Keresés

Részletes keresés

vén szamár Creative Commons License 2013.02.14 0 0 195

Ismét kellene egy kis segitség.  Ismerőseim jelezték, hogy ha felhívom öket, nem jelenik meg a számom, nevem telefonuk  kijelzőjén (telefonjukban ismerősők közé fel vagyok véve) ismeretlent jelez telefonjuk.

Hol tudom beállitani hogy jelezze ki ha hívom őket?

Alfika Creative Commons License 2013.02.09 0 0 194

Van belőle ingyenes. Egy próbát megér. Egyébként jól látod, valóban nagyon valószínű hogy egy a marketről letöltött ingyenes app a ludas. Ugyanis ezek az ingyenes appok sokkal több erőforrást használnak mint fizetős társaik.

Előzmény: ZanaRob (192)
MJ60 Creative Commons License 2013.02.08 0 0 193

van egy ingyenes változat is.egy próbát biztosan megér, ha nem megy  akkor gyári állapot visszaállitás. Üdv.

Előzmény: ZanaRob (192)
ZanaRob Creative Commons License 2013.02.07 0 0 192

Köszi, de nem kérek fizetős app-ot!

Az akksim rendben van, mert 3-4, vagy akár 5 napot is elmegy, ha a wifi nincs bekapcsolva. Ott van vmi szivárgás, amit nem találunk már hónapok óta.

Visszategyem a gyári beállításokra a telót??

Előzmény: MJ60 (191)
MJ60 Creative Commons License 2013.02.07 0 0 191

Próbáld ki ezt.

                             Android programok: Battery Calibration; Android tippek: Akkumulátor élettartam növelés Android alatt Ki ne szenvedne attól, hogy kedvent telefonja / pda-ja / tablete túl hamar lemerül.
És sajnos idővel ez egyre gyakrabban történik meg.
Viszont nem mindig az akkumulátor a bűnös.

Az Android telefonunk létrehoz egy kalibrációs állományt, mely tárolja az aksi adatait, és sajnos ez pontatlan is lehet.
Legnagyobb szerencsénkre létezik egy program, mely ezt a fájlt törli, és akkor 'tiszta lappal' kezdhetünk.
Sok esetben az akkumulátor élettartama akár 30-40%-al is növekedhet ez után!

A program futtatásához ROOTOLT telefon szükséges, anélkül fölösleges belefogni.

Gyakran feltett kérdés, hogy nem probléma-e, ha azt a fájlt törli egy program. A válasz egy biztos nem. Ugyanis az Android ezt a fájlt ismét létrehozza csak már a legaktuálisabb adatokkal.

Ha valaki új ROMot tett fel, akkor ezt mindenképp érdemes megejteni.

Akkumulátor kalibrálás menete:
-Teljesen fel kell tölteni a telefont
-A program kalibráció gombját megnyomni, majd ezután lehúzni a telefont a töltőről.

És most a program:

Letölthető a Marketből: 

Előzmény: ZanaRob (190)
ZanaRob Creative Commons License 2013.02.05 0 0 190

Üdv!

Az a nagy gondom, hogy néhány hét használat után a HTC telóm akksija hirtelen elkezdett lemerülni kevesebb mint, egy nap alatt, ha a wifi be van kapcsolva és van netelérés. Korábban 2-3 napot is bírt, mivel nem használom sokat. Aztán valószínüleg a marketről valamilyen app lehozott valami mást is a háttérben, ami folyamatos (ál)forgalmat generál. Hogy pontosan mi az eddig nem sikerült semmilyen traffic-figyelő progival kideríteni. Egy óra alatt akár 20%-ot is veszít a töltéséből az akku. (Ha wifi nincs engedélyezve, akkor 3-4 napot simán kibír egy feltöltéssel.)

Mi lehet a gond, mi lenne a megoldás?

Ha van 5letetek szívesen venném.

Thx előre is!

MJ60 Creative Commons License 2013.02.04 0 0 189

Szia. Hivásbeállitások-legörgeted a legaljara -beállitások-hivással kapcsolatos beállitások- hivásazonosito.

Előzmény: tomilla67 (178)
vén szamár Creative Commons License 2013.02.02 0 0 188

Köszönöm a választ. Csak azt nem értem, ha minden internet hozzáférés zárva van, akkor hogyan frissül?

Alfika Creative Commons License 2013.01.30 0 0 187

Igen. Ha frissül, az letöltésnek számít.

Előzmény: vén szamár (186)
vén szamár Creative Commons License 2013.01.30 0 0 186

Domino díjcsomagom van.

Előzmény: vén szamár (185)
vén szamár Creative Commons License 2013.01.30 0 0 185

 

Kaptam egy HTC Desire C telefont.

Kezdő vagyok, nem igen értek még hozzá. Egy áruházban, ahol van WiFi, azt bekapcsolva rákattintotam az időjárás widgetre. Be is jött, mutatja a budapesti időjárást az óra alatt.  Kikapcsoltam a Wifit, minden internethozzáférés be van zárva. Másnap frissült az időjárás. Az a kérdésem, hogy ilyenkor, ha frissül, az letöltésnek számit?

Nehogy kapjak valamilyen számlát ha igy hagyom.

Y.t Creative Commons License 2013.01.24 0 0 184

Sziasztok! 
HTC Desire C-m van, ami néha csak úgy elfelejt ébreszteni (ébresztő bekapcsoláskor megnézem, h kiírja-e, h mennyi idő múlva ébreszt, és az ótát is leellenőriztem... azzal nem lehet a baj. Miután nem ébresztett, még mindig ott a jel, hogy az ébresztő be van kapcsolva... ) valaki tud erre egy megoldást? 

köszi 

belizs Creative Commons License 2013.01.03 0 0 183

Sziasztok!

Nem tudom mőködik-e még az oldal?

HTC Desire S telom van és feltettem a VIBER nevü appot. Felment rendesen aktiváló kód is megjött sms-ben de sajna lejjebb csuszottt az ujjam és deaktiváltra nyomtam rá.

Azóta állandóan telefon számot kér, ha beütöm sem kapok sem hívást sem új sms a kóddal, mert a az először kapott kódot nem fogadja el. Ha uninstalom a progit és telepítem újra akkor sem . Új kódot nem kapok a régit meg nem fogadja el.

 

Tudnátok segíteni? Köszi

gusztibatya Creative Commons License 2012.12.17 0 0 182

Üdv:Nemrég vettem egy használt HTC desire-t (A81 81) tehát teljesen kezdő vagyok .Olyan problémám van, hogy mindig kiirta a telefon, hogy nincs hely. No erre én gondoltam csinálok egy gyári beállitás visszaállitást, ez megvolt és az újrainditáskor eltűnt a billentyűzet ill. azt irja, hogy setup váratlanul leállt kérjük jelezze a problémát a HTCnek. Ha valaki estleg járt már hasonló cipőben és tudna segiteni kérem irjon.

coexist Creative Commons License 2012.12.16 0 0 181
Sziasztok!!! Htc Desire c-m van,2napja vettem és azt írja ki azóta hogy nincs szolgáltatás...valakinek van ötlete hogy mi lehet az oka?? Előre is köszi!!!
vismaior Creative Commons License 2012.12.16 0 0 180

Az én Desire S-em is rendszeresen újraindul, még nem sikerült rájönni miért. Most akkumulátort cseréltem 2 napja, azóta nem volt újabb gond. Remélem ez megoldja a problémát.

Előzmény: neohtc (177)
Alfika Creative Commons License 2012.10.06 0 0 179

No ez engem is érdekel, mert életemben még nem hallottam ilyen beállítási opcióról :))) Nekem is droidom van, és tuti nincs benne ilyen beállítási opció...

Előzmény: tomilla67 (178)
tomilla67 Creative Commons License 2012.10.06 0 0 178

Sziasztok, megköszönnék egy kis segítséget! Az új HTC Desire C telóm nem jelzi ki a beérkező hívók számait. Minden hívás ismeretlen. Nem tudom hol van eldugva a menüjében ahol engedélyezni lehetne:( A vodafonnál engedélyezve van a szolgáltatás -ellenőríztettem- és más telóba téve a sim kártyát, ott szépen meg is jelennek a hívók. Köszönöm mégegyszer annak aki tudna segíteni!

neohtc Creative Commons License 2012.10.03 0 0 177

Sziasztok! 1 hónapja vásároltam egy HTC Desire S telefont használtan. Van egy olyan prblémám a készülékkel hogy naponta 2-3 alkalommal újraindul, főként telefonbeszélgetések után. Szerintetek mi lehet a baj? Segitségeteket előre is köszönöm!

Alfika Creative Commons License 2012.09.22 0 0 176

Ja hogy meós vagy?! Akkor már mindent értek :D

 

Egyébként a legtöbb helyen fel van tüntetve, hogy a készülék specifikáció csak tájékoztató jellegűek, mert azok szolgáltatónként, és telepített rendszertől függően eltérhetnek.

 

De ezt minden technikához kicsit is értő ember tudja. Persze azzal is tisztában vagyok, hogy ezt egy meós soha nem fogja tudni felfogni...

 

Úgyhogy írogasd csak a 10/c-es leveleket... :D

 

Előzmény: morax (175)
morax Creative Commons License 2012.09.22 0 0 175

A válaszuktól függ hogy a fogyasztóvédelemhez forduljak e vagy sem nem vagyok okostojás 32 évesen egy multicégnél dolgozom mint Minőség ellenőr 5 év tapasztalattal. Látom elég korlátolt az értelmed így feltételezem hogy csak ráhibáztál a válaszra a készülék vételára vissza de egy fogyasztóvédelmi ügy sem vet jó fényt rájuk ami azt jelenti lehet többi de nekem már az is elégtétel hogy a vételár vissza ls inkább veszek egy Samsung típust de ott tudom hogy ami rá van írva azt kapom és nem kevesebbet.

Előzmény: Alfika (174)
Alfika Creative Commons License 2012.09.22 0 0 174
Jó... Akkor válaszolnak. :-) És? Elküldik a válasszal együtt a hiányolt memóriát is? Vagy visszaadják a készülék vételárát? Nem ugye? Akkor mi értelme is van? Te okostojás...
Előzmény: morax (173)
morax Creative Commons License 2012.09.22 0 0 173

Melyik részét nem értetted a válaszomnak? A HTC-nek kötelessége minden panaszra válaszolni. Egy panaszos levél megfogalmazása és megírása kb 10 perc ehhez nem kell sok idő. 99% hogy muszájból kell válaszolniuk. Nem értelmetlen mert a papíron mikor ilvasod hogy mit tud a készülék elvonatkoztatva hogy ki gyártotta, feltüntetik a hardveres összetevőket. Értelemszerü hogy ha a gyártó tudja hogy a készülék 4GB-os de oprendszer után már csak 1 akor úgy forgalmazza hogy 1gb-s tárhelyel rendelkezek. Ez ami most itt történ egy félrevezetés eredménye.

 

Ha veszel egy készüléket de nem fogtad még a kezedbe és csak azt tudod ami a specifikációs leírásból kiderül viszont tetszik megveszed hazaviszed és kiderül nem is azt kapod ami oda le van írva akkor te mit szólnál? vigyorognál mint 1 id--ta hogy háhá el...am  de minek is panaszkodja mert csak kiröhögnének akkor használom így pedig tudom hogy sz....r. Gratulálok tudsz élni.

Előzmény: Alfika (172)
Alfika Creative Commons License 2012.09.22 0 0 172

Persze lehet panaszt tenni. És valakinek van ideje és energiája egy ilyen teljesen fölösleges, hiábavaló dologra, mint a panaszos levél írása, akkor tegyen panaszt. Ugyan semmi értelme, mert 99% hogy válaszra sem fogják méltatni, de legalább egy jót röhög a htc-nél az aki olvassa a levelet :) És ha valakinek felvidítod a napját, akkor már tulajdonképpen volt értelme panaszt tenni :)))

Előzmény: morax (171)
morax Creative Commons License 2012.09.22 0 0 171

De félrevezetés miatt lehet panaszt tenni a htc-nél illetve a fogyasztóvédelemnél. Ha egy adott termékre rá van irva jelen esetbe a telora hogy 4gb belső memória akor az aki megveszi valószínű azért teszi mert kell neki a háttértároló teljes kapacitása. A specifikációs leírásba is ugy szerepel 4gb / 512mb a baj hogy ebből egyiksem igaz az 512 is csak 415mb valójában. egyszóval ezért igen is lehet és van is értelme reklamálni de ahogy írtad ez nem a szolgáltató reszortja reklamálni nem náluk kell sem a voda vagy telenor nem képes reagálni az ügyre ez közvetlenül a HTC feladata oda lehet és kell is írni ahogy én is tettem.

Előzmény: Alfika (166)
opelsicily Creative Commons License 2012.09.14 0 0 170

Sziasztok! egy kis segitségre volna szükségem! vásároltam egy HTC desire telot ,és nem tudom összehozni  a számitógéppel  egyszerűen nemlátja a telot .van valakinek valami ötlete???

Gyime87 Creative Commons License 2012.09.06 0 0 169
Sziasztok!
Nagyon nagy szuksegem van egy hozzaerto velemenyere...van egy HTC Desire tipusu keszulekem.aki nem tudna 1000proci van benne meg 512ROM.
Biztos mindenki ismeri a GTA jateksorozatot...en letoltottem az android verziot,telepitettem a jatekot es mikor kiprobaltam nagyon szaggatott.mitol lehet ez?
(az egyik haveromnak valami vizallo motorola okosfonja van ugyanezekkel a parameterekkel mint nekem es nala tokeletesen fut)
Nem tudom hogy valami programot hianyol vagy esetleg frissiteni kene az android rendszert.amugy 2.2es android van rajta.
Valaki segitsen mert falnak megyek ettol.
Koszonom
sx525 Creative Commons License 2012.08.07 0 0 168

Sima htc desire. Kb. 1,5 éves. 

Előzmény: SAABSKY (167)
SAABSKY Creative Commons License 2012.08.06 0 0 167

Mi a pontod tipusa a telefonnak?

 

Üdv.

Előzmény: sx525 (162)
Alfika Creative Commons License 2012.08.01 0 0 166

Nincs 4gb-os memóriája... Erre mérget vehetsz... Illetve van gyárilag, de aztán rárakják neked az android rendszert, hogy ne csak levélnehezék legyen...

 

Ha nekem nem hiszel, vidd vissza oda ahol vetted, és kérd számon rajtuk a hiányzó 3gb-ot :)))

Előzmény: kopi95 (165)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!