Keresés

Részletes keresés

Jud33 Creative Commons License 2004.06.22 0 0 5822
Lemaradtam. Miért kellett neked szövettan, Waratah!????????
(bármiért is, a negatív szuperrrrr!:)))
Jud
Előzmény: Waratah (5797)
TG2006 Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5821
Szia.Tudnál esetleg valami konkrétumot küldeni erről vagy hogy hol keressek utána.Segítségedet előre is köszönöm
Előzmény: DéZsé (5813)
TG2006 Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5820
Szia.Tudnál bővebbbet erről, esetleg valami anyagot küldeni.Vagy holt udom beszerezni.Segítségedet előre is köszönöm
Előzmény: Kandirozott Meduza (5816)
hibbantpasi Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5819
Sziasztok

Megpróbálok összefoglalóan válaszolni a kérdésekre...
Elég sok oldalt végignéztem(a daganatok.hu-t is)
volt is info bőven..
Ezért is zavarodtam meg kissé..
Az orvosnak többször is feltettem a kérdést a méretet illetően,nem tudott konkrét választ adni,mint ahogy azt sem tudta megmondani,a pankreászfej ,vagy az epevezeték az általuk látott( látni vélt) tumor kiindulása...
Besorolásról ezek után mit lehetne mondani?
Állitólag nyirokcsomóra is átterjedt,de miután gyulladásban van a környék,mennyire megbizható a diagnózis?
Arról,hogy a vérében mit találtak esetleg,nem tudok...de rá fogok kérdezni,kösz az ötletet.
Bocs,ha valaki hozzászólására nem reagáltam esetleg,momentán azt sem tudom,melyik országban is vagyok....

Sziasztok

Zolady Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5818
Meduza!

Biztos,hogy így is segít,de valami miatt /én ezt nem igazán értem:(/ jobb a facsart leve nekije.
Van valami kapszula is/ de abba ki tudja mi van, legjobb a házi. Egy pici gyümölcscentrifuga esetleg?? Céklának is milyen jó lenne..Nem??

Annyi zöldség,gyümölcs van,amihez kéne.
/persze nekem sincs:))/

Előzmény: Kandirozott Meduza (5816)
thani Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5817
KM,akkor szoríts nekem is hogy bejussak és el tudjam végezni a vegyész-biotechnológusit... :-)))
Előzmény: Kandirozott Meduza (5816)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5816
thani! Megigérem, hogy megteszem ami tőlem telik.
Szoritok nekik, hogy sikerrel járjanak, de minél gyorsabban! :-)))

A bűzafűvel kapcsolatosan. Tudok búzafüvet csinálni, folyamatosan. Évek óta csiráztatok búzát
egy tálkában, folyamatosan. Mivel a levét kipréselni, igy házilag nem tudom, ezért egyszerűen megeszem. Amikor egy kicsit megnő, levágom, mint a snidlinget és kenyérre, salátára stb-re téve megeszem. A többi a szervezet dolga, préselje ki ő a fontos anyagokat, neki kell, nem?
:-))))))
Remélem, valamit segit ez a mód is.

Előzmény: thani (5815)
thani Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5815
Szia KM,és szívesen.
Asszem ez vmi kemo-szerű akármi,és a biotechnológusok dolgoznak a témán.Bízom benne hogy előbb-utóbb sikerül nekik eredményre jutni.
Előzmény: Kandirozott Meduza (5802)
DéZsé Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5814
yaminka, az én könnyeim kicsordultak ahogy olvastam amit írtál...nagyon szar dolgok ezek...de az én édesanyám is simogatta kopasz fejem anno, és azt mondta hogy olyan szép fejformám van hogy én még így is szép vagyok:)))

Persze az más kérdés hogy a házasságom nem élte túl a betegséget, és a férjem nem tudott hozzám érni :(((...de én túléltem, és ez a lényeg:))

DéZsé Creative Commons License 2004.06.21 0 0 5813
Warratah, szívből örülök!!!!!!:))))
S.Zola az új szer pontosan az angiogenezis gátlásán alapul, valamint azon hogy elősegíti a sejtek apoptozisát...a múlt heti Népszabadságban olvastam a cikket...állítólag jók az eredmények, klinikai kisérlet alatt van, talán 1 év múlva forgalomba kerülhet ( persze az USAban:( )

A búzafű terápia lényege pedig az hogy a bio termesztésű búza fű részét kb 15 cmesen le kell vágni és a frissen kipréselt levét kell inni, valamint beöntéseket is kell vele csinálni...van egy könyv az a címe hogy Ann Vigmore A búzafű..fantasztikus..érdemes elolvasni,,valszeg a kezünkben van a csoda csak élni kéne vele és be kéne hogy kerüljön a köztudatba....az összes aminosavat tartalmazza, valamint egy abszcizin nevű anyagot ami öli a rákos sejteket...ha többet is szeretnétek tudni szívesen írik még róla

yaminka Creative Commons License 2004.06.20 0 0 5812
mert en vagyok az egyetlen a felveteli elokesziton, aki nem egeszsegugyi szakiskolaba jart, es nem dolgozik apolonokent, vagy mentoskent
es nem vagyok tisztaban az alapokkal sokszor, az anatoimiaval, es csak annyit tudok, ami az oran elhangzott, plusz van egy konyv amit most tanulgatok, de 96-os, es korszerutlen, ellentmond annak amit most tanulok, vagy tudok....

es hatalmas a kavar... hat ezert felek nagyon
a multkor meg az sem ment, hogy adott nyalkaharytan es boron mikortol szamitunk valamit laznak..., pedig ez azert eleg alap, tavaly irasbeli felveteli kerdes volt

Előzmény: tresk (5811)
tresk Creative Commons License 2004.06.20 0 0 5811
Miért ne sikerülne????:)

Fantasztikusak vagytok!!!!

Előzmény: yaminka (5809)
yaminka Creative Commons License 2004.06.20 0 0 5810
teljesen off:

tudnatok nekem segiteni? munkat keresek pesten julius 6-tol, barmilyet, muszaj dolgoznom, mert igy kimozdulhatok otthonrol, ha nyaralni nem is fogok, masreszt lenne sajat penzem:)
ha barmilyen munkarol hallanatok, megtennetek, hogy irtok egy mailt? (sajnos 100% ra vagyok leszazalekolva, de ez nem akadalyoz meg semmiben, de tenyleg!

Orsi

yaminka Creative Commons License 2004.06.20 0 0 5809
Waratah!! Nagyon orulok!!:))

:)

Mindig megjelennek ilyen hirek es el is tunek szep lassan... hiaba van meg egy jo megoldas, mire a kotelezo kiserleteken vegig mennek, szep lassan elfelejtodnek, mert vagy nem engedik alkalmazni, vagy kiderul nem is olyan jo...
raadasul 1000 fajta rakos elvaltozasra 1 gyogyszer nem gyogyszer

:)
toretlen az optimizmusa, en is kezdek hozzaszokni:) (marmint az optimizmushoz)

7 nap van hatra a felveteliig:( :) ha nem sikerul, akkor pfpfpfpfpfpfpfpfpf :)

Waratah Creative Commons License 2004.06.20 0 0 5808
Sziklahegyek:)))))))
Előzmény: tresk (5807)
tresk Creative Commons License 2004.06.20 0 0 5807
Kövek gördülése hallattszott?:))))
Előzmény: Waratah (5797)
S.Zola Creative Commons License 2004.06.20 0 0 5806
Tumormarkereket találtak a vérében ?
Előzmény: hibbantpasi (5796)
S.Zola Creative Commons License 2004.06.20 0 0 5805
Hali !

A múlt pénteken vezetés közben hallgattam a rádiót a kocsiban, és a Slágeren, a hírekben bemondták, hogy Amerikában kifejlesztettek valami új szert, amelynek segítségével a rák könnyen kezelhető krónikus betegséggé( valahogy így fogalmaztak, már nem emlékszem pontosan ) válhat. Ti nem hallottatok erről ? Nem kamuzok.

Kandirozott Meduza Creative Commons License 2004.06.19 0 0 5804
Waratah!

Háromszoros HURRÁ!!!!!!!!!:-)))))))))))))))))
Milliószoros :-))))))))))))))))))))

Éljen, éljen, éljen!!!!!!!!!!!!

Soha ne legyen rosszabb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Waratah (5797)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2004.06.19 0 0 5803
yaminka!
Puszilgassad a kiskopasz fejebúbját, de ne sirj emiatt. A te szép anyukád, kopaszon is a te szép anyukád. Nem a hajától szép senki, hanem attól, hogy nekünk az egyetlenegy és pótolhatatlan. Arra gondolj, hogy MOST a mostani mindigi jelen pillanatban adjál sok szeretetet és erQt édesanyádnak. Ne szomorkodj,hanem inkább mindannyian reménykedjünk abban, hogy a kemo és a kopaszság megéri és gyógyulást hoz édesanyádnak.
Ez a legfontosabb amit tehetsz anyukádért.
Gondolom, beszélhetek mindannyiunk nevében. Mi mind szoritunk anyukádnak és neked, hogy mindketten (és mellesleg mi is) túl tudjunk járni a "DÖG" eszén és hosszú életüek legyünk itt a földön. :-))))))))
kmeduza
Előzmény: yaminka (5778)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2004.06.19 0 0 5802
thani!
Nagyon szépen köszönöm. Ha gondolkodtam volna, sikerült volna kitalálnom a szóösszetételbQl. De hát mit csináljak, ha nincs mivel gondolkodni?
Most hogy elolvastam amit irtál, már rémlik olyan terápiás kisérlet, ami ezeket a dög körüli ereket akarta elpusztitani, de nem tudom már ez tabletta volt-e, vagy infúzió. Arra sem emlékszem, hogy sikerült e az ezen az elven alapuló terápiát kidolgozni és eredményesen alkalmazni.
Pedig az elv igen egyszerü és jó lenne ha lehetne alkalmazni is.
Előzmény: thani (5774)
sggvarga Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5801
hibbantpasi

A hasnyalmirigyraknal altalaban az MRI jobb bepillantast nyujt a jaratokba.
Ha müthetö, akkor "szerencses" a dolog.
Ha gyulladas van, akkor olyan dolgokat kellene szedni, amik "supressor T sejteket" gyartanak.

Előzmény: hibbantpasi (5796)
thani Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5800
hibbantpasi,

TNM besorolás?Kezelés módja?Mondtak vmit?
A CT meg az UH is látja hogy milyen jellegű az árnyék,UH-n meg lehet különböztetni a folyadékkal telt cisztát pl. egy solid árnyéktól.A hasnyálmirigyből kiinduló daganat a valószínűbb,az epevezetékrák vmi roppant ritka dolog lehet (az epehólyagrák is az).

Előzmény: hibbantpasi (5796)
farriss Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5799
hibbantpasi,

Nézd meg a www.daganatok.hu oldalt, majdnem minden daganat-tipusról le vannak írva a dolgok.

Zolady Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5798
Hurrrrá!!:))))
/vagy hogy mondják:)/
Előzmény: Waratah (5797)
Waratah Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5797
CSóka család! VAn egy negatív szövettanom, nem kell továbbra sem alanyi jogon járnom ide, csak úgy kibicként:))
hibbantpasi Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5796
Sziasztok

Új vagyok itt,pár napja apám révén érintett a témában...
Valahogy nem tudom elhinni az orvosoknak a bizonytalan eredményt( hasnyálmirigyfejrák átterjedve az epevezetékre, vagy epevezetékrák átterjedve hasnyálmirigyfejre),és persze a túlélésre vonatkozó "jóslatokat" (talán a műtétig...) is nehezen...
Erős gyulladásban van minden azon a környéken, mennyire értelmezhető ilyenkor a CT?
Tud vki vmi biztatót egyáltalán?

Elsőre asszem ennyi... sziasztok

thani Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5795
Jól van,akkor ha nem lesz ott T.E.,akkor szerencséd lesz.Ő írta egyébként az anat tankönyvet.Aztán nem úgy állni hozzá hogy nem sikerül!Dehogynem!
Előzmény: yaminka (5794)
yaminka Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5794
nem tudom ki dr. T.E., deazt tudom, hogy mostani elsoeveseket egy no tanitotta, akit nem szerettek, de szeptemberben mar nyugdijas lesz, es a mostani tanarsegedje fog oktatni, ergo ha felvesznek egy fiatal ferfi tanarom lesz, akirol eddig csak jot hallottam
nem tudom, hogy kinek van koze pesthez

legyen igazatok, de nagyon felek, hogy nem

Előzmény: thani (5793)
thani Creative Commons License 2004.06.18 0 0 5793
yaminka,aki miatt szívó a pesti,annak van köze Debrecenhez is ha jól tudom,szóval hogyha dr.T.E lesz az anatómia tanárod akkor fel kell kötni a gatyaszárat...be fogsz jutni,de a továbbiakban nagyon nyomjad az anatot! :-)
Előzmény: yaminka (5791)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!