Keresés

Részletes keresés

barcaforca Creative Commons License 2017.01.18 0 0 59729

Elindult a you started return folyamat. Label nincs,csak egy kinai írásjeles cím.Nem lehet ezt leállítani valahogy? Az idő fogy.

Előzmény: barcaforca (59726)
t.lantos Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59728

Ott.

Azert ez mar maffiamodszer.

Előzmény: GKPW (59727)
GKPW Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59727

Hát ez rossz hír. Már örültem, hogy egy kicsit "visszatérítenek" az általuk ELLOPOTT pénzemből.

Az Ebay acc-on jelent meg a mínusz?

Előzmény: t.lantos (59722)
barcaforca Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59726


Send the item backThe seller is responsible for return shipping charges. Contact the seller for a return shipping label. If they can't provide one, you can purchase a label, and we'll ask the seller to reimburse you.Already sent it back?It's important to let the seller know the item's in the mail and when they can expect it. Just mark the item as sent.

Seller return information

Address

白云区三元里大道北1106号建南大厦402房

广州市 广东省 510400

Mark as shippedContact SellerClose this returnYour photos

 

Most mit csináljak? Tudtok még segíteni?

Előzmény: t.lantos (59715)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59725

Nem egészen értem ezt a "fizetés másképp"-et. Segítenél?

Előzmény: radikál (59721)
SnAkE Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59724

Kis segítség kéne az USA csomagos ügyemmel kapcsolatban.

A vevő 12.-én átvette a csomagot az Ebayes USPS nyomkövető szerint. Azóta 2 levelet írtam a vevőnek hogy zárja be a 10.-én nyitott case-t mivel megkapta a csomagot, de sehol semmi, válaszra se méltat.

Most lett egy olyan választási lehetőségem a case-nél hogy: "Ask us to step in and help"

Mit kéne tennem? Várjak hogy a vevő lezárja a case-t, vagy lépjek tovább, és kérjem az ebay segítségét?

t.lantos Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59723

Jo, kellett nekik vagy 5 nap hozza.

Előzmény: t.lantos (59722)
t.lantos Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59722

Na, csak ugy megjegyzem, hogy nem tudod megúszni, hogy az ebay lenyuljon.

Hiaba dontott a pp a javadra (ld nem valaszolnak), szepen ossze van nove a rendszeruk, es amris megjelent a szamlan mínuszban, mint fizetendo.

radikál Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59721

Nem csináltál semmit másképp :)

A vevő fizetett másképp ;)

Nálam ugyanez volt.

Néha (20-ból 1 esetben) így fizetett a vevő aztán várhattam sorozatban ismét 21 napig.

Előzmény: Törölt nick (59720)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59720

"ha a szabályzatban leírtaknak maradéktalanul eleget teszel"

Ez miben is állna? Nem emlékszem, hogy bármit máshogy csináltam volna, mint az előző eladásnál, ahol rögtön hozzáférhető volt.

Előzmény: radikál (59719)
radikál Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59719

Azért van mert instant paymentként fizetett a vevő így azonnal hozzáférsz.

A rontás csak akkor fog lekerülni ha a szabályzatban leírtaknak maradéktalanul eleget teszel.

Előzmény: Törölt nick (59716)
radikál Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59718

Na most érkezett el az idő, hogy életemben először nem jól működő motyót kaptam.

Német eladó, Orosz névvel, 5537 feedback 99,9%pozitív.

A cucc ára 288 Euro volt.

Most nyitom a case-t, kíváncsi leszek a visszaküldésre, hogy rá is vonatkozik e a címke vagy majd azt mondja küldhetem vissza saját költségemre. (?)

Amúgy van még ugyanebből a termékből neki és nekem inkább a termékre van szükségem mint a pénzre így azt se vágom akkor mi van ha felajánlja a cserét. (?)

Tehát, hogy hogyan zajlik pontosan.

Előzmény: t.lantos (59715)
t.lantos Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59717

Osszegtol (es lehet, hogy orszagtol is) fugg.

Előzmény: Törölt nick (59716)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59716

Hát én ezt k*rvára nem értem. Korábban szó volt róla, hogy van, aki 21 napos várakozás után fér hozzá  pénzhez, van aki azonnal. Nekem eddig mindig 21 napos várakozás volt, a legutóbb 2 eladás után azonnal hozzáférhető volt a pénz, most megint volt eladás, most meg megint 21 nap....

Tud erre valaki okosat mondani?

 

t.lantos Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59715

Ugyse fog, meg nem is lenne ertelme, tobbe kerulne, mint amennyit igy bukik.

Aki hamis kartyat arul, annal ugyis benne van a pakliban, hogy egy resze a vevoknek eszreveszi.

Amúgy csak olyan címke lehet, ami kovetheto.

Előzmény: barcaforca (59714)
barcaforca Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59714

Mi van ha még is küld ilyen cimkét? Vissza kell küldenem a kártyát? Ha vissza küldöm és ő letagadja hogy megkapta? Ezt a részét nem ismerem,nem volt még ilyenben részem.

Előzmény: t.lantos (59713)
t.lantos Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59713

Kell kapnod cimket, amivel ingyen visszakuldheted.

Nem fog tudni kuldeni, ezert siman a javadra dontenek, es visszakpapod a penzt.

 

Vegyel tole kartyat.

www.ebay.com/sch/sinceritytrading/m.html

Sose volt vele gondom. Mindig Toshiba kartyakat vettem tole.

Előzmény: barcaforca (59712)
barcaforca Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59712

Most ezt kaptam,segítsetek légyszi.

shiyizhuqingtian913 accepted a return for Samsung 128GB EVO PLUS Micro SD Micro SDHC 80MB/s UHS-I Class10 Memory Card. You should receive a return shipping label by Jan 18, 2017. Just print the label and send the item back to the seller.

Don't receive a label by then? You can ask us to step in and help.

 

 

shiyizhuqingtian913 let us know that they can't buy a return shipping label for you to use for Samsung 128GB EVO PLUS Micro SD Micro SDHC 80MB/s UHS-I Class10 Memory Card.

The seller is still responsible for return shipping costs, so contact them to arrange return shipping.

 

Mit csináljak? Postázni nem akarok.

radikál Creative Commons License 2017.01.17 0 0 59711

Nem is kell egyetérteni.

Nem az írtam, hogy az összes eladó hanem, hogy "sok eladó".

Akinek nem inge ugye...

 

A másik dolog.

Nem értékelek előre soha mivel nem a fizetést értékelem hanem magát a tranzakciót.

Az pedig csak a legvégén derül ki, hogy milyen volt.

Ebbe beletartozik minden.

Van olyan, hogy a vevő leüti ugyan a terméket (vagy megnyeri licittel) de b*szik fizetni napokig, halogatja, kínlódik... vagy értetlenkedik, rosszindulatú, atom hirdetésre a leütés után kéri az infókat, plusz fotókat... akadékoskodik holott minden 100% egyértelműen le van írva, fotózva... rosszindulatú...megvesz 2 cuccot de csak az egyiket fizeti ki... 1000 olyan eset lehet ami miatt még akkor sem biztos, hogy pozitívot adok ha esetleg ő azt ad amikor átvette a cuccot.

Arról nem is beszélve ha a vevő a cucc átvétele után nyilvánvalóan hazudna a termék állapotát, működését stb. tekintve én meg pozitívat adtam előre.

Senki ne nézzen madárnak...

 

Én az egész tranzakciót értékelem (ha értékelem) ami nem egyedi találmány.

Amikor az ebay-en értékelsz mint vevő akkor is részletesen van lehetőséged értékelni az eladót nem csak az van, hogy megkaptam, pipa, pozitív.

Előzmény: PancserPál (59703)
In Lak'ech Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59710

Szerdán az RTL Házon kívül című műsorában a Magyar Postáról lesz tényfeltáró riport. A beharangozó szerint tanulságos kis dolgok derülnek ki belőle.

t.lantos Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59709

En is abbahagytam a felenel.

DHL Paket, benn volt az orszagban, az egyiken napokig, a masikon 1 hetig ultek, ahelyi postan meg letagadtak, hogy ott van.

Előzmény: radikál (59700)
foveon Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59708

azert en se vagyok mai csirke, dolgoztam hasonlo cegnel, ahol a vizfej nagyobb volt mar a produktiv reszlegnel es csodalkoztak hogy iszonyatos koltseggel selejtet gyartottak. kb ilyen a posta is, bagoert dolgoztatjak a valodi melosokat, a vezetok meg pofatlanul hazudoznak, mindezt a monopolium biztos tudataban.

ebben is az a durva hogy tobbszor kijelenti hogy csomag nem kesett. ja mert ok nem csomagnak hivjak a csomagok nagy reszet hanem levelnek. plane ugy hogy a kulfoldi felado errol mit se tud, feladja dhl-el/ems-el/hermes-el/royalmailal/stb es azt hiszi csomagot adott fel. nekem meg vevokent nincs is erre rahatasom, aztan a hatarnal atvaltozik levelle, es jon a fekete luk. mikor megreklamalom hogy nem erkezett meg, akkor o ertetlenul kuldi a tracket hogy dehiszen bp-en van. es akkor mar biztos lehetek abban is hogy a kovetkezo aukciojanal mar tiltja is mo-ot...

 

 

Előzmény: radikál (59700)
bombaba Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59707

A sajtóban megjelent eddigi információk szerint nem csodálom, hogy a City Mail-lal nem futottál össze, nekem nem tűnik egy nagy múltú cégnek (inkább egy kamucégnek látszik, valamilyen - általam ismeretlen - célra gründolva 2008-ban az anyacég, majd 2011-ben a Mo-i rész). 

Azt mindig csodáltam, hogy egyáltalán odaér a címzetthez valamilyen küldemény, pl. a Karib térség országaiban, ahol a címek is kaotikusak és az egyik országban élő ismerős szerint náluk pl. egyszerűen nincs kézbesítés. Volt egy próbálkozásom kb. 10 éve, küldtem neki csomagot, ami nem jutott el a címzetthez, majd a MP keresésére kb 2 hónap múlva visszakaptam. Pozitívum, hogy legalább nem lopták el.

Előzmény: Tshu-hash (59704)
krisztike0000 Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59706

Amióta lehet regisztráció nélkül is vásárolni, az értékelés valahogy huszadrangú lett. Reg. nélküli nem tud értékelni.

Előzmény: PancserPál (59705)
PancserPál Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59705

Ráadásul, egy eladónak hamarább bevágják a negát is, ha nem értékelte a vevőt...

Előzmény: PancserPál (59703)
Tshu-hash Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59704

Ez mekkora veletlen: pont Dubajban elek, es szoktam idonkent csomagot kapni, eleg sok ceggel osszefutottam mar az utobbi par evben, de a City Mail eddig meg nem volt kozottuk. Igy nem tudom milyenek lehetnek, viszont az itteni postat felulmulni nem nagy dolog. A napokban rendeltem valamit orszagon belulrol, EMS-sel. Sikerult nekik rossz helyre kiszallitaniuk. :D Onnan visszakuldtek a feladonak, most ujra feladtak, remelem, hogy ezuttal meg is erkezni. Egyreszt csodalkozom, hogy egyaltalan igy mibol elnek meg (ok, allami ceg, gondolom igy van penz fenntartani, meg gondolom kotelezo is), masreszt az utakon rengeteg futarauto, es -motor rohangal, de a posta autojat az elmult majdnem 5 evben meg egyszer sem lattam... Konkluzio: azert a magyar postanal is van sokkal rosszabb! :D

Előzmény: bombaba (59701)
PancserPál Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59703

Ezzel nem értek egyet! Én mindenkinek küldöm alapból a pozitivat, pedig tudom olyan az árum amilyennek leírtam.

Viszont ha én vásárolok, mint vevő nekem egyből gyanússá és antipatikussá válik az az eladó aki nem értékel fizetés után.

 

Előzmény: radikál (59697)
bombaba Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59702

Azt azért hozzátenném, hogy ezt az új céget a MP vetélytársának nevezni erős költői túlzás.

Az NMHH június 5-én engedélyezte a szolgáltatónak, hogy Budapest közigazgatási határain belül elindítsa a szolgáltatását, amelyet a cég szeptember 1-jén el is kezdett.
A City Mail engedélye tipikusan a számlalevelek kézbesítésére kiváló, a bankok és közüzemi szolgáltatók tehát ezentúl két piaci versenytárs közül is választhatnak.

Szóval az év végi torlódásban ez a vetélytárs mintha nem is lenne. (Egyébként is furcsa az egész...)   

Előzmény: bombaba (59701)
bombaba Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59701

A 2.ponthoz:

"Ivan Meštrović egyébként a dubaji bejegyzésű City Mail kézbesítőcég tulajdonosa, aminek magyar leányvállalata 2015 nyarán nagy meglepetésre, egyedüli cégként engedélyt kapott rá, hogy a Magyar Posta vetélytársa legyen."

Azaz, bár semmit nem lehet hallani a vetélytársról, de elvileg már másfél éve  létezik (valahol).

Forrás:

http://index.hu/sport/futball/2017/01/06/meszaros_es_orban_nemzeti_stadionnal_es_milliardokkal_tamogatja_a_horvat_futballt/

Előzmény: Tshu-hash (59699)
radikál Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59700

Végig sem olvastam nehogy felqrjam magam.

Szánalom.

Van belső emberem a postán és olyan mélyre gyökerezik ott a kommunista mentalitás, hogy el sem hinnéd.

Kifelé kommunikálják, hogy ez aztán egy komoly cég flott szolgáltatással a megrendelőknek meg ezt hallván nyílik a bicska a zsebében.

Előzmény: foveon (59698)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!