Keresés

Részletes keresés

pimre Creative Commons License 2019.06.28 0 0 691

Akkor sajnos részemről passz. Esetleg kérdezd meg a Windowsos Guruk fórumán: https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9157541

 

Előzmény: microdimension (690)
microdimension Creative Commons License 2019.06.27 0 0 690

Csak a Chrome.

Előzmény: pimre (689)
pimre Creative Commons License 2019.06.27 0 0 689

Csak a Google? Ha nem, akkor lehet, hogy véletlenül kontrasztosra állítottad a témát? Itt tudod visszaállítani. Vezérlőpult->Megjelenés és személyes beállítások->Téma megváltoztatása.

Előzmény: microdimension (688)
microdimension Creative Commons License 2019.06.27 0 0 688

Sziasztok, nem az alapértelmezett keresőm, de szerettem volna ezt használni.

Egy ideig nem is volt gond, de egyik napról a másikra fekete fehér lett. Amire rákeresek, az is.

 

Gépen jogtiszta Win7 van, eddig a normál explorert használtam keresőnek, de lassú, több oldalt nem tölt be, vagy csak részben, stb... a Chrome viszont nagyon gyors volt és jó. Soha nem jelentkeztem be rá, az is igaz.

 

Lenne valami ötletetek?

 

Köszönöm.

 

pimre Creative Commons License 2019.04.19 0 0 687

Ez nem Google Chrome probléma, akkor sem, ha a telefonodon ez van. Szerintem valamelyik iPhone fórumon kérdezz rá. Például itt: https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9156551&la=151117748

 

Előzmény: Dalee Sándor (686)
Dalee Sándor Creative Commons License 2019.04.19 0 0 686

Sziasztok,

 

Miért nem játsza le Iphone IOS alatt a beágyazott videókat. Amikor rányomok a lejátszására, akkor egyszer körbe fut a kör amináció az ikonon, majd nem történik semmi. Nagy ritkán elindul, kb. 30-ból egyszer. Mi lehet a baj?

utazni Creative Commons License 2018.11.21 0 0 685

Igen, köszönöm.

Én mentettem, amit tudtam és a gyári beállítások visszaállításával ismét remekül működik!!

Előzmény: pimre (684)
pimre Creative Commons License 2018.11.19 0 0 684

Ilyenkor szokott segíteni, ha letörlöd őket: Vezérlőpult->Programok eltávolítása, majd újra installálod. Ha azután az email címeddel és a jelszavaddal belépsz, akkor a beállításaid nem vesznek el.

Előzmény: utazni (683)
utazni Creative Commons License 2018.11.19 0 0 683

Mindenki!

Sajnos a tabletemen véletlenül a chrom és a play áruházba bele piszkálhattam, bár nem tudom hogyan. Lényeg, hogy a play nem nyílik meg, a chrome viszont semmi lapot nem nyit meg a google-sek kivételével!

Mike0088 Creative Commons License 2018.09.13 0 0 682

Sziasztok!

A Chrome legújabb verziója, sokszor hibásan tölti be az oldalakat, és nem biztonságos kapcsolat figyelmeztetéseket ír. A firefoxnál nincs ilyen probléma! Mi lehet a gond? 

 

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=240N_vtelen.png

 

Ez pl az Esetnek az oldala.

pimre Creative Commons License 2016.12.15 0 0 681

Szívesen. Egyébként a downgrade szót elütöttem, és dpwngrade-et írtam. De ha használni tudod, akkor úgyis tudod, hogy a visszaállítás egy korábbi állapotra az a downgrade.

Előzmény: Ferancz Ildikó (680)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.14 0 0 680

Rendben, és köszönöm a segítséged! :)

Előzmény: pimre (679)
pimre Creative Commons License 2016.12.14 0 0 679

Nem. Én a google keresővel szoktam megpróbálni. Néhány jellemző szót beírok a keresőbe, pl.: Win10 win7 visszaállítás szavak beírására (csak így, minden egyéb névelő vagy más szó nélkül) sok tucat találat adódik, valamelyik csak használható. De ha a visszaállítás helyett a dpwngrade szót írod, akkor nagyon jó angol nyelvű találatok jönnek. Amúgy is néha az angollal tömörebben fejezhetők ki egyes számítástechnikai problémák.

Előzmény: Ferancz Ildikó (678)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.14 0 0 678

Megcsináltam, semmi változás :(

Nagyon úgy tűnik nekem, hogy itt a Win10 a hibás!?

Tudnál ajánlani egy másik fórumot? Szeretném biztosra tudni, hogy lehet e egyáltalán a Win10-et 7-re cserélni? Itt a nagy guruknak nevezett valakik nem túl segítőkészek :(

Előzmény: pimre (677)
pimre Creative Commons License 2016.12.13 0 0 677

Igen, mert meg akartam erősíteni magam, hogy a facebook, a Win10, a Chrome, vagy a Flashplayer tájékán keressem a hibát, esetleg valami más kártevő lehet-e a ludas. A faccebookon nem találtam, a Win10-nél nagyon sok hibát jeleznek, nehéz egy ilyet megtalálni.

Viszont az Adobe oldalán találtam egy helyet, ahol kapcsolatba lehet lépni az ügyfélszolgálatukkal. Hátha nekik van ötletük, mégiscsak övék a FlashPlayer: https://helpx.adobe.com/hu/flash-player/kb/flash-player-issues-windows-10-edge.html

Megnéztem, és úgy látom, hogy nem kérdezni lehet, hanem egy bonyolult menürendszerben lépkedni. Ezzel eljutottam például eddig: https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/enabling-flash-player-chrome.html

 

 

Előzmény: Ferancz Ildikó (676)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.13 0 0 676

Erre gondolsz, hogy a parancssort szeretnéd látni?

 

 

 

Előzmény: pimre (675)
pimre Creative Commons License 2016.12.13 0 0 675

És amit az előző hozzászólásban kértem, azt nem tudod megcsinálni? Látom, egyelőre a Windowsos guruk sem tudtak segíteni.

Előzmény: Ferancz Ildikó (674)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.12 0 0 674

Hát igen.....igazad van, de már elküldtem, mire eszembe jutott :( :(

Előzmény: pimre (673)
pimre Creative Commons License 2016.12.12 0 1 673

Szívesen. Látom, megírtad, de talán nem ártott volna megírni, hogy win10 (ahogy javasoltam), sőt azt is, hogy Chrome alól hívod.

Egyébként az egyik majom már be is szólt. Amúgy igaza lett volna, csak éppen nem Te döntöttél arról, hogy szükség lenne a Flash-re. Vissza is szóltam neki.

 

Viszont a 660-as kérdésemre adott válaszodat tudnád úgy módosítani, hogy kép formájában küldöd el a hibaüzenet feletti részt? A hibaüzenet alsó része nem érdekes. A parancssort szeretném látni felette. Valahogy így: 

 

Előzmény: Ferancz Ildikó (672)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.12 0 0 672

A verziószámot a 663-as hozzászólásod alapján kaptam meg. És igen, a programlistákban nem szerepel. Hát ez érdekes, de lehet ilyen a Win10? Már én is megbántam a feltelepítését! Köszönöm a segítségedet, tanácsaidat, javaslataidat! Üdítően hatott a kiváló helyesírásod és az egyértelmű, tiszta fogalmazás! Köszönöm! :)

Előzmény: pimre (671)
pimre Creative Commons License 2016.12.11 0 1 671

"...nem kell neki a Flash Player, törölni így nem tudom, mert nincs"

Ezt értem, de akkor a 664-es hozzászólásban írt verziószámot honnan tudtad kiolvasni. Egyébként szerintem sem kellene a Flash Player. 

De mivel a géped Windows 10, így végképp nem tudok hozzászólni. Arra én még 4-5 évig nem tervezem a váltást. Kicsit sok problémáról számolnak be a kollégák.

 

Mivel nem tudom, hogy jelentkezik-e itt valaki egy jó megoldással, javaslom, hogy írd le a problémát a Kérdés windowsos gurukhoz című topikban (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9157541). Hátha ott valaki tudja az okot és a megoldást. Azt azért jelezd az elején, hogy win10, hátha ez is számít majd a megoldásnál.

Előzmény: Ferancz Ildikó (670)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.11 0 0 670

Nem olyan izé, Mac gép. Win10-es op. rendszer. Ahogy nézegettem, nem kell neki a Flash Player, törölni így nem tudom, mert nincs. Telepíteni meg nem engedi! Továbbra sem tudom a Chrome-on megnyitni a Facebookot :(

???

 

 

Előzmény: pimre (669)
pimre Creative Commons License 2016.12.11 0 1 669

Ezt a képernyőt nem ismerem. Ez valami Mac gép, vagy ilyesmi?

 

Én a törlést a CCleaner programmal szoktam végezni, vagy a Windows7 beépített program eltávolítójával:

 

Előzmény: Ferancz Ildikó (666)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.10 0 0 668

Most jut eszembe! Ezzel a problémával nem vagyok egyedül!!! Talán akkor a hiba nem is nálam van????

Előzmény: pimre (665)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.10 0 0 667

Próbáltam ahogy mondtad: http://www.adobe.com/hu/software/flash/about/



Letöltés, majd ez jelent meg :( 

Előzmény: pimre (665)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.10 0 0 666

Flash Playert nem tudom törölni, nem találom :(

Előzmény: pimre (665)
pimre Creative Commons License 2016.12.10 0 1 665

Na hát itt megáll a tudományom. Talán valamelyik megsérült. Próbáld meg a Flash Playert törölni, majd újra letölteni. De a letöltéskor vigyázz, nehogy valami rosszindulatú oldalról (pl. downloadastro) töltsd le, hanem a gyártó oldaláról: http://www.adobe.com/hu/software/flash/about/

 

Aztán ha ez nem jön be, próbálkozhatsz a Chrome törlésével, majd újra letöltésével innen: https://support.google.com/chrome/answer/95346?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=hu

 

Ami a törlést illeti, jó megoldás a Ccleaner, de a Vezérlőpultbeli program eltávolító funkció is alkalmas.

 

És ne vedd rossz néven, nem tudom a számítástechnikai műveltségedet, ezért inkább  megírom: Ha a google Chrome programot törlöd, akkor a fiók nem törlődik. Újra telepítve visszahozza a beállításaidat, jelszavaidat. Ehhez persze kell majd az email címed, és a hozzá tartozó jelszavad. Ha elfelejtetted, de mentve van, akkor a Chrome jelszókezelőjében meg tudod nézni. 

A lényeg, hogy a fiókot nem kell törölni, csak a programot. 

 

Ha ezek egyike sem segít, akkor végképp nincs ötletem.

Előzmény: Ferancz Ildikó (664)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.09 0 0 664

Verzió: 55.0.2883.87 m (64-bit) 

A Google Chrome naprakész.

 

 

Adobe Flash Player - Verzió: 23.0.0.207

Shockwave Flash 23.0 r0

 

Semmi változás :(

???

Előzmény: pimre (663)
pimre Creative Commons License 2016.12.09 0 1 663

Azt hittem, hogy valami rosszindulatú helyre lettél átirányítva. De ezek szerint nem.

 

Akkor első lépésben nézd meg, hogy a Chrome legfrissebb verziója van-e telepítve: Jobbra fenn van egy ikon 3 pöttyel egymás alatt. Kattints rá, és a megjelenő menü alján válaszd a súgót és ezen belül a Google Chrome névjegye funkciót. Ez kiírja a verziószámot. A legfrissebb: 55.0.2883.75 m. Ha nem ez van, akkor automatikusan frissíti, hagyd lefutni, és engedd újra indulni a Chrome-ot.

 

Szerintem már ez meg kell, hogy oldja. Ha nem, akkor ugyanitt a chrome://help szövegben a help szót töröld, és írd a helyére, hogy plugins (tehát: chrome://plugins legyen az eredmény), majd Enter. A kapott képernyőn nézd meg, mi a Flash verziója. Nálam a 23.0.0.207 van. Ha nem ez  van, akkor majd meglátjuk. Bár remélem, hogy ezzel már nem kell foglalkoznunk.

 

Előzmény: Ferancz Ildikó (661)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.08 0 0 661
Előzmény: pimre (660)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!