Keresés

Részletes keresés

Powerplant Creative Commons License 2001.09.13 0 0 748
Valahogy én úgy gondoltam, hogy más nyelveken van elég oldal...
Ha írsz magánba, akkor megmondom, megtárgyalhatjuk.

(Habár éppen most ráérnék 1 darabig: DM koncert mérlege - majd a vasárnapi műtét után min 6 hét járógipsz, 2 hét itthon...)

Előzmény: Youwine (747)
Youwine Creative Commons License 2001.09.11 0 0 747
Úgy gondoltam, hogy egy angol és/vagy német összefoglaló nem ártana, külföldi rajongók látogatása esetre. BTW mi ez a 20 oldal?
Előzmény: Powerplant (746)
Powerplant Creative Commons License 2001.09.11 0 0 746
Örök hála felajánlásodért! Szerintem külföldi nyelven (főleg a. és n.) van elég de a sajátunkon nincs.
Viszont ha valaki angolról tudna fordítani... én értek mindent, de le kéne írni szépen, magyarosan (kb 20 gépelt oldal lenne).

Képeket kapom szépszámmal, sok vár még 'feldolgozásra'.
Technikai rész is majd remélhetőleg készül.

http://www.extra.hu/kraftwerk - Honlap
http://kraftwerk.fw.hu - Képek
(ez a legújabb felállás)

Addig is: DM koncertre jó 'szurkolást' annak aki megy! (csak az eső...°#&>@>{#!!!)

Előzmény: Youwine (742)
Recoil Creative Commons License 2001.09.05 0 0 745
Depeche Mode klub a Mathiaszban 8-ám
http://mathiasz.oldala.hu
Powerplant Creative Commons License 2001.09.03 0 0 744
http://kraftwerk.fw.hu lesz akkor a teljes. ott vannak már a képek, pár nem elérhető ékezetes gondok miatt.
Powerplant Creative Commons License 2001.09.03 0 0 743
húúú gyerekek! megszoptam első körben... az extrán 20 megás a korlát... én meg szenvedtem... :-(
pedig koncertképek mentek volna, tömörítve azért ott vannak (az első adag)
Youwine Creative Commons License 2001.09.03 0 0 742
Ha gondoljátok, hogy nem ártana angol és/vagy német verzió, abban tudok segíteni.
Előzmény: YoungOld (741)
YoungOld Creative Commons License 2001.09.02 0 0 741
Ejnye, nem láttam. Azt több helyen is olvastam viszont, hogy a számban eleve benne van alapként a TEE, de még nem figyeltem. Most már ezek szerint biztos. Nincs fent a neten ez a rész video vagy audio verzióban?
A törpieknek üzenem, hogy gyűjtögessétek már össze, miket lehetne felhasználni a honlapon, és akkor kezdjünk már el csinálni is valamit. Aki meg ért a technikai oldalához, az meg annak álljon má' neki. Én már nyomom át a képeket Powerplantnek, ez cirka 1100 kép. Dobjuk össze amink van! Minden jöhet bele: WinAmp skin, ClipArt, midi, cikk, kép, saját írású szöveg, bármi. Csak haladjunk már valahogyan.
Előzmény: disp (740)
disp Creative Commons License 2001.09.01 0 0 740
Remélem mindenki látta a Madonna koncertet!

Az utolsó szám (Music) felvezetésében a Trans Europa Express szólt....imádom ezt a nőt! :)))

Powerplant Creative Commons License 2001.09.01 0 0 739
hi,
1. helyes a bőgés! :-) én is szeretném ha beszálnátok mert könnyebb lenne ;-)
(most éppen töltöm a képeket... azok lesznek dögivel...)

több szem többet lát; több okos - még okosabb :-)

2. hétfőn felhívlak!

Előzmény: artax (738)
artax Creative Commons License 2001.09.01 0 0 738
Sziasztok

Mi lenne ha egyszeruen Powerplant honlapjat atraknank a www.kraftwerk.hu-ra. Ami az itteni forum tagok kozos gyerkemeke lenne.

Powerplant Kerlek hivj fel, lenne par kerdesem a Flash-es menuvel kapcsolatban...

Mas. Nem tudjatok hol lehet pesten kapni es mennyiert az expo 2000 remixet.

Meg jobban mas. Valakinek megigertem a Trancverk express-t. Kinek is? Az dobjon mar egy mailt.
Most van idom...

Udv

Artax

disp Creative Commons License 2001.08.31 0 0 737
Uraim újra bedobom a kérdést nem akarja csinálni valaki a www.kraftwerk.hu -t?
Powerplant Creative Commons License 2001.08.31 0 0 736
Ez tényleg jó hír... YoungOld kolléga el is kezdte küldözgetni. Elég nagy munka van benne. Tömörítve is fel fogom rakni a honlapra. (mindehhez idő kell)
Előzmény: YoungOld (735)
YoungOld Creative Commons License 2001.08.29 0 0 735
Hali!

Jó hír Powerplantnek (és közvetve mindenkinek)! Elkezdtem felpakolni a megígért képgyűjteményemet több rar formájában az irat.tar.hu-ra. Fent is van már egy kevés, viszont vagy én vagyok igen lelassult, vagy nemtom, de áruljátok már el, hogy tudom magamon kívül másnak is elérhetővé tenni (írási jog nélkül)? Emilt írjon valaki please, amolyan szájbarágósat (ne a fórumot terheljük)! Köszi!

YoungOld

Youwine Creative Commons License 2001.08.26 0 0 734
Van ez az új Nike reklám, amiben labdákat pattogtatnak meg satöbbi és a végén kiírják nike.com/freestyle.

A zene nem a TdF lecsupaszított változata?

A SKÓT Creative Commons License 2001.08.24 0 0 733
Az emészési idő zenei beállítottságtól függ szerintem...
Látod, én is csak kevesebb mint négy napig vacakoltam vele!!:)
Előzmény: Powerplant (727)
A SKÓT Creative Commons License 2001.08.24 0 0 732
Sutter, van a billentyűzeteden Page down és Page up billentyű, no meg a nyilak....ilyen esetekben ezeket kell használni...:)

ON

Végighallgattam a négy cd-t, és azt kell hogy mondjam, kellemeset csalódtam! Én teljesen abban a hitben éltem, hogy amit hallani fogok, az valami teljesen jellegtelen kis semmi. Hát ehhez képest... Jó, azt elismerem én is, hogy egy-két számocskában nincs túl sok fantázia, de nagyon sokban viszont van! És a Ralf und Florian kifejezetten tetszett! Nagyon jól ki van dolgozva szerintem, néhány helyen tele van jobbnál-jobb zenei elképzelésekkel. A Ruckzuck-ot pedig már régebben is ismertem, csodálkoztam is, amikor az egyik album (így hirtelen nem tudom melyik) borítóján megláttam. Úgyhogy azért nem volt 100 %-ig újdonság.

Előzmény: suttercane (731)
suttercane Creative Commons License 2001.08.23 0 0 731
Nem azt kell nézni, hogy mit mond, hanem hogy KI mondja...

withe arra nem gondolsz, hogy ezekkel a hozzászólásokkal magadat járatod le..

Jaj de felelőtlen vagyok, te nem tudod mi az, hogy "gondolkodni".

Nem baj ha talán 50 éves korodra eléred szellemileg a 12 éves szintet talán majd rájössz.

Kedves KW fanok, ne hagyjuk, hogy az ilyen abberáltak miatt megtörjön a remek hozzászólások sorozata. Sajna az Ákos topicot sikerült szétzülleszteniük, de ez itt nem fog menni.
Nekem csak az a problémám, hogy csak így, neten keresztűl nagy a szájuk, élőben behúzná fülét, farkát..
Akit meg ez elégít ki, hogy névtelenül sározzon be másokat, arról asszem mindegyikőtöknek megvan a véleménye.
Bocs ha kicsit hosszúra, és offra nyúlt ez a hozzászólás, de elhatároztam, hogy többet nem veszek tudomást ezekről a barmokról.

withe Creative Commons License 2001.08.23 0 0 730
Sutter=Sutyi
Előzmény: suttercane (729)
suttercane Creative Commons License 2001.08.23 0 0 729
Hát igen..
Sutter=Copy
Yozef Creative Commons License 2001.08.22 0 0 728
Megegyszer ennyit Ralfi... :)
Előzmény: Youwine (724)
Powerplant Creative Commons License 2001.08.22 0 0 727
Azok emésztéséhez kicsit több idő kell de én pl már függőségben vagyok... csak az elején kellemetlen... :-)
Mindenkinek Sutter másol? :-)
Előzmény: A SKÓT (726)
A SKÓT Creative Commons License 2001.08.21 0 0 726
Sziasztok!

Megkaptam az első négy Kraftwerk albumkát!:))
Hallgatásuk, emésztésük folyamatban...vélemény kb. egy hét múlva.

Ezer köszönet érte Suttercane-nek!:))

Powerplant Creative Commons License 2001.08.21 0 0 725
Így van! Nemzeti ünnep!
Előzmény: Youwine (724)
Youwine Creative Commons License 2001.08.20 0 0 724
Ralf ma 55 éves. Boldog szülinapot!
YoungOld Creative Commons License 2001.08.19 0 0 723
Flür részt vett vendég szereplőként a Mouse on Mars Iaora Tahiti c. albumán, ami nagyon jó lett, bár az is igaz, hogy ez nem igazán Wolfgang érdeme. Karl pedig, mint tudjuk, rengeteg remixet készített, és társszerzőként is működött több projectnél, de ezek többségét azért kihagyhatta volna (szvsz). Szóval azért dolgoztak ők is, még ha kicsit gyengébb produktummal is.
Ja, és tessék meghallgatni az Erasure: Blue Savannah (Der Deutsche Mix I)-et (nem házi gyártmány, hanem hivatalos). Az éneken kívül szinte minden KW hangminta, és nem csak egy számból, hanem egy nagy rakatból összeollózva. Amúgy jó zene, dallamos és még érdekes is. Ezen kívül valami (nem ismerem, WinMX-el sem találtam) Blaine Reininger készített egy Ralph and Florian go Hawaiian c. számot (a Byzantium albumon), érdekes, bár nem nagy szám. Csak részlete van meg. Róluk szól, ahogy szörföznek Hawaiin, kezükben közben computer...:))) David Bowie pedig egy V2 Schneider c. számot írt Floriannak.
Előzmény: Youwine (722)
Youwine Creative Commons License 2001.08.19 0 0 722
Karl és Wolfgang egymástól függetlenül azt mondták, azzal lett tele a hócipőjük, hogy 4-5 év alatt - amíg a The Mix készült - egyetlen albumon kellett dolgozniuk.

Ehhez képest az eltelt 11 évben Wolfgang Flür, aki soha egyetlen Kraftwerk albumon sem volt szerzőként feltüntetve, egyetlen egy albumot készített, ez volt a Yamo: Time Pie c. lemeze. A második kb. két éve készül, címe - talán - Serenity Supreme (lesz).

Ugyenezen idő alatt Karl Bartos, a Trans-Europe Express, a Model, a Robots, a Computer Love, a Tour de France és még ki tudja hány klasszikustársszerzője pedig mindössze kettő - Elektric Music: Eperanto, illetve Elektrik Music c. lemezét készítette el.

Előzmény: YoungOld (721)
YoungOld Creative Commons License 2001.08.18 0 0 721
Látom, megviselt téged ez a kis szünetük:))) Viccen kívül: album tényleg nem jött azóta, de azért ott a Mix, koncertek, Expo, beígért új album (ami ki tudja hol van még)... Sz'al türelem:)))
Megy itthon a fordítgatás (német és angol honlapoké), belőlük annyit lehetett leszűrni pl, hogy Karl Bartos mondta egy interjúban (98 május), a miért hagyta ott kérdésre: "A 80'as években öt éven át dolgoztunk egyetlen albumon és ezt nem engedhettem meg magamnak." (Neki amúgy jobban tetszett a ki nem adott Techno Pop album, illetve az azon levő Musique Non Stop, mint az Electric Cafe-s változat). Flürnek is hasonló okai voltak: "das album klingt leider kalt, steril und lustlos". Ja, az expos fizetségnél írtam, hogy van ahol 400, van ahol 800 eDM-t írnak, illetve hogy visszaadták a felét. Én hülye: hát 8-nak 4 a fele!:))) Tehát eredetileg 8at kaptak, de ebből 4-et visszaadtak (ezek szerint).
Előzmény: Youwine (720)
Youwine Creative Commons License 2001.08.17 0 0 720
Sajnos már 15 éve, az Electric Café óta abbahgyták, nem?
Előzmény: Yozef (719)
Yozef Creative Commons License 2001.08.17 0 0 719
Udv!

> ezek többé egyetlen adásomba sem jönnek!!!
Gondolom mennyire megviselte oket a kijelentes.. :)
Azert jo lenne veluk latni valami interjut, szerintem nem adhattak til sokat, nem errol hiresek.. csak a zenelest ne hagyjak abba az a lenyeg.

Yozef

Előzmény: morpet (718)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!