Keresés

Részletes keresés

rhmprszt Creative Commons License 2012.11.22 0 0 326

Azt hiszem, ezek pont ide illenek:)

18karat Creative Commons License 2012.11.21 0 0 325

Talán, ha az idő is engedi: "kis alárendeltemmel"- Ő közelebb a 2.0 m-hez, mint a 190 cm-hez---kilátogatunk a közeli parkerdőbe, ahová mindenféle előzetes utasításomat betartva már eleve felkészülten: női csipkés tangában: az öltöny alatt, és rengeteg folyadék, főleg ásványvíz elfogyasztásával és a tőle mindenkor elvárt: irántam való teljes odaadással és engedelmességgel érkezik majd.

 

Ki kell élvezni a késő ősz nyújtotta természeti adományokat. Hiszen...vészesen"közelít a tél", bár egyáltalán nem biztos, hogy ahogyan már: jóval korábbi visszaemlékezésemben utaltam rá, akár dermesztő fagyban is nem  lesz újra kedvünk felkeresni az anyatermészetet. Természetesen hasonlóan extrém céloktól indíttatva.

 

Nem sok felemelőbb érzést tudok elképzelni, mint mikor a férfi rám bízza magát és elemi szükségleteit és én diszponálom.

 

"Most megengedem, hogy elengedd!" 

 

S természetesen én veszem elő a bizarr alsóneműből a farkát és én fogok vele játszani, s én mondom meg, amikor végre elengedheti magát. Ez a femdom egyik kimagasló libidónövelő pontja számomra, amikor

a természetes szükséget is az én akaratom alá rendeljük. 18karat

18karat Creative Commons License 2012.10.08 0 0 324

Ez a természetes, nem mindig van "olyan" hangulata sem az embernek-legalábbis nekem bizton nem...:-)))

Előzmény: RegOnly (323)


RegOnly Creative Commons License 2012.10.05 0 0 323

Köszi, hogy megosztottad, megosztod. Szép élmények ezek... Pervi? Érdekes lehet a dolog pszichológiája. Ki mondja meg, hogy mi "normális" és mi nem? Milyen szép is, amikor nem azzal foglalkozunk, hogy mit gondolnak, mondanak mások. Jó dolog a szabadság. Mégis egy csomó korlátot állítunk, elsősorban magunk elé. Megyek WC-re :-(

Előzmény: 18karat (321)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.05 0 0 322

nem nem pervi voltál hanem rövid :)))

annyira jó olvasni ilyen történeteket, és te olyan édesen tudod ezt elénk tárni!

Kár hogy ilyen rövid lett de azért nagyon nagyon köszönöm neked!!

Tetszett, főleg hogy az egyik "főszereplő,, épp a csipkés bugyikád volt!

pisi és bugyi....uhhh imádom :)))

Előzmény: 18karat (321)
18karat Creative Commons License 2012.10.04 0 0 321

Szeretem az erdőt, a fás-ligetes helyeket. Volt idő, mikor egy közeliben viszonylag gyakran megfordultam. Nem kirándulási céllal...:-)))Hmm, de rég is volt, ma már csak egy nagyon izgalmas emlék. De dermesztő hidegben egy mesterséges tó partján, az autóból kiszállva megpisiltetni az akkor szeretett férfit sem egy utolsó érzés...Főleg, hogy a kedvemért az autóban lecserélt női csipkés tangát "használat" után kidobtuk, majd a pisilést úgy szerveztem, hogy a bugyi kapja meg a nem csekély adagot...Pervi volnék? Tudom. Jó éjt nektek piss-funok!

Előzmény: Törölt nick (320)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.04 0 0 320

mesélj nekünk ide tartozó emlékeidről!!!!

naaaa léccilécci :))

Előzmény: 18karat (318)
18karat Creative Commons License 2012.10.04 0 0 319

Szia, társtopikban ment a válasz.:-)

Előzmény: RegOnly (317)
18karat Creative Commons License 2012.10.04 0 0 318

Az emlékekből nem jó táplálkozni...sokáig tettem magam is, az embert kibillenti a valóságérzetból, az itt és most sokkal jobb dolog, biztosan megleled a partnert is hozzá, légy inkább ezen-szerintem:-)))!

Előzmény: mofdgy (316)
RegOnly Creative Commons License 2012.10.03 0 0 317

Lenne érdeklődő egy közös túrázásra? Pl. bepisilni a Pilisben? Találkozó egy tele másfél-két literes ásványvizes palackkal, amit induláskor megiszunk...

 

 

Előzmény: 18karat (312)
mofdgy Creative Commons License 2012.10.03 0 0 316

Nemrég egyik este jöttem hazafelé valami buliból...kicsit iszogattunk is de nem mondanám, hogy részeg voltam...Jövök az járdán, és látom, hogy két lány siet át az utón mögöttem az én oldalamra...egy darabig jönnek mögöttem majd megállnak...kicsit távolabb voltam már tőlük de egyre sűrűbben pillantgattam hátra, hogy mit fognak csinálni...jött egy kereszteződés, és gondoltam lefordulok, mert arra gyorsabban hazajutok meg vissza is tudok lesni, hogy a lányok mire készülnek...ahogy eltelt pár másodperc és odalopóztam a ház sarkához, kilestem a fal mögül, és mintha csak tudták volna,m hogy mire vágyok...Látom mind a két lány beállt az ott parkoló furgon mögé és gyors ütemben próbálják letolni magukról a nadrágot, majd a bugyit...mondomanom sem kell a nadrágom elég szűk lett hirtelen...nem bírtam mozdulni, csak néztem ahogy gugolnak mind a ketten és csak pisilnek...olyan erotikus látvány volt...nem is voltak olyan messze még hallottam is ahogy csobog a pisi a földre...

azóta sokszor próbálok arra jönni hazafelé de sajnos már csak az emlék marad...

18karat Creative Commons License 2012.09.30 0 0 315

Nahát! Köszönjük az öteleteket:-)))!

Előzmény: Kanis (314)
Kanis Creative Commons License 2012.09.30 0 0 314

Tudományos megközelítés:

18karat Creative Commons License 2012.09.25 0 0 313

Nos, eltévedtél azon a bizonyos ösvényen? Remélem nem, s jössz ide topikozni:-)))!

18karat Creative Commons License 2012.09.21 0 0 312

Let's go!Topik életrekeltési akció és javallom, olyan helyre menj, ahol biztosan nem ismernek, hisz igaz, hogy őrült izgató "az esetleg meg is láthatnak...", de a leírtakból valahogy arra vetek, hogy esetleg túl fiatalka vagy még ahhoz, hogy ha a kis esély mégis bejön, lebukj...Nem mintha ez a valóságos lebukás bármilyen életkorban, státuszban, pozícióban használna az ember imidzsének, de... 

Csak okosan:-)!

Előzmény: Leo_man (311)
Leo_man Creative Commons License 2012.09.18 0 0 311

Élesszük fel a témát, tök érdekes! :D Sajnos én ilyenben nem vehetek részt, mert ritkán járok egyedül, pl. suliba kocsival elvisznek és valahol kiraknak és akkor elsétálok a suliig de az forgalmas hely. Az jutott eszembe, hogy ha megyek át haverhoz (közelben lakik) teszek egy kitérőt, mert ha végigsétálok az utcájukban van egy kis ösvény a végén és esetleg ott. :D Nektek mi a véleményetek? De számomra jó ezeket a sztorikat olvasni, leheljünk életet a topikba!

18karat Creative Commons License 2012.09.03 0 0 310

Az országút szélén

 

Késő este, vagy kora éjszaka: hosszú, esemény,- s élménydús nap után útban hazafelé a sokak zavarát jótékonyan lelplező sötétben megálltunk útban hazafelé egy olasz rendszámú mikrobusz mögött a pihenőben. Nekem kivételesen nem kellett, így volt időm nézelődni, ami azonnali asszociációkra bírt...

 

Két fiatal férfit is láttam, ahogyan könnyít magán, de csupán sziluettet és semmi mást. Csak a fantáziám és a vágyaim színezték tovább a helyzetet. Amiit, bár komoly vágyam, azt hiszem: valójában: soha nem tennék meg, főlag a párom előtt...Kiszállni, s angolul megkérdezni, hogy "can I help you?" És a vadidegen farokkal, mint egy locsolóval, össze-vissza, szerte-szét, vagy épp felfelé célozva, kedvemtől függően játszanék az ő természetes szükségégével...:-)Hmm.

18karat Creative Commons License 2012.09.02 0 0 309

Szia! Örülök, hogy örülsz. Nem tanította nekem a cseppecskéset senki: ahogyan írtam, ráébredtem, ráéreztem: mi nekem a jó, jobb, sőt a legjobb, s már hosszú ideje így teszek, ha...

Amit az ágyban, nem magányos szex esetén ugyanazon izmokkal tudok produkálni, nos arról meg nem nekem kell "ódákat zengeni", ám a párom megkérdezését mellőzzük. Ő velem ellentétben: cseppet sem  nyitott a publicitásnak még az írott változatára sem.

 

Lehet, én vagyok túlzottan grafomán?:-)S ezt a hírelést is bölcsebb lenne a magunk intim ügyeként kezelni? Nos, a dependenciáról nem kívánok vitát nyitni, esett már szó róla.

Egy biztos. Nem vagyunk egyformák, különböző habitus, temperamentum, attitűd, egyéb "járulékos" szexuális vágyak. A lényeg szerintem nem a l'art pour l'art élvezeten van, hanem az úton, ami odáig elvezet. Vagyis egy mindenképpen odaadáson, bizalmon, szereteten alapuló kapcsolat végkimenetén, ahol a minőségi szex kiteljesedik.:-)

Előzmény: goldeen (308)
goldeen Creative Commons License 2012.09.02 0 0 308
Sziamia! Örülök hogy visszatértél! :-)
A szép lassan cseppenként pisilgetést tanítják bizonyos iskolák...
Azt mondják akik értenek hozzá, hogy aki a csepegtetésben profi, hihetetlen élményt tud nyújtani az ágyban. :-)
Ugyanazzal az izmokkal ha szex közben szorítgatod, az valami csuda.
ÁLL LEE TÓ LAG... :-)))
Előzmény: 18karat (307)
18karat Creative Commons License 2012.09.02 0 0 307

Ahogyan ígértem, íme: a  szabadban pisilős sztorim

 

Szokatlan élethelyzet: magánéletileg, lenyűgöző környezet, és beláthatatlan nagy víztömeg.

Mindig is megtettem, amit most is: a vízben… Mióta eszem tudom: izgatott a fürdőruhán, a lágy anyagon keresztül elengedettpisi. Ám idók sorám rájöttem: tartogatással és igen lassan, igen apró adagocskákban jó elengedni, márha magam örömére teszem…. Ezt is tanulni kell, mert eleinte, már gyerekként: szexkultúra híján, meg talán perverzitás nélkül, ösztönösen cselekedve: az egészet egyszerre engedtem el…  ma már a gyerekkori módi számomra akkor okoz orgazmushoz hasonlatos állapotot, ha a párom ölében ülök, s a úszónadrágja és a fürdőruhám is félrehúzva, s felváltva le, rápislünk egymás nemi szerveire…,s a dolgot  persze egy frenetikus szeretkezés koronázza meg. Ott bent a vízben, merthogy a világ megszűnik létezni és senki sem tudja mit teszünk,  miért vagyunk összeölelkezve, mert természetesen: az összes más esettel szemben: itt hangtalanul tesszük boldoggá egymást… Már maga ez nagy kihívás és  más színt ad a szeretkezésnek…és már csupán a visszaidézéstől felizgulok és lüktetek…

Szóval, ahogy mondám, most a magam örömére  tettem apró  kis bűnömet… Amikor az első pár cseppet a hosszú órák alatt  gyűlt  és céltudatosan adott helyszínre tartogatott mennyiségből beleeresztettem, , mivel nagyon rég volt módom rá, azt hittem, hirtelen felkiáltok, annyira jól esett a régi dolgok felidézése, s nem csupán agyban,hanem tettekben is…

 

A bő órányira elnyújtott csepegtetés…a vízben kezdődött, de folytatódott a parti nyugágyon, ami textil anyagú, s tudtam, a vizes fürdőruhám úgyis nyomot hagy, tehát aggodalomra semmi ok…Sőt ez volt csak az izgi, zsúfolt part, s én tettem, amit kívántam, de veszettül és amit mások a WC-ben egy perc alatt elintéznek és megkönnyebbülten teszik a számukra kedves víz körüli tevékenységüket…

Nah, én nem így voltam!!! Felajzott a víz is, de a parti dolognál, már alig tudtam megállni, hogy a törölközővel betakart testem egyik legérzékenyebb pontjához ne nyúljak, mikor ott ülve, s látszólag „semmittéve” eresztgettem az aprócska cseppecskéket. Nagyon jól  esett volna maszturbálni mindemellett, de azt már nem kockáztattam… A vízbe kívánkoztam, s mivel már nem sok szabad, egyedül tölthető időm maradt, így az utolsó mártózáskor: beengedtem az egész, még bennem feszülő maradékot. Nagyon lassan, finoman, érzéssel engedtem útjára a drága nedűt, hogy minél tovább tartson az élvezetem. Ezt követően csatlakoztam a társasághoz, akikkel  érkeztem, már csak zuhany, ami „amúgy mindig megkísért”, meg  az öltözés volt hátra…

 

A kabinban a törölközővel is, meg az ujjammal is a „megengedettnél” jóval hosszasabban időztem a lábaim közt, főleg a klitoriszomon, viszont nem élveztem el,-azt megtartottam a szállás WC-jén  egy következő adag gyűltekor: magamban, magamnak.

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.05 0 0 306

 

Hmm? Mese:-) Egyik tengeri eldugott szikla mögötti beugróban, a langy -meleg víz nyaldossa ágyékunk, ahogyan dől ránk a medterránium összes kincse- s persze, hogy ránkjön. Kicsit beljebb megyünk, egy pillantásból értjük egymást, az öledbe ülök és te bólintasz, hogy te akarod először, a merev farkadra engedem édes terhem, majd megkapom, amitől eláll a lélegzetem és hangosan, számat nem betapasztva, felhőtlenül élvezhetlek, ahogyan adod kint és bent egyaránt...Hmm!

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.04 0 0 305

Már nem kicsit kellett volna a mosdót használnom, mikor egy általam sűrűn látogatott boltba még beugrottam. Ám ott találkoztam egy ismerőssel és beszélgettünk, majd megvettem, amit kell és mentem a kasszához, ahová már emberfeletti  kínok árán jutottam el.

 

Koraősz volt, midiszoknya és papucs, tanga , harisnya nélkül. És bizony szerencsémre senki nem állt sem előttem, sem utánam. Ilyen kivételes esetet!

A kassza hangja morajlott, amíg én másodpercről-másodpercre éreztem, hogy nincs tovább és a nedű feltartóztathatatlanul megindult,- de ismeritek az érzést, csak az első: nagyon kikívánkozó szakasz.

 

Így is maradt alattam tócsa, de senki nem vette észre az "esetet", s távoztam villámgyorsan. Majd később esetleg mikor észlelték gondolkodhattak el, hogy vajh kinek a dobozos üdítője lehetett lyukas...

 

Azóta is járok oda, de igyekszem a dologra nem gondolni, ha mégis eszembe jut, akkor csak mosolygok a történteken.

 

Mikor hirtelen hazaértem, már nem izgatott a ruha: beálltam a kádba és befejeztem, amit elkezdtem...Ez volt az egyetlen olyan eset, mikor nem tangában, vagy franciabugyiban történt csak az esemény. Már valahol írtam, azokat szeretem eme célra használni.:-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.02 0 0 304

Hm, én sosem tétetnék piercinget magamba, sehová. Ez az én egyéniségemmel nem összeegyzetethető, de ettől lehet izgatóan szép és roppant hasznos.:-)

 

Amikor pisilő hölgyek a két ajakba rögzített kis karikát fogják meg, nem kell "bajlódniok ", amivel mondjuk egy azokat nem viselő társuknak...

Na, akkor még izgatni is képes, persze csak egy adott szintig, mindaddig, míg nem váltok a valós kedvenceim megtekintésére és élményszerzésre...

 

Újabb, más aspektű válasz ez Goldeen egy korábbi hozzám intézett kérdésére, szeretem, de csak módjával: lehetőség szerint megyek inkább a gay, -a shemale pissingre, vagy hangulattól függően a D/s-re, annak mindenképp pisivel átitatott változatára...Mesélek majd arról is, ami megesett velem, s nem azért, mert nagyon akartam volna, de az időket nem mindig jól kalibrálom én sem...

Előzmény: rhmprszt (303)
rhmprszt Creative Commons License 2012.07.01 0 0 303

A bugyi nélkül flangáló piercinges kis suna...hű, de bírnám imádni...

Előzmény: mofdgy (300)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.01 0 0 302

Miért érdemes görögdinnyét enni?
A görögdinnye kitűnő vízhajtó, vesetisztító és salaktalanító. Mivel 90%-ban vízből áll, jól átmossa és méregteleníti a szervezetet, a vért és a beleket is kitisztítja. Fogyasztása hasznos, ha betegségből lábadozik, mert pótolja vizet, és elősegíti a gyógyulást a szervezet kitakarításával.

 

:-) Ekkora hőségben: fogyasztása kötelező!

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.28 0 0 301

Köszönjük a válogatásodat, ahogyan jelezted, te "mindenben" a természetet és a  kedveled.:-)

 

Az alónadrág nélküliség, borzasztóan izgató is tud lenni, ha mondjuk nem azon keresztül akarsz bepisilni, mint egy, e hajnalban született hozzászólásban olvashattuk...azt feltételezve, hogy mondjuk egy hölgynek akarsz örömet szerezni, különleges finomságot lehet belevinni, amíg ő kibont téged...és mondjuk segít a pisilésben, s természetesen nem hagyja szó nélkül a nagyfokú "feledékenységet"..., ami az alsónadrág hiányára utal...:-)

Előzmény: mofdgy (300)
mofdgy Creative Commons License 2012.06.28 0 0 300
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.27 0 0 299

Ez itt full erotikus és nagyon élménydús. Élmény volt megnézni. Hatásos, hisz mily klassz lenne utánacsinálni...

Előzmény: Kanis (297)
goldeen Creative Commons License 2012.06.27 0 0 298
De még mennyire hogy az! Kénytelen vagyok miatta kicsit tovább itt ülni ebéd után az étteremben, mert ilyen duzzadt farmerban mégse mehetek végig az asztalok mellett... :-)))
Nincs is azzal semmi kifogásom, ha egy nő állva pisil! Nekem inkább a segédeszköz használat a zavaró kicsit. Hányszor belepisilt már, stb. Ez a mellékelt videó egyértelműen izgató, főleg számomra a fenéken lecsöpögő pisi okoz plusz gyönyört. Hú a francba, már megint... Na ezt most gyorsan befejezem, mert egyébként sietnék... Kicsit vicces, hogy hajtom, sürgetem a pincéreket, hogy hozzák már, siessenek, mert szűkre szabott az időm, most meg itt cseszem az időt írogatással. Na sziasztok! :-)))
Előzmény: Kanis (297)
Kanis Creative Commons License 2012.06.27 0 0 297
Előzmény: goldeen (295)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!