Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2016.08.01 0 0 11031

Az "...és megint dühbe jövünk"-ből emlékszem egy nagyon ironikus humorú beszólásra Johny Firpo-tól, amellyel teljesen kiakasztja a görögöt, Paragulis-t:>>

 

"-- A játék az nem játék!!! ;-D! ;-)))!"

 

Az ilyen vicces beszólásokat is lehetne gyűjteni, amikor az ellenségeiket húzzák fel... ! ;-))

F1 Hierro Creative Commons License 2016.07.29 0 0 11030

Én kezdetben úgy értettem, hogy "kokkoli", persze fogalmam sem volt, mi lehet az. Kb. mint a Micimackóban a "stitöbi fickó". :D

Előzmény: ron89 (11023)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.29 0 0 11029

lassan idézhetem a facebookon:  "neked semmi se jó, ha esik fázol, ha süt a nap szenvedsz a melegtől"

Előzmény: ka_TARZI_s (10917)
Dinho84 Creative Commons License 2016.07.28 0 1 11028
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11027

Meg Mókamester!

Előzmény: Mantis Screamer (11026)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11026

Akkor inkább selyemfiúkat, az volt rendesen.

Előzmény: Inner Circle (11025)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11025

Írd fel akkorra, amikor majd Janikat gyűjtünk és pontot fog érni. Ugyanis nem csak Travoltát hívják Johnny-nak!

Előzmény: Mantis Screamer (11024)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11024

ááááh....akkor Jani is lehetne, persze Walsh járőr az utasnak sem engedi a sörfogyasztást, főleg ha

 

"Te vagy a Jani a Country Clubban, igaz selyemfiú ?

 

Előzmény: Inner Circle (11022)
ron89 Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11023

Köszi. Ez az egy kormányzó jutott csak eszembe, de hogy lebrokkolizták, az már nem, ráadásul a kedvenc filmemből. Nagyon szégyellem magam :) Kapsz egy virtuális pisztácia fagyit a segítségért, persze, csak ha el nem fogyott.

Előzmény: Inner Circle (11022)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11022

- Mi ez?

- Belépő a kormányzóságra.

- És mit csinálsz te ottt, takarítasz?!

- Én vagyok a kormányzó!

- Ez a brokkoli a kormányzó?!...

Előzmény: ron89 (11020)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11021

"mi csak Tigrisnek hívjuk"

Előzmény: ron89 (11019)
ron89 Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11020

Akkor lelövöm az utolsó növénynevűt, akit tudok: a kormányzó!

Melyik filmből van ez,  és mi lenne a név? Nem igazán akar beugrani.

Előzmény: Inner Circle (10993)
ron89 Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11019

Lehetne állat neveket is keresni:

 

Kobra, Piton, Anakonda, kússzatok a ház mögé! :)

Előzmény: atazs (11012)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11018

Némi illusztrációval:... ---->

 

<< Na, itt már Mood tudja, hogy Nyert!!!

Előzmény: Carina_S (11017)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11017

De,... ha már Bud Specner -- Terence Hill topikba írogatunk, akkor már Terence Hill-ről is essék néhány szó.

 

A Banános Joe-ról jutott eszembe, szóval arról a részről, amikor Joe és Doriana rajongásig megtetszenek egymásnak... ..

 

.. ...Hát szóval Terence Hill-nél, A keményfejű című filmben is van egy hasonló jelenet. Ez pedig az, amikor Mood első látásra rajongásig beleszeret Luke-ba, és diszkréten már ajánlkozni kezd:

 

Mood: -- Óooóhhh... .. :-).. ;-)!

Luke: -- Köszönöm! :-)!

Mood: -- Tessék, a harmadik adag! ;-)! Magának aztán jó étvágya van!

Luke: -- Szeretek jókat enni!

Mood: -- CsaK enni szereeet?? ;-)

Luke: -- Hááát, nemcsak aaazt... !! ;-)... Meghívhatom vacsorára? ;-)

Mood: -- Maga már megvacsorázott.... !! ;-)!

Luke: -- Ahh,.. háá,... ..Tényleg... ??! ;-));... .. Van itt egy motel a közelben?? :-) ;-)

Mood: -- Van a Mood!!! :-) ;-)!... A sztrádán jövet jobbra az első ház!!! ;-) ;-))!... Dupla ágy(!!!),... .. bőséges reggeli(!!),... és nem is kerül egy vagyonba(!)... !!! ;-))!!! ;-))!!! Hümmmm... ???? ;-)! ;-D! -- (És Mood-nak úgy megcsillan és úgy felragyog a szeme(!!!), mint amelyik szempár azt üzeni Luke-nak: "Na, Luke, most már rajta vagy a horgomon.. !!!!")

Luke: -- Mood,... ez a neve.. ?? -- (És Luke a kérdését a nőnek célozza, rá célozva, nyílegyenesen bele a szemébe... !)

(Mood diszkréten elmosolyodik... ..)

Bárpultos: -- Hééé,.. Mood, ne gatyázz már... !!

(.. ...Mood, amikor látja, hogy a pultos beszólásából Luke-nak leesik a tantusz, hogy Mood az Ő neve, most már még sokkalta jobban elmosolyodik!! ;-) Most már biztos benne, hogy Luke-nál nyert!!! ;-))! )

Mood: -- Állítsd le magad!!! -- (Ez csakis a bárpultosnak szól, annak célozza oda, Luke-nak még véletlenül sem.... !)

 

Szóval Mood-nak és Luke-nak már itt elsőre úgy megjön a kedvük egymáshoz, hogy azt ki sem lehet fejezni... .. Kár, hogy végül másképp alakul..

Carina_S Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11016

Csak hogy ha valakinek kell eme humoros rész szövege, akkor már ne hiányos legyen, hanem teljes... ! ;-) Mert csak úgy az igazi... !

Carina_S Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11015

Jav.: ---> A bárfőnök-ös jelenetrész idézéséből kimaradt két mondat:>>

 

Bárfőnök: -- Ha a külügyi államtitkár meghívja az asztalához, azt köteles elfogadni!

Doriana: -- Az illető személy egy modortalan paraszt.

Bárfőnök: -- Úgy látszik, ideje, hogy egy kis észt verjek a fejébe!

Doriana: -- Rajta, mire vár, próbálja meg!! :-))) -- (Már tudja, hogy új testőre úgysem fogja annyiban hagyni az ilyesmit, az erőszakot... .. !)

Bárfőnök: -- Vigyázzon, mert én megteszem.. !!! -- (És már neki is állna kezet emelni Dorianá-ra! Ha... ..)

(.. ...A Banános Joe azonnal, és határozottan közbe nem lépne! De közbelép! És egy határozott mozdulattal hátracsavarja a bárfőnök jobb karját... !!)

Bárfőnök: -- Mit csinál, megőrült??!;.. Azonnal eresszen el!!!

Banános Joe: -- Ha tovább molesztálja a kisasszonyt, kipenderítem az ajtón!! Indulás!!! -- (És se szó se beszéd, már rángatja is kifelé, amerre a bár ajtaja található... !)

(Doriana tettét helyeslő szempillantással, és egyúttal ámulva és csodálattal kevert szeretettel néz fel Banános Joe-ra, hogy még a kisebbik főnöktől, a bárfőnöktől is meg meri védeni Őt, és levakarja róla szemvillanás alatt, se szó, se beszéd... !!! Bezzeg a bárfőnököt úgy méregeti a tekintetével, akár egy mérges vipera.. !! A tekintete ezt üzeni a bárfőnöknek: "Ezt megérdemelted, te szemét disznó... ... !!!")

Bárfőnök: -- Vegye le rólam a kezét!!!.... Maga barom!! Maga ki van rúgva!!! Érti?!! Hogy merészeli ezt??! Azonnal hagyja el a mulatót!!! Érti?!!

(Banános Joe kitolja az ajtón....)

Bárfőnök: -- Takarodjon!!!

(....Banános Joe ekkor a bárfőnököt is lelöki a lépcsőről!!)

Bárfőnök: -- Aóóó... ááá... !

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Itt a kékkel vastagon szedett két mondat maradt ki, mikor a filmet hallgatva írosgattam át az idézett részleteket:>>

 

 

Bárfőnök: -- Vegye le rólam a kezét!!!.... Maga barom!! Maga ki van rúgva!!! Érti?!! Hogy merészeli ezt??! Azonnal hagyja el a mulatót!!! Érti?!!

 

(Banános Joe kitolja az ajtón....)

 

Bárfőnök: -- Takarodjon!!!

 

(....Banános Joe ekkor a bárfőnököt is lelöki a lépcsőről!!)

 

Bárfőnök: -- Aóóó... ááá... !

Előzmény: Carina_S (11007)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11014

Csonkakezű nem tárgynév, mivel melléknévből van képezve (szóösszetétellel)! ---> Milyen... ? Csonka... ! Ez melléknév(!).

Előzmény: atazs (11012)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11013

De a Mr. Porszívó is tárgynév, ha gúnynévként is... . (a porszívó gép is egy tárgy!),

 

Tényleg, a Cosi amerikai-angol név ott a vadnyugaton (Aranyeső Yuccában) magyarul mit jelenthet?... ..

Előzmény: atazs (11012)
atazs Creative Commons License 2016.07.25 0 0 11012

Tárgynevek:

Torpedo

Aranykezű

Csonkakezű

 

Ja és "Koszi" neve igazából "Cosi"

 

Lehetne állat neveket is keresni:

 

Kobra

Dr. Spider

Tigris

Pingvin

Kikötői szarka

Pekingi kacsa

Mókus

Medve

Előzmény: Carina_S (10996)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11011

Ja, és a film végére már tegeződik is Banános Joe-val Doriana: "Joe, azt hittem, hogy a börtönben ülsz??! ;-) :-)"<--Ez itt a film végénél bizony már tegezés!!! <--------> a bárban ahol megvédte, ott még csak magázza... .. "Jöjjön velem gyorsan!! [...] Ne kérdezzen semmit, csak jöjjön!! [...] Tudja kit dobott ki, a nagyfőnököt!! :-O El kell tűnnie!! :-O [...] Biztosan elbocsátják azért, mert engem megvédett!!"<--Ez meg itten a bárban még csak magázás!!!

 

.. ...A magázódásról tegeződésre történő átváltás már a barátság szorosabbra fűzésének a biztos jele!!

Előzmény: Carina_S (11010)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11010

De én írtam is, hogy itt csak a bárjelenetre gondoltam!

 

Amúgy meg Doriana sem vette rossz néven az ajánlatot, csak mivel látta rajta hogy teljesen iskolázatlan és csak emiatt nem ismeri az elfogadott "udvarlási protokollokat", ezért inkább csak tanítgatólag, mintsem hogy megfeddőleg mondta neki, hogy "Tudod Joe, előbb a virág, az ismerkedés, aztán jöhetnek a gyerekek... ."; ez onnan is látszott, hogy Dorianának még segélykérésre sem volt szüksége ahhoz, hogy Banános Joe attól három arrogáns "jómadártól" a legelső pillanatól kezdve mindvégig megvédje. A jutalmat a film végén kapta meg érte Dorianától Banános Joe: amikor Torsillo és a gorillái Doriana társaságában, aki csak az "apró szórakozásaikhoz" volt nekik jó, együtt megjelentek a falusiak kifosztásához megépített "kis" kaszinó felavatására, akkor az "ál-földrengéskor" újra előkerülő Banános Joe-t egyedül Doriana fogadta közülük csillogó, ragyogó szemekkel üdvözölve, félelem nélkül. Neki ui. -- Torsilloékkal ellentétben(!) -- , nemhogy félnivalója nem volt tőle, neki Banános Joe a szeretet és az abszolút biztonságot jelentette, emiatt a kettő miatt tetszett neki már az elején, a bárban is! Már a molesztálós jelenet előtt feltűnt Dorianának, hogy Banános Joe milyen rajongással figyeli a szép éneklése közben, és utána még megvédeni is kérés nélkül volt hajlandó! ---> "Ez az alak molesztálja magát??!" -- "Igen!!! :-)" -- , és Joe már el is tüntette a molesztálásra készülő Torsillo-t!! :)

 

Szóval irónia ide, virág amoda, Doriana a film végén legalább úgy rajongott Banános Joe-ért, mint amikor a bárban megcsodálta és többszörösen is(!!!) megvédte.

Előzmény: Mantis Screamer (11004)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11009

viszint = viszont

Előzmény: Carina_S (11008)
Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11008

Mondjuk rövidebbre akartam fogni, de én sem gondoltam, hogy az a nyúlfarknyi ötperces jelenet lefirkantva ennyit tesz ki... .

 

(De ha viszont meg csonkán idézem, akkor meg viszint nincs sok értelme... !)

Carina_S Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11007

Na de Banános Joe mégsem maradt ám -- vagy talán inkább nem lett az, mivel már addig is banánkereskedő volt, "csak éppen"(!) az engedélyre volt hozzá mihamarabb nagy szüksége -- az ("Kiss Pista"), mert ami célt a film elején kitűzött maga elé, nevezetesen az iskola(!) megvalósítását Amantido falucskában, azt a célját végül mégiscsak elérte, és Ő maga is iskolába iratkozott, hogy ne maradjon "Kiss Pista"! Meg is jegyezte az iskolából a patakra "horgászáshoz" ellógni szándékozó kisgyereknek, hogy: >>"Az, aki se írni, se olvasni nem tud, az egész életében nem lesz más, csak egy "Kiss Pista"... !"<<

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Még egy valami eszembe jutott azzal kapcsolatban, amit a Carina_S (10999)-ben írtam le Dorianá-ról és a Banános Joe-ról! Mégpedig az a roppant komikus jelenet, amikor a Banános Joe védelmében az első gyanús alak (az államtitkár "úr") leállítása után már vakon megbízó(!) Doriana a második pofátlan alakkal szemben már ujjat mer húzni, amikor az felpofozással fenyegeti meg Dorianát. ---> ((Lásd: a pontosan idézett bárjeleneten (ami barnával lett szedve) belül jelenet leírásában azt pirossal szedett, részt, ahol a testőre védelmében Doriana bátorsága megjön még ahhoz is, hogy kihívja a bárfőnököt azzal, hogy "Rajta, mire vár, próbálja meg! :-)))".)) ---> A helyzet rendkívüli komikumát az adja, hogy egy nőnek -- ha segítséggel is, de -- sikerül megleckéztetnie egy tettlegességig vetemedni is erősen hajlamos(!!!) molesztáló alakot!

 

Az ominózus jelenet:>>

Doriana: -- Egy narancs juice-t kérek!

Államtitkár: -- Giű, güií... .. . -- (Töményszeszes ital [vodka??] a kezében, dülöngél a részegségtől, elmosódottan beszél, stb. ... .) --  Gyere, pici cicám, ülj oda az asztalunkhoz, ne félj, nem bánod meg! ;-)

Doriana: -- Nem tartozik a munkakörömbe!

Államtitkár: -- Dehogynem, beletartozik, ha meghívlak az asztalomhoz!!

Banános Joe közbeavatkozik, Dorianának még kérnie sem kell a segítségét, máris szempillantás alatt levakarja róla készségesen az erőszakoskodó alakot. Úgy hozzávágja a jobb kezét az italospohárral együtt a bárpult-asztalhoz, hogy a pohár nagyot csattan, "kiugrik" az államtitkár kezéből, és az összes ital kiömlik belőle!

Doriana: -- De nem megyek!!

Államtitkár: -- Megőrült mit csinál??!... .. Hogy képzeli ezt... ??!

Banános Joe: -- Ne molesztálja a kisasszonyt, mert kihajintom, világos?!!

Doriana csak ámulva nézi, hogy az új testőre milyen készséges, és még csak érte sem kell szólnia, ha bajba kerül, mert Banános Joe erre éberen figyel.... !

Államtitkár: -- Hogy merészeli, magának fogalma sincs, hogy ki vagyok én!!!

Banános Joe: -- Az igaz!!; "Sajnos" még nem találkoztunk!!!

Államtitkár: -- De várjon, mit csinál, azonnal kirúgatom!! Velem így nem lehet beszélni!!! Héééé..., maga, eresszen el, hallja??!

(Banános Joe kirakja az ajtón a külügyi államtitkárt... !)

Bárfőnök: -- Ha a külügyi államtitkár meghívja az asztalához, azt köteles elfogadni!

Doriana: -- Az illető személy egy modortalan paraszt.

Bárfőnök: -- Úgy látszik, ideje, hogy egy kis észt verjek a fejébe!

Doriana: -- Rajta, mire vár, próbálja meg!! :-))) -- (Már tudja, hogy új testőre úgysem fogja annyiban hagyni az ilyesmit, az erőszakot... .. !)

Bárfőnök: -- Vigyázzon, mert én megteszem.. !!! -- (És már neki is állna kezet emelni Dorianá-ra! Ha... ..)

(.. ...A Banános Joe azonnal, és határozottan közbe nem lépne! De közbelép! És egy határozott mozdulattal hátracsavarja a bárfőnök jobb karját... !!)

Bárfőnök: -- Mit csinál, megőrült??!;.. Azonnal eresszen el!!!

Banános Joe: -- Ha tovább molesztálja a kisasszonyt, kipenderítem az ajtón!! Indulás!!! -- (És se szó se beszéd, már rángatja is kifelé, amerre a bár ajtaja található... !)

(Doriana tettét helyeslő szempillantással, és egyúttal ámulva és csodálattal kevert szeretettel néz fel Banános Joe-ra, hogy még a kisebbik főnöktől, a bárfőnöktől is meg meri védeni Őt, és levakarja róla szemvillanás alatt, se szó, se beszéd... !!! Bezzeg a bárfőnököt úgy méregeti a tekintetével, akár egy mérges vipera.. !! A tekintete ezt üzeni a bárfőnöknek: "Ezt megérdemelted, te szemét disznó... ... !!!")

Bárfőnök: -- Vegye le rólam a kezét!!!.... Maga barom!! Maga ki van rúgva!!! Érti?!!

(Banános Joe kitolja az ajtón....)

Bárfőnök: -- Takarodjon!!!

(....Banános Joe ekkor a bárfőnököt is lelöki a lépcsőről!!)

Bárfőnök: -- Aóóó... ááá... !

Torsillo: -- Ha tüdőgyulladást kapok, mindenki mehet, amerre lááát... ! Ne tartsatok nekem itt elsősegély-bemutatót, ha jól tudom, az a szőrös majom még szabadon rohangál! Na mi lesz már, indulás!.. Kapjátok el.. !!!

Torsillo testőre-1: -- Igen, Uram.. !

Torsillo: -- Hhhh.... Azzzt akarooom, hogy örökre tüntesséétek eeel.... !! -- (Öklével az asztalra koppant egy nagyot!!!)-- Seenki ne merjen veleem ujjaaat húúzni!!! -- (Öklével megint egy nagyot üt az asztalra.. !!!)

Torsilllo testőre-1: -- Oda nézzetek! Ez Diegó!!

Torsillo testőre-2: -- Mi történt?! Ki csinálta ezt vele?!

Torsillo testőre-3: -- Emeljük fel!

Torsillo testőre-4: -- Csak óvatosan!

Torsillo testőre-3: -- Vigyük be az irodába!

Torsillo: -- Hogy vagy, szépségem.. ? :)

Doriana: -- Őöö :(... Köszönöm, "jól"! ":-)" -- ( :(.. )

Torsillo: -- Miért nem ülsz oda az asztalunkhoz... ??

Doriana: -- Mert.., mert én nem "olyan" lány vagyok!! :(... ...

(Banános Joe-nak ez -- Doriana riadt, meghökkent védekezése! -- már egyből feltűnik, és még éberebben, még közelebbről figyel.)

Torsillo: -- Akkor még jobban tetszel nekem!;.. Ne játszd az eszed, kispofám!!.. Na gyere, mire vááársz! -- (Torsillo karjánál fogva, de finoman már huzigálná Dorianá-t!!... ..)

Doriana: -- Öá... .. !... :(

Torsillo: -- Hazaviszlek a szállodába!;-);..

Doriana: -- Hö!!!... :( öö.... !!... :(... .

Nem fogod megbánni... !; Oké.. ??! ;-)

(.. ...Banános Joe megelégeli a kezdődő molesztálást, vállon ragadja Torsillo-t.., és megszabadítja Dorianá-t Torsillo-tól!!)

Doriana: -- Ühű.. !;... .. :-) -- (Doriana, látva hogy Banános Joe-ra még a nagyfőnök Torsillo-val szemben is(!!!) nyugodtan számíthat(!!!), gyorsan összeszedi magát a kezdeti, pillanatnyi "enyhe" megszeppenéséből... !)

Torsillo: -- Héé!!

Banános Joe: -- Ez az alak molesztálja magát??!

Torsillo: -- "Szent" Isten; már megint,... ?

Doriana: -- Igen!!! :-).. !

Banános Joe: -- Ne molesztálja itt nekem a hölgyet, mert rögtön kihajintom az ajtón, világos?!!

Torsillo: -- Maga nem tudja, kivel beszél.. !!

(Banános Joe rohamtempóban taszigálja Torsillo-t a kijárati ajtó felé... !... Kivezeti az ajtón..;... ..)

Torsillo: -- A kidobóember kidobott a saját mulatómból... !!

(.. ...Aztán... .. Banános Joe Torsillo-t vadul lelöki a lépcsőn... !!!... .. Torsillo legurul a lépcsőn, és "egy kicsit" összezúzza magát.. !!!)

Torsillo: -- Öhö... ! Űhü.. ! Ohhá... !!

Torsillo testőre-1: -- Úristen!

Torsillo testőre-2: -- Ez a nagyfőnök! :-O

Torsillo testőre-3: -- Főnök!

Torsillo testőre-4: -- Főnök, nincs valami baj??! :-O :(

Torsillo testőre-2: -- Főnök, szóljon már valamit, az Istenért.. ! :(

Torsillo: -- Aááá... !!

Doriana: -- Jöjjön velem, gyorsan!!

Banános Joe: -- Hová??

Doriana: -- Ne kérdezzen semmit, csak jöjjön!!

Banános Joe: -- Hová megyünk... ??

Doriana: -- Tudja kit dobott ki, a nagyfőnököt!! :-O ;... .. El kell tűnnie... !! :-O

Banános Joe: -- Csak azt tettem, amit kééért!! :-O

Doriana: -- Biztosan elbocsátják azért, mert engem megvédett!! Ha nem megy el, nekem is befellegzett!! :-O

Banános Joe: -- Hát jóóóó! :( Azért örülök, hogy megismerhettem... ! ;-) :-)! Hmüüü... . Hmööö... .

Torsillo: -- Jajj a hátsóm!;.. Jajj a derekam!;.. Jajj, ti idióták, ti fafejű barmok!!... :( Vigyázat!! El ne ejtseteeeek... .. !! Aááhh... !! Már megint ez a majom volt, ledobott a lépcsőn.. !!!

Torsilo testőre-1: -- De kicsoda??!

Torsillo: -- Dehogy delíriumos... !;.. Banánooos.... !!!

Torsilo testőre-2: -- De hiszen Őt keressük... !!!

Torsillo: -- Áááh... ! Jaaajj.. !! Nem elég, hogy a kocsimat kilőtte, még a csőd szélére is juttatott,.. azzal az árcsökkentéssel.. !! Jaj, most pedig galléron ragad, és kipenderít a saját különbejáratú mulatómból!;.. Mire vártok, az Isten szerelméreeee... !!

Torsillo testőre-2: -- Igen!!

Torsillo testőre-1: -- Máris megyünk.. !!

Torsillo: -- Kapjááátok eeeel, a fülénéééél foogvaa.. !!!... Kapjáátok eeeel.. !!!

(Jelenet vége.) --> Utána Banános Joe-t hálából vendégül látja Doriana! ;-) )

 

Előzmény: Carina_S (10999)

Előzmény: Mantis Screamer (11003)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11006

uh, mintha megint nős lennék....hiába mondom amit hallani akar, nem mindegy hogy,,,,

Előzmény: Inner Circle (11005)
Inner Circle Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11005

De nem indokoltad. Nem vagyok én agyturkász!...

Előzmény: Mantis Screamer (11001)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11004

"Dorianá-val szemben pedig egyenesen makulátlan úriemberként bánik,"

 

Ja, rögtön mondja neki, csináljanak gyereket. A nő azt válaszolja ironikusan, hogy előtte legalább hozzon virágot. Erre Banános Joe: csináljuk meg a gyereket, a virágot majd elküldöm otthonról postán. :D

Előzmény: Carina_S (10999)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11003

Pedig lehetett volna Kiss Pista is.

Előzmény: Carina_S (10998)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.07.24 0 0 11002

Apokalipszis és Vitriol ?

 

Két zsoldos a "csak szitálok, csak szitálok" film végéről.

Előzmény: Carina_S (10996)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!