Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83569

Strootmant is most ellehetne hozni

Ezt mire alapozod? :-)

Előzmény: Törölt nick (83566)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83568

Vidal és Strootman egyszerre? :)

 

nem mondom, én rohadtul adnám, de azért tegyük hozzá, hogy az elmúlt 20 évben összesen két klasszis középpályást igazoltunk (Keane és Carrick - bár, Keane akkor még nem volt klasszis, Carrick meg szerintem sosem volt az). erre most hirtelen, egy nyáron hoznál kettőt, plusz Herrerát? sok lesz a jóból :)

 

ha jön mind a kettő, meg kellene válni Carricktől, aminek én rohadtul örülnék, de egyelőre úgysem következik be. Strootmant meg most elhozni azért nagy kockázat. a Roma megkérné az árát, cserébe lehet, hogy egy Hargreaves-t igazolunk már megint.

 

ami nagyon jó, és te is írod: LVG szereti bedobálni a fiatalokat, és nálunk egy rakás használható, ígéretes vagy már most zseniális fiatal van. Januzaj, Lingard, Lawrence, a két Keane, Blackett, James, és ezek csak azok, akik már be is mutatkoztak a felnőtteknél... 

Előzmény: Törölt nick (83566)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83567

Szélen gondoltam. Úgyis 3 védős játék lesz, jobb, balszélen használható, valami miatt kiszorította az embereket a VB-n is. Van Gaal tudja mit akar, én jelen pillanatban leszarom, hogy milyen múltja van. Rafael, Valencia töketlensége helyett simán ő is. Baloldal okés lesz Shaw, de kellene Blind mindenképpen.

Előzmény: giornalista (83563)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83566

Blindet most kellene, Strootmant is most ellehetne hozni, meg ugye Vidal. Nem lesz rossz a keret, ráadásul LVG szerti a fiatalokat is bedobálni. Senkinek nem lesz bérelt helye, egyfronton nagyon bő a keret, még a ligakupa, fa kupában is lehet olyan csapatot felküldeni, ami akár bajnokin is bárkivel felvenné a versenyt.

Előzmény: giornalista (83563)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83565

szinte minden meccset együtt nézünk páran a Keletinél lévő Mozaik kávézóban :)

 

bármikor szerettel várunk téged is! általában 4-5 fős a kis csapat, a Stretford Endesek szoktak jönni, köztük az innen mint a rossz illat, úgy elillanó Everred, akire pedig óriási szükség lenne. ha ő és nistelrooij is aktívan írnának ide, akkor ez lenne a legkomolyabb szakmai rálátással bíró topik az egész drukkerkocsmában.

Előzmény: Netuddki_m (83561)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83564

:D :D :D

 

remélem is!!! kurvára remélem!! :D

Előzmény: Bob Loblaw (83560)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83563

Kuyttel kapcsolatban csak annyiban tévedsz, hogy mindenhol használhatatlan.

 

lehet, hogy széthajtotta magát, de én nála tanácstalanabb játékost keveset láttam azért a vébén. ezerszer inkább Young, mint egy Kuyt, már ne is haragudj.

 

Blind érkezésére én is számítok, és Strootmanéra is, télen, ahogy Netuddki írta.

Előzmény: Törölt nick (83554)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83562

Mertesacker, Özil, Ramsey, Wilshere, Sanchez.

 

ugye nálunk, meg máshol sincs már igazából fix kezdő úgy 5-6 éve, de ezek a játékosok azért abszolút a "tűz közelében" lennének.

 

ha úgy tetszik, akkor:

 

Mertesacker > Smalling

Özil > Carrick

Ramsey > Fellaini

Wilshere > Cleverley

Sanchez > Nani.

 

de tegyük hozzá, hogy az ötből két játékos saját nevelésük, a maradék hármat viszont igazolták, az elmúlt időszakban.

 

a maradék viszont szóra sem érdemes náluk (Szczesny, Koscielny, Giroud, stb.)

 

kérdőjeles még Walcott, illetve Oxlade-Chamberlain, mármint utóbbi esetében az, hogy mivé növi ki magát.

Előzmény: Welbeck (83553)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83561

Egyébként valami whyskizős mecsnézésre vevő lennék egy komor október-novemberi hétvégén...

Előzmény: Bob Loblaw (83560)
Bob Loblaw Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83560

Ezt a Jameson-os ígéretet számon kérem majd rajtad, ne aggódj. :D

Előzmény: giornalista (83524)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83559

Ramsey? Disznók elé gyöngyöt? :P

Előzmény: milton keynes (83557)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83558

Blind fog jönni érzésem szerint. + Strootman januárban.

Előzmény: Welbeck (83556)
milton keynes Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83557

én ramseyt azért szívesen látnám nálunk.

Előzmény: Welbeck (83553)
Welbeck Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83556

Blind ok, de remélem Kuytot csak viccnek szántad.

Lehet alázatos, de a liverpoolos múltja miatt rohadtul nem bírom és szerintem nem vagyok egyedül ezzel.

 

Owen más volt, neki örültem de Kuyt soha ne viselhesse már a mezünket, maximum ha venni akar magának egyet a szurkolói boltban :)

Előzmény: Törölt nick (83554)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83555

Iscot azonnal elfogadnám, kibaszott jó játékos. Az olvtárs csak fél ennyi.

Előzmény: MU59 (83549)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83554

LVG kifogja hozni belőlük a maximumot és nincs nemzetközi kupa, azaz heti egy meccsel lehet tolni, cél az arany, nem lehet más. Védőt várok belső védőt méghozzá ballábas belső védőt.

Blindre gondolok elsősorban. Ő szélsőt wingbacket is tud játszani, de az se lepne meg Kuyt kapna egy szerződést. A csávó szarráhajtotta magát a VB-n, egyik legalázatosabb volt és szó szerint mindenhol használható.

Welbeck Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83553

ezt a közepes képességű társaságot.

 

 

Mondjál már valakit abból az isteni arsenalbol aki beférne ennek a közepes képességű társaság kezdő tizenegyébe...

Segítek, Alexis Sanchezen kívül (akit most vettetek), maximum egy kis jóindulattal Wilshere lenne az.

 

Majd szezon közben illetve végén legyen nagy az arcotok.

Előzmény: Törölt nick (83550)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83552

Gio, ez hülye, kérlek ne reagálj semmit....Megint feladott pár magaslabdát, de kérlek ignoráljuk, hátha eltakarodik innen.

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83551

Csak azt az apróságot felejtetted el, hogy Moyes SAF erős szakmai ajánlásával érkezett....

Előzmény: giornalista (83544)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83550

A logikus gondolkodás nektek sem az erősségetek..pusztán az a tény támasztja alá, hogy a LvG érkezésével máris bajnokesélyesnek  pozicionáljátok ezt a közepes képességű társaságot.

Előzmény: giornalista (83547)
MU59 Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83549

Cseresor ?

Casillas- Carvajal- Pepe- Ramos- Modric- Bale- Isco- Xabi Alonso...

Ők mióta cserék / Isco kivételével /

Nálunk is hiányoztak emberek, náluk is. / náluk nyilván jobbak /

 

Előzmény: Dr.Drake.Ramoray (83536)
Tompus999 Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83548

Ez náluk tök megszokott. Néha kiretusálnak játékost hogy lesnek látszódjon a szitú, néha csak a párhuzamos szót értelmezik érdekesen. Most kicsit színeztek ezt-azt belefér.

Előzmény: Csumpitáz_Béla (83535)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83547

az Arsenal-szurkoló, jellegéből fakadóan, nem tud logikusan és földhöz ragadtan gondolkozni. védett fajnak nem tekinthető, hiszen sajnálatosan túltenyészett, bár az igazsághoz tartozik, hogy a City-drukkerrel vagy a Liverpool-drukkerrel ellentétben egyáltalán nem kártékony fajta. itt most meg nem nevezhető gondolkozók szerint "cukik". 1998-ban kísérletet tettek a nemesítésükre, azonban az új üvegház építésével ez a folyamat lelassult, véget ért. a hirtelen jött hírnév miatt nagy látványosságként kezdődött az anyatelepként szolgáló Arsenal mélyrepülése, és a drukker-gyérülési korszakot megelőző évek sikerességének felemlegetése (ld. még: Invincibles-eset, Bergkamp-faktor) és a kimutatható kontraszt komoly frusztráció-hányaddal töltötte meg a nehéz időket átvészelő egyedeket.

 

brit szemészek néhány évig az Arsenal 2004-es és későbbi csapatképeivel tesztelték a páciensek látását. ebben az időben statisztikailag megszűnt Angliában a vakság, hiszen még egy fehér bottal piszkálva is látszott a különbség a két Arsenal között. emiatt egyébként ezt a tesztet később beszüntették.

 

 

hét év után az idei tavasszal ismét virágzásnak indult a kis diaszpóra, hét év megvetettségét és kollektív lenézését kellene most logikus gondolatok közé csomagolva levetniük magukról. ez persze nem egyszerű feladat. éppen ezért az Arsenal-szurkolókkal érdemes vigyázni, ugyanis roppant szeszélyesek, kiszámíthatatlanok. bármikor elhangozhat a köreikben olyan mondat, amelyért civilizáltabb közösségekben a felszólaló fejét követelnék, náluk azonban, a hurráoptimizmus jegyében, ez szóba sem jöhet - v.ö.: "Sanogo meg akár még jó játékos is lehet" . ilyet felvilágosult, a középkori mendemondákból már kinőtt felnőtt, nyugatiasan gondolkozó drukker nem állít anélkül, hogy ne tenné hozzá azt is, belátva a mondatba csomagolt tartalom jelentését, hogy "tök hülye vagyok".

Előzmény: Netuddki_m (83543)
Csumpitáz_Béla Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83546
Csumpitáz_Béla Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83545

 

 

Ashley...

 

 

giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83544

azért egy kis buzi ez a Moyes, mert amellett, hogy előre tudni lehetett, hogy alkalmatlan, még be is bizonyította, hogy ez így van.

 

azért egy kis szarjani, mert képtelen volt felnőni a feladathoz, amit kapott. senki az életben nem kap majd ilyen lehetőséget, ő volt az egyetlen, és ahogy kellett, úgy baszta el.

 

a vezetőségnek én megmondtam volna a tavalyi bukta 1%-áért, hogy miért nem szabad idehozni. idehozták.

 

erre ez a majom mindent, amit csak lehetett, elrontott. Januzajnak adott egy új szerződést, meg idehozta Matát, na kb. ennyiben merül ki a "bevételi" oldal, a kiadási viszont napestig sorolható.

 

ugye te sem szeretnéd, hogy belekezdjek? mert mások már egészen biztosan nem.

 

Moyes meg sem próbálta, és amit meg megpróbált, azt rendre elbaszta. ez az ő bűne. pislákoló reménysugarakat sem lehetett fellelni a munkásságában, jellemző, hogy az egyébként optimista topik is körülbelül novemberre veszítette el vele szemben a türelmét.

 

mármint a legtöbben, mert páran persze bevédték az utolsó percekig. pedig november végére már világos volt minden. na de nem kezdek bele. kiadhatnám kb., annyit írtam már erről a faszkalapról, ti jobban unjátok, mint én, az biztos. a lényeg az, hogy életem végéig fogok drukkolni ellene és röhögni a kudarcain!

milyen szánalams például, hogy egy Galatasarayhoz sem volt jó :)))) persze, rájöttek, hogy rosszul venné ki magát, ha a Bursaspor elleni meccset megelőzően azt nyilatkozná, amit itt is elsütött, hogy "We'll try to make it hard for Newcastle!"...

 

ja és remélem, hogy utálni fogja a lánya férjét :)))

Előzmény: F1mre (83540)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83543

Igen, igazad van.

 

Mint általában.  :-))

 

Megkövetlek minden Arsenal szurkoló nevében.

 

Mondjuk van is miért.

 

Ebből a meccsből is tisztán látszik, hogy az idei szezonban Ti vagytok a triplázás (PL,FA,Liga) egyértelmű és toronymagas esélyesei.

 

Hol mondtam én ilyet? Egyre erősödik az alaptézisem...Az Arsenal szurkolók szeretnek baromságokat összehordani...Azt még nem tudom, hogy ez csak a futballra korlátozódik, vagy egyéb témákhoz is hasonlóan hozzáértőek...Na mindegy. Hátraarc és séta.

Előzmény: Törölt nick (83539)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83542

ez túlzás, de az is, hogy a Real fakót vertük volna tegnap.

 

egy olyan védelemmel, amiben Blackett és Michael Keane fogta a második félidőben többek között Bale-t, meg később Ronaldót.

Előzmény: Törölt nick (83539)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83541

ez óriási :)))))))) istenem, de szánalmas!!

Előzmény: Csumpitáz_Béla (83535)
F1mre Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83540

És akkor Moyes a "buzi" amiért a vezetőség úgy gondolta, hogy az Everton után, 0 trófeával is jó lesz? 

Előzmény: giornalista (83534)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!