Keresés

Részletes keresés

IldiÁgi Creative Commons License 2008.07.31 0 0 82535
Sziasztok!

Régen voltam itt, akkor még Hilda néven. Látom ám, hogy van akinek azóta sikerült. De jó, hogy újra feljöttem!
Túl vagyok az összes inszemen és most az első lombik jön, holnap kapom vissza a két picurkát. Már annyira várom.
Aki már túl van ezen, azt kérdezem, hogy punkció után fájt-e a hasatok. Nekem valamiért olyan, mintha mindjárt megjönne, még a derekam is fáj hozzá. Mennyit pihentetek beültetés után otthon, ebből mennyi volt a fekvés. VAn-e valami különleges tanácsotok?
Én a szegedi kaaliba járok dr. Zádorihoz. Abszolút segítőkész, rendkívül együttérző, szuper csapat, mindenkinek csak ajánlani tudom őket.
baba37 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 82534
Szia Meisi!
Örülök, hogy megint itt vagy de már kipihenten.Én a múlt hét csütörtökön kezdtem volna de nem lett jó a hormon eredményem,így csúszik 1 hónapot.Előre láthatólag aug.20.-a körül kell megint vérvételre mennem aztán meglátjuk.
Előzmény: meisi (82529)
cettia Creative Commons License 2008.07.31 0 0 82533
Köszi Meisi!
Előzmény: meisi (82529)
cettia Creative Commons License 2008.07.31 0 0 82532
Szia Vjud!

Én 1 nappal vagyok mögötted. A hasam nekem egyáltalán nem fájt sem a stimu alatt, sem az ET után, csak a punkció után, a petefészekeim voltak nagyon érzékenyek.
A mellem eleinte nagyon feszült és érzékeny volt, ez mostanra "sajnos" elmúlt. Én nem hőmérőztem, ill. csak 1x, akkor 26,2 volt csak, aztán többek tanácsára lemondtam erről a stresszfaktorról is, A hangulatváltozás nálam is megvolt, egyik nap, rám nagyon nem jellemzően majdhogynem sírógörcsöt kaptam.

Nálunk Pécsen úgy van ez, hogy ET után 3 hét múlva kell kontrollra menni, az én dokim kifejezetten nem ajánlja a tesztelést, azt mondja, hogy ő már sok mindent látott.
Van egy tesztem itthon, lehet, hogy szombaton megcsinálom.

DRUKK NEKED! Remélem holnap jó hírekkel jelentkezel!
Előzmény: vjud (82530)
meisi Creative Commons License 2008.07.31 0 0 82531

Vjud!

Szorítok holnapra neked(nektek)!De jó,hogy már itt tartasz.

Előzmény: vjud (82530)
vjud Creative Commons License 2008.07.31 0 0 82530

 

Sziasztok!

 

Ma vagyok  a beülti után 10. napon. Igazából nem tudom mit kell éreznem, eleinte nagyon fájtak a melleim a hasam is, ez mostanra gyengült. Fogalmam sincs ez mit jelent. Igaz a mellem a beültetés előtt is fájt, arra azt mondták, hogy a hormon miatt. Ami biztos, hogy a hangulatom az változó, és hamarabb válok ingerlékenyebbé mint eddig, tegnap délután hol sírtam, hol nevettem de nem tudom miért, csak úgyj jött. Na mindegy.

A lényeg az, hogy holnap minden kiderül, mert megye vérvételre és UH-ra, és végre véget ér ez a bizonytalanság. Tesztet nem mertem (merek) csinálni, viszont hőmérőztem és 37 fölött van a hőmérsékeletem, de az igazat megvalva nem érezm hogy sikerülte, de azt sem hogy nem. Már csak egy kicsit kell kibirnom.

 

Cettia! Te mikor tudol meg valamit? Tesztet csinálsz? Drukkolok nagyon kitartás!!!!!

 

meisi Creative Commons License 2008.07.31 0 0 82529

Sziasztok!

Megjöttem a nyaralásból,nagyon klassz volt.Most olvasgatok vissza,látom jól felpörögtek az események.Cettia,Vjud meg volt a beültitek,millió drukk+++++++++++!Sok pihenést!Lehet már tudni,hogy sikerült-e???Jázmin szorítok hétfőre,a fagyibabáidnak.Shannah,akkor most mi vagyunk a sorosak.Nekem is ma már be kell adnom magamnak egy új szurit(luveris)de még nem szántam rá magamat.Baba37 mikor kezdesz?Mert ha jól emlékszem te is most majd valamikor.Cettia,ahogy látom a dokik 11-én váltják egymást a szabiba,hű ez nagyon jól jött ki.Remélem beindul a sikerszéria a pécsieknél is most már!

gabi_29 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 82528

Sziasztok csajok!

Mikor derülnek ki az eredmények a babókról?

Köszi az info-t, végül nem 8000, hanem 10.500 volt mert csináltak egy cyto-t is. Az ultrahangon látott fekete paca, az lenne tényleg a pete/tüsző? Jól néztem? A doki mintha azt mutatta volna, de az az igazság, hogy mindig bajban vagyok az UH képekkel, nem tudom mit kell nézni rajtuk :-( Hiába aki szőke; ugye :-))) De legalább úgy néz ki tényleg van peteérésem!!

El kell kezdenem szedni a Closty-t újra, ezúttal a 3. naptól, majd 12. napon vissza kell menni UH-ra. Aztán vagy érnek rendesen és minden o.k, vagy kell adni plusszban egy szurit; majd ha megérett, akkor kapok egy tüszőrepesztő injekciót (ez a Choragon?) és 36 órán belül együtt kell lenni. Azt mondták ne ugorjunk egyből a mély vízbe, mert úgy néz ki minden o.k. és még nagyon fiatalok vagyunk. Ez a módszer segített valakinek? Kicsit szkeptikus vagyok, mert már 2x szedtem a Clostyt és mellé hőmérőztem+ovulációs teszteket csináltam és voltunk együtt és nem lettem terhes. Ha vissza kell menni UH-ra, akkor ti biztosan tudjátok hányszor kell egy ciklus alatt? Mondjuk 10. nap; 12. nap; 14; 16? Szóval hányszor lesz monitorozás körülbelül és milyen időközönként?

Küldöm a ++++++++++++++++++++++energiát nektek ezerrel!!! Üdv, G

cettia Creative Commons License 2008.07.30 0 0 82527
Szia Jázmin!

Látod már itt is van az idő, szép ébredést kívánok a babóknak és jó helyet a pocidban!
Valóban sokat számít, hogy mindig olyan kedvesek és normálisak velünk a pécsiek, én ezért sem mennék máshová.
Előzmény: Jázmin1229 (82525)
cettia Creative Commons License 2008.07.30 0 0 82526
Ok, Shannah! Én nagyon igyekszem. Érted is nagyon fogok szorítani.
Előzmény: Shannah (82522)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.07.30 0 0 82525
Rita!

Ma voltam a 2. Uh-on, minden ok. hétfőn lesz a beülti. Egy kicsit izgulok, ahogy közeledik a nagy nap, de ma is mindenki olyan végtelenül kedves volt a klinikán. Ez pedig nagyon megnyugtatóan hat rám.

Shannah!

Köszi a drukkot, szerintem majd a szurizással szépen, fokozatosan ráhangolódsz a témára és minden jól fog alakulni. Egy hete még én is azt hittem, hogy ráérek foglalkozni a gondolattal, hogy ismét kezdünk, de a múlt hét végén az 1. UH-on tudatosult bennem, hogy akkor most csak előre szabad nézni és mindent meg kell tenni, azért, hogy én is beálljak a kismamik sorába. Bízz magadban és hidd el sikerülni fog!
Előzmény: rita0130 (82523)
sessyl Creative Commons License 2008.07.30 0 0 82524

A netten a következő oldalt hozta fel a keresésnél:

http://209.85.135.104/search?q=cache:YD3SSYgfW4UJ:www.vitalitas.hu/olvasosarok/online/oh/2000/44/1.htm+hba+teszt&hl=hu&ct=clnk&cd=8&gl=hu&lr=lang_hu

Ha jól írtad persze amit szeretnél megtudni...

Előzmény: mazsola74 (82519)
rita0130 Creative Commons License 2008.07.30 0 0 82523

Jázmin!

Igen Ő is Pécsi lombikos, de a FEM-et nem szedte és mégis sikerült. Szorítok a beültiig, azután meg még jobban!!!!!!!!!

Shannah!

De jó, hogy már Te is kezdesz, szerintem az a jó ha nem is vagy ráhangolódva, így stresszmentesebb lesz. Nagyon sok tüszőcskét kívánok és szorítok érted!!!!!!

Shannah Creative Commons License 2008.07.30 0 0 82522
Cettia,
próbálj meg kevesebbet agyalni, inkább bízzál benne, hogy sikerült! Szorítok nagyon!! ++++++++++

Jázmin,
Neked is nagyon drukkolok ++++++++

Rita,
tényleg hihetetlen, hogy már ennyi idő eltelt, örülök, hogy jól vagytok! FEM-et már elkezdtem szedni, pénteken szúrom az első adag gonal-t. Ráhangolódni még nem sikerült a témára, de igyekszem :)
Előzmény: cettia (82516)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.07.29 0 0 82521
Rita!

Köszi, hogy gondolsz rám. Hogy telik az idő, már 13 hetes vagy. Mi is igyekszünk ám utánad Cettiával együtt , bár őt még ebben közösen meg kell erősítenünk.
A barátnődnek hatalmas gratula így ismeretlenül is. Ő is pécsi lombikos? Csak nem a FEM tett csodát ismét? Én nagyon bízom benne.
Előzmény: rita0130 (82518)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.07.29 0 0 82520
Cettia!

Igen holnap megyek UH-ra aztán hétfőn vagy kedden beülti. 2x2 ice baby vár rám.
Aug. 12-én nem találkozhatunk, elvileg én éppen azokat a napokat izgulom majd át, amelyeket most te. Na de utána igen!
Augusztus 11-től nincs a Mánfai doki, de sebaj, a fagyis beültit megcsinálja vmelyik kollégája, nekem is azt mondta, amikor még nem tudtuk a konkrét időpontot.
Na, de ezen csak ne törd a fejedet!!!! Minden rendben lesz!!! Hol van a pozitív hozzáállásod?!
Előzmény: cettia (82516)
mazsola74 Creative Commons License 2008.07.29 0 0 82519
Sziasztok. Eddig olvasgattalak benneteket most pedig lenne egy kérdésem ha nem zavarok. Túlvagyunk az első lombikon de nem sikerült. A doki azt mondta hogy HBA tesztet kell a páromnak csinálni. Lehet hogy nem ez a neve pontosan. Tud valaki erről valamit? 
rita0130 Creative Commons License 2008.07.29 0 0 82518

Cettia!

13 hetes vagyok és már stimu előtt sem dolgoztam, nálunk a sugárveszély miatt nem is lehetne. A mellfeszülés miatt szerintem nem kellene aggódnod, nekem csak jóval később volt. Nagyon szorítok Nektek!!!!!!!!!!

Jázmin!

Már most izgulok érted és szorítok a kis fagyiknak!!!!

Pécsi Lányok! A barátnőmnek (aki nem topikos) most sikerült neki, annyi idős mint én és ez volt a 3 beültie!!!!!

Előzmény: cettia (82517)
cettia Creative Commons License 2008.07.29 0 0 82517
Veletek mizujs? Most már tizenmennyi hetes vagy? Dolgozol?
Előzmény: rita0130 (82503)
cettia Creative Commons License 2008.07.29 0 0 82516
Köszi a szülinapi jókívánságot!

Igen jól látod, eléggé agyalós vagyok.
Akkor neked most a héten még egy UH és jövő hét elején a beültetés? Hány ice baby várakozik? Nekem augusztus 12. a kontroll napja, akkor nem valószínű, hogy kellene jönnöd, az már bőven a pihi ideje.

Én most gondolkodóba estem, hogy mi legyen, ha és ami sajnos nagyon valószínű, nem jött össze a mostani, akkor úgy érzem, azt szeretném, hogy mindjárt augusztusban meglegyen a fagyasztott beültetés. Akkor viszont nincs még a Mánfai doki.
Előzmény: Jázmin1229 (82508)
cettia Creative Commons License 2008.07.29 0 0 82515
Köszi a nyugtatást Rita!

Azt hiszem, talán már túl vagyok a nehezén, jól kisírtam magamból a feszültséget. Nagyon szeretném és naponta néven nevezem a babákat, de csoda lenne, ha még velem lennének.
Ahogy az előző alkalommal is, most is azt tapsztalom, hogy már a cicim sem olyan érzékeny, mint volt én fáradt sem vagyok, sőt, szóval semmi.
De azért persze még ezt sem adtam fel. Nyugiban vagyok, igyekszem sokat feküdni, nem emelek ... Valószínűleg megcsinálom a tesztet, de majd csak vasárnap lesz esedékes.
Előzmény: rita0130 (82503)
mégleány Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82514
nos igen, ez megfontolandó...
a repülőút nem gond, hiszen nincs messze és járkálhatsz is (bár ha hányós leszel, nem túl üdítő)
viszont tűző napra nem szabad pocakkal menni, illetve a nagy hőség sem tesz jót, márpedig ott most az van...
mivel az első 12 hét a legrizikósabb én esetleg szeptemberre tenném át az utat és mindenképp apartmanba...kevésbé van hőség, viszont a szél ugyanúgy fúj...te sétálgathatnál, amíg a párod szörfözik...
de a dokidat is megkérdezheted...
Előzmény: t-pkata (82510)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82513
Cettiának -egy kis késéssel ugyan - nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok!!!!
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82512
Logika!

2x2 embrió lett lefagyasztva, e héten szerdán megyek UH-ra, majd a következő hét első napjaiban beülti.
Előzmény: logika13 (82511)
logika13 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82511
Szia

Én is bízok abban, hogy előbb-utóbb mindannyiunkban sikerül. Hány embrió lett neked lefagyasztva?Mikor lesz a beültetés?
Előzmény: Jázmin1229 (82508)
t-pkata Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82510
Sziasztok,
a tanácsotokat szeretném kérni. Utazzak vagy ne?
Most 5-6 hetes pocakos vagyok, 3 hét múlva tervezünk egy utazást Rodoszra. Amivel még nem is lenne semmi baj, de mivel a férjem szörf mániás, Prasonisi a cél, ahol semmi sincs, csak óriási szél és homok (sátor, lakókocsi és pár apartman) Természetesen ha mennénk akkor apartmanba. Igazából egész nap semmit sem csinálnék ott, de állandó napsütés és forróság van+szél. Szerintem még napernyő sincs a parton - a szörfösöknek minek, úgyis a vizen vannak. Nem tudom hogy egyáltalán ki lehet e menni napra terhesen. Vagy egész nap csak az apartmanban kuksolnék, mivel közel s távol semmi sincs. Repülőút jelenthet bármi kockázatot? Esetleg ott történhet valami? Vagy maradjak, hiszen semmi nem ér annyit hogy kockáztasam a pocaklakót.

Kérlek írjátok le esetleges tapasztalataitokat vagy ha tudtok valamit erről. Persze a férjem azt mondta, hogy "szeretlek, de itthon nem fúj a szél" így nő nélkülem is megy.
t-pkata Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82509
Szia,
én most jöttem auh-ról a káliból: 8000.-
Előzmény: gabi_29 (82505)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82508
Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem válaszoltam, de későn értem haza, kirándulni voltam a kollégáimmal(köztisztviselők napját ünnepeltük ) a krisna-völgyi búcsúban ill. a Balaton parton sétáltunk egy kicsit.

Logika!
Köszi a drukkot. Én Pécsre járok, ez lesz a 3. beültim, a 2 stimusból egy végződött terhességgel, de sajnos a 12. hétre elhalt. Fagyis beültink lesz most és izgulok, hogy az embrikék jól ébredjenek. Általában 2-3 UH szokott lenni nálunk Pécsett a beülti előtt.
Fel a fejjel és készülj a következőre!!! Látod, én sem adtam még fel a reményt, mert itt előbb vagy utóbb de MINDENKI kismama lesz!!!!!!!!!!

Cettia!
Nagyon aktív vagy a napokban, de ez így van jól. Ha vmi eszedbe jut és netán feleslegesen elkezdenél filózni, inkább írj!!! Ritának igaza van, a türelem rózsát terem.
Én is örülnék egy "kismamis" találkának. Lehet, hogy összefutunk még az UH-on hamarosan?!
logika13 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82507
szia!


Én is a Kaáliba járok és nekem 7.500,-Ft-ot kértek egy ultrahangért. Igaz, legutóbb kb. 2 hónapja kellett fizetnem érte.
Hát remélem, hogy azóta nem emelték meg ilyen radikálisan!!!!!!!!
Előzmény: gabi_29 (82505)
logika13 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 82506
Sziasztok Lányok!


Ma beszéltem a dokimmal és abban egyeztünk meg, hogy a következő menszesz elmúlta után jelentkezem, amikor is ad egy időpontot ultrahangra. Ha akkor mindent rendben talál, akkor az azt követő ciklusban már meg is lehet a fagyis beülti.
De remélem, addig hallok itt a fórumon sok-sok pozitív tesztről. HAJRÁ MINDENKINEK!
sziasztok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!