Keresés

Részletes keresés

Wormie Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8138

Kibújik a szög a zsákból....?

 

Pfff!

 

mesélte az ügyvéd úr hogy találkozott olyan vesztes perrel ahol önfejüen egy ilyen fórum tanácsára ügyfél perelni kezdett és még nagyobb kára született!! megszívlelendő

 

 

Hát akkor ne perelj! Menj el, és üdüld le a jogodat! :-DDD

 

Amúgy érdekes, hogy jövő időben írod, hogy ma találkozol vele, de a tanácsa meg már itt van...

 

LOL

 

 

 

Előzmény: mergests (8137)
mergests Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8137

tisztelt mindenki!

 

tökéletesen egyetértek az előttem szólóval.... mint tudjátok itt meghírdettem h ma találkozom egy jogásszal a gvh-tól és várom azok jelentkezését akik ebben partnerek és anyagilag is beszállnak h előrébb jussunk!! nagyjából senki nem jelentkezett. a tárgyalás megtörtént...kaptam is olyan infókat amiket eddig nem tudtam és itt nem is gondoltak rá vagy legalábbis nem mondták! 

szóval egyet kell értsek azzal, hogy itt senki évek óta nem mer továbblépni összefogni stb...csak a panaszkodás a beletörődés a gyalázkodás és a sokszor rossz tanácsok sora kerül ide!!!! így nem jut senki előrébb.

csak egy érdekes infó: mesélte az ügyvéd úr hogy találkozott olyan vesztes perrel ahol önfejüen egy ilyen fórum tanácsára ügyfél perelni kezdett és még nagyobb kára született!! megszívlelendő

Szóva azt hiszem én is arra jutottam hogy nem siránkozom itt többet mert ennek így semmi értelme.

szoktam más fórumokat is látogatni de ott szakemberek is résztvesznek a beszélgetésben és kaphat az ember jó tanácsokat amik működnek. itt nincs senki ilyen csak károsult emberek akik vagdalóznak, jogászkodnak és lehet tévútra visznek valakit aki hisz nekik( persze nem rosszindulatból hanem csak mert nem jogászok nem értenek hozzá!) 

JGab Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8136

Én már anno leírtam erről a véleményem. Az ÁFA helyesbítést nehéz lesz támadni NAV oldalról, szerintem azt lehet támadni, hogy miért emelték a nettó díjat (ezt csak indokolt esetben tehetnék meg), de ez ptk, ehhez a NAV-nak semmi köze.

Akkor kb. figyelmen kívül hagyta a véleményemet, úgyhogy a lenti megjegyzést nem veszem magamra.

 

A konkrét történetet meg számtalanszor leírtam már, csak az már kb. 6-7 éve volt. Ott mások a tanulságok és a problémák, jelen ügyben nem releváns.

 

Egyébként a mi jogunk végül bekerült a földhivatali bejegyzésbe, de az Európa boldogabbik felén történt.

Előzmény: mérges vagyok (8135)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8135

Tisztelt Hölgyeim/Úraim!

 

Sok itt a mellébeszélés.Konkrét dplpgról senki sem ir.Már régebben feltettem egy felhivást,amelyben segitséget,támogatást kértem.Egyetlen érdemleges választ sem kaptam.Önök csak siránkoznak,tenni nem mernek,vagy nem akarnak semmit.

Ezért én befejeztem!

Na nem a harcomat a csalók ellen,csak az itteni irkálásokat.

Mert igy ennek semmi értelme.Önök,véleményem szerint gyávák,még névtelenül sem merik vállalni a történeteiket.

Bocs ha valaki sértve érzi magát,de ez az én véleményem.

Akit érdekel megtalál a privát elérhetőségemen.Lásd:régebbi irásaim.

 

Üdv.:

 

"mérges vagyok"

 

Ma csak itt,de holnap a többi topikon is leirom mindezt.

Előzmény: mérges vagyok (8121)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8134

Tisztelt Hölgyeim/Úraim!

 

Sok itt a melébeszélés.Konkrét doloról senki sem ir.Már régeben feltettem egy felhivást,amelyben segitséget,támogatást kértem.

egyetlen érdemleges választ sem kaptam.Önök csak siránkoznak,tenni nem akarnak,vagy nem mernek semmit!

Ezért én ezennel befejeztem!!

Na nem a harcomat a csalok ellen,csak az itteni irkálásokat.

Ennek semi értelme.Önök gyávák,még névtelenül sem merik válalni a történeteiket.

Akit érdekel,az megtalálhatja a privát elérhetőségemet a régebbi irásaimban.

 

Üdv.:

"mérges vagyok"   és maradok is!

Előzmény: Cenerentola (8133)
Cenerentola Creative Commons License 2013.06.18 0 0 8133

Tudjátok, mikor lesz Magyarhon normális és élhető ország? Ha az üdülési joggal hosszú évek óta büntetlenül szélhámoskodó gazember vigécek végre nyirkos, csöpögő, föld alatti tömlöcök penészes szalmáján sínylődnek.

JGab Creative Commons License 2013.06.18 0 0 8132

Ez az első négy találat a Holiday Club Hungary-t beütve. Szívás :)


  1. Holiday Club Hungary - Index Fórumforum.index.hu › Általános társalgási fórumcsoportA Törzsasztal6 napja – Gondolom mindenki úgy vette a jogát, hogy a bemutatón kicsalták a foglaló összegét. A törvény szerin, ez a szerződésben is benne van hogy ...
  2. Markgold • Joga van az üdüléshezwww.hch.hu/‎Oldal lefordításaA Holiday Plusz és Plusz 3 csomagja kiterjeszti lehetőségeit és elkalauzolja egy olyan világba, ahol valóra válthatják álmait. Holiday Plusz. Elegáns ajánlat egy ...
  3. Holiday Club Hungary Kft. Üdülési jog | Pertarskereso.huwww.pertarskereso.hu/panaszok/holiday-club-hungary-kft-udulesi-jog/‎án a Holiday Club Hungary Kft. meghívására elmentünk, ahol szembesültünk azzal, hogy üdülőhasználati jogot vásárolhatunk. A vásárlás nagyon jó befektetés, ...
  4. Holiday Club Hungary - Weblinkholiday-club-hungary-link.weblink.hu/‎Holiday Club Hungary hivatalos weboldal link www domain www.hch.hu http://www.hch.hu/ pagerank érték.
Előzmény: emil777 (8131)
emil777 Creative Commons License 2013.06.18 0 0 8131

Látjátok, ezért kell ezeknek a csirkefogóknak kiírni a nevét... Meg a cég nevet is...

Hadd tanuljon a Google :)

 

Emil

Előzmény: Wormie (8128)
JGab Creative Commons License 2013.06.18 0 0 8130

He-he :)

Minden ilyen sztori egy pici elégtétel :)

Előzmény: Wormie (8128)
Wormie Creative Commons License 2013.06.18 0 0 8129

Kis színes-vidám.... :)

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=125751920&t=9011258

 

 

Mármint nem az érintett olvtárs története a vidám, hanem a vörösfejű ügynök indoklása... :)

Wormie Creative Commons License 2013.06.18 0 0 8128

Áthozom a HOliday CLub-os topikról:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=125751920&t=9011258

 

Kedvencem:

 

Na ekkor elszakadt a cérna. Kértem, egy kis gondolkodási időt. Kimentünk erkély, googli, beír: Holiday Club, és jöttek a találatok: GVH, és az itteni bejegyzések. Vissza FŐFŐOKOS-hoz. Kérdezem GVH: elvörösödik, és üvöltve: Persze a francba ezekkel az okos telefonokkal. Mindenki a googit nézi és az első találatot! Elmeséltem: nem véletlenül az az első találat!!

 

:-DDD

Liszter Creative Commons License 2013.06.17 0 0 8127

Akkor mihez fogsz? Mer' nekem is a keszthelyi gazembereknél van "jogom". Én megkísérlek pörösködni a felbontásért.

Előzmény: skyhawk44 (8126)
skyhawk44 Creative Commons License 2013.06.17 0 0 8126

Szerintem is jól döntöttél. Ez egyébként milyen apartmanház?  Ezek szerint az apartmanházzal/üzemeltető cégével kötöttél korábban szerződést?

 

Egyébként úgy gondolom, nagyon nagy mázlid van. Ugyanis nekem a keszthelyi cég kijelentette, hogy a szerződésemet semmilyen formában nem mondhatom fel, nem adhatom ingyen sem vissza a jogot. Pedig már megpróbáltam.

Előzmény: pimpa007 (8124)
vidi313 Creative Commons License 2013.06.17 0 0 8125

Maximálisan jól döntesz!

Előzmény: pimpa007 (8124)
pimpa007 Creative Commons License 2013.06.17 0 0 8124

Azt hiszem, meghoztam a döntést. (ezt még nagyszüleimmel is meg kell beszélnem, mert szegénykék ezt nekem vették meg, jószivvel ajándékoztak meg vele, nem gondolva, hogy igy járunk) Beszéltem az apartmanházzal, és megkérdeztem, visszaadhatom-e, lemondhatok-e róla? A válasz: igen. Nem kapok ingyenhetet, pénzt, semmit, csak 'megszabadulok' az éves fenntartási dijaktól, és 'bebukom' nagyikáim által befizetett hétszámjegyű összeget. (sajnos nem hiszem, hogy belátható időn belül a per elindul, vagy lesz belőle valaha pénzbeli előnyöm...álmodozni nem fogok) Most is kuponos nyaralással megyünk a Balatonra, és szerintem a fenntartási dij már nem versenyképes ezekkel az akciókkal (ahol néha félpanziót, vagy egyéb extrákat is belefoglalnak az árba) szemben.

 

A kérdésem az, mivel még mindig bizonytalan vagyok, hogy tényleg jól döntök-e: Szerintetek?

Cenerentola Creative Commons License 2013.06.17 0 0 8123

Gazemberek a köbön! Vigyázat! Lépre ne menj! Átvernek, mint kakit a palánkon! Tapasztalatból beszélek, mert volt már hozzájuk szerencsétlenségem. Egyébként a szemük sem áll jól, válogatott gengszterbanda.

Előzmény: fülesbagoly1 (8119)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.16 0 0 8122

Bocsánat!

Ez azért nem teljesen így van.

Kérem, vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal, bizonyára tudunk segíteni!

hungary@dialanexchange.com

06 21 252 3832

 

Üdvözlettel: Tiszai Zoltán

Előzmény: JGab (7019)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.15 0 0 8121

Kedves bagoly!

 

Kérlek tájékoztas majd,hogy peres utra vitted-e,vagy mi a helyzet?

"mérges vagyok"

Előzmény: fülesbagoly1 (7933)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.15 0 0 8120

Kedves Vicuka1946!

 

Mindent elhiszek Önnek?

Csak az az érdekes,hogy ez az Ön által igen rendesnek nevezett cég.képtelen egyetlen egy szóval is válaszolni leveleimre?!

Hetente hivnak,hetente kérdezek tölük dolgokat i-mailban,de válasz nincs.

"mérges vagyok"

Előzmény: Vicuka1946 (8109)
fülesbagoly1 Creative Commons License 2013.06.15 0 0 8119

Az Eurobenefit június 19-én tart  fogadónapot Gödöllőn a régi műv. házban.

vidi313 Creative Commons License 2013.06.14 0 0 8118

"Maga a hülyeséget reklámozza,de azt nagyon...lehet hogy ki kéne tiltani."

 

Na! Mi történt? Mi verte így ki a biztosítékot? Így védelmezi egy átvert TS tulaj az egészet, akinek szabadulási szándéka van/volt az egésztől? Ez nekem gyanús...

 

Egyébként több TS topik van itt az index-en. Van olyan amelyik kifejezetten a pozitív véleményekre nyílt. Mégis, hogy hogynem, 99,99%-ban negatív hozzászólások vannak abban is. Ha nagy ritkán beesik egy pozitív, az biztos hogy ügynöktől származik. Ez már csak ilyen.

A nagy számok törvénye alapján nem hiszem, hogy a vásárlókkal lenne a baj.

Előzmény: Vicuka1946 (8112)
vidi313 Creative Commons License 2013.06.14 0 0 8117

 

"Mert akinek sikerűlt hozzájutnia a pénzéhez,az már nem veszi a fáradságot,hogy itt töltse az idejét."

 

Honnan veszed? Ez közel sem biztos! Csak a magad nevében nyilatkozz! Lehet Te így tennél, de ez azt nem jelenti hogy más is! Ha nem totális veszteség árán szálltam volna ki az egészből, akkor is ugyanaz lenne a véleményem, mint most.

Előzmény: Vicuka1946 (8109)
wolfocska Creative Commons License 2013.06.14 0 0 8116

Na! ez eszembe sem jutott! Nagyon igazad van!

És nem "mintha"....... tuti!!!!!

Előzmény: kertem nárciszokkal (8115)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.06.14 0 0 8115

Annyit segítek neked, hogy mindig "bűzlik", ha valaki egy konkrét célra regisztrált nickkel osztja az észt. Mintha küldték volna....

Lehet, hogy tényleg?

 

,-)

Előzmény: Vicuka1946 (8112)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.06.14 0 0 8114

akinek sikerűlt hozzájutnia a pénzéhez,az már nem veszi a fáradságot,hogy itt töltse az idejét

 

 

Full MLM-es logika szerinti indoklás.

Melyikben nyomulsz...? Amway, FLP...?

 

:-D

Előzmény: Vicuka1946 (8109)
JGab Creative Commons License 2013.06.14 0 0 8113
Most már teljesen világos,hogy ezen az oldalon jót,pozitívat írni az főbenjáró bűn.


Nem, itt hazudni bűn.
Előzmény: Vicuka1946 (8112)
Vicuka1946 Creative Commons License 2013.06.13 0 0 8112

Kedves JGabi!

Maga a hülyeséget reklámozza,de azt nagyon...lehet hogy ki kéne tiltani.

Most már teljesen világos,hogy ezen az oldalon jót,pozitívat írni az főbenjáró bűn.

Vegye már észre magát.Szép estét mindenkinek,és sok sikert továbbra is!Vicuka

Előzmény: JGab (8111)
JGab Creative Commons License 2013.06.13 0 0 8111
Még annyit. hogy mielőtt legközelebb ide ír, kérdezze már meg a főnőkét, Eteley urat (eurobenefit értékesítési igazgató), hogy az általa tulajdonolt és ügyvezetett OPM Group által elsikkasztott néhány tíz millió forintot visszafizette-e már?
Előzmény: Vicuka1946 (8109)
JGab Creative Commons License 2013.06.13 0 0 8110
Kedves Vicuka!

A hülyék a túloldalon laknak, aki ide jár, mindenki tudja, hogy az Eurobenefit simlis banda, és nem, hogy az eladás nem igaz, de a beszámítás sem. Abból lesz az egy felesleges jog helyett kettő.

Mellesleg reklámozni itt tilos, kitiltás jár érte.
Előzmény: Vicuka1946 (8108)
Vicuka1946 Creative Commons License 2013.06.13 0 0 8109

Egyébként sejtem,hogy itt az oldalon miért csak a negatív hozzászólások vannak!!!Mert akinek sikerűlt hozzájutnia a pénzéhez,az már nem veszi a fáradságot,hogy itt töltse az idejét.Nekem segített az Eurobenefit,és úgy gondolom ennyit megérdemelnek!

Éva

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!