Keresés

Részletes keresés

krisztam1977 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82329

Szia!Én is a SOTE I-re járok, de a héten szabin vannak az orvosok (és majd azt hiszem augusztusban egész hónapban), csak ügyelet van a vérvételesek miatt.

 

Előzmény: zolibe (82326)
Rana75 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82328

Gabi! Én is mindenáron fizetős, UH-os HSG-re akartam menni (merthogy az kevésbé fáj), de jól átvágott a drága drnő (eltűnt, mint szürke szamár a ködben), itt a Kaáliban meg sajna nem csinálják (állítólag nincs rá igény). Úgyhogy most hagyom a fenébe a dolgot, aztán majd meglátom, hogy aug.-ban csináltatok-e röntgeneset, vagy majd csak a köv. lombik után. Nálam még sose nézték, jó lenne tudni, hogy átjárható vagyok-e, de itt a Kaáliban enélkül is megcsinálják a lombikot, úgyhogy végülis ebből a szempontból mindegy. Állítólag nem fáj, mert elbódítanak, de a bódítás sz@r nagyon, mert kiüt egy napra. :(

Zolibe! Mindenhova kérhetsz beutalót a háziorvosodtól (ha rendes, ad is mindenhova, kicsit sajnáltasd magad). És mindenhová időpontot is kell kérni telefonon. Viszont beutaló és időpont nélkül mindenhonnan elzavarnak (kivéve persze a magánrendelést, mert ott csak időpont kell)

Előzmény: zolibe (82326)
baba37 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82327
Rana!
Azt a hormon táblát én is néztem de ugyan oda jutottam vele ahova te!Nem baj csütörtökön majd a doki megmondja mizujs!
Előzmény: Rana75 (82319)
zolibe Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82326

Sziasztok!

 

Nálunk most annyi a történés, hogy a férjemet megnézte végre olyan andrológus, akinek a szakvéleményét elfogadják a Dévaiban. Az andrológus azt írta le, hogy nincsen esély természetes úton a babára, sem inszemmel, szóval ő ICSI-t javasol. Ezt a TB is így elfogadja, asszem azt mondta a Dévai, hogy ahhoz kell.

 A következő időpont a Dévaiban aug. 15, még több, mint egy hónap, mert mindenki szabin van. Addig nekem kell csináltatni általános viszgálatokat, vérvétel, EKG, tüdőszűrés, de csak ennyit tudok, hogy menjek a körzetihez és ezeket szerezzem be. Gondolom ez a stimu miatt kell majd, de ti olyan vizsgálatokról írtok, amit nekem még nem említett a doki. Arról már kérdeztelek titeket, hogy szerintetek endokrinológushoz is menjek-e el és javasoltátok, hogy igen. Azt viszont nem tudom, hogy hová. Netről próbáltam nézegetni, de egyrészt beutalókötelest láttam és nem tudom, hogy ki utal be oda, másrészt meg pl. a I. SOTE női Kl-n soha nem érek el senkit, pedig csak bejelentkezésre lehet odamenni. Szerintetek kihez menjek, kit keressek?

Köszi és mindenkinek kitartást!

baba37 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82325
Gabi!
Azért csinálják a hsg-t menses után hogy kizárt legyen a terhesség mert ha netalán összejött a dolog akkor a kontraksztanyag kimossa az embriót!A 12.nap után már
szintén lehet esély a terhességre ezért nem csinálják!Nekem a dokim így mondta! Én semmit nem éreztem bár van aki rosszabb élményről számolt be!
Előzmény: gabi_29 (82322)
Cimu Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82324
Én sokkal jobban féltem tőle, mint amennyire fájt. Sőt, inkább kellemetlennek nevezném, mint fájdalmasnak. Pedig mindkét oldalon el vagyok záródva és azt mondják, akkor jobban fáj... A barátnőmnek a ciklus első napjaiban csinálták, nekem a 13-on volt.
Előzmény: gabi_29 (82322)
vjud Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82323

 

zájká!

 

Ahogy már írtam nekem még ez lesz a első próbálkozás! Ma voltam a Kaáliba és most már szúrnom kell a Gonalt is. Ha minden igaz akkor júli 21-22 körül lesz a leszívás.

És te hol tartasz?

 

Előzmény: zájká (82313)
gabi_29 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82322

Sziasztok!

Sajnálom Cimu :-(

Én tegnap szereztem egy beutalót 3. napi vérvételre és a dokim közölte, hogy mától 1 hónap szabin van és HSG-ra nem tud beutalni a Honvédba, mert tele vannak. De mondta, hogy megkérdi a barátját az Uzsokiban és ma hívjam fel. Rendes volt, mert elintézte, meg tudják csinálni úgy néz ki jövő hét csütörtökön az Uzsokiban, már beszéltem is ottani dokival, azt mondta szól ha kell előtte +vérvételt v. valamit csinálni. Csakhogy közben 2 kérdés is felmerült bennem. 1.) Nekem még mindig nem jött meg! De tudom, hogy közvetlenül mensi után kell csinálni, hogy elmúlt.....az az info jó, hogy 6-12. napig lehet csinálni ezt a vizsgálatot? Ha holnap megjön: akkor jövő csütörtök 9. nap....Mi lesz, ha nem jön meg csak hétvégén és javában vérezni fogok jövő csütörtökön, akkor rakhatom át a vizsgálatot.....hrrr.....

Másik, hogy tegnap este utánaolvastam a neten és ez a vizsgálat fáj nagyon??? Már este hajlottam volna rá, hogy elmenjek a Kaáliba fizetős, ultrahangos HSG-re inkább...bár azt mondta a doki, hogy a kontrasztanyagos vizsgálat a pontosabb! Így marad is mindenképpen ez (főleg, hogy már ki lett kavarva), különben is babáért mindent, csak kíváncsi vagyok mire számítsak.....Üdv, G

Cimu Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82321
Aranyosak vagytok, új esély majd ősszel lesz. Nincs fagyink sajnos, túlstimum lett, majdnem le kellett állítani, aztán mégis lett leszívás, beültetés. A maradék 2 embryóról viszont azt írták, "fagyasztásra alkalmatlan". Majd legközelebb. Addig is élvezzük a nyarat. :)
Előzmény: Rana75 (82319)
meisi Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82320

Elég nagy a pangás,biztos mindenki nyaral valamerre.Cimu,sajnálom.Van fagyibabád,vagy új stimud lesz?

Rana75 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82319

Sziasztok! Elutaztunk pár napra, ezért nem voltam.

Cimu! Sajnálom a dolgot, de úgy tűnik, jól viseled. Vagy van még remény azért????

Baba! Találtam egy hormontáblát, de abban teljesen más mértékegységek vannak, úgyhogy nem tudom, a tiéd jó-e vagy nem. Ha megtudod, írd meg, mert majd én is megyek 20. napira!

Gabi! Örülök, hogy helyrejött a füled a petr. magolajtól. Javaslom majd a nővéremnek, mert ő is hasonló gonddal küzd.

Többiek hol vagytok???

Cimu Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82318
...már látom, hogy 5. :)
Előzmény: FJojó (82316)
Cimu Creative Commons License 2008.07.08 0 0 82317
FJojó,
a stimu hanyadik napján vagy? Gondolom nem mondta Z., mert annak idején nekem sem, hogy napi 3-4 liter szénsavmentes ásványvizet mindenképp igyál meg! Drukkolok, hogy meginduljanak a tüszők!
Nálunk annyi az újság, hogy a gyerekünk meggondolta magát és nem fejlődött tovább. Múlt csütörtökön voltam uh-n és nem találták...csináltak kontroll HCG-t, 92 volt, ami igen karcsú a múltkori 66-hoz képest. Még csütörtökön mégegyszer vissza kell mennem, hogy ki tudják zárni a méhen kívüli terhességet. (mondjuk a két elzáródott vezetékemmel ettől nem nagyon tartok...)
Előzmény: FJojó (82316)
FJojó Creative Commons License 2008.07.07 0 0 82316

Sziasztok csajok!

Bocs, hogy eltűntem, de a múlt hét nagyon zsúfolt volt, vendégeink voltak, bulizni mentünk stb. Ma voltam a BMC-ben 5. napi ultrahangon (a ciklusom 15. napja), és csak két doki volt, de szerencsére elég hamar túl voltam a vizsgálaton, mivel nem volt vérvétel, nem kellett megvárni. Szerdán kell menni legközelebb. A Z. dokihoz kerültem, nagyon rendes volt.

Ma volt tüsző bőven mindkét petefészekben, de csak 10 és 9 mm-esek voltak. Remélem meg fognak nőni mire kell.

Baba37

Nekem a Szűcs dokit ajánlották, de ő ma nem volt, csütörtöktől viszont lesz. A betegei nagyon dícsérték. Ma viszont szinte mindenki a Z.-hez került.

baba37 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 82315
Ma lett kész a 23.napi progreszteron eredményem! 0,40nmol/l Tud valaki erről valami véleményt mondani hogy mennyi a jó ilyenkor?
gabi_29 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 82314

Sziasztok!

Hétvégén begyulladt a fülem és kipróbáltam, hogy belecsöppentettük a petrezselyemmag olajat! Jót tett! Köszi Rana! Üdv, G

zájká Creative Commons License 2008.07.06 0 0 82313
Szia.
Neked már volt lmbikod???
Előzmény: vjud (82311)
vjud Creative Commons License 2008.07.06 0 0 82312

 

meisi!

 

Nekünk még ez lesz a első próbálkozásunk.  Pontosan még nem tudok semmit, remélem kedden minden kiderül. Amúgy a 22. naptól kezdtem el szurizni magam, és most várom, hogy mejöjjön.

Előzmény: meisi (82310)
vjud Creative Commons License 2008.07.06 0 0 82311

 

gant!

 

Én is Debrecembe járok. Van már orvosod? Nekem T. a dokim de most szabin van, de a másik doki is nagyon rendes. Eddigi tapasztalataim alapján csak jót tudok mondani.

Előzmény: gant (82306)
meisi Creative Commons License 2008.07.06 0 0 82310

Vjud!

Nekem rövid protokollom lesz egy-két változtatásal.A long mennyivel hosszabb?Akkor mikor várható a beülti nálad?

Előzmény: vjud (82304)
meisi Creative Commons License 2008.07.06 0 0 82309

Cettia!

Én csak a hónap végén kezdek majd.Te Mánfaihoz jársz ugye?Azt hiszem most a stimu kezdés,ultrahangoknál én is nála leszek,mert az én dokim szabin lesz.Most más protokoll szerint csinálják nálad mint az elsőt?Mert nálam most változtattak a szurikon,meg pluszba is kaptam még egyet.Én is azon dilemmázok,hogy be merészkedhetek e még előtte a Balatonba,de még meggondolom.

Előzmény: cettia (82307)
zájká Creative Commons License 2008.07.05 0 0 82308
Szia Dant.
Itt van pár lány a ki Debrecenbe jár.Én is.
Mire vagy kiváncsi?Ki az orvosod?
Rana75.
Köszi a tippet.Homoktövis gyógyszertárakban lehet kapni??Elolvastam linket,milyen változatban érdemes használni???Nekem elsősorban antiokszidánskint érdekel.Szeder szoktam enni més a szölő.
Előzmény: gant (82306)
cettia Creative Commons License 2008.07.05 0 0 82307
Szia Meisi!

Én épp ma kezdem a szurizást (Decapeptyl).
Egy kérdés: szerintetek stimu alatt szabad fürdeni a Balcsiban?
Előzmény: meisi (82303)
gant Creative Commons License 2008.07.05 0 0 82306
Debreceni Kaáliba jár(t) valaki lombikra?
gabi_29 Creative Commons License 2008.07.04 0 0 82305
Sziasztok!
Voltunk a Kaáliban. Nagyon normális volt a Bernard doki! Megnézte a leleteinket és azt mondta teljesen rendben lévőnek tűnnek. Mivel most fog megjönni, el kell menni 3. napi vérvételre, mensi után meg egy HSG-re. Ezeket megpróbálom a normál nődokival intéztetni a Honvédban. Hónap végén egyeztetés a Bernárd dokival, majd következő hónapban monitoring a peteérés/tüszőrepedés figyelésére. Közben injekció ill. gyógyszer. Mikor minden frankó, akkor vagy spontán "időzített együttlét" vagy inszemináció. Szerintem az inszemináció biztosabb lenne, eddig is voltunk együtt időzítetten ill. szedtem a Clostyt. Remélem minden tényleg rendben lesz, azt mondta semmiképp ne aggódjunk, nagyon fiatalok vagyunk. Csak hát már másfél éve mindenki ezt mondogatja, baba meg sehol. Üdv, Gabi
vjud Creative Commons License 2008.07.04 0 0 82304

 

Szia meisi!

 

Én a debreceni Kaáliba járok. Mi is most kezdjük, vagyis tegnap óta szurizom magam. Nekünk long protokoll lesz és most a decopeptylt szúrom. Hétfőn vagy kedden megyek vissza UH-ra és vérvételre.

Mindenkinek jó pihenést kívánok!

Előzmény: meisi (82303)
meisi Creative Commons License 2008.07.04 0 0 82303
Sziasztok,most értem haza a dokitól.Ebben a hónapba újra kezdjük a stimulálást.Meg is kaptam a rengeteg receptet,annyi változtatással,hogy pluszba kapok még egy új szurit.A kivizsgálásokra annyit mondott,hogy inkább fussunk neki még egyszer,és ha estleg nem sikerül,akkor vissza térünk rá,mert akkor a tb támogat már mindenféle vizsgálatot.Akkor legyen így,úgy döntöttünk.Gyorsan valamelyik hétvégén akkor utoljára előtte kinyarolom magamat valamerre.:-))Kezd most valaki júli-augusztusban?Shannah,Móka jó pihenést!
mégleány Creative Commons License 2008.07.04 0 0 82302
jó pihenést és feltöltődést!!!
Előzmény: Móka70 (82301)
Móka70 Creative Commons License 2008.07.04 0 0 82301
Sziasztok, most 2-3 hétig én sem leszek gépközelben, mindenkinek kívánok boldog, szép nyarat, jó pihenést addig is, azaz a legjobbakat!!!! Móka
gabi_29 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 82300
Jó nyaralást Shannah!
Üdv, G
U.i. Nem is rossz a Narnia Caspian Herceg!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!