Keresés

Részletes keresés

gyulaicsaba Creative Commons License 2004.05.10 0 0 12
Nem is rossz ötlet. Lehet, hogy kimegy Ráckevére a gyerekeknek!
Pedig minden lakásújság ezeket a kádakat nyomja a szép maias fürdőszobákba.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.05 0 0 11
Örülhetsz, ha valaki elviszi ingyen, vagy ha tudsz szerezni kocsit, és átveszik, akkor vidd el a MÉH-be ott talán valami ki spénzt is kapsz érte.
Nekem is ilyen volt, én odaadtam ingyen, asszem hétvégi telken pancsolónak használják:)
Előzmény: gyulaicsaba (8)
elvis68 Creative Commons License 2004.05.05 0 0 10
Sziasztok,
természetesen felújítok és szeretnék akril kádat(160-as,panelbe) és persze a brikoban néztem de ezek után másmilyet veszek.
Tudnátok ajánlani helyet ahol érdemes körülnézni?
Esetleg árat mondani...
Köszi, Üdv
GuMiSZu Creative Commons License 2004.05.04 0 0 9
Hát azért pénzt nem fogol kapni keress 1 homeless-t aki örülne neki és elvinné a MÉHbe sokszor lehet őket látni kádakat vinni.....
Előzmény: gyulaicsaba (8)
gyulaicsaba Creative Commons License 2004.05.04 0 0 8
Sziasztok, azzal hozom fel a topikot, hogy felújítunk, és a néni otthagyott egy jónagy vas lábaskádat, amit sajnos, bármennyire is szeretnénk, nem tudunk használni. Nem olyan oroszlános-lábú, de nagyon klassz. Szeretném ezt a kádat most eladni, nem tudtok rá érdeklődőt? Beszéltem kádfelújítóval is, csak belül nettó 15ezer, kívül-belül nettó 35ezer lenne a felújítása, plusz kiadásként, hogy úgy tudjatok kalkulálni. Árról megegyezünk.
GuMiSZu Creative Commons License 2003.08.08 0 0 7
Hali!

Minden kádnak ami nem "BRICO" - "TESCO" gazdaságos akrilból van > VAN lába! nem formatervezet csoda, mert nem arra van kitalálva.
Ha a RAVAK kádhoz nem veszel lábat (10eFt) akkor nincs gari.

Nem szabad úgy beépíteni a kádat, hogy rá a téglára, mert akkor ez lesz. a jó akrilkád ÖNHORDÓ! nem kell alá purhab meg ilyenek. A Briko ban érdemes körülnézni :) az akciós kádaknak már most megy szét az anyaguk ,foszlik :)
és nem sokkal olcsóbbak (kb 15-20 eFt) mint egy RAVAK,TEIKO,KOLPAsan stb ....

Előzmény: MeL (6)
MeL Creative Commons License 2003.07.20 0 0 6
Sziasztok!

Mostanában kádak között nézelődök, és ennek kapcsán láttam egy katalógusban olyat, hogy "kádláb" - én még sosem láttam sarokkádat lábakkal, csak befalazva. Mondjuk, lehet, hogy csak kevés fürdőszobát néztem meg tüzetesebben :)))
Van valami feltétele annak, hogy egy kádat lábakkal lássak el beépítés helyett?
Illetve a másik alternatíva - lehet-e sk beépíteni kádat, vagy ehhez inkább szakember szükségeltetik?

mel

Felújító Creative Commons License 2003.07.01 0 0 5
A fóliázott bútorlap alkalmas fürdőszoba bútor készítésére?
Előzmény: Felújító (4)
Felújító Creative Commons License 2003.06.30 0 0 4
Meg tudja valaki mondani, hogy fürdőszoba bútort milyen anyagokból érdemes, és miből nem szabad készíttetni?
nhmari Creative Commons License 2002.05.18 0 0 3
Kb. 4 éve épitettünk be akril kád utánzatot (olcsóbb volt, tehát biztos utánzat) kinézetre nem látszott semmilyen különbség. Mostanság már kissé besárgult, repedezik, és főleg a nagy problémám az vele, hogy 2 napja kilyukadt. No most lehet mutogatni, hogy a helytelen beszerelés miatt, vagy a minőség miatt? Ugyanis mintha libegett volna már készen is, aztán az egyik ponton berepedezett, majd kitört egy kis darabka mint egy gombostűnyi csak, most meg szortyog a viz ki-be.Mintha a kád alá pakolt tégla egyik sarka okozta volna, bár én láttam az egész kádat alulról beragasztották habszivaccsal és úgy ültették a téglára. Leszedtük a kád elejét ugye. De nem látszik semmi, mivel fel van falazva. És itt estem kétségbe. Szétverni az egészet? UJ igazi akril kád? De nincs lecsempézve a kád mögötti oldal és alatta sem, pont ugyanolyan méretű kád létezik, mert csempe az nincs?!. Különben köszi csak kicsit fáj a fejem!
Előzmény: eastman (1)
vargist Creative Commons License 2002.03.13 0 0 2

sziasztok


eastman Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1
Ha még aktuális akkor én segitek neked.
Az acryl kád ára általában 2* akkora mint a lemezkádé. Az acryl kád lassan veszíti a hőt, nagyobb a formaválasztéka és kellemesebb érzés benne fürödni (tapasztalat). Karbantartani is egyszerűbb, ha fölkarcolódik könnyebb a felújítása. Ugyanakkor a lemezkádnak hosszabb az élettartama, teherbíróbb. Van még öntöttvas kád is, ami nagy teherbírású és tradicionális jellegű, örök darab. Ára az acryl kád 2-3*osa.
Nekünk sarok acryl kádunk van, amivel teljesen meg vagyunk elégedve.
Ha bármi egyéb kérdésed van gyere át a Fürdőszobák, hidegburkolatok topicba és válaszolok.
Brin Creative Commons License 2000.02.18 0 0 0
r0zsdas kad sz0ba se johet :)
rupizsé Creative Commons License 2000.02.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Egy totális lakásfelújítás előtt vagyunk. A fürdőszoba viszont kifog rajtunk. Vajon milyen kádat vegyünk? Acryl vagy lemez? Van valakinek tapasztalata az acryl kádról? Megéri a 3*lemez árát?

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!