Keresés

Részletes keresés

Anikó 1957 Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8161

Hallott valaki a Top Korong Kft-ről? A Móricz Zsigmond körtéren vannak, és azt mondják, hogy nem kell semmit előre fizetni.

mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.22 0 0 8160

Ök biztosan nem fogják eladni!

Előzmény: Liszter (8159)
Liszter Creative Commons License 2013.06.21 0 0 8159

Csak adnák már el a fészkes fenébe, és ne ismernék el azt, hogy nekem ott üdülési "jogom" van....

mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.21 0 0 8158

T! JGab!

 

Sajnos egy rosz hirem van.A Vidékfejlesztési Min. szerint a vonatkozó jogszabály:

 

"az ingatlan-nyilvántartásról szóló 1997.évi CXLI.tv.16.§-alapján az üdülőhasználati jogunk bejegyzésére nincs jogszabályi lehetőség."

 

Mindenki figyeljen nehogy eladják a szállodát ahol üd.joga van.

 

Egyenlöre ennyi.

Előzmény: JGab (8153)
Liszter Creative Commons License 2013.06.20 0 0 8157

Egyelőre...? Kösz, ennyi is elég. Gyanítottam, illetve több mint gyanítottam, csak egy kis megerősítésre vágytam.

Üdv: Liszter

Előzmény: újmóni (8155)
újmóni Creative Commons License 2013.06.20 0 0 8156

agikormosne, 2013-06-12  14:07
Van másik ilyen cég is, aki előre kér pénzt, de nemigen segít eladni. Nekem legalábbis semmivel nem bizonyította, hogy valamit is tett az üdülőjogom eladásáért. Az előre "pénzt" reklámköltségekre kérte? Prime Holiday Club! Vigyázni kell velük!

 

http://www.nagyutazas.hu/magyar/utazok_sarka/forum/entries.php?forum_topics_id=120

Előzmény: újmóni (8155)
újmóni Creative Commons License 2013.06.20 0 0 8155
Előzmény: Liszter (8154)
Liszter Creative Commons License 2013.06.20 0 0 8154

Uraim,

Tud-é valaki valamit a Prime Holiday Club (milyen eredeti neve van ennek is) cégről valamit, illetve van-é tapasztalása velök kapcsolatban? Hínak találkozóra, és mivel már számos vagy inkább számtalan ilyenen voltunk, érdekelne, hogy éppen velök találkozott-é valaki?

Köszönettel: Liszter

JGab Creative Commons License 2013.06.20 0 0 8153

Régen volt az már, de úgy érzem, hogy akkor minden tőlünk telhetőt megtettünk.

Az egy jó 2-3 évig tartó történet volt (2x lopták el a pénzünket), külföldi utakkal, ügyvéddel, rendőrséggel, hatósággal, egyeztetésekkel, információk felkutatásával, mindennel.

Amit megtudtunk, azt minden érdeklődővel ellenszolgáltatás nélkül megosztottunk.

 

Kármentés volt, most van egy viszonylag jól használható hetünk (jó helyen, főszezonban), ezt használjuk, amíg érdemes, utána majd meglátjuk. Aki idejön segítségért, annak megpróbálok tanácsot adni.

 

Ami hiányérzetem néha van, hogy egyik csaló rohadék fején sem törtem ketté a székét.

 

Neked sok sikert, ha van valami előrelépés, azért jó, ha megosztod itt, másnak jól jöhet.

Előzmény: mérges vagyok (8152)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.20 0 0 8152

T Jgab!

 

A mergets-el kapcsolatban igazad van.Mert én kértem,hogy  az általa emlitett találkozoról irja meg,hol és mikor,mert elmennék,de nem irta meg.

De azért néz magadba.Te mindent megtettél?

"mérges vagyok"

 

Ezzel vége!

Előzmény: JGab (8146)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.20 0 0 8151

Tisztelt TG-pereljünk!

 

Úgy veszem észre Ön csak egy .....irkáló volt.Mert nem válaszolt az Önnek irt levelekre.

Ön csak idegesitette a népet.Erre nincs szükség,jobb is hogy eltünt innen.

"mérges vagyok"

Előzmény: TG-pereljünk! (7390)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.20 0 0 8150

T.Jgab!

 

Köszönőm a reagálást.Mindenesetre várom a hivatalok válaszait,minden általam felvetett ügyben.

Aki kérte:30-9590-726.

 

"mérges vagyok2

Előzmény: JGab (8136)
Wormie Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8149

Szánalmas!

 

Nagyon jó összefoglalót írtál - ezt szerintem még sokszor fogjuk emlegetni....

 

Elvártad volna, hogy segítsenek Neked önzetlenül, de Te nem segítesz senkinek.

 

Na ja...

 

Másokat meg napokon át ostorozott...

 

Áhhh!

Előzmény: JGab (8146)
Wormie Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8148

Nem fogja. Mert olyan, mint az agresszív kismalac.

 

Ha egyáltalán igaz, amit ír - és nem esti mese... ÍGy kora délután.

Előzmény: JGab (8141)
mergests Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8147

rendben! sajnállak mert szánalmas amit csinálsz

JGab Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8146

Most persze megint én leszek a szemét rosszindulatú, de picit nézz már magadba.

 

Nem csak azért, mert ilyeneket kommentelsz egy hozzászóláson belül:

na erről a semmit mondó megnyílvánulásokról beszélek, csak a rosszindulat csak az acsarkodás...

....

másfél óra alatt többre jutottam mint itt ti évek óta!

 

Ide jöttél, nem ismertél senkit, de első nap már ellenség volt az ügyvéd, második nap már felesleges volt a fórum és tudatlan rosszakaró mindenki, aki ide kommentel. Mindenki segíteni próbált, de nem hallgattál senkire.

Kiakadtál, mert ezek után egy nap alatt nem került társ a megbeszélésedre (nem mindenki olvassa ezt a fórumon napi rendszerességgel) 

 

Most meg játszod itt a nagymenőt, aki tudja a tutit, de nem mondja el az arra érdemteleneknek. 

 

Közben NULLA konkrétumot tettél hozzá a fórumhoz. Ha megvan a tuti jogász, miért nem írod be legalább az elérhetőségét? Hogy mindenki elmehessen hozzá a saját költségén legalább. Az is, aki majd fél év múlva esik be ide esetleg. 

 

Elvártad volna, hogy segítsenek Neked önzetlenül, de Te nem segítesz senkinek. Szerintem tök hiteltelen, amit művelsz, tudom, hogy kibirod majd valahogy, de én befejeztem a Veled való diskurzust.

Előzmény: mergests (8145)
mergests Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8145

ok

JGab Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8144
Itt anno mindenki megfizette a saját ügyvédjét.

Mi pluszban külföldre jártunk, oda telefonáltunk infóért, kellett volna pénzt kérjünk azoktól a sorstársaktól, akik ezt nem tudták megtenni?

Azt, hogy ki volt ellenséges kivel, azt elemezhetnénk...
Előzmény: mergests (8142)
mergests Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8143

az mindenesetre tanulságos h nem az értékesítők oldaláról kell megtámadni ezeket a szerződéseket!!!

mergests Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8142

kedves palimadár!

 

én itt csak azt kaptam hogy (most nem idézem be) hogy minden ügy más és más, hogy mindenkinek egyedül kell lépnie, stb  kérdeztem sokszor itt hogy ki szeretne csatlakozni mind időben mind pedig anyagiakban h végre szakértővel haladjunk előre...ekkor azt kaptam h agresszív vagyok és stb és senki nem jelentkezett. én rászántam nem kevés pénzt hogy ezt az ügyet elindítsam egy olyan emberrel aki ért is a joghoz a gvh-hoz stb...szóval ezek után mint ahogy az előbb is leírtam mi erről a fórumról a véleményem ne várjátok hogy leírjam nektek!

ellenségessek voltatok velem megvádoltatok támadtatok....nem válalltatok velem közösséget...sőt...én most miért tegyem? és higgyétek el nem haragszom itt senkire mert egy cipőben járunk de azért van egy határ. én bizalommal jöttem ide de csak a kioktatást és a rosszindulatot kaptam

JGab Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8141

Klassz! És megosztod velünk?

 

Előzmény: mergests (8139)
palimadár9999 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8140

Ha tudsz valami újat akkor írd le!

 

Előzmény: mergests (8139)
mergests Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8139

na erről a semmit mondó megnyílvánulásokról beszélek, csak a rosszindulat csak az acsarkodás...ennek itt tényleg semmi értelme.

kedves W!

 

javaslom neked is ülj le hozzáértő emberrel és fogsz olyanokat hallani amik eszetekbe sem jut. én megtettem a saját költségemen és másfél óra alatt többre jutottam mint itt ti évek óta!

Wormie Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8138

Kibújik a szög a zsákból....?

 

Pfff!

 

mesélte az ügyvéd úr hogy találkozott olyan vesztes perrel ahol önfejüen egy ilyen fórum tanácsára ügyfél perelni kezdett és még nagyobb kára született!! megszívlelendő

 

 

Hát akkor ne perelj! Menj el, és üdüld le a jogodat! :-DDD

 

Amúgy érdekes, hogy jövő időben írod, hogy ma találkozol vele, de a tanácsa meg már itt van...

 

LOL

 

 

 

Előzmény: mergests (8137)
mergests Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8137

tisztelt mindenki!

 

tökéletesen egyetértek az előttem szólóval.... mint tudjátok itt meghírdettem h ma találkozom egy jogásszal a gvh-tól és várom azok jelentkezését akik ebben partnerek és anyagilag is beszállnak h előrébb jussunk!! nagyjából senki nem jelentkezett. a tárgyalás megtörtént...kaptam is olyan infókat amiket eddig nem tudtam és itt nem is gondoltak rá vagy legalábbis nem mondták! 

szóval egyet kell értsek azzal, hogy itt senki évek óta nem mer továbblépni összefogni stb...csak a panaszkodás a beletörődés a gyalázkodás és a sokszor rossz tanácsok sora kerül ide!!!! így nem jut senki előrébb.

csak egy érdekes infó: mesélte az ügyvéd úr hogy találkozott olyan vesztes perrel ahol önfejüen egy ilyen fórum tanácsára ügyfél perelni kezdett és még nagyobb kára született!! megszívlelendő

Szóva azt hiszem én is arra jutottam hogy nem siránkozom itt többet mert ennek így semmi értelme.

szoktam más fórumokat is látogatni de ott szakemberek is résztvesznek a beszélgetésben és kaphat az ember jó tanácsokat amik működnek. itt nincs senki ilyen csak károsult emberek akik vagdalóznak, jogászkodnak és lehet tévútra visznek valakit aki hisz nekik( persze nem rosszindulatból hanem csak mert nem jogászok nem értenek hozzá!) 

JGab Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8136

Én már anno leírtam erről a véleményem. Az ÁFA helyesbítést nehéz lesz támadni NAV oldalról, szerintem azt lehet támadni, hogy miért emelték a nettó díjat (ezt csak indokolt esetben tehetnék meg), de ez ptk, ehhez a NAV-nak semmi köze.

Akkor kb. figyelmen kívül hagyta a véleményemet, úgyhogy a lenti megjegyzést nem veszem magamra.

 

A konkrét történetet meg számtalanszor leírtam már, csak az már kb. 6-7 éve volt. Ott mások a tanulságok és a problémák, jelen ügyben nem releváns.

 

Egyébként a mi jogunk végül bekerült a földhivatali bejegyzésbe, de az Európa boldogabbik felén történt.

Előzmény: mérges vagyok (8135)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8135

Tisztelt Hölgyeim/Úraim!

 

Sok itt a mellébeszélés.Konkrét dplpgról senki sem ir.Már régebben feltettem egy felhivást,amelyben segitséget,támogatást kértem.Egyetlen érdemleges választ sem kaptam.Önök csak siránkoznak,tenni nem mernek,vagy nem akarnak semmit.

Ezért én befejeztem!

Na nem a harcomat a csalók ellen,csak az itteni irkálásokat.

Mert igy ennek semmi értelme.Önök,véleményem szerint gyávák,még névtelenül sem merik vállalni a történeteiket.

Bocs ha valaki sértve érzi magát,de ez az én véleményem.

Akit érdekel megtalál a privát elérhetőségemen.Lásd:régebbi irásaim.

 

Üdv.:

 

"mérges vagyok"

 

Ma csak itt,de holnap a többi topikon is leirom mindezt.

Előzmény: mérges vagyok (8121)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.06.19 0 0 8134

Tisztelt Hölgyeim/Úraim!

 

Sok itt a melébeszélés.Konkrét doloról senki sem ir.Már régeben feltettem egy felhivást,amelyben segitséget,támogatást kértem.

egyetlen érdemleges választ sem kaptam.Önök csak siránkoznak,tenni nem akarnak,vagy nem mernek semmit!

Ezért én ezennel befejeztem!!

Na nem a harcomat a csalok ellen,csak az itteni irkálásokat.

Ennek semi értelme.Önök gyávák,még névtelenül sem merik válalni a történeteiket.

Akit érdekel,az megtalálhatja a privát elérhetőségemet a régebbi irásaimban.

 

Üdv.:

"mérges vagyok"   és maradok is!

Előzmény: Cenerentola (8133)
Cenerentola Creative Commons License 2013.06.18 0 0 8133

Tudjátok, mikor lesz Magyarhon normális és élhető ország? Ha az üdülési joggal hosszú évek óta büntetlenül szélhámoskodó gazember vigécek végre nyirkos, csöpögő, föld alatti tömlöcök penészes szalmáján sínylődnek.

JGab Creative Commons License 2013.06.18 0 0 8132

Ez az első négy találat a Holiday Club Hungary-t beütve. Szívás :)


  1. Holiday Club Hungary - Index Fórumforum.index.hu › Általános társalgási fórumcsoportA Törzsasztal6 napja – Gondolom mindenki úgy vette a jogát, hogy a bemutatón kicsalták a foglaló összegét. A törvény szerin, ez a szerződésben is benne van hogy ...
  2. Markgold • Joga van az üdüléshezwww.hch.hu/‎Oldal lefordításaA Holiday Plusz és Plusz 3 csomagja kiterjeszti lehetőségeit és elkalauzolja egy olyan világba, ahol valóra válthatják álmait. Holiday Plusz. Elegáns ajánlat egy ...
  3. Holiday Club Hungary Kft. Üdülési jog | Pertarskereso.huwww.pertarskereso.hu/panaszok/holiday-club-hungary-kft-udulesi-jog/‎án a Holiday Club Hungary Kft. meghívására elmentünk, ahol szembesültünk azzal, hogy üdülőhasználati jogot vásárolhatunk. A vásárlás nagyon jó befektetés, ...
  4. Holiday Club Hungary - Weblinkholiday-club-hungary-link.weblink.hu/‎Holiday Club Hungary hivatalos weboldal link www domain www.hch.hu http://www.hch.hu/ pagerank érték.
Előzmény: emil777 (8131)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!