Keresés

Részletes keresés

Kútásóóó Creative Commons License 2021.11.25 0 0 405

"HOGYAN MARADHATOTT FENN A HOMOSZEXUALITÁS AZ EVOLÚCIÓ SORÁN?"

 

 

"így számos alany lehet, akinek valójában voltak homoszexuális vonzódásai, de sosem élte ki azokat..."

 

A kérdést, mint evolúció szkeptikus, inkább, így tenném fel:

 

 HOGYAN MARADHATOTT FENN A HOMOSZEXUALITÁS A KÖZEL6000 ÉVES TÖRTÉNELMÜNK SORÁN ?"

 

"így számos alany lehet, akinek valójában voltak homoszexuális vonzódásai, de sosem élte ki azokat..."

 

 

Még érdekesebb a kérdés, ha annak szellemében vizsgáljuk, hogy voltak időszakok a történelemben amikor nem csak a természetes szelekcióval, hanem a mesterégessel is meg kellet birkózniuk, hogy  a toppon maradhassanak...

 

 

 

 

 

Előzmény: 12 voltos (403)
elterito Creative Commons License 2021.09.15 0 0 404

Mi a bajod egy tudományos cikkel, hisz az nem is Ludas Matyi?

Előzmény: 12 voltos (403)
12 voltos Creative Commons License 2021.09.15 0 0 403
Gömb_9 Creative Commons License 2020.12.04 -2 0 401

És akkor mi van?

Előzmény: hiper fizikus (400)
hiper fizikus Creative Commons License 2020.12.03 -1 1 400

A homoság természetellenes, az állatoknál nincs rá példa !

Bár én csak a férfi homoszexualitás ellen tiltakozok .

Az ő bajuk .

Gömb_9 Creative Commons License 2020.12.03 0 0 399

Régi, de: nincs jogod senkit megbüntetni homoszexuális aktusért (sem), sem azért ha elhagyja az iszlámot, még ha egy iszlám bíró is vagy. Aki mégis úgy gondolja hogy igen, irtassék ki a föld színéről.

Szabaduljon meg mindenki az iszlámtól, akit nyomorgat annak hatalma.

Előzmény: muca-hit (337)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.23 0 0 398

totál igazad wan én is eszt mondtam mikor a Sátán Hawerjai Csoport rendezvényét feloszlatták rendőrök. Csecsemőt égettek meg öregasszonyokat erőszakoltak meg és én montam is a zsernyáknak: nem teccik? Akkor te walami perverz állat wagy hogy idemész? Én fotóriportot csináltam a Szektarádiónak azé mentem de mindent lefoglaltak a zsaruk

Előzmény: polária (397)
polária Creative Commons License 2018.12.23 0 0 397

Aki nem érzi jól magát egy vallási körmeneten ne jöjjön oda ! Mert magánügy.Nem ártanak senkinek ha énekelnek imádkoznak !

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.23 0 0 396

mejik nagyobb?

 

Nálam mindkettő égitűz kategória nem tudom sújozni őket

https://www.youtube.com/watch?v=uth4Mo5UACk

Előzmény: ferrreee (393)
polária Creative Commons License 2018.12.23 0 0 395

S E N K I

sem lehet eléggé magabiztos abban mi a helyes illetve téves tanitás !

A SZERÉNY kutató azt mondja nem tudom,van  nekem is világnézetem de készen állok hogy selejtet fedezzek fel benne a másikében meg okosságot.

friss szél Creative Commons License 2018.12.23 -1 0 394

A "jutalom" egyforma

 

1Kor 6: Avagy nem tudjátok-é, hogy igazságtalanok nem örökölhetik Istennek országát? Ne tévelyegjetek; se paráznák, se bálványimádók, se házasságtörők, se pulyák, se férfiszeplősítők,
10. Se lopók, se telhetetlenek, se részegesek, se szidalmazók, se ragadozók nem örökölhetik Isten országát.

 

Előzmény: ferrreee (393)
ferrreee Creative Commons License 2018.12.23 -1 0 393

Találós kérdés: melyik nagyobb istentelenség: a Pride felvonulás vagy egy katolikus Mária körmenet?

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.17 0 0 392
Kútásóóó Creative Commons License 2018.08.10 0 0 391

Nem tudom mi történt, de van egy ilyen is:

 

A Hit Gyülekezete tévtanításai

 

Ezen is lehetne folytatni.

 

Előzmény: almakk (389)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.10 0 1 390

Azt mondod, hogy a homokosok miatt gyilkol Isten ártatlan gyerekeket? 

 

Mondok én valamitv... hetero vagyok és rühellem a homokosokat, de inkább kefélnék egy buzival, vagy akár vennék részt egy buziorgián, mint hogy valaha a fajtád mellé álljak, te állat! 

Előzmény: Törölt nick (387)
almakk Creative Commons License 2018.08.10 0 0 389

off..hová lett kedvenc topikunk? van utódja? valahol? kösz

Előzmény: Kútásóóó (388)
Kútásóóó Creative Commons License 2018.08.10 0 0 388

 Kik szervezik hivatalosan a "Pride" -okat. Erről lehet  valamit tudni?

 

Előzmény: Törölt nick (387)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.08 -2 1 387

Isten elkezdte felégetni azon tévúton botorkáló államokat, akik felugrottak erre a buzivonatra. "Pride", ami hovatovább hetekig tart, és legnagyobb gyalázat: a buziházasság!

Hát csak tessék. Kalifornia idén is ég, és jövőre még jobban fog, Spanyolország döglődik a hőségben, Svédország a sarkkörön túl is ég, Ausztrália kiszáradóban, pedig ott most épp tél van.

Magyarország akkor kerülheti el a szomorú véget, ha ezt az istentagadó ocsmányságot betiltja.

Ámen!

polária Creative Commons License 2018.07.07 0 0 386

igen....a cikk TÉNYLEGES TARTALMÁRA figyeljünk és abban van igaz.

Ez a konyemista kontra fasiszta harsánykodás nem szimpatikus :)))

Előzmény: Törölt nick (384)
polária Creative Commons License 2018.07.07 0 0 385

Ez NEM a liberalizmus miatt van ! ők nem bátoritanak a nemi devianciára csupán az "emberi jogaik" éedekében lépnek fel.Persze fölöslegesen és inkább csak VOKSSZERZÉS :))) de hogy nem biztatnak senkit hogy leszbikus legyen az tény.Ez objektiv statisztikai tény a TULMÉRETEZETT hajszolt  felturbozott vágykiélés előbb utobb elvisz a szélsőségek felé.......

Előzmény: Törölt nick (380)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.07 0 0 384

Tudom, h milyen ideológiájú a kuruc... Éppen ezért nagyon szomorú, h eltekintve a stílusától cikkei igazságtartalmában még nem kellett csalódnom. Bizonyos témában máshonnan nem is nagyon lehet tájékozódni az igazságról... :( 

 

Ahhoz mit szólsz, h a "fejlett" nyugaton gyerekek kapnak hormonkezeléseket, h nemi fejlődésük visszamaradjon, h a későbbiekben nemkorrekciós műtéteken essenek át?

 

Vagy hogy a tinédzserek 3%-a visszautasítja a saját nemét?

 

Vagy a 10 éves nőnek öltözött kisfiúról, akinek életének középpontjában az áll, h ő nő (nem kislány, hanem NŐ!) van véleményed? Vagy csak a kurucra tudsz egy jót fasisztázni...

 

Vagy, h az aberráltaknak szándékában van, h minősítsék gyermekbántalmazásnak, ha a szülő helyreteszi a gyermeke nemi identitását, pl. azt mondja a síró kisfiúnak, h ne sírj, katona dolog, nem vagy te kislány!

 

Nagyon hosszú cikket linkeltem be, nagyon sokminden van benne forrásmegjelölésekkel, amihhez hozzá lehet szólni. És, igen, tudtam, h lesz, aki kurucozni, és gyűlölködőzni fog... De amúgy a felvetett témáról van véleményed? Mond el, h miért nem helyes olyan cikkeket lehozni, amiben felnyitják ez ember szemét az egész buzibizniszről... 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=g0OtMMy-EJ8

 

Tessék, egy YouTube video amiben egy 10 éves kisfiú sminkeli magát... Mit gondolsz? Én 10 éves kislánynak nem engedném! Ez betegség, és nem reklámot igényel, hanem kezelést!

Előzmény: Elminster Aumar (382)
polária Creative Commons License 2018.07.07 0 0 383

Délután a Budapest Pride-é lesz a pesti belváros

A melegjogokért vonulnak a hagyományos zárórendezvényen. A radikálisok ellentüntetést terveznek, a rendőrök is készülnek, a város egy része nagyjából

j á r h a t a t l a n

lesz.

MINDENFÉLE közterületi ricsajozás ellenzem az ut KÖZLEKEDÉSRE valo

Elminster Aumar Creative Commons License 2018.07.07 -2 1 382

"Érdemes elolvasni az egész cikket! Szörnyű!"

 

A kurucinfón? Igazad van, tényleg borzalom.

Egy kriptonáci netes szennyoldalon, ami nem is annyira kripto-módon idegengyűlölő, soviniszta és gyűlöletszító "cikkeket" jelentet meg, ott csak olyan borzalmas írások találhatóak meg, amelyekben az emberi lélek legmocskosabb gyűlölködő része tör a felszínre.

 

Javasolnám, hogy ilyen szemetet ne olvasgass, de úgyse fogadnád meg, mivel az ilyen szenny az, ami a te személyes világképedet "masszírozza" jótékonyan.

Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.06 0 0 381

Érdemes elolvasni az egész cikket! Szörnyű!

Előzmény: Törölt nick (380)
gloria mundi Creative Commons License 2018.07.06 0 0 379

a leszármazók örökölnek, azok hiányában a testvérek és felmenők, az özvegynek a haszon élvezete marad. 

éppen a vagyonnal kapcsolatos kérdések mutatnak rá a házasság nem biológiai kérdés. 

 

már nincs ilyen biológiai tény hogy kell egy férfi, és egy nő, pl a klónozáshoz génállomány kell vagy olyasmi. 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (378)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.06 0 0 378

Igen... a házasság intézménye sajnos korrekcióra szorul. Valszeg nem akarnak annyian bigámiában élni, hogy tömeget alkossanak, és fel tudjanak lépni saját érdekükben. Annak ellenére, h sokan képtelenek megtartani a házasságkötéskor tett esküjüket. Összevissza válnak és házasodnak újra az emberek, nem bírnak uralkodni a nemiszervükön. Ez valóban erodálja az intézményt magát. Fogalmam sincs, h miért alakulhatott ki a monogám házasság. Csak gondolkodom és arra jutok, h talán az özvegyi örökség miatt lehetett így. Régebben sokat háborúztak a ffiak, egy-egy betegség is nagyobb mortalitást mutatott, mint manapság, a nők sem voltak önálló keresők, egyedüli lehetőségük a házasság volt. És sztem emiatt alakulhaottt ki az egyfeleséges család, hha meghal a férj, ne kelljen osztozni az özvegyeknek. De nem tom... Mindenesetre ez mára elavult, a nők keresők, ingatlant is vásárolhatnak több névre, végrendelkezhetnek is, stb... 

Előzmény: gloria mundi (377)
gloria mundi Creative Commons License 2018.07.06 0 0 377

a poligámia azonban hiánycikk. érdekes egyveleg. hogy a társadalmi intézmények a biológiát szentesítik ebben nem vagyok biztos.

Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.05 0 0 376

Annak a biológiai ténynek, h gyermek létrehozására ffi és nő képes, a gyermek biológiai létrehozásának és felnevelésének a házasság trsdlmi intézménye ad keretet. Ebbe a trsdlmi keretben nincs helyük a homoszexuálisoknak és egyéb szexuális elfajzásoknak. Azért, mert azok biológiailag elfajzások, és ezeknek a trsdlom nem biztosít keretet. Helyet igen, mert hál' Istennek (vagy sem), ma már mindenki azt csinál a micsodájával amit csak akar, ha talál hozzá megfelelő partnert. 

Előzmény: gloria mundi (374)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.05 0 0 375

Azért ez megintcsak nem ilyen egyszerű, h köteleznek-e vkit a felháborodásra, vagy sem... Ahogyan a vásáron felkapja az ember a fejét, h mit kiabál a kikiáltó, és odanéz, ugyanúgy működik a buzifelvonulás is. Görgetem az Indexen a blogajánlót, és beleakadok, és odanézek. És megnézem, h egy fogyatékkal élő milyen a nem fogyatékkal élőknek szóló jogosítványt akar magáénak, ami nem neki szól. Ez csupán ösztönös fajvédelem... Ha már...

 

 

Előzmény: Elminster Aumar (373)
gloria mundi Creative Commons License 2018.07.05 0 0 374

a természetre történő hivatkozásra kulturális érvet hozol. miért nem hasonlítod inkább ahhoz hogy van éjszaka (nő) van nappal (férfi) és kész. (bár ez pont nem lenne jó, ahogy az sem hogy van a hideg és a meleg (!!).

 

 

szóval társadalmi érvet nem tudunk elfogadni biológiai állításra. down kórral fel lehet lépni színpadon,  1976 óta paralimpián lehet indulni, a balett tehát csak idő, pénz és törődés kérdése. ma már nem feltétlenül az a helyzet hogy a férfi tudatú férfi és a női tudatú nő, mert van még az a lehetőség hogy továbbá és/vagy helyett az orvos tudatú orvos. maga az ember olyasmi ami nem csak természeti lény (állat) szóval ez a petesejt meg ilyesmi nem meggyőző.

Előzmény: Törölt nick (371)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!