Keresés

Részletes keresés

jeremmy Creative Commons License 2008.10.14 0 0 1752

Sziasztok!

 

A problémához annyit tudok hozzászólni, hogy olvastam egy hasonló oldalon ahol pénisznövelő pumpát árulnak, a pénisz növekedésének esélyeiről.

Ott azt írták, hogy akinek olyan tipusú a farka, hogy ami elernyedt állapotban egész kicsire össze tud menni, majd akcióra készen a többszörösére nő (vérfasznak hívják), azoknál sokkal jobban nyújtható, növelhető, mert rugalmasabb, képlékenyebb állagú. Viszont akinél elernyedt állapotban nem sokkal kisebb, mint errekció idején (húsfasz), azoké kevésbé nyújtható, az stabilabb, nem elég rugalmas szerkezetű.   

Ez is egy állítás, szempont és lehet, hogy van benne valami.

storm82 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1751
Esetleg egy kicsit.
Beszéltem az eladóval.
Értetlenül állt a dologgal, de legalább korrekt volt, nem hárította el a problémámat magáról.
Szal lehet sokaknak használni fog és csak én vagyok
ilyen kivételes balfasz...
Előzmény: Törölt nick (1749)
dave17 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1750

alig hasznalt bathmate elado. 20000 HUF (postaval egyutt). akit erdekel irjon emailt.



Törölt nick Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1749
és a pumpált méret nőt közben? szóval mindig nagyobbra tudtad nyújtani vagy az sem változott?
Előzmény: storm82 (1747)
Balage08 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1748
Srácok van olyan akinek nőtt valamit a farka a bathmate segítségével???Mert én is használom egy ideje ,heti 4-5 ször,de egyelőre semmi változást nem tapasztaltam...
storm82 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1747
Én közel 4 hónapig használtam a Bathmate-et, legalább heti 3x, eredménytelenül. :(
Ráadásul elszíneződött a farkam meg használat alatt ha 10 percnél tovább használtam, fájt a hasam. Lehet túl nagy nyomással csináltam.
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.08 0 0 1746

Nem honos a topic számomra, de:

 

a probléma lehet túlerőltetés, vagy valami hasonló. Ha a bőr alatt elmozduló "alkatrész" a necces (mintha egy darab kb. gyöngy alakú porc, vagy ilyesmi lenne), akkor eshetőleges, hogy erről lehet szó.

 

Nézesd meg urulógussal a biztonság kedvéért, de a szakvéleményig ne aggódj.

 

Szvsz nem biztos h a bathmate a ludas, elképzelhető, hogy kemény fekvőfelületen hosszabb erotikus álom okozta gerjedelem tartós rossz elhelyezésű kifekvése.:) (Remélem ez így nem túl bonyolult, és megérted mire gondolok.)

 

 

Előzmény: Törölt nick (1745)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.08 0 0 1745
Nem látszik, és működik a cerka, de olyan, mintha a bőr alatt valami "elszabadult" volna a pénisztörzs oldalán. Nem olyan, mint egy hajszálér, annál sokkal vastagabbnak tűnik és keményebb. Nem tudom mi sérülhetett, de már 2hete nem javul. Valószínűleg el kell mennem orvoshoz. Legalább a műtét költségeit és ennek a szar bathmate-nak az árát vissza fogom perelni. Az ügyfélszolgálatuk semmilyen megleresésre nem reagál.
Előzmény: Törölt nick (1744)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.08 0 0 1744

Elszakadt?

uhhh...

 

És milyen érzés vagyis letudod irni, illetve hogy mit látsz, fotó esetleg nincsen róla?

Beperelni őket hmm hát nemtom mindenestre azért ez elég durva ami a farkaddal történt.

merevedési panaszok is felléptek akkor ezekszerint? Valószinőleg egy ér (esetleg hajszálerek) pattanhatott el "jobb esetben" ( csak segíteni próbálok...)

 

üdv

Előzmény: Törölt nick (1743)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.08 0 0 1743
Én használtam a bathmate-t, de néhány hét után azt vettem észre, hogy a farkam bal oldalán, nagyjából 3-4cm hosszan mintha a bőr alatt valami elszakadt volna, és azóta is fáj. Heti 3x15 percet használtam. A tetves cégnek hiába írok e-mailt, nem is válaszolnak, telefonon elérhetetlenek. Valaki nyert már pert ellenük? Ha orvoshoz megyek, látleletet kell vetetni, ha úgy döntök, hogy beperelem őket?
lunule00 Creative Commons License 2008.10.08 0 0 1742
én varázsgombával szoktam. szárított varázsgomba, aktus előtt be kell venni két kiskanállal, a kétszeresére duzzad tőle. egy ráncos öregasszony árulja a Király utcában.
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.07 0 0 1741
nekem is nagyon megduzzad, de az elég gyorsan lemegy, bár elég félelmetes látvány tud lenni használat után.
Előzmény: HongKong80 (1740)
HongKong80 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 1740
Még egy gond merült fel, használat után a a fityma a többszörösére duzzadt. Nem fáj, nem érzékeny még csak nem is igazán zavar, de azért rákérdezek, ugye le fog lohadni, mert mégsem szimpatikus így?!

előre is köszönöm
HongKong80 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 1739
Helló
ma vettem a betmen készüléket és lenne egy kérdésem.
1. használatkor sikerült vákuumot létrehozni és pumpálni, a szívóhatás is megvan de valahogy nem éreztem hogy olyan hihetetlen erővel nyújtaná a brét. el is ernyedt egy idő után illetve a vákuum is megszűnt.
Mégsem hajtottam végre valamit rendesen? Inkább tv előtt szeretném használni, mert 15-20 perceket nem szoktam fürdeni / szülők még nálam is bekavarhatnak.
Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni, tanácsokkal ellátni.
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.05 0 0 1738
ja a zabkorpás doboz....igen! nagyon bevált!! örök hála! :)
Előzmény: Törölt nick (1735)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.05 0 0 1737
azaz?
Előzmény: Törölt nick (1735)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.04 0 0 1736
Végre egy topic, amihez hála istennek semmi közöm, és nem is akarok belemélyedni! :D
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.04 0 0 1735
Szia . kipróbáltad amit mondtam? bejött neked is?
Előzmény: Törölt nick (1734)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.03 0 0 1734
szerintem is...keressetek topic-ot a szűkült farkatoknak, ez itt senkit nem érdekel! Van annak is helye tutti.
Amúgy meg borotváljátok le a farkatok körül, kül nem fog normálisan zárni a pumpa.
a becsípődés problémája is megvan oldva...csak olvassatok vissza picit!
Buday008 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 1733
hagyjátok már ezt a szukulet dolgot sztem nem ez a topik lényege:_)))))))
spencer Creative Commons License 2008.10.01 0 0 1732

helló! én pár hónapja használom, de elég rendszertelenül ezért nem számolhatok be növekedésről. maga a használat kellemes, nem fáj, használat után pedig nyugalmi állapotban is duzzadt a pénisz ami szintén kellemes érzés meg látvány :) elszíneződést, egyéb nyavaját nem tapasztaltam. használat utáni néhány órában nehéz kemény erekciót elérni. a használathoz rövidre kell nyírni a szőrt az ágyékodon. kb ennyi.

Előzmény: Tommyboy82 (1730)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2008.09.30 0 0 1731
Szerintem nem Ő volt az, aki túlzott, hanem Te. Ha rendesen hátra tudja húzni, akkor az nem egy komoly szűkület. Ezért kár lenne lenyisszantani, hiszen a bőr tágulékony. Nekem ennél jóval komolyabb szűkületem volt, mégis megoldottam "házi barkácsolással", nyisszantás nélkül. Igaz, hogy egy kicsit valóban berepedt a bőr felszíne, de csak egy rövid ideig vérzett egy kicsit, és a későbbiekre nézve csak az volt a következménye, hogy kitágult a fityma, és azóta már hátra lehet húzni. Úgyhogy szerintem inkább az a vicces, hogy egy ilyen aprócska probléma miatt egyből a kés alá küldenéd. Vagy talán jutalékot kapsz érte?  :-)
Előzmény: Törölt nick (1719)
Tommyboy82 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 1730
Csátok! Valaki írja már le a véleményét a bathmate pumpáról aki használja már egy ideje és van valamilyen pozitív véleménye. Köszi!
Minusz Kukisz Creative Commons License 2008.09.29 0 0 1729
Alul ereszt, valószínűleg. Sajnos nekem is akkor zár rendesen, ha elég kényelmetlenül beszippantja a farkam körüli bőrt is, de azért ki lehet bírni.
Előzmény: Bali_83 (1728)
Bali_83 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 1728
Sziasztok!

Ma vettem Bathmate -et, és ki is szerettem volna próbálni, viszont van vele egy kis problémám. Mindig marad a csőben levegő, és miután pumpálom ki belőle a vizet, egyre több levegő lesz benne, a végére meg már víz alig.....nem tudom hogy mit csinálhatok rosszul.
Esetleg valaki le tudná írni a felhelyezés pontos műveletét ?

Köszi előre is a választ !
Minusz Kukisz Creative Commons License 2008.09.29 0 0 1727
Ja, meglepően testes darab, bár szerintem így is max 2-3000 Ft az előállítási ára. A plusz tömítés plusz tömítés, akkor kell, ha elkopott a régi...
Előzmény: Tommyboy82 (1726)
Tommyboy82 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 1726
csátok! Ma vettem egy ilyen Betmen pumpát kíváncsi vagyok milyen lesz meg, hogy ér-e valamit de remélem:) kicsit meglepődtem mikor kibontottam a csomagot nem gondoltam, hogy ilyen méretes szerkezet. Azt tudja valaki, hogy az a plusz tömítés az hová kell amit adtak hozzá? Gondolom az aljára de ott már van egy! csáó
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.28 0 0 1725
Melyik nőnek mi tetszik...
A második bekezdésedbe inkább nem mennék bele, de nagy hülyeségeket írtál.
Inkább ne menjünk bele ebbe a körülmetélésbe mert ez a topik nem erről szól meg amúgyis.
Figyelj, nekem mindegy, hogy mit csinálsz mivel nem az én farkamról van szó, nem akarlak meggyőzni sem semmiről, csak elmondtam a véleményem. Végülis te döntöd el, hogy mit akarsz, legfeljebb nem használod majd a bathmatet.
Ennyi.
Előzmény: Minusz Kukisz (1724)
Minusz Kukisz Creative Commons License 2008.09.28 0 0 1724
Nekem ellenkező tapasztalataim vannak. Régebben komolyan foglalkoztatott a téma, akkor körbekérdeztem a nőismerőseimet és gyakorlatilag egybehangzóan úgy nyilatkoztak, hogy jobban kedvelik a fitymás farkakat. Mondjuk közülük nem túl sok látott egyáltalán körülmetétltet, de nekik is jobban tetszett a klasszikus.
Több averzióm is van a témában és nem az általad jól körbeugrált "természetesség" érdekel. Persze a gondolatmeneted azért kicsit egysíkú, ugyanezen logika alapján nincs szükségünk fülcimpára, vagy éppen kislábujjra, ha mindenki levágná, csinosabb és olcsóbb cipőket lehetne gyártani. Európai klímában és kultúrkörnyezetben a fityma, mint olyan a legkisebb mértékben sem gátolja a tisztálkodást, így viszont nincs is rá semmilyen indok, hogy feleslegesen csonkolja magát az ember.
De engem ezek a motívumok egyáltalán nem érdekelnek, elsősorban használati félelmeim vannak (amik - belátom - minden valószínűség szerint jobbára alaptalanok), illetve alapvető esztétikai kifogásom. Nekem jobban tetszik a nem körülmetélt farok, főleg a felnőtt korban végzett körülmetélések nagyon csúnyák, otrombák, engem arra emlékeztet a legtöbb (amit persze láttam, és ez nem túl számottevő mennyiség), mintha meg lenne nyúzva, élesen látszik a vágás helye, az öltések nyoma, eltérő színü lesz, egyszerűen nem tartom esztétikusnak.
Ezen felül a műtétnek nyilván megvannak a maga kockázatai, amik, ha nem is számottevők, de nem is elhanyagolhatók.
Előzmény: Törölt nick (1723)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.28 0 0 1723
Én mondtam...
De, csinálnak részleges körülmetélést, csak azzal az a baj, hogy nehezebben gyógyul és lehetnek komplikációk, de ha ezt vállalod akkor vállald is ezeket a következményeket.
Nem értem mi a bajod azzal, hogy nem lenne fitymád, az egy felesleges bőrdarab. És nekem ne jöjjön senki azzal a hülye dumával, hogy van oka annak, hogy van fitymánk, igen még az őskorban volt oka, amikor nem volt a kezdetekben ruha és a rossz életkörülmények miatt nagyobb volt a fertőzésveszély. Ugyanilyen mint amikor a zord körülmények miatt is borította teljesen szőr a testünket, mára már nem mivel az állandó évszaknak megfelelő öltözködés miatt idővel genetikailag sokat ritkult a szőrzetünk. Sőt, én régóta hátrahúzva is hordom a fitymámat, jó, és semmi fertőzés vagy mellékhatás, emiatt már bukik is azoknak az elmélete, akik szerint még van oka, hogy van fitymánk.
Én amúgy régebben gondolkoztam a körülmetélésen, mert a nőknek is jobban tetszik úgy meg nekem is jobb lenne. De az a baj, hogy a lábadozások miatt napokig, akár hetekig itthon kellene lennem, nem is életbevágó nekem, tb sem támogatná, csak szűkület esetén, stb.
Végülis te tudod, akkor legfeljebb nem használod többé a bathmatet.
Előzmény: Minusz Kukisz (1722)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!