Keresés

Részletes keresés

BandiBáttyó Creative Commons License 2009.10.14 0 0 58
Kedves Hozzászólok és Licitálók!

RE:ális véleményével és hozzászólásával maximálisan egyetértek. A stratégia így működik, ahogy utolsó megjegyzésében leírta. Sajnos viszont a saját tapasztalataim alapján annyival romlik a kép, hogy ha még így is túlságosan kitartó az ember, akkor egyszerűen - hogy-hogy nem - elérhetetlenné válik az oldal a licit lezárása előtt 20-30 másodperccel, és mire pár perc múlva újra elérhető, addigra már természetesen lezárult, és más nyerte meg. Az ember pedig elsőre még azt is gondolhatja, nem volt szerencsém, pont most szakadt meg az internet. Viszont a 2. után már kezd gyanakodni, és amikor 5-6 alkalommal megismétlődik, akkor pedig talán már nem is kérdés a kérdés.

Szóval a trükkök, amik valószínűleg alkalmazásra kerültek és kerülnek:
- "belső" robotok futtatása (kívülről ellenőrizhetetlen) az ár feltornászására
- ha kevés a licitáló, és már éppen vége lenne, szintén belső robotok alkalmazása a licit befejezését kivédendő
- ha még így is túlságosan kitartó az illető, akkor az internetes kapcsolat megszakítása, blokkolása
- ha olyan pofátlanok, elképzelhető, hogy az adott termék teljesen virtuális, azaz nincs is a birtokukban, és annak tudatában indul a licit, amit majd a saját belső "emberük" fog megnyerni. Az/Ő természetesen nem szükséges, hogy program legyen, elég ha egy belsős, akinek a többi licitáló összedobálja az ingyen cuccot, amit aztán így vissza lehet forgatni a későbbi licitekbe, a cég pedig közben hatalmasat is kaszál a bolton. Ha pedig túl drága lenne a termék előzetes megfinanszírozása, hát így ki sem kell előre fizetni, mert úgysem viszi el végül senki.
- a másodpercekkel is lehet trükközni, mint ahogy azt sokan tapasztalták is. Egyrészt 1-1 másodpercet ugrik az óra néha-néha, ami itt nagyon is lényeges, másrészt pedig 1-1 alkalommal még hagyják a 00:00-át is 1-2 másodpercig, másik alkalommal pedig már a 00:01 is befejezettséget jelez.
- természetesen aztán néha-néha engednek esetleg nyerni egy-egy szerencsést, aki aztán örülhet, és esetleg felkerül a fruli.blog.hu oldalra, mint bizonyítéka annak, hogy ez nem csak ámítás, valós dolog, tényleg megszerezheted 10%, hajrá!

Nos, nem tudom, kinek mi a véleménye, de az ezzel kapcsolatos megjegyzéseimet törölték a fruli blog oldaláról (pedig azért van pár hasonló). Az első talán 1 órán keresztül még látható volt, a másik kettőt 15 percen belül törölték.
Oda is megírtam, amit most itt is megteszek. Mivel terveim között szerepel az illetékes hatóságok értesítése, valamint a rendőrségi feljelentés is, ezért szeretettel várom a hasonló tapasztalatokkal rendelkező "károsultak" véleményét, bizonyítékait, észrevételeit az adott témával kapcsolatban.
A mail-cím: bandibattyo@gmail.com
A cél az együttes érdekképviselet és a hatékony fellépés.

További szép napot Mindenkinek!
Üdv.:
BandiBáttyó
0Fantomas0 Creative Commons License 2009.10.06 0 0 57
Sziasztok

Ehhez a témához szorosan kapcsolódik, a picilicit, vagy viplicit oldala.
Itt a legkisebb egyedüli licit nyer. Indulásuk óta néztem, volt olyan felhasználó aki minden harmadik aukciót megnyerte:D. Érdekes módon ugyanaz a 3 ember nyerte mindig a bónuszokat...
"Szegényekre" rá is szállt az APEH, mivel szerencsejátéknak minősülő szolgáltatás, és szerintem nem ennek megfelelően adóztak.
Körülbelül 2 hónapja nem lehet licitálni az oldalukon már, viszont az az infó érdekelne, hogy aki licitált, a megszüntetés előtt, az visszakapta a befizetését?
gomboc-artur Creative Commons License 2009.09.28 0 0 56
és ez a szar meg mi a fasz ?????
mivan ez itt reklám helye vagy mi ?


ga
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.28 0 0 55
zsibvasar.hu
RE:ális Creative Commons License 2009.09.26 0 0 54
ez meg a legnagyobb poén, a frulintra licitálás.
ha tárgyra licitálsz, esetleg nyerhetnél - jó áron nem fogsz, az tuti.
de ellőni a pénzt semmire - ellicitálhatod a teljes nyeremény-nyi licitlépcsőt, és még meg sem nyered. :D
Ha igen, jó esetben kaptál plusz 10-15 licitet (egy 500-as csomagot kb 480 licittel lehet elhozni:)
Azt meg ugyanúgy kihúzzák a zsebedből, mint a többit...
Előzmény: couple70 (51)
RE:ális Creative Commons License 2009.09.26 0 0 53
Ez nenm úgy van, hogy beállít az ember többezer licitet...

Beállít 100-300-at, ha nem tud órákon keresztül ott lenni a monitor előtt, mert ezen az ártartományon belül értek véget a hasonló aukciók. Aztán visszanézve (vagy azért félszemmel követve) még 150-200-at, mert csak nem akar vége lenni.
És máris beletoltál 45.000 Ft-ot.
Ha értékes a cucc, akkor még mindig volna esély, hogy jól járj. Tolod bele tovább a pénzt. Többször is rátöltesz paypal-en keresztül.

Mert 50 (méginkább 100) ezer Ft körüli összeg elbukása már annyira durva, hogy megpróbálod mindenképpen elhozni azt a 100-300.000 Ft-os cuccot, amit az életben nem vettél volna meg ennyiért - csak itt beetettek, hogy 15-25%-os áron is a tiéd lehet.
Tolod bele tovább, tovább, tovább, és ott tartasz, hogy a bolti ár felett "nyerted" meg.
Ha leállsz egy ilyen húzós licitsor után, nélküled nem pörög tovább, hogy hátradőlve esetleg később bekapcsolódj.
Ha leálsz, sokszor 1 licittel le is zár - holott addig 5-6 nick is kavargott körülötted.
Érdekes, hogy épp ekkor adják fel azok is.

A frulimata oké, hogy 3 mp-nél léptet.
De a "nem automatával" licitálókat mi kényszeríti erre? Patentre pontosan 3 mp-nél jönnek a klikkek, sokszor 3-4 különböző licitálótól is az elején.
Később pedig patentre pontosan 0 másodpercnél. Ennyire precíz senki nem lehet...

Előzmény: couple70 (50)
couple70 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 52
"Sok ilyen oldalnál felmerül a gyanú, hogy csalnak, de vigyázat, ha valaki feljelenti őket, és nem állapítható meg a csalás ténye vagy pont az ellenkezője állapítható meg, hogy korrekt, becsületes a cég, akkor a feljelentő a hamis vád bűncselekményt követi el."

Ez nem így van!!!
Előzmény: fa.pofa (40)
couple70 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 51
Ekkor "befejezve: 2009-09-25 21:59:55" 20 frulint 1040 forintért kelt el. Az ablakba valamivel 500 Ft fölötti licitállásnál léptem be, majd feltűnt egy nick (joc100) frulimata, amelyik ezután - számoltam - 16 alkalommal licitált rá a 20 frulintra. (Biztos, hogy előtte is nyomta). Nagyon-nagyon kilóg a lóláb!
Még egy mondat a 101 ezer forintos Samsung LED-tévéhez. 3 napon keresztül ment a licit és a nyertes "dynasty" frulimata mikor ránéztem a licitekre, nemsokkal indulás után, már folyamatosan nyomta. Sokszor ránéztem a 3 nap alatt, volt amikor több órán keresztül figyeltem, hogy alakul az ár. A fenti frulimata minden licitet azonnal kontrázott, nem várta meg, míg 2-3 mp marad. Ha csak percenként 3 licitet adok neki és kb. 60 órás licitidőtartamot veszek alapul, akkor a nyertes valamivel több mint 857.000 forintért jutott a 325.500 forintos bolti áron (arukereso.hu) kapható készülékhez. Ja, a frulintokat a legalacsonyabb, 70 Ft-os áron számoltam.

(Ha nagyon-nagyon jóindulatú vagyok a számolásnál, és csak 2 licit/perccel számolom, akkor is 605.000 Ft a vége)
couple70 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 50
Ebben igazad van, de a nyertes, aki két napon keresztül nyomta frulimatával, nem lehet ennyire vak, hogy több ezer licitet beállít automatára. Ez tuti, hogy robot volt. A nick azóta is nyomja. Más: frulintnyereményre egy példa: 100 frulint elment 24-én kerek 800 Ft-ért, másnap ugyanez 7232 Ft. a végére három user??? maradt, mind frulimatával. Bent voltam az aktív ablakban, ahogy kiléptem belőle 20 mp-cel később lett győztes az említett 7232-őn. Láttok ebben fantáziát, hogy a maradék két frulimatás eddig állítsa be az automata licitet? Többen mondták, hogy ha az aktív liciten belüli ablakban vagy, akkor az irreálisan magas áron és frulimatákkal licitálva megy el. Még egy érdekes licit: 2009-09-24 21:30:40 50 frulint 360-ért kelt el! :))))))))
Hamarosan máshol is olvashatunk az oldalról szerintem!
Előzmény: RE:ális (48)
RE:ális Creative Commons License 2009.09.23 0 0 49
az előző (48-as) eleje a 35-ös hozzászólásra, Asuslaptop-ra válaszolt.
RE:ális Creative Commons License 2009.09.23 0 0 48
200-szor?
És kétled?

2000 licit sem irreális egy "megfertőzött", nyerni akaró embertől:

Mondjuk 450.000 Ft-os plazma/led/lcd-re hajt vagy apple cuccra.
2000 licit 175.000 Ft-ba kerül, ha minden 3.-at teszi meg ő, a 6000 licittel 48.000 Ft-on zárul le az aukció.
Elvileg reális, sok aukció zárul 12-14% ár körül.
Ha ennyi licittel nyerni tud, 175.000 + 48.000 Ft-ért hozná el, ami 223.000 Ft a 450e-hez képest.
Még 3000 licittel is 310.000 Ft-ért vinne el egy 450.000 értékű tárgyat. Ezzel még nem lenne gond.

A gond eszerint nem is az, hogy hányszor jelenik meg 1-1 név - a fentiek szerint megjelenhet több ezerszer is (az én frulis-nickem is megjelent ennyiszer).
Szerintem épp nem az automata a robot - én is autolicitet állítottam be.

A gond az, hogy ha beszállsz, ennyinél nem lesz vége.
Egy konkrét példa:

2009-09-22 13:22:10-kor egy papíron 457.500 Ft-os Samsung UE40B6000VWXXH LED televíziót 101.584 Ft-on ütöttek le.
Szerencsétlen nyertese az elejétől licitált, több ezret is (tartok tőle, hogy jó esetben árában, rossz esetben még drágábban vitte el a jóhiszemű ellenfelekkel és a robotokkal küzdve.
Ha minden licitet valós személy tenne (fizetve), ez az egy aukció 101.584 Ft / 8 Ft-os licitlépcső = 12.698 licit.
87,5 Ft-os licit-árral számolva ez 1.111.075 Ft licit-ráfordítás + a 101.584 Ft-os leütött ár, tehát 1.212.659 Ft bevételt hozna a frulinak!

A készülék egyrészt olcsóbb az edigital-ban (tőlük vásárolják), másrészt biztosan kapnak kedvezményt is. Ezzel nem számolva (bekalkulálva ettől is nagyobb lenne a szám) ezen az 1 terméken 755.159 Ft-os nyeresége van a frulinak!!!
Gyanítom, a sok robot miatt jó, ha 6-700.000 Ft jött be és ezzel arányos nyereség - és ennek nagyon nagy részét a szerencsétlen nyertessel fizettették ki, aki 100.000 Ft-okat beleölve már nem szállt ki, mert inkább legyen ráfizetés, mint teljes bukta...

Nyertes csak egy van - és a fentiek szerint aki elviszi, az sem feltétlenül jár jól.
Annak a helyzetébe gondoljatok bele, aki úgy tolt bele 1-3000 licitet is akár, hogy végül mégis feladta.
100-300.000 Ft bukó is lehet egyeseknél - azért tanulópénznek ez kemény!

A pikantéria:
Aznap 21:43:11-kor egy picivel drágább és még többet tudó "testvér-modell" 52.872 Ft-ért ment el.
Tiszta játékkal még ez is nyereséges lenne a frulinak, de tapasztalatom szerint ha beszállsz, az első forgatókönyv valósul meg. Nekem legalábbis még sosem sikerült 1 aukciónál sem ilyen árszinten (12-15%), reális befektetéssel jó áron megnyernem semmit.
Sok esetben bár a licit-automatámmal látszólag 3-4 ellenfél is küzdött (órákon keresztül patentre pontos időzítésű manuális! licitálással), a beállított limit végén 1 licittel (tehát az addig aktív ellenfelek közül 1 reagálásával) zárult az aukció...


Ha a bebukott aukciókkal is számolok, jobban jöttem volna ki, ha valamennyi cuccost teljes áron, boltban veszem meg!
"Játéknak" egy kicsit költséges...
RE:ális Creative Commons License 2009.09.23 0 0 46
A 8 mp-cel önmagában nem lenne gond, mert a legutolsó pillanatban nyomott licit + frissítés így jelenik meg akkor is, ha mi licitálunk így.
9mp gyakran volt nálam is kézi licitnél.

Viszont az figyelemreméltó, hogy ennyire kihegyezett utolsó pillanatnál több alkalommal lezárt a licit, engem kizárva és az orrom elől ellőve a cuccot - az "ellenfél-licitálókkal" valahogyan sosem történik ilyen.
Az órákon keresztül pakkra pontosan 3 mp-nél tett _nem automata_ licitek, legsőt az órákon keresztül 0 mp-nél rádobott tétek nem életszerűek.
Robotok tehát vannak, csalás van, és töméntelen kispénzű vesztes is - de nyertesek is vannak, ha nem is olyan árakon ahogyan remélték...

Az is érdekes, hogy ugyanaz a termék minden esetben 8-15% körüli áron véget ér - kivéve akkor, ha te is licitálsz.
Ha benne vagy és kézi licittel vagy automatával erőlködsz, 20-35% körüli árakon is zárulhatnak - addig pedig nem kevés pénz megy el rá...

Fontos!
Semmiképp se üljetek fel a "van jobb, korrektebb" stb, dumáknak - más oldalakra ránézve még mindig ez a "legkomolyabb".
Ha ez ilyen, milyen lehet a többi?

Inkább hagyni kell a csudába - összességében komoly tanulópénz volt nekem is...
Előzmény: Betta Splendens (44)
RE:ális Creative Commons License 2009.09.23 0 0 45
Én már nyertem kisebb és nagyobb értékű tárgyat is.
Robotok vannak, ez nem kétséges - addig mindenképpen felverik az árat, hogy ne legyen veszteséges nekik - tiszta, robot-nélküli licitálás sorozat esetén ez a teljes vételár 8%-a körül van.

Sokszor leütik ezen az árszinten. Mivel főleg az elején "kell" a robot-támogatás, szerintem ezek nyertesei "a" nem valós nyertesek, a robotok.
Valószínűleg szinte egyáltalán nem érkezett rájuk licit, ezért optikai tuningnak használják, mutatva, hogy ennyiért is el lehet vinni, akár néhányszori 87,5 Ft/licit (ha 500-as csomagot veszel) áron + a nyerő ár (10-30% közötti vételár)
Nem lehet.

Az én "sikersztorijaimban" 65%-on elhozott cucc volt a legolcsóbb szerzemény, de olyan is volt, amit a teljes vételártól többet licitálva tudtam csak elhozni - automatával toltam végig (ennyi időt képtelenség végigülni), mert ha nem nyerek, arányaiban többet veszítek.
Ez a saját tapasztalat - ettől jobb és rosszabb is lehet másnak.
Betta Splendens Creative Commons License 2009.08.18 0 0 44
sziasztok!

ez a fruli.hu oldal nagyon szemét...
regisztráltam, kb:8 napja,és nem érkezett meg az e-mailom.>(és volt egy marha jó laptop, és azt vettem észre, hogy tegnap estétől(08.17)reggelig ment a licitálás.De kb 1-2 forintonként növekedett...HÁT EZ FURA-biztos robotok!!!
Norberto29 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 43
Nagyon örülök, hogy olvastam ezt a fórumot. Vissza is kértem a még el nem licitált pénzem. Amit a legnagyobb meglepetésemre vissza is utaltak... Így "csak" egy ezrest buktam a hülyeségemen...
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.28 0 0 42
Meg annyit, hogy ha valaki esetleg nyert valami >10e Ft erteku cuccot frulin, akkor pls irja meg ide. Thx.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.28 0 0 41
Kar, hogy ennyire ostoba voltam. Ketszer hittem el a frulinak, hogy nincsenek robotok. Ah.. rossz erzes, hogy atvertek. Nagyon okosan van kitalalva (ha egyszer megszivod ugy erzed, hogy eppenhogycsak lemaradtal... utana konnyu megegyszer venni frulintot). Ertelmesebb dolgokra is kolthettem volna a penzt :). Erre mondjak, azt hiszem, hogy tanulopenz.

Miert csalnak? Pl legalabb 15* volt a licitnel, hogy 00:00-rol visszaugrott 8mp-re. Ugye ha licit erkezik 10mp-t adnak hozza. A 9mp meg rendben volna, mert ugye halozati lassusag, meg minden, de sorozatban 8mp? :) Ne maaar.
fa.pofa Creative Commons License 2009.07.20 0 0 40
Sziasztok!

Én tudok egy jó oldalt, ahol nincsenek botok azaz autobidderek. Ők rezervációs árat állapítanak meg, ami alatt nem zárul le az aukció, azaz másfél órát visszaugrik. Ezt a felhasználói feltételekben leírják világosan. Még egy kissé pangás van, de ez csakis azért lehet, mert nemrég induló oldalról van szó.
Ha valaki jó matekból, láthatja, hogy rezervációs ár kikötése mellett nincs is szükség botokra, hiszen eleve csak akkor adják az árut, amikor elérte azt.

Sok ilyen oldalnál felmerül a gyanú, hogy csalnak, de vigyázat, ha valaki feljelenti őket, és nem állapítható meg a csalás ténye vagy pont az ellenkezője állapítható meg, hogy korrekt, becsületes a cég, akkor a feljelentő a hamis vád bűncselekményt követi el.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.19 0 0 39
Ja. Bár szerintem azt sem lehet kizárni, (sőt majdnem biztos, hogy ez van) hogy az üzemeltetők direkt manipulálják a liciteket csomó ál-regisztrációkkal és az ezen regekhez hozzárendelt tömérdek kredittel.

Kiszúrtam pár nicket a fruli.hu-n ami gyanúsan sokat ismétlődött liciteknél. Írtam az üzemeltetőknek egy üzenetet, hogy kicsit feltűnő ami ott zajlik. Most megnéztem az oldalt. Az általam emlitett nickek már eltüntek, de helyettük született ugyanannyi új, természetesen mind ugyanúgy nyomja azzal a automata funkcióval...

Igazából azt sajnálom, hogy nekem nem is jutott ez még eszembe, hogy igy is meg lehet gazdagodni, a rászedhető emberekből. Túl korrekt vagyok ahhoz, hogy ilyen még csak eszembe is jusson...

De ha én vágnék bele ilyesmibe, engem rögtön elkapnának, de ezeket a szemétládákat profi ügyvédek védik valószínüleg.

Egy a lényeg: ha tisztességes keretek között működne az oldal, már rég veszteségesen üzemelnének.
gomboc-artur Creative Commons License 2009.07.19 0 0 38
Érdemes megnézni a korábbi nyertesek nevét hááát elég sok az ismétlődés


biztos az lehet hogy aki egyszer nyer az él-hal azért hogy még eg ycsomó lét el licitáljon :P


köcsögök :)


ga
elteteam2 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 37
WOW, fukarlicit.hu lebukott!
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.19 0 0 36
Egyébként az elmúlt 3 napban, ami alatt figyeltem ezt a fruli.hu oldalt, észrevettem, hogy bizonyos nicknevek folyamatosan megjelentek az elmúlt 3 napban, pl ez: "Jobbik".

3 napja folyamatosan rálicitál a 6 éppen legfrissebb aukcióra, ráadásul az automata licitáló funkciót használja.
A folyamatos, szinte megállás nélküli licitálását figyelembe véve, az elmúlt 3 nap alatt ellicitált legalább 200.000 HUF -ba kerülő kreditet. Ha nem többet.

KIZÁRT, hogy lenne olyan hülye, aki képes lenne százezreket ellicitálni csak a poén kedvéért.

Biztos vagyok benne, hogy az üzemeltetők műve. Készítettek egy hozzáférést, adtak neki többmillió kreditet, aztán ha szóljon.

Fel kéne ezt a nyamvadt bandát is jelenteni, csak a baj ott kezdődik, hogy ez nem elégséges bizonyíték egy feljelentéshez amit észrevettem.

Bízom benne, hogy lebuknak.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.18 0 0 35
Vigyázzatok!

Ez a fruli.hu is csalás gyanús!
Egy ideje figyelem az oldalt.
Egy jó ideig mindíg az útolsó 3. másodpercben jelent meg nyertes névként ugyanaz a nicknév. Óramű pontossággal.
A másik, hogy számoltam is. Volt egy nicknév ami több mint legalább 200 szor jelent meg felváltva a főbb nyereményeknél.
Kétlem, hogy lenne ekkora állat (már elnézést) aki ennyi pénzt képes lenne elherdálni a licitálásokhoz szükséges kreditekre.

Szóval vigyázzatok, ez a frui.hu is tuti, hogy csal. Remélem sikerül ezeket is lebuktatni.

Én bevallom előszőr majdnem bedőltem, mert csábítónak hatott, hogy párezerért hozzájuthatok egy értékes laptophoz. De győzőtt a logikám, és a józan eszem szerencsére.

Mondjátok meg családnak, haveroknak, hogy véletlenül se dőljenek be ennek vagy ehhez hasonló oldalaknak, pl. a londonlicit.hu, vagy a már szerencsére lebukott fukarlicit.hu.
paplaszlo Creative Commons License 2009.07.12 0 0 34
Fukarlicit leleplezés!!!
Bebizonyosodott a csalás a fukarliciten.Ha téged is átvertek jelentsd fel mert így van esély hogy mindenki visszakapja a pénzét.
Infó:http://logout.hu/bejegyzes/halo/fukarlicit_vs_uriemberseg/hsz_1-50.html
elteteam2 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 33
Ez nem egészen így van. De név nélkül a Fogyasztóvédelemnél, GVH-nál sem lehet feljelentést tenni. És, ha teszel, akkor is jó eséllyel egymásnak fogják küldözgetni, hogy ők nem illetékesek. Ha meg elmarasztaló döntés születne, akkor sem történne semmi. Jó példa erre a GVH döntése a betelefonálós (csaló) műsorok miatt. Történt valami? Semmi, csupán kiírják, hogy a telefonálás nem garantálja a műsorba kerülést. De az éves szinten Magyarországon kb. 100 milliárd forinta tehető csalás nem szűnt meg, topikom is van erről az indexen: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9167343

Mondjuk nemhiába nincs változás, szinte mindenki jól jár: telefoncég, műsort gyártó cég, tévé, állam (adóbevétel miatt), csak ugye a telefonálót rövidítik meg.
Előzmény: paplaszlo (32)
paplaszlo Creative Commons License 2009.07.01 0 0 32
Egy picit azon csodálkozok hogy rengetegen írjátok hogy átvertek rengeteget vesztettetek videót is csináltatók az átverésről de mégsem csinál senki semmit.
Senki nem tesz feljelentést? Hagy legyen még több ember átverve!
Mondjuk az is furcsa hogy ezeket a fórumokat egy olyan ember sem olvassa akinek van egy kis hatalma,vagy csak leszarják mint mindent itt Magyarországon .
elteteam2 Creative Commons License 2009.06.28 0 0 31
Ezt láttátok már? http://www.fruli.hu/aukcio/hib%C3%82s-aukci%C3%B3!-sony-hdr-fx1000e-vide%C3%B3kamera.22478.html

Azaz ma az 1 millió 20 ezer forintos csúcs kamerát 240 forintért vitték el! Ez a fruli tudtommal legdrágább terméke. De a nick is figyelemreméltó: "Admin"

Bicskanyitogató ez. Most akkor a fruli adminja nyert, vagy mi a fasz?! Kész átverés.
paplaszlo Creative Commons License 2009.06.27 0 0 30
Nagyon érdekesnek tűnik hogy pont mindenkinek ugyanazon a napon ugyanabban az órában jutott eszébe publikálni a nagy nyereményét a Londonlicitfől.
ÉRDEMES A DÁTUMOT ÉS A BEJEGYZÉS IDEJÉT FIGYELNI!!!!
Én egy monitort nyertem . 2009-06-26 11:52
A következő bejegyzés rá 1 percel!
Munkatársam nyert egy lg dvd felvevőt 2009-06-26 11:53
14 percel később.
Én egy procit nyertem 2009-06-26 12:07
31 percel később
Nyertem egy telót 2009-06-26 12:38
Nyertünk egy LCD monitort 2009-06-27 11:38




http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=37295
WowFan21 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 29
S ezt tudod mivel érdemes összevetni? A látogatottságukkal. Napi 800 látogatás.

Szerintem ez édeskevés ekkora forgalomhoz. Eszerint minden egyes ember kivétel nélkül napi 10 kreditet ellicitál nagyvonalakban. Nem tudom ezt ki engedheti meg magának, de én biztosan nem. S sok ismerősom sem. valami nem kóser az biztos.
felügyel Creative Commons License 2009.06.26 0 0 28
A londonlicit.hu-t elfogadnám vállalkozásomnak bármiért cserébe.
Alsó hangon napi 400.000Ft értékű árut visznek el a felhasználók.
S minegyiken szép summát kaszál a tulajdonos. Pl egy 100e Ft-os laptop elmegy 30e-ért akkor 80e forint marad nálla.

Akárhogy nézem napi 500e - 600e forint van el licitálva nálluk.

Öszintén gratulálok sikereikhez, van mit tanulnom még.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!