Keresés

Részletes keresés

giornalista Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83350

pletykálták, pletykálták, de csak nem kellett még a Galatához sem ez a halvérű, semmire sem jó Moyes :))))

 

jó is lett volna, bizonyára értékelték volna a török drukkerek, amikor nagy, okos szemekkel kijelenti, hogy "We'll try to make it hard for Fenerbahce!"

giornalista Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83349

szerintem a Chelsea atom.

 

az Arsenal is nagyot lépett előre, ezek azért komoly, jó játékosok.

 

a többivel egyetértek, a City-nek azért látszólag betett az FFP, nem költekeztek, de a keretük így is megvan.

 

nagy harc lesz :) 

Előzmény: Welbeck (83348)
Welbeck Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83348

Na nézzük, eddig hogyan teljesítettek az átigazolási piacon a lehetséges riválisok:

 

Arsenal: Ospina, Debuchy, Alexis Sanchez

 

Posztra igazoltak, Sanchez hatalmas fogás volt nekik. TOP4 megint meglesz nekik, de nem hiszem hogy bajnoki címért mehetnének, ahhoz még mindig gyenge a védelmük.

 

 

Chelsea: Drogba, Fabregas, Costa, Filipe Luis

 

Nem rossz nevek, de valahogy nem érzem bennük azt, hogy bajnokok legyenek. Ez nem olyan Chelsea mint amit Murinho első uralkodása alatt össze tudott rakni.

 

 

Liverpool: Lazar Markovic, Lallana, Lambert, Emre Can

 

Ennyi pénzért sokkal jobb játékosokat is vehettek volna, Rodgers nem tudom mit akar. Tavalyi igazolásai se nagyon váltak be, az ideiekben is van kockázat. Suarez távozásával a 4. helyre se lesz nagy esélyük szerintem.

 

 

City: Fernando, Sagna, Caballero

 

Sagna ingyen megérte, de Zabaleta elég nagy kedvenc, csak a padot fogja koptatni. A másik két igazolás vicc, de még így is nagyon erősek. Yaya leléphetne tőlük.

 

 

Everton: Barry (végleg)

 

Ha Lukakut meg tudják szerezni akkor megint jók lehetnek, de most valószínűleg gyengébb szezont fognak futni, mint idén.

 

 

Spurs: Vorm, Ben Davies

 

Davies nagyon jó játékos, már régóta kellett volna nekik egy jó balhátvéd. Pochettino tudja mit akar, ha szerencséjük van akkor újra versenyben lehetnek a 4. helyért.

 

 

 

Összességében eddig jók vagyunk, és a legkomolyabb igazolás, Van Gaal nálunk kötött ki :)

Shaw és Herrera is nagy erősítések, tényleg még 1-2 ember kéne és komoly bajnokesélyesek lennénk.

 

Még igazolhatnak a többiek (és mi is), de jelen állás szerint nagyon úgy néz ki, hogy megint a két manchesteri csapat között dől el a bajnoki cím sorsa.

giornalista Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83347

szerintem három játékos kéne, és meglennénk.

 

Blind, Hummels, Vidal/Strootman.

 

nos, a fentiekből Blind kapcsán még senki sem röhögött ki minket :)

Előzmény: Sláger Thibault (83346)
Sláger Thibault Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83346

Fel vette a kesztyűt a gyerek, úgy tűnik nem lesz vele gond. Szerintem most már nem lesz nagy változás a keretben, max. 1-2 új játékos jön majd. Aztán LvG januárig kianalizálja, hogy ki bizonyított és ki nem.

Előzmény: C. (83344)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83345
Le van bizony :)
Előzmény: C. (83344)
C. Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83344

észrevettétek mintha Rooney le lenne fogyva?

Szerg Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83343

Powell végül csatlakozik a túrához ugye?

 

Kiváncsi vagyok hol látja majd a helyét van Gaal,mert szerintem a Pl-re már készen állna,de ugye a poszt ahol az elmúlt években játszott eléggé telítve van,de egy újabb kölcsön már talán indokolatlan lenne ha komolyan számolnak vele

nistelrooij Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83342

Főleg, hogy mezszponzoruk sem volt, lehet egy megfelelő ajánlatra hamar rábólintanának az edző feje felett intézkedve, ami Olaszországban nem ritka.

Előzmény: giornalista (83338)
nistelrooij Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83341

A következő meccsen talán ő is sorra kerül Lingardék után.

 

I have a lot of strikers and I have already said we have no balance in there," Van Gaal said. "Maybe the next time I can use Zaha, but he is working good and doing all that I demand."

 

Valaki mindig kimarad, szóval ez ilyen. De nem lehet azt mondani Van Gaal ne tiszta lappal kezelné őket, még Amos és Johnstone is védhettek és Cleverley még csk is lett hirtelen. :)

Előzmény: zeuszka (83335)
Welbeck Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83340

Garcia csak annyit tehetne, hogy lemond, mint Conte :))

Előzmény: Törölt nick (83339)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83339

nem beszélve arról, hogy Garcia eléggé kis pont ebben az ügyben.

Előzmény: giornalista (83338)
giornalista Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83338

persze, persze :) 

 

hangzatos nyilatkozatokat előszeretettel tesznek az olasz klubvezetők. ennyire azért nem eszik forrón a kását :) szerintem 35-40 millió euróért már odaadná a Roma, azért annyiból olasz szinten szép pénzeket lehet zsebre tenni, plusz játékosokat igazolni.

Előzmény: Panucci (83337)
Panucci Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83337

Garcia: "Strootman allo United? Per 100 milioni ci sediamo a parlarne"

 

100 millánál már garcia is leülne tárgyalni róla :-) szal ahhoz gyűjthettek még egy kicsit, pár szponzori szerződés és meg is lesz.

Előzmény: giornalista (83297)
giornalista Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83336

azt mondta LVG, hogy lehetőséget fog kapni ő is a túrán.

 

nyugtával dicsérd, persze.

Előzmény: zeuszka (83335)
zeuszka Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83335

Zaha az egyetlen játékos, aki eddig egy percet se kapott a túrán, állítólag nem véletlenül, de Nistelrooij biztosan többet tud.

Úgy tűnik, nem csak Moyes nem bírt vele, kár lenne érte.

nistelrooij Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83334

Most néztem meg, nem volt jó meccs. Remélhetőleg ez lesz a kivétel a túrán, mert minden szempontból rossz volt, szervezés és a meccs is: Láthatóan nem bírta a banda a hőséget (erdőtűz is volt), délután kettőre szervezték wtf, 54 ezer az nem teltház, Twitter alapján a stadionban áramkimaradás miatt elszállt a hivatalos fizetős MUTV stream is, Amos potyája is ciki...

 

A gólok persze szépek voltak, jól meglepte Rooney és Mata a Rómát. És Will Keane-t jó volt látni az első csapatnál.

 

 

 

giornalista Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83333

(az utolsó sor természetesen Hummelsre vonatkozik, nem szimpla jótékonykodásra)

Előzmény: giornalista (83332)
giornalista Creative Commons License 2014.07.27 0 0 83332

nyerni nyertünk, és persze fontos, hogy mindenki lehetőséget kapjon a meccseken.

 

de azért ez a második félidei felállás elég kemény volt. 

 

mindenképpen kell DC-t igazolni, De Vrij és Blind is jöhetnének, vagy De Vrij helyett Hummels, ha összejön. azért gondolnám a hollandokat, mert ha idehozza őket Van Gaal, nem véletlen teszi majd. ismeri őket, ők is ismerik a taktikát, nekik tanítani nem kellene ebből sokat.

 

tegnap erősen 4-2-3-1 volt ez Matával, de érdekes pl. hogy Rooney a saját térfélről, vagy annak közeléből adott neki gólpasszt, szóval hátralépnek azért a csatárok is. Welbeck nagyon homály volt, amikor a kapu torkából kipasszolta a labdát, a hajamat téptem. de rá azért szükség van.

 

Lingard, Zaha helyzete nagyon kényes, ha választani kell, én Lingardot marasztalnám, mert saját nevelés, de jó lenne, ha esetleg távoznak is, csak kölcsönbe mennének el. a 70. percig néztem a meccset, Kagawa semmit sem csinált, persze ő sem a posztján szerepelt.

 

ez a 3-4-1-2 egy elég defenzív, kontrás felállás, és neki, illetve Matának nagyon nehéz dolga lesz, hogy kiadja magából az erősségeit. bonyolítja a helyzetet, hogy kevés a gyors játékosunk: a vb-n Robben gyorsaságára támaszkodhattak a hollandok, de nálunk sem Rooney, sem Van Persie nem elég gyors. gyakorolni kell még az átmenetet és a támadásépítést, mert bár lőttünk három gólt az első félidőben, nagyon azért nem nyomtunk, ellenben a Roma sokszor került helyzetbe a védelem bénázásai miatt.

 

Shawtól sokat várok majd, hiszen védekezésben javulást hoz Evra után, ez biztos.

 

mindenképp szükség lesz még érkezőkre, olyanokra, akiknek fekszik ez a taktika. ez a keret 4-2-3-1-re lett "összerakva", persze arra sem jó, de egy Valencia, Mata, Januzaj - RVP négyes azért működgetett időnként. most pl. Januzaj szerepe is nagy kérdés, hiszen a széleken játszunk, marad a pálya közepe... Matával, Kagawával megküzdve.

 

most minden gond nélkül benne lennék abban, hogy cash + Kagawa a Dortmundnak.

Csumpitáz_Béla Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83331

Na, ez szép volt!

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83330

az tényleg túlzás, hogy nem tud focizni, de nem olyan nagy.

Előzmény: Bob Loblaw (83308)
F1mre Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83329

Egész szezonban alig játszott, azért is lehetett csere.

Előzmény: Törölt nick (83328)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83328

Támaszd alá az ellenkezőjét amit Hernandezről leírtam, látványos cselek, egy az egyzések, pontos kiugratások, sok ütempassz, gólpassz, kurva nagy gólok 16 on kivülről, szabadrúgásgólok stb.  Egyet tud bekotorni, amihez érzék kell. Mc Leish ugyanezt mondta róla:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Kris_Boyd   

 

Valamint Burley is kihagyta. Azt még mivel magyarázod, hogy az isteni csak csere volt a Mexikó csapatában? Mert ezt tudja és csereként jobb a már hullafáradt védők megpuhítása után és beveri 4 méterről, 2 cm ről, bestukkolja, besodorja, pöcséről bepattanik.

 

Előzmény: Bob Loblaw (83308)
Welbeck Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83327

Ezzel nem értek egyet.

Mikor Vidicet és Evrát igazoltuk, rájuk is lehetett volna legyinteni, hogy nem a mi szintünk (még). :)

Előzmény: Szerg (83325)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83326
Előzmény: Bob Loblaw (83308)
Szerg Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83325

De Vrij-nek és Blind-nek egyébként inkább lenne most (még?) a Southampton a szintje,már ha össze tudják szedni magukat és újra az európai kupa helyek közelében akarnak lenni

Előzmény: Netuddki_m (83324)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83324

Már igazoltak..Pellét (Feyenoord) illetve Tadic-ot (asszem Twente)..Csodálkoznék ha Koeman a Feyenord-ból nem vinne még játékost...

Előzmény: Szerg (83322)
nistelrooij Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83323

Mindent azért én se vágok, csak érdekel a téma és gyűjtöm az anyagokat. (az értelmezésükhöz tényleg jól jön, hogy nem lógtam el a pénzügy, számvitel órákat :D) Aztán annyi hülyeség ment Glazerék óta, hogy elkezdtem blogolni a negyedéves jelentésekről. Így amikor a MUST vagy a sajtó valami téveset mond a klubról, én azért megjegyzem nem úgy van az... adósság, veszteség, PIK hitel, transzferek, jegyárak, régi PLC stb. kapcsán hihetlen mennyiségű félrevezető hülyeséget magyaráztak éveken. A manutdfanatics-on a pénzügyek fórumban szoktam cáfolni, kiegészíteni az állításaikat.

Előzmény: Netuddki_m (83321)
Szerg Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83322

szépen lassan közelítenek a 100 millió felé

 

Chambers ráadásul alig egy éve került fel az első csapathoz mint középpályás,és még csak első számú jobbhátvédnek sem volt nevezhető Clyne mellett szóval ha menni akart akkor ennyi pénzért ez elég jó üzlet

 

más kérdés,hogy hiába ilyen jó az akadémia,előbb-utóbb igazolniuk is kéne

Előzmény: Netuddki_m (83309)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.07.26 0 0 83321

Bazz, nem lehet mindenki annyira képben mint  Te.   :-))) Vannak itt földi halandók, meg ilyesmi...Tényleg te ilyen közgazdász lehetsz, igaz?...  :-)))

Előzmény: nistelrooij (83320)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!