Keresés

Részletes keresés

rodni Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9541

Láttál már egy Szíjjártó-KO interjút? Szerinted milyen erőfeszítésébe kerül Olgának, hogy a betanult 2-3 mondattól többet kicsikarjon belőle? Van rá 10-15 perce, ebből elmegy egy kis idő azzal, hogy szíjjártó nem érti, vagy inkább nem akarja érteni a kérdést, de Olga legtöbbször behúzza a csőbe. Ezt nevezitek agressziónak, ami nem az, csak a riporter teszi a dolgát, és nem hagyja, hogy azt mondja SZP, amit a szájába rágtak, meg amit már a híradókban, sajtótájékoztatón elmondott.

Ja, hogy a Hír TV-ben nem így szokás, az más kérdés.

Előzmény: tollas (9537)
rodni Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9540

Azt le sem írtam, hogy utálom Orbánt, bár tényleg nem tartozik a kedvenc politikusaim közé. Egyszerűen megkopottnak, elfásultnak látom. 1990-től a fidesz vezetője, lassan 20 éve. Nem kéne már váltanotok? Nem lenne jobb a fidesznek, ha egy olyan embertől megválna, aki mindenáron a hatalmat akarja, aki csak uszít, kettéosztja a magyarságot nemcsak az országban, hanem már Erdélyben is? Kívülállóként csak ezt látom. A fideszen belül sok intelligens ember van, mért pont Orbán kell nektek?

Gyurcsánnyal szemben szerintem nem vagyok elfogult, látom a hibáit. De most a párton belül nem látok olyan embert, aki a reformokat ha másképp is, de végigcsinálná, elfogadná a párt és az emberek is.

Van bennem csalódás, hogyne lenne, mikor körülöttem elég sok a fiatal munkanélküli, legyen diplomás vagy szakmunkás. De még bízok benne. Szvsz senki, még a politikusok sem gondolták, hogy ilyen nehéz lesz a felzárkózás.

 

Előzmény: tollas (9534)
Aglo Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9539

-Egy Agyilag alultápláltból?????:))))))))))
Előzmény: tollas (9537)
rodni Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9538

Ha vkinek van kedvenc műsorvezetője, akkor már szerelmes belé? Már kinőttem az oviból.

Látszik, hogy nem igazán ismered. Láttad 1-2 műsorát, és konzekvenciákat vonsz le.

Amitől Olga különb a többi műsorvezetőtől, hogy nem direkt kérdéseket tesz fel az alanyoknak, hanem beszélget velük. Arról, amiről úgy véli, érdekli a nézőket. Egyáltalán nem tesz különbséget kormánypárti és ellenzéki képviselővel. A múlt héten Szanyi T-ral beszélgetett, és nem állt ki mellette. De ez fordítva is igaz, bár mostanában kevesebb a fideszes vendége.

 

A sztrájkügyben csupán annyit kifogásolt, mért jelentették be már most 21-én a sztrájkot, mikor még tárgyalhatnak is. Nekem úgy tűnt, hogy nem hajlandóak tárgyalni, pontosabban kompromisszumra jutni.

Most már tényleg kíváncsi vagyok arra a Nagy Katira, aztán összehasonlíthatjuk őket.

 

Ha láttad volna a Gyurcsánnyal készült riportját, nem így beszélnél róla.

Előzmény: tollas (9533)
tollas Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9537

És?

Minden riportalany olyan, amit ki tud belőle hozni a riporter..

Előzmény: Aglo (9535)
Aglo Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9536

-Mutyizás=Mikola!!:))))))))))))
Előzmény: tollas (9534)
Aglo Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9535

-Arra nem gondoltóltál még, hogy pocsék rossz riport alany is van??:))))
Előzmény: tollas (9533)
tollas Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9534

Nagy kár, hogy Orbánnal szembeni utálatod okát nem ismerjük. Igaz, Gyurcsány melletti szimpátiádét sem, így némi következetesség megfigyelehető a hozzászólásodban.

 

(Viszont valamennyi humorérzék felsejlik a mondandódban, amennyiben úgy vélekedsz, Gyurcsány megpróbál küzdeni a pénzlenyúlás és mutyizás ellen. Ezen jót lehet nevetni.)

Előzmény: rodni (9529)
tollas Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9533

Plátói szerelem?

Csak ne direktbe politizálna, mert riporternek ezt nem illik. Kérdezzen, információt adjon át, próbálja minél jobban bemutatni az riportalanya álláspontját.

 

Ő viszont úgy viselkedik (a kormánnyal egyet nem értőkkel), mint ha ő lenne a politikai ellenfél.

 

Ma valami sztrájkügyben félelmetesen agresszív volt a riportalanyával szemben.

Kifogásolta, miért úgy gondolkodik az illető, ahogy.

 

Összetéveszti a riporterkedést a misszionárusi tevékenységgel.

 

Nagyon rossz riporter, ő inkább egy kormányoldali megmondóember.

Előzmény: rodni (9528)
Aglo Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9532

-Remélem az SZDSZ-is!!!
Előzmény: rodni (9531)
rodni Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9531

Szerintem fromme írásának tartalma hasonló, csak más szavakkal fejezte ki magát.

Egyébként egyetértek veled, majd meglátjuk, ki nevet a végén 2010-ben. Remélem mi!

Előzmény: Aglo (9527)
Aglo Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9530


Üdv: Aglo.
(Bocsi.)
Előzmény: Aglo (9527)
rodni Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9529
Azt nem állítom, hogy  a kormány jól végzi a dolgát. Nekem is sokminden nem tetszik, főleg a mutyizás meg a pénzlenyúlás, amiben minden párt érintett, de még mindig jobban elfogadom, mint a zorbán vezírt. Gyurcsány legalább megpróbál ellene tenni vmit.
Előzmény: tollas (9526)
rodni Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9528
Sajna nem, de büszke lennék rá, ha az lenne. De te ezt úgysem értheted. :S
Előzmény: tollas (9525)
Aglo Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9527

Kedves fromme,

-Hányingerem van a "gój motorosok" akcióitól és attól amit képviselnek!:((
-Undorodom attól, hogy nem tudjuk megünnepelni nemzeti ünnepeinket mert az a Miniszter aki!:((
-Gyűlölöm azt, hogy a "Melegeket" úgy kezelik mint valmi fura lényeket és kicsit a más katekóriájába lökik, ahova mást is szívesen látnának!!!!:(((
-Nincs más kategóri csak 1: az ember!!!

-Esetleg Magyarok!!!!!!!!

-És ezek után inkább szeretnék Talmácsiról, Szávay Ágnesről és minden Magyar SIKERRŐL olvasni, hallani, de ne zsidózzon ne tüntessen és ne tartsa félelembe a népet ez a csőcselék!!
Előzmény: fromme (9522)
tollas Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9526
A jobboldal a nemzeti ünnepeket sajátítja ki, a baloldal meg a pénzt.
Előzmény: rodni (9524)
tollas Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9525
Szegény! Vagy rokonod?
Előzmény: rodni (9523)
rodni Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9524
Sajnos nemcsak a goj motorosok, hanem szinte az egész jobboldal ki akarja sajátítani a nemzeti ünnepeinket. Azon el lehet gondolkodni, hogy míg tavaly nov. 4-én OV és a fidesz hatalmas fáklyás menettel emlékezett az 56'-os forr. áldozataira, most mégcsak nem is koszorúztak.
Előzmény: fromme (9522)
rodni Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9523
Ki az a nagy kati? Nálam Olgánál nagyobb egyéniség nincs a médiában.
Előzmény: lujo2 (9521)
fromme Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9522

Kedves Lia!

 

A kettő nem keverhető össze. Az önmagukat gój motorosoknak nevezők akarják - szerintem - a Meleg Büszkeség Napja mintájára október 23.-át a Motoros Büszkeség Napjává változtatni, mivel más tartalmat ők a maguk részéről nem  tudnak  ennek a napnak adni. Mint kiderült - éppen Kálmán Olga műsorában - a főgój (gondolom, ez lehet a vezetőjük beosztása) már a múlt évszázad végén, a 90-es évek elejétől néhány motoros haverjával együtt körbe-körbe karikázta ezen a napon a fővárost, csak ez akkor még nem tűnt fel. Néhány éve indult be a nagyobb motoros szervezkedés és így már feltűnő, sőt visszatetsző amikor 150-200 motoros egy-két órán keresztül össze-vissza kacskaringózik Budapesten, gyakorlatilag minden cél nélkül, kizárólag feltűnésvágyból, önnön elfogadottságuk kikényszerítésének céljával. (Külön nevetséges volt ebben az évebn, hogy a gój motorosok parádéja után indult a nemzeti motorosok hasonló kacskaringozó karavánja).

Ez - szerintem - az ötletadó rendezvényhez hasonlóan kontraproduktív, nem jól szolgálja a kítűzött célt.

 

És ez nem ugyanaz, mint egy motoros világbajnokságon való győzelem. Bár, tartok tőle, ennek a világbajnokságnak olyan hatása lesz itthon, hogy még jobban megnövekedik az őrült módon száguldozó és durrogtató motorosok száma az utakon.

 

Üdvözlettel

 

fromme

Előzmény: Aglo (9520)
lujo2 Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9521
az okos nagy katit a hírtv-n kell nézni
Előzmény: Törölt nick (9514)
Aglo Creative Commons License 2007.11.05 0 0 9520
-Tegnap: A "Motoros Büszkeség Napja."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Éljen Talmácsi Gábor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Most csak ez jut eszembe!!!

-Szép volt!!!
Előzmény: fromme (9519)
fromme Creative Commons License 2007.10.29 0 0 9519

A motorosok egy része elirigyelte a melegektől, hogy saját napot csináltak maguknak (ld. a "Meleg Büszkeség Napja").

 

Úgy tűnik, új tartalmat kívánnak adni október 23.-ikának. Ez lesz - szándékuk szerint - a jövőben a Motoros Büszkeség Napja.

 

fromme

Előzmény: rodni (9506)
Aglo Creative Commons License 2007.10.27 0 0 9518


-A nagyság irigységet vet, az irigység gyűlöletet teremt, a gyűlölet pedig hazugságot szül!!!:))))

Aglo.
Előzmény: Törölt nick (9514)
varu2 Creative Commons License 2007.10.27 0 0 9517


...bocsi...eltévedtél..

..:((
Előzmény: Törölt nick (9514)
apple48 Creative Commons License 2007.10.27 0 0 9516
Viszont tényleg meghívhatnánk, mert végre egy ember, aki tudja hogy kell kérdezni.
Előzmény: Szabó G. Zoltán (30)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.27 0 0 9515
Én is úgy vettem észre, hogy kihagyott kérdezési lehetőségeket.
Pl ha nem a rendzavarás volt a céljuk, akkor miért pont akkor mentek motorral az emlékműhöz tavaly, amikor már ott mások ünnepeltek?

És milyen határozottan hárította a kérdést, amotoros, hogy mivel foglalkozik. A cég nevét nem, de a munkáját csak elárulhatta volna, ha nem szégyellni való.
4400 Creative Commons License 2007.10.27 0 0 9513

Csőbe húzta, mert sok mindent elárult a goj vezetője: pl. közvetlen kapcsolatban áll Morvai K-val, Witner M-val és fideszes képviselőkkel. Tehát a fidesz hazudik, amikor azt állítja, semmilyen kapcsolata nincs szélsőséges csoportokkal."

 

 

Latod , pont olyan zagyva a fejed mint a Lendvaie.Bedobalsz egy talba makos tesztatol kedve kocsonyan keresztul cseresznyeig mindent ,aztan csodalkozol hogy a vegen hulyeseg jon ki belole.

A Goj Motorosokvezetoje talan a  Fidesz?A masik hogy ez a ficko nem akarta takargatni hogy kivel allnak kapcsolatban(es miert ne egyebkent? tiltja valaki?) viszont a papirkait azert hozta mert szerette volna ha Olgica nem tud csusztatni .

Előzmény: rodni (9506)
rodni Creative Commons License 2007.10.27 0 0 9512

Bocsi, tényleg azt hittem, hülyéskedsz. Az atv-n műsorvezető, az Egyenes beszédet és a Pont 7-et vezeti.

 

http://atv.hu/site/index.php?option=com_content&task=view&id=196&Itemid=59%20-%2051k%20-

Előzmény: Törölt nick (9511)
rodni Creative Commons License 2007.10.27 0 0 9510
A topikra gondoltam, te agyament. De büszke lennék arra, ha személyesen is ismerném.
Előzmény: Törölt nick (9509)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!