Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 1 napja 0 0 45172

Ha nem a Nuskinktól vásárolna akkor mit tudna ráírni a konzultációs lapjára? Forgalom nulla?

Előzmény: Replay (45170)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 45171

Ez egy termékkategória, nem egy termék. Persze ehhez utána is kéne nézni, miről beszélsz..

Előzmény: Replay (45170)
Replay Creative Commons License 1 napja 0 0 45170

Az hát. Az egyetlen termék, nincs helyettesítő, közben meg tele van a piac meg az üzletek polcai öregedésgátló cuccokkal.

Előzmény: ásítósmacska (45161)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 45169
Előzmény: Párizs73 (45167)
Replay Creative Commons License 1 napja 0 0 45168

A bezzeg ember jol megmondta.

Előzmény: Párizs73 (45167)
Párizs73 Creative Commons License 1 napja 0 0 45167

A topik meseíró" pályázatának" győztese. Terjedelmi rekord: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139477056&t=9123617

gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 45166
Előzmény: Párizs73 (45165)
Párizs73 Creative Commons License 1 napja 0 0 45165

" Haladjon a korral, mosson sanyóc mosóporral."

gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 45164

""Még mindig azt mered állítani, hogy mi tévedünk, képzelgünk?""

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139477056&t=9123617

"Az olvasó pedig eldönti, miért is tetted fel a fenti kérdésed, mikor én csak "némelyekről" beszéltem.

Hogy kikhez és milyen indokból sorolod magad, nem az én felelősségem."

Előzmény: Párizs73 (45159)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 45163

"Erre sem volt kérdés, csak kijelentés."

Miszterint úgy is felépíthetsz hálózatot, hogy nem költesz sem termékre, sem az el sem indított vállalkozásra.

"Tehát akkor "A sok meki, burgerking, főzelékfaló, donpepe, iltreno, stb. azonnal zárjanak be."

Azt, hogy "azonnal zárjon be" te mondád,másodszor is, nem én :-))"

Szerinted van létjogosultságuk, vagy nincs?

"Az a rendszer, amit összeraktak és kialakította a mai forgalmi szintet, amit aztán több országba is átvették, ahol többszörözték a forgalmat vele, bizonyára neked is teljesen haszontalan és érdektelen."

"Nyilván, ha nem is vagyok érintve adott piacon..."

Abban érintett vagy, hogy a sikertelenek "eredményeit" terjeszted?

"Mivel a vásárlóink nem ott laknak, ahol mi, nem értünk el oda, hogy konkruláljunk egymással.Lehet hogy erre egyszer sor kerül, de itthon tíz év alatt sem következett ez be."

"Tehát nincs egy országon, településen, esetleg utcában, ismerősi körön belül két Nuskines, azért az már komoly kijelentés."

Nem kötelező értened.

"Ahol meg két szereplő van egy piacon azonos termékkörrel, ott már konkurenciáról van szó."

Képzeld, két utcára van tőlem van olyan Nuskines, akivel pontosan szemben lakik egy másik. Mindkettő sikeres.

Szerinted hogyan lehetséges ez? A kérdés nem az, konkurenciái-e egymásnak.

Hanem hogy mennyire.

Előzmény: kellyboy2006 (45157)
Párizs73 Creative Commons License 2 napja 0 0 45162

Ha lesz időd nézzél be a humortopikba is.

Előzmény: ásítósmacska (45160)
ásítósmacska Creative Commons License 2 napja 0 0 45161

Nettó marketing bullshit.

Előzmény: gingergirl (45155)
ásítósmacska Creative Commons License 2 napja 0 0 45160

kirándulni voltunk, épp csak végigszaladtam, mi történt....

De nincs időm böngészni a részleteket...

Pont elég, hogy megírtad, mi történt. :-DDDDD

Kicsit kozmás szag van, akkor biztosan attól... :)))

Előzmény: Párizs73 (45159)
Párizs73 Creative Commons License 2 napja 0 0 45159

Ma is saségés volt.

Előzmény: ásítósmacska (45158)
ásítósmacska Creative Commons License 2 napja 0 0 45158

a köszponti inverziós sasmadarak....??? :-DDD

Előzmény: kellyboy2006 (45127)
kellyboy2006 Creative Commons License 2 napja 0 0 45157

"Erre már írtam választ."

Nem is volt kérdés... :-)

"Erre is."

Erre sem volt kérdés, csak kijelentés.

Tehát akkor "A sok meki, burgerking, főzelékfaló, donpepe, iltreno, stb. azonnal zárjanak be."

Azt, hogy "azonnal zárjon be" te mondád,másodszor is, nem én :-))

"Az a rendszer, amit összeraktak és kialakította a mai forgalmi szintet, amit aztán több országba is átvették, ahol többszörözték a forgalmat vele, bizonyára neked is teljesen haszontalan és érdektelen."

Nyilván, ha nem is vagyok érintve adott piacon...

"Mivel a vásárlóink nem ott laknak, ahol mi, nem értünk el oda, hogy konkruláljunk egymással.Lehet hogy erre egyszer sor kerül, de itthon tíz év alatt sem következett ez be."

Tehát nincs egy országon, településen, esetleg utcában, ismerősi körön belül két Nuskines, azért az már komoly kijelentés. Ahol meg két szereplő van egy piacon azonos termékkörrel, ott már konkurenciáról van szó.

Előzmény: gingergirl (45154)
Párizs73 Creative Commons License 2 napja 0 0 45156

kellyboy2006 megtalálta a központi statisztikát is: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139475609&t=9123617

Előzmény: ásítósmacska (45112)
gingergirl Creative Commons License 2 napja -2 0 45155

A célzottan génexpressziót szabályzó termékek.

Előzmény: Replay (45153)
gingergirl Creative Commons License 2 napja -2 0 45154

"ha van egy tartós kiadási oldal és csak később lesz egy bevételi, akkor az alapból veszteséges.."

Erre már írtam választ.

"Nyilván megint felesleges lenne konkrét összeghez kötni, de nagyságrendileg elég a termékek árával felszorozni a hónapom számát."

Erre is.

"Hát, nem meghatározó a százalékos arány... Lehet mégis az egyedi üzletek vannak többen?"

Tehát akkor "A sok meki, burgerking, főzelékfaló, donpepe, iltreno, stb. azonnal zárjanak be."

"mivel zömében nem a standardet keresik a fogyasztók, hanem az egyedit." - és hát sokkal több egyedi üzlet van - mint mondád.

"Egy korábbi siker eredményessége adott milliőben nem garancia , vagy egységes bárki számára."

Az a rendszer, amit összeraktak és kialakította a mai forgalmi szintet, amit aztán több országba is átvették, ahol töbszörözték a forgalmat vele, bizonyára neked is teljesen haszontalan és érdektelen.

"Ha mindenki azt követné, csak magának és egymásnak teremtenek konkurenciákat."

Mivel a vásárlóink nem ott laknak, ahol mi, nem értünk el oda, hogy konkruláljunk egymással. Lehet hogy erre egyszer sor kerül, de itthon tíz év alatt sem következett ez be.

Előzmény: kellyboy2006 (45151)
Replay Creative Commons License 2 napja 0 0 45153

"A legfontosabb termékeinkre nincs helyettesítő termék"

Megtudhatnánk  mi a legfontosabb termék a Nu skin-ben?

Előzmény: gingergirl (45132)
Párizs73 Creative Commons License 2 napja 0 0 45152
kellyboy2006 Creative Commons License 2 napja 0 0 45151

Leírtam.

Nem kötelező érteni.

Ahogy nem kötelező az egyértelmű dolgot sem tudomásul venni (miszerint ha van egy tartós kiadási oldal és csak később lesz egy bevételi, akkor az alapból veszteséges..)  és szajkózni tovább a mellébeszélést e téren :-)

Akkor csináld azt. ( Miért fektetnék egy már olyan területre, ami nem innovatív?)

Egyébként mennyi befektetést igényel az mlm?

Pont annyit, amennyit a kifizetésig beletolsz, majd folytatod addig, amíg el nem éri a fedezeti pontodat.

Nyilván megint felesleges lenne konkrét összeghez kötni, de nagyságrendileg elég a termékek árával felszorozni a hónapom számát.

És?

Honnan lesz benne és milyen termék? Ki fog raktárazni, számlázni, kiszállítani, garanciát vállalni, stb.?

Esetleg úgy ahogy mlmben? Dropshipment? :-)

Hajrá, lehet a wellnessben is nyomulni, sok sikert.

Na nem mintha meg tudná bárki is határozni mi a wellnes piac... :-))))))))

"Van az, amiből megélnek (és vagyont teremtettek belőle) és van, amit kedvtelésből csináltak. Attól, mert jövedelmező egy ilyen vállalkozás is, csukják be?"

Két sor nettó mellébeszélésés maszatolás

A lényeget még attól nem takarja el. Mivel az eredeti állításod cáfoltad meg önmagadnak (megint).

"A sok meki, burgerking, főzelékfaló, donpepe, iltreno, stb. azonnal zárjanak be.

"mivel zömében nem a standardet keresik a fogyasztók, hanem az egyedit."

És akkor ezeknek a "sok" üzletek számai mellé tegyük mellé az összes vendéglátóegység számát globálisan, ha már multi cégeket is behoztál ide...

Hát, nem meghatározó a százalékos arány... Lehet mégis az egyedi üzletek vannak többen? :-))

Nem kell feltétlenül bezárniuk, majd eldöntik meddig éri meg nekik azt csinálni, utána majd maximum átvezsem aberendezéseiket töredékáron, hogy költséghatékonyan és nagyobb eredményességgel, a vásárlók nagyobb megelégedettségére szolgálóan adjam a helyükön az egyedit, ahogy történt ez is itt:- ))) :

http://uzlet-bolt-ipar.vatera.hu/uzleti_bolti_felszereles/pekaru_boltba_hasznalt_butor_2163819158.html

és egy olyan helyre nyitottam be ezzel a berendezéssel, ahol szintén ennek a franchise-nak a termékeit adta az előző üzemeltető.

A végeredmény, egészségesebb, nagyobb adagos és olcsóbb , de jóval szélesebb termékkör, fele akkora beruházásból (150 ezer forint) , mint amit a franchise díja igényelt volna berendezések nélkül.

Árukészlettel, egyéb gépekkel, berendezésekkel együtt került a franchise díjba a beruházás, ami 3 hónap alatt érte el a beruházás 10-szeresét (3 millió) bevételben, eredményességében, pedig az általad linkelt jutalék dupláját havi szinten. Ebből adódóan nyílnak további egységek saját tőkéből, nem kiszervezve franchise-ba egy töredék fixhavi összegért a közeljövőben, ami ugye szorzó tényezőként tekinthető, bevétel,ráfordítás, eredmény tekintetében. :-)

"Az, hogy egy vállalkozó elmondja, hogyan lett eredményes, a számodra személyi kultusz? Semmilyen tanulsága nem lehet a számodra?"

Mit tudnék kezdeni az egyéni teljesítményével, egyéni piaci lehetőségeivel? Szerinted Teismegtudodcsinálni minden? Nem, egyáltalán nem általános. Sajnos akiről beszéltem, sem tudnám "lemásolni", ihletet lehet meríteni belőle, de azóta jelentősen megváltozott számos keretfeltétel.

(pl.  nem lehet mindenki az üzletei és cégei és egységei vezetője mellet, megyei iparkamarai bizottsági elnök sem, na :-) ) Pedig s személyi kultusz jegyében talán ezzel is lehetett volna kezdeni, ha már...

"

Nem keverem össze az eredményhez vezető utat a személyek tiszteletével.

Úgy tűnik, te igen.."

Egyáltalán nem,, hiszen pont ezt mondom.- Egy korábbi siker eredményessége adott milliőben nem garancia , vagy egységes bárki számára. Az egy egyéni teljesítmény. Ha mindenki azt követné, csak magának és egymásnak teremtenek konkurenciákat. Ahogy van ez franchise-ban, mlmben is, ha egy utcában, településen, megyében  ketten ugyanazt a termékkört, ugyanazokkal a feltételekkel írtál alá a franchise tulajnak, vagy épp mlm cégnek, ne adj isten koncessziós jogért anélkül, hogy területi kizárólagosságot írtak volna bele.

Szerinted a legfontosabb termékkör, vagy a cég honlapja szerint?

Én ott nem láttam ilyen kifejezést. Ez megint csak a  te szubjektív szemléleted és szűk látóköröd, amivel a mellébeszélésed(belemagyarázásod) akarod leplezni.

Előzmény: gingergirl (45132)
Párizs73 Creative Commons License 2 napja 0 0 45150
Párizs73 Creative Commons License 2 napja 0 0 45149
gingergirl Creative Commons License 2 napja -2 0 45148

"Némelyek azt mondják, amire az egytekervényeik "mélyéről" emlékezni vélnek.

Én inkább idézek."

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139477450&t=9123617

Előzmény: Párizs73 (45146)
gingergirl Creative Commons License 2 napja -2 0 45147

"Ha járnál workshopra, konzultációra (sőt, te magad tartanál), láthatnád, hogy miért vannak és nézneki ki hasonlóan a statisztikák (sőt, még open-en is elhangzott, ezt is hangfelvételel tudom bizonyítani). Van aki ezt érti és van, aki azonosítgatja a nickek mögött álló személyeket."

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139477190&t=9123617

Idéznéd azt a hozzászólást, amiben a "képzelgés" szerinted "vádként" lett megfogalmazva?

Előzmény: Párizs73 (45145)
Párizs73 Creative Commons License 2 napja 0 0 45146

Magyarázkodik. Az MLM-es magyarázza a bizonyítványát, csak olyan sok mellébeszélése van, hogy a kommentjei regény méreteket öltenek.

Előzmény: Mutual Friend (45142)
Párizs73 Creative Commons License 2 napja 0 0 45145

"Annak, aki a tényekre hivatkozik, nincs szüksége minősítő magatartásra." Ebben igazad van. Olvasva a gingergirl statisztikáidat, valamint inversion statisztikáit, illetve Törölt nick központilag gyártott statisztikáit,  egyértelmű a helyzet. Lehet mellébeszélni, lehet másokat képzelgéssel vádolni folyamatosan, de egyértelmű a dolog. Részemről ennyi. Ha gondolod mehetsz  panaszkodni, én megyek a majálisra.

Előzmény: gingergirl (45139)
gingergirl Creative Commons License 2 napja -2 0 45144

Némelyek azt mondják, amire az egytekervényeik "mélyéről" emlékezni vélnek.

Én inkább idézek.

Előzmény: Mutual Friend (45142)
gingergirl Creative Commons License 2 napja -2 0 45143

"Annak, aki a tényekre hivatkozik, nincs szüksége minősítő magatartásra.

Olvasva a hozzászólásod, egy Salvor Hardin idézet jut eszembe: "az erőszak a gyengék végső menedéke"."

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=139477239&t=9123617

Ennyit mondtam és nem többet.

Előzmény: Párizs73 (45141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!