Keresés

Részletes keresés

asterix101 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 41
Sziasztok!

Eladó egy Mio Moov 330/330!

Akit érdekel az írjon a részletekért!
Babszivacs Creative Commons License 2007.12.06 0 0 40
Hi!

Jó állapotban lévő 6 hónapos Mio A701 es GPS eladó!

Gyártmány Mio
Típus A701
Memória (Mb) 128 Mbyte
Operációs rendszer MW Mobile 5.0
Processzor tipusa PXA 270,
Processzor Mhz 520 Mhz
Gps van
Bluetooth van
Infra van
Telefon van
Kamera van

+36204545034
jadu Creative Commons License 2007.10.05 0 0 39

35E FORINTTAL OLCSÓBBAN!!!eTREX VENTURE hordozható karc-foltmentes GPS garanciálisan /2007áprilisban vett/ tartozékokkal(512-es memokártya,kerékpárbilincs,USB kábel)eladó.Jellemzői:Gumirozott boritás,10m vízállóság,TFT kijelző,adatátvitel számítógépre usb kábelen keresztül,rengeteg funkció...Az eladás oka:kaptam egy másik GPS t.Kiránduláshoz,utazáshoz,c sónakázáshoz,repüléshez,k erékpározáshoz kitünő választás.CSERE csak SIGMA 135-400(NIKON) esetén érdekel.Az ár alku tárgyát nem képezi!

cpp Creative Commons License 2007.09.07 0 0 38
Ez árban megfelelő, a térképe pedig a jelenlegi legrészletesebb magyarországot tartalmazza, plusz még 42 másik országét:

http://gpsmarket.hu/index.php?scn=122&pc_id=10&pi_id=46&ppt=0
Előzmény: old steve (30)
GPS Creative Commons License 2007.09.03 0 0 37

 

Kedves kollegák!

 

VENNÉK GPS-t !!!! Használtat, régebbi tipust - occsón.

 

Olyan GPS III-as kategória-szerü érdekelne. Tudjon track-et, trip-computert...kb. ennyit. Kis karc nem akadály, terepre lesz.

 

Felhasználási cél: kisvitorlásra kellene. Sebesség, megtett út, hazatalálás, iránytű, ilyesmi funkciókra.

 

Ajánlatokat ide (gondolom nem tiltja a szabályzat) vagy az emilcímemre kérnék. Előre is köszönöm a várhatóan jobbnál-jobb ajánlataitokat :-)

.

Slam1 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 36

Airis T620 - belépő szintű navigációs PDA.

 

Én is egy ilyennel szemezek, ezt a tesztet találtam róla.

Előzmény: TH3R1 (35)
TH3R1 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 35

sziasztok!

Mi a véleményetek az AIRIS T620-ról?

GPS-t keresek, amit nem kell bekötni, csak egyszerűen feltapasztom az ablakra és már mondja is az utat. Vagy mindegyik tudja ezt? Még elég kezdő vagyok a témában, csak venni szeretnék valamit, ami segít eltalálni X helyről Y-ba. Ha lehet olyat ajánljatok, amihez ingyen szoftver is van a neten. Magyar  és európa térkép érdekelne.

juice factory Creative Commons License 2006.12.30 0 0 33
Szia..
Köszi a választ, de....van cd-m....van kódom,...van HU, SK, PL, és szlovák térképem, de...nem adtak hozzá...ugye...pl..DE, AT, stb...európai térképet..ezeket elvileg meg kellene venni...pl. 50-200 euróért...A Tomtom Plus nevű szolgáltatás is csak fizetőset ajánl...egyébként már szedtem le térképeket, csak aktivizálási kód kellene.

Valaki tud, HELP !!

Üdv..juice....BUÉK!!
Előzmény: csutak (32)
csutak Creative Commons License 2006.12.30 0 0 32
Szia juice factory!
Ha vásároltad a készüléket akkor van CD-d is.
Azt tedd be a masinádba és végigvisz a regisztráción és frissítésen.
Bye & BUÉK: csutak
Előzmény: juice factory (31)
juice factory Creative Commons License 2006.12.25 0 0 31
Sziasztok!
Remélem tud valaki segíteni.
Nemrég vásároltam egy Tomtom One nevezetű készüléket, melyhez keresnék térképeket! Elsősorban Európa érdekelne!! Vagy ha valakinek lenne, vagy tudja, honnan szerezzem be ingyen, akkor jelezzen magyarország ügyben!

előre is köszönöm....üdv teezee
old steve Creative Commons License 2006.12.19 0 0 30

SZIASZTOK

 

Nekem is az a gondom, hogy szeretnék jó minőségű autós gps készüléket venni, lehetőleg nem túl drágán, mo-i térképpel (esetleg európa is).

50-60eFt körül.

Ha tud valaki segíteni akkor várom a választ.

Köszönettel!

frpeter Creative Commons License 2006.10.25 0 0 29
Sziasztok!

Mostanában szeretnék GPS-t vásárolni olyan max 50-60e Ft-ig bezárólag, de elég tanácstalan vagyok. Csak egy márkából van rengeteg féle ami jó lenne nekem.
Quadozáshoz kéne, de még nem tudom hogy egy nagyon alap verziót vegyek, ami nem tud térképet, max tájékozódási pontokat, viszont 40e körül van, vagy akkor már vegyek egy szürke árnyalatú térképest? Erre fel lehet tölteni pl Topomap-et?

Elvárásaim lennének:
- kis méret
- felszerelhetőség
- tölthetőség
- vízállóság
- világítás

Mit javasoltok, illetvemiylen lehetőségeim vannak?
Előre is nagyon köszi!
noidea Creative Commons License 2006.09.28 0 0 28

Sziasztok!

 

  Nemrég vettem egy ASUS 636N-t. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Minden van benne, WiFI, Infra, Bluetooth 2.0.. de nekem igazából csak a GPS kell belőle, az nagyon jó. iGo Európát vettem hozzá, szépen működik, rendszeresen használom.

SZATA Creative Commons License 2006.09.25 0 0 27

Egy használt PDA + GPS vásárlásán töröm a fejem. Kinéztem magammak egy használt Fujitsu Siemens Pocket LOOX 420 típusút, SysOn BT GPS-sel, 512 Mb SD kártyával 70000 Ft-ért

 

Megér ennyit ez a szett?

 

Köszi: Szata

The exorcist Creative Commons License 2006.09.18 0 0 26
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. PDA + GPS kombinációban töröm a fejem. Kinéztem a Royaltek rtw-1000-es típusú PDA-GPS rendszert, de normál tesztet eddig nem találtam róla. Érdemes-e megvenni? Mennyire megbízható a Sirfstar II-es chipset? Akinek van valami tapasztalata írjon. Állítólag újdonság Európában, és úgy tudom, hogy a Royaltek már kb. 8 éve foglalkozik GPS fejlesztéssel...
The exorcist Creative Commons License 2006.09.18 0 0 25
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. PDA + GPS kombinációban töröm a fejem. Kinéztem a Royaltek rtw-1000-es típusú PDA-GPS rendszert, de normál tesztet eddig nem találtam róla. Érdemes-e megvenni? Mennyire megbízható a Sirfstar II-es chipset? Akinek van valami tapasztalata írjon. Állítólag újdonság Európában, és úgy tudom, hogy a Royaltek már kb. 8 éve foglalkozik GPS fejlesztéssel...
Döme2 Creative Commons License 2006.09.11 0 0 24
Szia!

Én is most járok utána a témának. Én úgy találtam, hogy használható térképprogram PC-re csak az ÚtInfó 1.8 PC-s változata létezik (kb. 15 ezer Ft.) (az AeroMap-ról nem sok jót olvastam, és tudtommal meglehetősen hiányos).
GPS vevőnek elvileg bármelyik jobb minőségű megfelel (20-30 ezer Ft.), inkább csak a laptoppal való kapcsolat dönt (madzaggal, vagy rádiósan).
Előzmény: ryan974 (23)
ryan974 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 23

Sziasztok,

 

Apósom munkája miatt laptopot használ a kocsiban, amely rögzítve van. Véleményetek szerint milyen GPS vevővel, GPS térképpel úszná meg a legolcsóbban a navigációt? Csak Magyarorságon dolgozik.

 

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.15 0 0 22

Tiszteletem a kedves törzsvendégeknek !
Olvasgattam a fórumot eddig , de most kérdeznék is....
Vettem nemrég egy Mitac mio P550-est és az alábbi gondom van vele:
Van benne blue tooth és Wifi , de nincs benne Infra.
A laptopomban nincs infra , de van blue tooth usbs- és van wifi beépitve.
Ugy szoktam netezni , hogy USB-n infra adapter és mellé teszem a Siemens M65-ös telefont GPRS-el.
Az aktiv sync program USB-n ol megy , hol nem.....
Wifin egyszerüen nem tudom összehozni a laptopot a PDA val.
Megoldható , hogy valahogy a Siemens telefon GPRS-netjét felismerje a PDA ?
Nagyon futurisztikus ötletem is van , de nem hiszem , hogy úgy müködik : Laptop infrával összekötve a telefonnal és az Wifi-vel a PDA val ?
Mondjuk semmi értelme igy , hiszen ott a laptop netezni és akkor nem kell a PDA
Ha lenne kábel aminek mini USB az egyik vége és Siemens telefon lenne a másik vége akkor sem hiszem , hogy fel lehetne ismertetni egyiket a másikkal Com porton....
Kérném okosabb társak segitségét.
Üdvözlettel HGWELLS

 

Ezt a kérdést feltettem a Pdamánia fórumában is , remélem valaki valahol válaszolni fog....

Scafi Creative Commons License 2006.07.17 0 0 21

Hello!

 

 

Penteken megvettem a MIO 201-est!

Mar lassan megtanulom a kezeleset!

Az igo frankon muxik rajta kisebb hangolast kovetoen!

Egyszer csinalt nemi furcsasagot a gps beallitasoknal lefagyaott es csak aksi kivetelre reagalt!

Utanna nem igazan akart elindulni csak hardware reset utan!

(lehet hogy en csesztem el valamit)

 

Szerintem megveheto!

 

Ja egy jotanacs!

Ha nagyobb cuccot akarsz felmasolni ra akkor vegyel kartyaolvasot!

 

Udv: Scafi

**ven** Creative Commons License 2006.07.09 0 0 20
A fene tudja, miféle törvények szerint minden Magyarországon eladott dologhoz kötelező a magyar nyelvű használati utasítás, a garancia, és a garancia mellé adják a szervízhálózat lehetőségeit. Ha ez nem jön be, akkor gáz van.
Előzmény: Scafi (19)
Scafi Creative Commons License 2006.07.09 0 0 19

Nem en arra gondoltam ha modjuk a speeshop-ban rendelek netrol egy ilyet, akkor ha elromlik hova kell vinni vagy kuldeni? Fel Budapestre?

Mert az gaz lenne mivel eleg messze lakom a fovarostol!

 

Thx...

Előzmény: **ven** (16)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.09 0 0 18
Előzmény: **ven** (14)
minibb Creative Commons License 2006.07.09 0 0 17

Én itt vettem, személyesen mentem be a boltba.

 

www.speedshop.hu

 

A honlapjuk rémesen zavaros, de a boltban a kiszolgálás korrekt, gyors, kényelmes. (bár az eladó csaj még nálam is nagyságrendekkel tájékozatlanabb volt, valszeg aznap kezdhetett...viszont elég jól nézett ki, úgyhogy megbocsátottam:-))

 

Persze még ezer más fajta cucc kapható, nemcsak ez.

 

Minibb

**ven** Creative Commons License 2006.07.08 0 0 16
Úgy, hogy megveszed a PDA-t, amire elméletileg van garancia. Nem veszed meg hozzá a navigációs programot, hanem veszel hozzá egy üres kártyát, arra meg letöltöd a NET-ről a programot. Viszont feltétlenül kell valami kommukációs lehetőség a PC és a PDA közé, másképp hiába töltötted le a programodat. Én megvettem egy GPS vevő szoftvert, amihez adtak egy kommunikációs szoftvert is. Vagy kell egy univerzális kártyaolvasó.
Előzmény: Scafi (15)
Scafi Creative Commons License 2006.07.08 0 0 15

Hi!

 

Ha neten veszek pda-t, akkor hogy tudom ervenyesiteni a garit?

Nem tul macerans?

Megri neten vasarolni, ha ezzel 6000-7000ft-ot nyerek?

 

 

Scafi

**ven** Creative Commons License 2006.07.07 0 0 14
Egy linket ha lehetne!
Előzmény: Törölt nick (12)
minibb Creative Commons License 2006.07.07 0 0 13

A múlt héten én is egy mitac mio-t vettem, a 169-est.

85 ezer pízbe került. Ugyanott hozzá az IGO Magyarország 22 ezer, tehát együtt 107 ezer. Az IGO Europát ugyanott 65 ezrért kapni, ha jól emlékszem.

Egy hétig Magyarország softvert használtam, teljesen jó, iszonyú kényelmessé teszi a közlekedést.

Most már megvan az Európa is, 26, vagy 27 országgal. Figyelem, Görögország nincs benne! Hogy fizettem-e softverekért, azt találd ki:-)

 

A gép egyébként egy PDA, GPS vevővel. Tehát, van rajta op-rendszer, meg mindenféle softver, ami egy PDA-ban kell. Plusz ez tud infrakacsolatot mobillal, mondjuk, így elvileg lehet vele internetezni is, de én nem próbáltam. Picivel többért blútúszos gépet kapsz.

Szóval akár egy jó kis mobil iroda is lehet, ha szükséged van rá.

De természetesen ez önmagában nem tudja a tereléseket, dugókat, hisz nincs semmiféle kapcsolat semmiféle közlekedési infocenterrel.

 

Minibb

Ha kell a bolt linkje, berakhatom.

 

Előzmény: Scafi (10)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.07 0 0 12
Tévedés. Teljes programot lehet találni.
Kulcsszó: torrent
:-)
Előzmény: **ven** (11)
**ven** Creative Commons License 2006.07.06 0 0 11
Persze, hogy le lehet. Valami szar demót. Ami vagy működik, vagy nem. Egyébként meg akkor inkább maradj a YAKOMU-nál, ott annyiért kapod a magyarországi szoftvert is. Igaz, hogy tok nincs, autós tartó nincs, de azt meg néhány ezerért tudsz rendelni a NET-en.
Előzmény: Scafi (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!