjud Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82288

 

Sziasztok lányok!

 

Ma voltam a Kaáliba vérvételen és UH-n. A dokim sajna nem volt, mert szabin van de a másik is nagyon rendes volt. A prolactinom jó lett így szerencsére nem kell rá semmit szednem. Viszont mától szúrizom magam a decopeptyl-lel. Amúgy long protokoll, és a 22. napon vagyok. Az injekcióból azt monda, hogy csak felet kell adnom. Fogalmam sincs hogy fogok hozzákezdeni.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a gyógyszereken van támogatás? Ha van hogy jelzik a recepten, mert ezen csak az általános volt x-elve.

 

cunimazsi Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82287
gabi
Ne parázz, a hugom előző hét pénteken volt, és azt mondta nagyon kedves volt a Bernárd doki, alaposan mindent elmagyarázott, ő vitt minden eddigi eredményüket (hormon, sperma, hsg, stb), úgyhogy már fel is vette őket a lombik listára, októberben indulnak. Te viszel hozzá valamit? Nála maradsz, vagy csak nála kezdesz?
Előzmény: gabi_29 (82284)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82286
Már tényleg rengeteg csodaszerünk van, de talán IR-eseket érdekelheti a csicsóka kivonat tabletta: http://www.homoktovis.com/rolunk.html
Csibe32 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82285
Gabi konzultáció lesz a Kaáliba?
Előzmény: gabi_29 (82284)
gabi_29 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82284

Sziasztok lanyok!

Igen Robois tea....valahol két db. o van benne, de nem tudom hol....:-)

Lehet kiprobalom a stimu alatt a baratcserjet es azt a gynex-t. Artani nem fog!

Rana, a pet.mag olajat en siman bevettem a mokkaskanallal :-)

Tegnap voltam fogdokinal.....7 fogam volt lyukas! Mar csak 6.....az egyik nagyon gaz, val.szeg gyokerkezeles lesz :-((( Lehet nem csoda, hogy az a baba nem akar jonni ?

Holnap megyunk a Kaaliba....kicsit parazok....

Üdv,

G

Rana75 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82283

Zájká!

Legjobb antioxidánsok: homoktövis-kivonat, zöld tea, vörös áfonya, fekete szeder, kökény, jó minőségű vörösbor!

http://www.homoktovis.com/rolunk.html

 

Előzmény: zájká (82281)
Pandi38 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82282
Sziasztok Csajok!
Már rég jártam errefelé,de azért olvasgatlak benneteket..:-) Nemrég találtam egy tök hasznos oldalt,a barátcserjéről,pázsitfűről is találtok benne leirást. Ajánlom mindenkinek: http:// fogamzas.mindenkilapja.hu
zájká Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82281
Szia Baba.
Köszi hogy rám is gongoltál.
Utána néztem jónak tűnik .Igazad bevalva én nem szedem semmi gyógyszert,teákat viszont szoktam inni.Gondoltam méregtelenitésre még antiakszidánsokra.Nem tudad ajállani valamit???
Sajnos nincs csodaszer, de jó lenne ha létezne!
Milyen teákat iszol?
Előzmény: baba37 (82273)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82280
Baba, Meisi, többiek, köszi a sok infot, beszerzem őket. Hasonló teát amúgy én is ittam stimu alatt meg beülti után: citromfű, kamilla, csalán és vagy cickafark vagy palástfű keverékét! Baba, ezt a Gynexet hol vetted? Internetről rendelted? Kicsit húzós az ára, nem?? Amúgy jó lehet, látom, hogy férfi terméketlenségen is segít!
Előzmény: meisi (82279)
meisi Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82279

Barátcserje:Kifejezetten nöi bajokra van, kapszula vagy tabletta formájában lehet kapni. Ez rendbeteszi a hormonháztartást, föleg a ciklus második felében segíti a sárgatest müködését (a kilöködött petesejt helyén képzödik a sárgatest, aminek az elegendö müködése vagy mennyisége segít megtartani a babát, ha megfogant, vagyis segíti a beágyazódást). Van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért. Alapvetően a hipotalamuszra és a hipofízis tevékenységére hat. Ennek eredményeképpen képes normalizálni más hormonok működését, például csökkenti a prolaktin termelést és az ösztrogén-progeszteron arányt. A barátcserje kivonat hasznos lehet menstruáció elmaradása esetén is, aminek az egyik leggyakoribb oka a prolaktin túltermelése. DE ne várjon azonnali eredményt, a barátcserjének legalább három hónapra van szüksége, hogy csökkenteni tudja a prolaktin szintet.

meisi Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82278

Gynex:alkalmazása kiegészítő szerként az alábbi problémák esetében segíthet:menstruációs görcsök,hormonális problémák,rendszertelen ciklusok,folyások,ciszták,petefészekgyulladás,oszteoporózis,hőhullámok, melldaganatok,gyermektelenség,klimax.Jótékonyan fejti ki hatását férfiak számára a terméketlenség,alacsony spermaszám,prosztatagyulladás esetén.Gyógynövény koncentrátum:fehér akác,libapimpó,közönséges mesterlapu,nehézszagú gólyaorr,kecskeruta,közönséges kömény,tejoltó galaj,hólyagmoszat,édesgyökér,körömvirág,lóhere,fehér árvacsalán,palástfű,fekete áfonya,őszi vérfű.A gynex fitohormonokat tartalmaz.Óvják és javítják a nyálkahártyák,elsősorban a méhnyálkahártyájának tevékenységét.Nem terhelik meg a szervezetet.Testünk maga dönti el,hogy mikor használja fel a szóban forgó növényi hormont valamely saját,hiányzó hormonjának pótlására,illetve,hogy felhasználja e valamely növényi hormont a saját hormonjának túltermelése miatti felesleg eltávolítására.

Csibe32 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82277
Gabi vörös teaként Rooibosra gondolsz?
Előzmény: gabi_29 (82265)
Csibe32 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82276
Baba, ha megigérték Neked, hogy visszahívnak ( és ezt az igéretet Irénke tette), akkor vissza fognak hívni a napokban. Koncék aug. 4-ig szabin vannak, telefonon kommunikálnak folyamatban lévő ügyekről. Különben én is Koncos vagyok


.
Előzmény: baba37 (82273)
Csibe32 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82275
Sziasztok,

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Magamról röviden:
Mi történetünk röviden:Túlvagyun 4 stimun 5 beültetésen, két herebiopsián. Utolsó lombikból 7 petesejtből 1 termékenyült meg, az az egy is nagyon nehezen indult be, majdnem elmaradt a beültetés. Párommal egyetértésben úgy döntöttünk, hogy ha a mostani lombik nem sikerülne, akkor donor spermával folytatnánk. Mivel engem egészségesnek mondtak ezért felmerült bennünk, hogy a várakozási időben inszemeznénk.
chelszy Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82274
Előzmény: Rana75 (82269)
baba37 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82273
Rana!
Az IVF hasznos linkek-ben megnézheted a természetes segítségekben.Van egy fogamzókeverék tea gyógynövényekből a menses első napjátol kell inni.Én tegnaptol iszom hátha a stimu is jobb eredménnyel fog járni.Feltétlen nézd meg és próbáld is ki!
Zájká!
Neked is ajánlom!
Előzmény: Rana75 (82269)
baba37 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82272
Köszi!
Reggel ezzel kezdem!
Előzmény: Cimu (82271)
Cimu Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82271
Baba,
igen, a meddőségit kértem és kapcsolták. Eddig ez a módszer jött be leginkább.
Előzmény: baba37 (82270)
baba37 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 82270
Köszönöm csajok a tippeket!
Ma fél 8-kor sikerült elérnem annyit tudtam meg hogy a férjemnél nincsenek bacik,de amikor rákérdeztem hogy hogyan tovább mert semmit nem mondtak nekünk még ez idáig azt sem hogy mikor kezdhetünk és nem tudom hogy kihez tettek annyit mondtak hogy konc szabin van zeke van helyette de utána kell nézni hívjam később.Erre én megkértem szinte könyörögve hogy nem hivna -e ő vissza.Nagyon aranyosan mondta hogy szivesen elkérte a telcsi számom.Persze nem hívtak 12-től folyamatosan próbálkoztam egyfolytában mellé volt téve.3-ig mert addig vannak legalább 20-szor próbálkoztam.Talán holnap reggel sikerül.Már az is valami hogy legalább azt tudom hogy a férjemnél nincs probléma!
Cimu!
ha azt a számot hívom akkor a meddőségi osztályt kell kérni vagy te hogy kérted?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!