Keresés

Részletes keresés

C. Creative Commons License 2014.08.04 0 0 83581
Welbeck Creative Commons License 2014.08.04 0 0 83580

Wilshere azért nem volt stabil kezdő nálatok, mert sérülékeny, de a képességei alapján az lenne.

 

Ebben a szezonban (is) nagyon peches volt, megsérült a szezon elején, Ramsey meg élete formáját hozta, így mikor felépült értelemszerűen nem került vissza a kezdőbe.

 

De nagyon meglepődnék, hogy ha most szezon elején elkerülik a sérülések akkor is csak csere lesz-e...

 

Tényleg olyan nehéz elismerni, hogy jobb csapatunk van, mint nektek?

 

 

Mindegy, majd Május 16.-án a 37. fordulóban, mikor mi már rég bajnokok leszünk, és ti az Old Traffordra látogattok, majd a csapatotok megtapsolja a miénket ahogy azt olyankor szokás, akkor majd te is rájössz.

Előzmény: Vermaelen (83578)
Jay-X Creative Commons License 2014.08.04 0 0 83579

Gio és a többiek köszönjétek meg nagy citys barátaitoknak hogy akkor már nem bírták a fa-kupát is megnyerni, én megköszönöm a Poolnak. Most évekig itt olvashatjuk ezeket a szerencsétleneket.

Vermaelen Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83578

:)

 

Tehát nem férne be hozzátok senki annak a játékosnak a kivételével, aki nem fér be hozzánk.

 

Egyszerűbb lett volna azt írnod, hogy bocsi srácok, 5 éve nem láttam Arsenal meccset, ezért nem tudok hozzászólni a témához.

Előzmény: Welbeck (83553)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83577

ez csak annyit jelent, hogy holnap-holnapután nem vesszük meg :)

 

furcsa is lett volna, ha nem tart veletek, akkor kb. tudni lehetne, hogy marad.

Előzmény: m.robi (83576)
m.robi Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83576

úgy néz ki, hogy elfelejthetitek Vidalt :))))) elutazott az ázsiai túrára, marad nálunk :))))))

Sláger Thibault Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83575

Nehéz megítélni a keretek erősségét. A MU, City, Chelsea, Arsenal négyesból bárki behúzhatja az aranyat. A Pool és a Southampton durván visszaesik, a Spurs nagy kérdőjel, az Everton még odaérhet a top4-be.

Előzmény: Welbeck (83574)
Welbeck Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83574

Hát én Smallingot biztos nem cserélném le a németre. Még Lipták Zolinál is lassabban fordul meg....

 

Özil és Carrick teljesen más poszt, ennyire ne utáld már :D

 

 

Ha már itt tartunk:

 

Mata, Kagawa > Özil, Cazorla

Herrera > Wilshere, Ramsey

Carrick, Fletcher > Flamini, Arteta

 

Walcott nem hiszem, hogy stabil kezdő lenne, Chamberlaint nagyon bírom, anno sajnáltam, hogy nem hozzánk jött, de Januzaj jobb nála. 

És még itt van Lingard, Zaha, Lawrence, akik lehetnek olyan jók.

 

 

A riválisok közül az Arenalt "csípem" leginkább, de szerintem elég gyenge keretük van.

Alexis az egyetlen tőlük akit gondolkodás nélkül elfogadnék.

Előzmény: giornalista (83562)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83573

Juventus appear resigned to losing Arturo Vidal, with Manchester United having offered £40m for the Chilean, and, having missed out on Juan Iturbe already, the Italian champions will also ask for Nani and Javier Hernandez in exchange.

 

Corriere dello Sport, tehát legalább olasz, helyi forrás.

 

Evra ezek szerint nem volt még elég: Nani, Hernandez + 20 millió, és rendben.

Szerg Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83572

Pont Wilshere,aki még az Arsenal kezdőjébe sem fér be?

Előzmény: Welbeck (83553)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83571

Ennyit régen költött a klub :) Herrera és Shaw is alapos bukszába nyúlás volt. Herrera és tegyük fel egyik érkezése (Vidal, Strootman), az Fellaini távozását elősegítheti. Rajta nem kis bukás lenne. Ááá Carricket nemlehet kitakarítani, jó lenne feljavulna nem Józsi Gyurisan totyogna és alibizne, hiába mondják, hogy nála van legtöbbet a labda és passzolja a legtöbbet, abból 70% kamu alibipassz, hátra, csak a biztos :)

Előzmény: giornalista (83568)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83570

Pénz.

Előzmény: Törölt nick (83569)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83569

Strootmant is most ellehetne hozni

Ezt mire alapozod? :-)

Előzmény: Törölt nick (83566)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83568

Vidal és Strootman egyszerre? :)

 

nem mondom, én rohadtul adnám, de azért tegyük hozzá, hogy az elmúlt 20 évben összesen két klasszis középpályást igazoltunk (Keane és Carrick - bár, Keane akkor még nem volt klasszis, Carrick meg szerintem sosem volt az). erre most hirtelen, egy nyáron hoznál kettőt, plusz Herrerát? sok lesz a jóból :)

 

ha jön mind a kettő, meg kellene válni Carricktől, aminek én rohadtul örülnék, de egyelőre úgysem következik be. Strootmant meg most elhozni azért nagy kockázat. a Roma megkérné az árát, cserébe lehet, hogy egy Hargreaves-t igazolunk már megint.

 

ami nagyon jó, és te is írod: LVG szereti bedobálni a fiatalokat, és nálunk egy rakás használható, ígéretes vagy már most zseniális fiatal van. Januzaj, Lingard, Lawrence, a két Keane, Blackett, James, és ezek csak azok, akik már be is mutatkoztak a felnőtteknél... 

Előzmény: Törölt nick (83566)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83567

Szélen gondoltam. Úgyis 3 védős játék lesz, jobb, balszélen használható, valami miatt kiszorította az embereket a VB-n is. Van Gaal tudja mit akar, én jelen pillanatban leszarom, hogy milyen múltja van. Rafael, Valencia töketlensége helyett simán ő is. Baloldal okés lesz Shaw, de kellene Blind mindenképpen.

Előzmény: giornalista (83563)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83566

Blindet most kellene, Strootmant is most ellehetne hozni, meg ugye Vidal. Nem lesz rossz a keret, ráadásul LVG szerti a fiatalokat is bedobálni. Senkinek nem lesz bérelt helye, egyfronton nagyon bő a keret, még a ligakupa, fa kupában is lehet olyan csapatot felküldeni, ami akár bajnokin is bárkivel felvenné a versenyt.

Előzmény: giornalista (83563)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83565

szinte minden meccset együtt nézünk páran a Keletinél lévő Mozaik kávézóban :)

 

bármikor szerettel várunk téged is! általában 4-5 fős a kis csapat, a Stretford Endesek szoktak jönni, köztük az innen mint a rossz illat, úgy elillanó Everred, akire pedig óriási szükség lenne. ha ő és nistelrooij is aktívan írnának ide, akkor ez lenne a legkomolyabb szakmai rálátással bíró topik az egész drukkerkocsmában.

Előzmény: Netuddki_m (83561)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83564

:D :D :D

 

remélem is!!! kurvára remélem!! :D

Előzmény: Bob Loblaw (83560)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83563

Kuyttel kapcsolatban csak annyiban tévedsz, hogy mindenhol használhatatlan.

 

lehet, hogy széthajtotta magát, de én nála tanácstalanabb játékost keveset láttam azért a vébén. ezerszer inkább Young, mint egy Kuyt, már ne is haragudj.

 

Blind érkezésére én is számítok, és Strootmanéra is, télen, ahogy Netuddki írta.

Előzmény: Törölt nick (83554)
giornalista Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83562

Mertesacker, Özil, Ramsey, Wilshere, Sanchez.

 

ugye nálunk, meg máshol sincs már igazából fix kezdő úgy 5-6 éve, de ezek a játékosok azért abszolút a "tűz közelében" lennének.

 

ha úgy tetszik, akkor:

 

Mertesacker > Smalling

Özil > Carrick

Ramsey > Fellaini

Wilshere > Cleverley

Sanchez > Nani.

 

de tegyük hozzá, hogy az ötből két játékos saját nevelésük, a maradék hármat viszont igazolták, az elmúlt időszakban.

 

a maradék viszont szóra sem érdemes náluk (Szczesny, Koscielny, Giroud, stb.)

 

kérdőjeles még Walcott, illetve Oxlade-Chamberlain, mármint utóbbi esetében az, hogy mivé növi ki magát.

Előzmény: Welbeck (83553)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83561

Egyébként valami whyskizős mecsnézésre vevő lennék egy komor október-novemberi hétvégén...

Előzmény: Bob Loblaw (83560)
Bob Loblaw Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83560

Ezt a Jameson-os ígéretet számon kérem majd rajtad, ne aggódj. :D

Előzmény: giornalista (83524)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83559

Ramsey? Disznók elé gyöngyöt? :P

Előzmény: milton keynes (83557)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83558

Blind fog jönni érzésem szerint. + Strootman januárban.

Előzmény: Welbeck (83556)
milton keynes Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83557

én ramseyt azért szívesen látnám nálunk.

Előzmény: Welbeck (83553)
Welbeck Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83556

Blind ok, de remélem Kuytot csak viccnek szántad.

Lehet alázatos, de a liverpoolos múltja miatt rohadtul nem bírom és szerintem nem vagyok egyedül ezzel.

 

Owen más volt, neki örültem de Kuyt soha ne viselhesse már a mezünket, maximum ha venni akar magának egyet a szurkolói boltban :)

Előzmény: Törölt nick (83554)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83555

Iscot azonnal elfogadnám, kibaszott jó játékos. Az olvtárs csak fél ennyi.

Előzmény: MU59 (83549)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83554

LVG kifogja hozni belőlük a maximumot és nincs nemzetközi kupa, azaz heti egy meccsel lehet tolni, cél az arany, nem lehet más. Védőt várok belső védőt méghozzá ballábas belső védőt.

Blindre gondolok elsősorban. Ő szélsőt wingbacket is tud játszani, de az se lepne meg Kuyt kapna egy szerződést. A csávó szarráhajtotta magát a VB-n, egyik legalázatosabb volt és szó szerint mindenhol használható.

Welbeck Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83553

ezt a közepes képességű társaságot.

 

 

Mondjál már valakit abból az isteni arsenalbol aki beférne ennek a közepes képességű társaság kezdő tizenegyébe...

Segítek, Alexis Sanchezen kívül (akit most vettetek), maximum egy kis jóindulattal Wilshere lenne az.

 

Majd szezon közben illetve végén legyen nagy az arcotok.

Előzmény: Törölt nick (83550)
Netuddki_m Creative Commons License 2014.08.03 0 0 83552

Gio, ez hülye, kérlek ne reagálj semmit....Megint feladott pár magaslabdát, de kérlek ignoráljuk, hátha eltakarodik innen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!